Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2009 o 01:06, Diverso napisał:

Lol, jednak Polski język znajdzie się w tej grze. Teraz oglądałem drugi raz GamePlay
i zwróciłem uwagę na część I, czas 2:38.


Hehe :D Taa...dobra sałata xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gadacie o grafice a to w sumie najmniej ważny aspekt gry.
A teraz coś od siebie.
Nie wyobrażam sobie SW bez dobrego pvp. Wie ktoś jak mniej więcej będzie ono wyglądać? W końcu nawet w tytule mamy magiczne “Wars”.

Do tego ciekawi mnie jeszcze jedno. Każda klasa ma mieć swoją odrębną fabułę więc jak będą wyglądały nasze relacje z innymi graczami? Boję się, że będzie to wyglądało następująco: wbiegam do miasta, kupuję itemy, chwilkę z kimś pogadam i zaraz lecę robić te swoje “indywidualne” questy sam, jak w trybie single player, gdzie tu mmo? Na jakiej zasadzie będziemy łączyć się z graczami w grupy? Same flashpointy to rczej mniej niż mało (w zasadzie to tak blisko zera). Narazie gra przypomina właśnie singla z możliwością spotkania innego gracza w miasteczku, który w zasadzie nijak nie może mi pomóc bo ma zupełnie inne questy. Boję się właśnie instancjonowania jak w Guild Wars: każdy gracz wychodząc z wioski ma oddzielną kopię świata, w której jest sam, chyba, że wczesniej stworzy jakies party. Strasznie to ogranicza, bo nie mamy możliwości spotkania innych graczy, prócz tych z party w tej mini instancji, przy takim rozwiązaniu mmo prawie nie ma. A abonament sie płaci za możliwość gry z innymi graczami...
Kolejna sprawa to end-game, nie mam zielonego pojęcia jak będzie on wyglądał, jakieś pomysły?

Mimo wszystko mam nadzieję, że innych graczy będzie można spotkać w każdym miejscu, a oddzielna fabuła nie będzie przeszkadzała wspólnej grze :F im więcej tych pokazówek tym więcej mam obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 22:21, johnnybravo15 napisał:

Cóż, gadacie o grafice a to w sumie najmniej ważny aspekt gry.
A teraz coś od siebie.
Nie wyobrażam sobie SW bez dobrego pvp. Wie ktoś jak mniej więcej będzie ono wyglądać?
W końcu nawet w tytule mamy magiczne “Wars”.

Do tego ciekawi mnie jeszcze jedno. Każda klasa ma mieć swoją odrębną fabułę więc jak
będą wyglądały nasze relacje z innymi graczami? Boję się, że będzie to wyglądało następująco:
wbiegam do miasta, kupuję itemy, chwilkę z kimś pogadam i zaraz lecę robić te swoje “indywidualne”
questy sam, jak w trybie single player, gdzie tu mmo? Na jakiej zasadzie będziemy łączyć
się z graczami w grupy? Same flashpointy to rczej mniej niż mało (w zasadzie to tak blisko
zera). Narazie gra przypomina właśnie singla z możliwością spotkania innego gracza w
miasteczku, który w zasadzie nijak nie może mi pomóc bo ma zupełnie inne questy. Boję
się właśnie instancjonowania jak w Guild Wars: każdy gracz wychodząc z wioski ma oddzielną
kopię świata, w której jest sam, chyba, że wczesniej stworzy jakies party. Strasznie
to ogranicza, bo nie mamy możliwości spotkania innych graczy, prócz tych z party w tej
mini instancji, przy takim rozwiązaniu mmo prawie nie ma. A abonament sie płaci za możliwość
gry z innymi graczami...
Kolejna sprawa to end-game, nie mam zielonego pojęcia jak będzie on wyglądał, jakieś
pomysły?

Mimo wszystko mam nadzieję, że innych graczy będzie można spotkać w każdym miejscu, a
oddzielna fabuła nie będzie przeszkadzała wspólnej grze :F im więcej tych pokazówek tym
więcej mam obaw.

Mnożą się tylko tacy ludzie -_-'' wielokrotnie była już mowa (niekoniecznie tutaj), że niektóre z questów nie będą możliwe do wykonania samotnie. Trzeba będzie je wykonać z innymi graczami, z przyjaciółmi z którymi grasz.
End-game na pewno będzie świetny ---___---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 15:54, wErNi91 napisał:

> Cóż, gadacie o grafice a to w sumie najmniej ważny aspekt gry.
> A teraz coś od siebie.
> Nie wyobrażam sobie SW bez dobrego pvp. Wie ktoś jak mniej więcej będzie ono wyglądać?

> W końcu nawet w tytule mamy magiczne “Wars”.
>
> Do tego ciekawi mnie jeszcze jedno. Każda klasa ma mieć swoją odrębną fabułę więc
jak
> będą wyglądały nasze relacje z innymi graczami? Boję się, że będzie to wyglądało
następująco:
> wbiegam do miasta, kupuję itemy, chwilkę z kimś pogadam i zaraz lecę robić te swoje
“indywidualne”
> questy sam, jak w trybie single player, gdzie tu mmo? Na jakiej zasadzie będziemy
łączyć
> się z graczami w grupy? Same flashpointy to rczej mniej niż mało (w zasadzie to
tak blisko
> zera). Narazie gra przypomina właśnie singla z możliwością spotkania innego gracza
w
> miasteczku, który w zasadzie nijak nie może mi pomóc bo ma zupełnie inne questy.
Boję
> się właśnie instancjonowania jak w Guild Wars: każdy gracz wychodząc z wioski ma
oddzielną
> kopię świata, w której jest sam, chyba, że wczesniej stworzy jakies party. Strasznie

> to ogranicza, bo nie mamy możliwości spotkania innych graczy, prócz tych z party
w tej
> mini instancji, przy takim rozwiązaniu mmo prawie nie ma. A abonament sie płaci
za możliwość
> gry z innymi graczami...
> Kolejna sprawa to end-game, nie mam zielonego pojęcia jak będzie on wyglądał, jakieś

> pomysły?
>
> Mimo wszystko mam nadzieję, że innych graczy będzie można spotkać w każdym miejscu,
a
> oddzielna fabuła nie będzie przeszkadzała wspólnej grze :F im więcej tych pokazówek
tym
> więcej mam obaw.
Mnożą się tylko tacy ludzie -_-'' wielokrotnie była już mowa (niekoniecznie tutaj), że
niektóre z questów nie będą możliwe do wykonania samotnie. Trzeba będzie je wykonać z
innymi graczami, z przyjaciółmi z którymi grasz.
End-game na pewno będzie świetny ---___---

Przecież o grupowych q napisałem. To są właśnie flashpointy... :F
Tyle ze to za mało. A to co do endgmae to nie ma czegos takeigo jak "napewno będzie świetny" bo nic o tym nie wiadomo. Dlatego zadaje pytania, bo może ktoś ma nowe informacje na ten temat.
"Napewno" to Age of Conan miało przebić WoWa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 13:30, johnnybravo15 napisał:

A to co do endgmae to nie ma czegos takeigo jak "napewno będzie świetny"
bo nic o tym nie wiadomo. Dlatego zadaje pytania, bo może ktoś ma nowe informacje na
ten temat.
"Napewno" to Age of Conan miało przebić WoWa...

Czy sądzisz że twórcy gier powiedzą ci jak zakończy się ich produkt ? Po to się gra, żeby do tego dojść. Bezsensu czytać książkę/oglądać film znając zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho lipa. Faktem jest, że planety Galaktyki są nieco mniejsze od Ziemi, żeby zachowac odrobinę realizmu przy podróżach, ale Coruscant prawdopodobnie jest wielkości Eurazji z Afryką i mocnym kawałkiem oceanu! Jak mają zamiar zaimplementować to wszystko? Do tego należy przypomnieć, że planeta mimo wymiarów jest budowana w górę - jeżeli się nie mylę, to przeciętne budynki sa wysokości naszych Rysów.

Będą musieli ostro okroić i namotac się przy tłumaczeniach fabularnych ;<

EDIT - Nie zapominajmy o tłoku, Coruscant jest równie zaludniony co Nowy Jork. Miliony NPC? Jakos tego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 20:34, wErNi91 napisał:

> A to co do endgmae to nie ma czegos takeigo jak "napewno będzie świetny"
> bo nic o tym nie wiadomo. Dlatego zadaje pytania, bo może ktoś ma nowe informacje
na
> ten temat.
> "Napewno" to Age of Conan miało przebić WoWa...
>
Czy sądzisz że twórcy gier powiedzą ci jak zakończy się ich produkt ? Po to się gra,
żeby do tego dojść. Bezsensu czytać książkę/oglądać film znając zakończenie.

... tu nie chodzi o to jakie będzie fabularne zakończenie tylko ogólnie jak będzie wyglądało ENDGAME. Gra na maxymalnym lvlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 14:29, Ostrowiak napisał:

Jak mają zamiar zaimplementować to wszystko?

Ty się o to nie bój. Od kilku lat nie ma żadnego problemu z automatycznym generowaniem terenu, a nawet ze wstępnym porozmieszczaniem grywalnych elementów. Zrobienie powierzchni do grania będącej odpowiednikiem powierzchni Ziemi, to miesiąc pracy kilku komputerów. Znacznie trudniej z tym czego jeszcze nie udało się dobrze zautomatyzować, ale jest tych elementów coraz mniej. Obecnie z lokalizacją nie muszą być związane żadne elementy questów poza tymi, które do jakiejś szczególnej lokalizacji muszą się odwoływać.

Dnia 15.09.2009 o 14:29, Ostrowiak napisał:

Do tego należy przypomnieć, że planeta mimo wymiarów jest budowana w górę - jeżeli się nie mylę, to przeciętne budynki sa wysokości naszych Rysów.

Wygenerowanie labiryntów jest jeszcze łatwiejsze od lokalizacji naziemnych. Tym bardziej, że praktycznie wszystkie elementy muszą się powtarzać.

Dnia 15.09.2009 o 14:29, Ostrowiak napisał:

EDIT - Nie zapominajmy o tłoku, Coruscant jest równie zaludniony co Nowy Jork. Miliony
NPC? Jakos tego nie widzę.

Żaden problem. GTA pokazała, że można. Ślepe NPC (takie, które nie mogą nic poza standardową odzywką lub jakimś ich zestawem) może w locie tworzyć nawet klient gry bez udziału serwera. W przypadku tłumów powinno to szczególnie dobrze działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby się da, ale ucierpi na tym lore i wizerunek Korupskant ;< Wiem, że to tylko gra, ale miażdżenie stolicy galaktyki i robienie z niej zwykej lokacji to fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przeproszenia - bullshit.

Gry MMO są na tyle złożone, że bez oficjalnego ostatecznego komunikatu wszelkie "prawdopodobne" daty premier nie są warte złamanego grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze dostane sie na bete juz sie zarejestrowalem. Jasne jest to ze patrza na parametry kompa a moj E5200 i GeForce 9800GTX+ mysle ze jest dosc rzadkim setupem wiec moze mnie wezma? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 14:54, Furr napisał:


Jakiś czas tu nie wchodzilem, więc na bierząco nie jestem ale oglądając tego gameplaya dochodzę do wniosku ze grafa nie jest taka zła, trochę ją podszykowali chyba od czasu ukazania się pierwszych screenów, czy moze jeszcze wtedy rysunków :p nom wkażdym bądz razie nie wygląda znów źle w stosunku do kotorów. Widać rękę bioware, dialogi jak w ME i innych gierkach tego studia. Fajnie to wygląda, widać ze innymi klasami niż Sith czy Jedi, będzie nawet lepiej grać, bo mają do zaoferowania coś innego niż to było dotychczas w grach z uniwersów SW. Mam takie pytanie to w sumie klas jest 6 tak? 3 "złe" i 3 "dobre"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 17:12, Paoro napisał:

>


Tak, na razie znamy Bounty Hunter i Sith Warrior po stronie Imperium i Trooper oraz Smuggler po stronie Republiki (po jej stronie na 100% będzie jeszcze klasa Jedi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować