Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2011 o 23:22, MKRaven napisał:

Ciekawe. Właśnie odpaliłem betę i nigdzie żadnego powiązania z Originem po drodze nie
napotkałem?


Okazuje się, że jest to powiązane z pre-orderami i ogólnie zamówieniami ;o Gra pojawia się wtedy na Origin. Dodatkowo w tym tygodniu konta zostały powiązane (zmiana hasła na TOR/Origin powoduje zmianę hasła na drugim koncie).

Link:
http://support.ea.com/app/answers/detail/a_id/5499/session/L3RpbWUvMTMxODUwODc0MS9zaWQvZ1JuT3BzR2s=

http://www.swtor.com/info/faq#170977


Można wywnioskować dwie rzeczy:
1. Origin będzie platformą dystrybucji i będzie w pełni zintegrowany.
LUB
2. Sami jeszcze nie wiedzą co i jak zrobić (o czym świadczy możliwość otrzymania bana na Ori i grania w TOR ;o), a to są jakieś próby wybadania otoczenia i reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra :) Gram od rana i nie mogę przestać. W końcu porządne MMO! Świetny klimat, muzyka i ciekawy system walki. No i w końcu cut-scenki + fabuła to jest to co brakowało w tych innych grach z gatunku MMO.

Mówicie, że testy tylko w weekend? To czemu ja mogę grać dziś i w każdym dniu roboczym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 14:44, Azazell napisał:

Mówicie, że testy tylko w weekend? To czemu ja mogę grać dziś i w każdym dniu roboczym
??


Znaczy, że załapałeś się na pełną betę ;) Pełna ma inne serwery (3 sztuki) niż weekendowa (5 sztuk ostatnio). Do tego ma inny focus testowy, testerzy otrzymują postacie na poziomie 42, etc. Gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 18:37, Deathscythe napisał:

> Mówicie, że testy tylko w weekend? To czemu ja mogę grać dziś i w każdym dniu roboczym

> ??

Znaczy, że załapałeś się na pełną betę ;) Pełna ma inne serwery (3 sztuki) niż weekendowa
(5 sztuk ostatnio). Do tego ma inny focus testowy, testerzy otrzymują postacie na poziomie
42, etc. Gratulacje ;)


Tobie też gratuluje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol chciałem wam tylko przypomnieć, że nie wolno nam, jako testerom, ujawniać żadnych informacji odnośnie zawartości samej gry, jak i treści testów bo możecie mieć poważnie przechlapane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 19:46, MKRaven napisał:

Lol chciałem wam tylko przypomnieć, że nie wolno nam, jako testerom, ujawniać żadnych
informacji odnośnie zawartości samej gry, jak i treści testów bo możecie mieć poważnie
przechlapane...


Okej ;( To koniec z odpowiedziami na pytania odnośnie SWTOR, skoro już się zaczęło straszenie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mów co chcesz mi to wisi, czy ty będziesz miał problemy, ja tylko z dobrej woli i chęci pomocy przypomniałem wam ile różnych regulaminów po drodze akceptowaliście :) .

Nikogo nie straszę jak chcesz sprawdzać, czy owe regulaminy taka firma jak BioWare rzeczywiście egzekwuje to proszę bardzo - sprawdzaj ;p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj, watpie, zeby Bioware ustawialo swoich szpiegow na kazdym forum, gdzie jest temat o SW:TOR. ;P

O ile sie z informacjami nie obnosicie i nie wrzucacie gameplayow z bety na yb, to nie ma co az tak przestrzegac tego NDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 20:44, MKRaven napisał:

Mów co chcesz mi to wisi, czy ty będziesz miał problemy, ja tylko z dobrej woli i chęci
pomocy przypomniałem wam ile różnych regulaminów po drodze akceptowaliście :) .

Nikogo nie straszę jak chcesz sprawdzać, czy owe regulaminy taka firma jak BioWare rzeczywiście
egzekwuje to proszę bardzo - sprawdzaj ;p .


Akurat BioWare i EA są zdolni powiązać nicki użytkowników gram.pl z ich kontem/postaciami TOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TOR graficznie przypomina Star Treka Online. Sam jestem wielkim fanem SW ale myślę że gra nie zbije kokosów. Bo za bardzo nie jest nastawione na interakcję z innymi graczami a bardziej nastawione na scenariusz z NPC. Jedynie kolekcjonerka trzyma poziom choć jest trochę droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 22:09, Rizzan napisał:

Akurat BioWare i EA są zdolni powiązać nicki użytkowników gram.pl z ich kontem/postaciami
TOR


W moim przypadku baaaaaardzo w to wątpię i raczej by od gram musieli uzyskać IP, co też nie jest podstawą (zmienne IP od TP <3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 23:49, MKRaven napisał:

Sufit mi spadł na łeb i wtedy zrobiłem preordera na EK ;) .

I dobrze zrobiłeś. Bo EK jest na prawdę ekstra. Ale zobaczymy jak będzie z samą grą.
P.S Ty robisz te filmiki na YT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnych filmików nie robię - a jakieś są? Jeśli są jakieś gameplaye z bety to powiem Ci, że za dużo mam problemów w życiu, żeby sobie na własne życzenie jeszcze dokładać ryzyko kolejnych :P .

Po premierze chętnie swoje wrażenia z bety przedstawię ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować