Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2011 o 11:27, Viitrik napisał:

Jak z downloadem?

Downloadu jeszcze nie ma. Jest tylko info, że jak beta będzie się zbliżać, to dostaniemy maila z instrukcją co robić aby zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie można pobrać wcześniej, bo skoro to weekendowe testy, to ja tych 35 GB nawet pobrać nie zdążę do końca testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 14:35, damlon napisał:

Szkoda, że nie można pobrać wcześniej, bo skoro to weekendowe testy, to ja tych 35 GB
nawet pobrać nie zdążę do końca testów.


Prawda. A jak dobrze rozumiemy, osoby z pre-orderami już mogą grać w beta tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od gramu klucz do bety ale prawdopodobie nie będę mógł z niego skorzystać
problem polega na tym, ze nie mogę się zarejestrować na podanej stronie, mój adres emaill jest błędny?, lub juz wykorzystany a nie pamietam, kiedy i czy w ogóle się tam rejestrowałem ... napisałem do nich o przypomnienie hasła i nic ...
wiem, że rejestracja mozliwa jest do dziś do okreslonej godziny, mogę zrobić coś jeszcze?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 14:42, Infes napisał:

Prawda. A jak dobrze rozumiemy, osoby z pre-orderami już mogą grać w beta tak?



nie
a testy i tak nie są w ten weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra pojawi się na półkach sklepowych w Polsce prawdopodobnie już 12 grudnia."

cytat z oficjalnego polskiego profilu tej gry na FB. Ciekawe czy gram.pl to uwzględni w zamówieniach ;) (ja mam cały czas wysyłka 19 grudnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zapewne kolega nie może się zalogować, miałem podobną sytuację, proponuję spróbować resetu hasła, mnie osobiście to pomogło, tak, że czekam na możliwość pobetowania tego MMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 17:23, lis_23 napisał:

Dostałem od gramu klucz do bety ale prawdopodobie nie będę mógł z niego skorzystać


Jakiś czas temu rozsyłali info, że w związku z nową polityką bezpieczeństwa należy dokonać "aktualizacji" hasła (czyli po prostu je zmienić). Osoby, które tego nie zrobią, nie będą mogły się zalogować. Przeszukaj skrzynkę odbiorczą, na pewno coś takiego dostałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2011 o 11:03, Ring5 napisał:



Jakiś czas temu rozsyłali info, że w związku z nową polityką bezpieczeństwa należy dokonać
"aktualizacji" hasła (czyli po prostu je zmienić). Osoby, które tego nie zrobią, nie
będą mogły się zalogować. Przeszukaj skrzynkę odbiorczą, na pewno coś takiego dostałeś.


Przejżałem praktycznie całą zawartość skrzynki i nic nie znalazłem - o ile po prostu nie usunąłem tej wiadomości, powiadomień po angielsku z reguły nie czytam,np. do AoC ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 11:42, lis_23 napisał:

Przejżałem praktycznie całą zawartość skrzynki i nic nie znalazłem - o ile po prostu
nie usunąłem tej wiadomości, powiadomień po angielsku z reguły nie czytam,np. do AoC
...


To było gdzieś w okolicach 8 listopada. Informowali, że wszystkie konta, założone przed 21 października muszą mieć zmienione hasło. Czyli przy próbie logowania klikasz na "zapomniałem hasło", wysyłają Ci mail, zmieniasz je na nowe i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować