Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2011 o 01:57, Deathscythe napisał:

> To nie ma jeszcze w becie grywalnych Operacji? Bo one miały chyba być odpowiednikiem

> rajdów, nie flashpointy.

Na razie spotkałem tylko areny PvP (na 8 lub 10 graczy) oraz flashpointy Heroic 4 (również
na 42 levelu), czyli dla party 4-osobowych.

Flashpointy to odpowiedniki dungeonow, a Operations to raidy. O ile sie nie myle, to potrzebna jest do tego ekipa zlozona z 8 lub 16 graczy. 16 daja chyba 2x wiecej lootu niz 8, jakosciowo sie raczej nie roznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2011 o 21:41, Deathscythe napisał:


Mam nadzieję, że pomogłem. Życzliwych proszę o nie zgłaszanie posta do Bioware ;)

Pomogles, dzieki:D. Fajnie gra sie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, na gwiazdkę chciałbym kupić TOR''a, nie zamierzam zamawiać pre ordera. Moje pytanie brzmi czy gra pojawi się w europie tak jak było ogłoszone 20 grudnia będzie dostępna w sklepach takich jak empik? Czy tylko dla osób których zamówili pre order?

Drugie pytanie, niestety wygląda na to że gra ukaże się w niewielu krajach pełna lista jest na ich FAQ. Jeżeli w Turcji mam kolegę który chce w to zagrać a nie może ponieważ w jego kraju nie jest prowadzona dystrybucja tej gry. Mogę mu kupić CD Key''a tutaj w Polsce, podać mu i będzie mógł grać?

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 08:07, Alu501 napisał:

Witam, na gwiazdkę chciałbym kupić TOR''a, nie zamierzam zamawiać pre ordera. Moje pytanie
brzmi czy gra pojawi się w europie tak jak było ogłoszone 20 grudnia będzie dostępna
w sklepach takich jak empik? Czy tylko dla osób których zamówili pre order?

Twórcy zapowiadali, że będzie ograniczona liczba osób na starcie. Więc jeśli nie zamówisz to możesz nie dostac się na serwer.

Dnia 17.10.2011 o 08:07, Alu501 napisał:

Drugie pytanie, niestety wygląda na to że gra ukaże się w niewielu krajach pełna lista
jest na ich FAQ. Jeżeli w Turcji mam kolegę który chce w to zagrać a nie może ponieważ
w jego kraju nie jest prowadzona dystrybucja tej gry. Mogę mu kupić CD Key''a tutaj w
Polsce, podać mu i będzie mógł grać?

Prawdopodobnie będzie mógł grac, nie licząc na pooc supportu.
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 21:55, Angmir napisał:

Zamówiłem pre order packa za 19.90 kiedy będize kupno własciwego preordera ??


Premiera jest 20 grudnia, więc obstawiam, że zamówić właściwą grę będzie można conajmniej 2 tyg wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie Gildii po stronie Imperium na serwerze typu RP to z radością pragnę poinformować iż wraz ze znajomym stworzyliśmy takową i już w bazie danych BW się znajduje, jak i prowadzi rekrutację :)

Szukajcie "Imperialnej Gwardii" :)


Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że tutaj ale mam pytanie odnośnie mojego zamówienia za SWTORa. Otóż moje zamówienie pre-order jest podobno w fazie realizacji (tak jest w moich zamówieniach) i czeka na "moją reakcję" Nie mam pojęcia co mam nigy zrobić. Trzeba dodać że nie dokonałem jeszcze zapłaty 160zł - ale nigdzie nie widzę takiej opcji ...

Ktoś wie co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 21:39, Angmir napisał:

Sorry że tutaj ale mam pytanie odnośnie mojego zamówienia za SWTORa. Otóż moje zamówienie
pre-order jest podobno w fazie realizacji (tak jest w moich zamówieniach) i czeka na
"moją reakcję" Nie mam pojęcia co mam nigy zrobić. Trzeba dodać że nie dokonałem jeszcze
zapłaty 160zł - ale nigdzie nie widzę takiej opcji ...

Ktoś wie co robić ?


Pomoże ktoś ?? Ktos już potwierdził tego pre-ordera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 21:39, Angmir napisał:

Sorry że tutaj ale mam pytanie odnośnie mojego zamówienia za SWTORa. Otóż moje zamówienie
pre-order jest podobno w fazie realizacji (tak jest w moich zamówieniach) i czeka na
"moją reakcję" Nie mam pojęcia co mam nigy zrobić. Trzeba dodać że nie dokonałem jeszcze
zapłaty 160zł - ale nigdzie nie widzę takiej opcji ...

Ktoś wie co robić ?


Ale to na gram.pl? Czemu nie napiszesz po prostu do Obsługi Klienta danego sklepu, tylko pytasz się tu na forum? 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioWare wysłało mi mail z informacją, że zostałem ponownie zaproszony na SWTOR Beta Weekend Test :P

Ktoś stąd ma dostęp do normalnej bety? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz zaczynają hurtowo zapraszać do bety ;) Pamiętam, że rejestrowałem się już dobry rok temu. BioWare robi to na większą skalę - IGN rozdaje klucze do bety dla swoich ''premium members'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 22:31, thorin49 napisał:

BioWare wysłało mi mail z informacją, że zostałem ponownie zaproszony na SWTOR Beta Weekend
Test :P

Ktoś stąd ma dostęp do normalnej bety? :P

Ja dzis sie dostalem do generalnych testow.

Jeszcze 5GB do pobrania. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytać ze zrozumieniem. Napisali jasno, że zaprosili wszystkich, którzy się zapisali na betę przed 11 listopada i że beta będzie w któryś z następnych weekendów, ale więcej info podadzą później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dostałem coś takiego:


Greetings ********,

Your account has been selected to participate in an upcoming Star Wars™: The Old Republic™ Beta Weekend Test. If you have previously tested or are currently participating in an ongoing test, you will be invited again. Additional details for this upcoming test will be announced soon.

As part of this test, we will be partnering with games industry sites to distribute additional beta codes as necessary. This will help ensure we meet our population goals, so we can effectively stress test our servers in preparation for launch. Please do not acquire and redeem one of these codes as it could jeopardize your ability to participate in this test.

As a reminder, should you choose to participate, everything associated with this test (game information, process, forums communication, etc.) is confidential and may not be discussed outside of the Game Testing forum. Additionally, your participation in the Game Testing Program is subject to the Game Testing Agreement.


May the Force be with you,
The Star Wars: The Old Republic Team


Co mam teraz zrobić? Nie dostałem żadnego kodu, a o ile dobrze rozumiem, w becie jestem ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, można gdzieś dostać tego downloada itd.? Bo też to dostałem.

I dzieki temu weekendowi okaże się czy będe grać w SWTOR, czy po prostu kupie AC Revelations i na nowy rok dalej w wowa mucić. Mam nadzieje że jednak SWTOR mnie zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować