Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Hihi dostałem inva do bety :D Tylko niech mnie ktoś uświadomi czy to jest otwarta czy zamknięta. I czy to nie jest tak ,że tylko w weekendy można grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 12:57, Ecko09 napisał:

Hihi dostałem inva do bety :D Tylko niech mnie ktoś uświadomi czy to jest otwarta czy
zamknięta. I czy to nie jest tak ,że tylko w weekendy można grać?


Dostałeś jakiś Klucz? Albo link do downloadu? Czy e-mail jest taki sam jak ten mój, co wcześniej podałem?

Wie ktoś coś na ten temat? Co teraz robić Najlepsze, że ten e-mail dostałem 15 godzin temu! Zapraszają do bety na weekend 2 godziny przed samym terminem ;o Przecież ja 10GB(obstawiam, że tyle waży) nie zdążę pobrać do końca niedzieli. Ale wgl, nie wiem co robić, bo nie mam nic do ściągnięcia, ani jakiegoś Kodu umożliwiającego zassanie. Nie wiem, co mam robić, pomóżcie, bardzo chciałbym zagrać.

Ps. Mimo Wszystko, GW2 rulez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta beta to nie w ten weekend. Szczegółowe informacje co, jak i kiedy mają zostać dosłane w późniejszym terminie. Póki co pozostaje czekać na kolejnego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 11:51, Deathscythe napisał:

Ciekawi mnie tylko, czy serwery na te otwarte testy będą wspólne dla tych trwających
ciągle od jakiegoś czasu.


Weekendowe testy mają inne serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nastawiał bym się na waszym miejscu na ten beta testing weekend w konteście sprawdzenia czy gra sie wam spodoba czy nie.

Te weekendy sa bardziej dla spradzenie czy strona techniczna gry wytrzyma obciążenie i czy nie będzie za duzo bugów. Wątpie żeby przebiegło to na tyle sprawnie żebyście byli w stanie dostatevcznie długo obcować z grą zeby si.ę do niej przekonać.

Z takimi wyrokami poczekajcie lepiej na triala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem meila odnośnie testów już 11 listopada, ale trochę go przegapiłem, ostatnio tyle ty meili dostawałem, że meile związane z torem traktowałem jak spam.. powiedźcie mi co mam teraz w ogóle zrobić, gdzie mam coś ściągnąć? Czy na następny weekend też bedą te testy? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 19:35, Paoro napisał:



Póki co jeszcze nikt nic nie ściąga. Bete udostępnią chyba w następnym tygodniu dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za późno na edycję niestety. Wiem już, że mam zarejestrować się na stronie www.swtor.com/redeembetacode Mam tylko kłopot, system nie pozwala mi założyć konta, bo ma już konto EA zarejestrowane na mój adres e-mail, nie dziwota, bo to moje konto z Dragon Age i Mass Effect 2. Nie mogę jednak zalogować się na to konto na swtor, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 17:23, zerohunter napisał:

Nie wiesz może czasem ile waży beta?

Jak więcej niż jakieś 4 czy 5 GB to oddaję keya.

Nie mam pojęcia, przebrnąłem już przez tą rejestrację, ale odnośnie pobierania klienta jest tylko żeby czekać na dalsze informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 17:23, zerohunter napisał:

Nie wiesz może czasem ile waży beta?

Jak więcej niż jakieś 4 czy 5 GB to oddaję keya.


Na chwilę obecną klient zamkniętej bety stałej waży około 35 GB. Na jutro zapowiedziana jest łatka. Marne 20 GB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, ciekawe czy jak beta wystartuje, to czy zdążę pobrać grę zanim testy się skończą :P Przy łączu 2Mb, 35GB to nie w kij dmuchał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem kod na www.swtor.com/redeembetacode , który dostałem z gram.pl i wyskakuje mi The entered code is invalid. Please verify your card and try again. Czyli kod jest zły. A może nie tam go wprowadzam dajcie linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 20:16, Paoro napisał:

Wpisałem kod na www.swtor.com/redeembetacode , który dostałem z gram.pl i wyskakuje mi
The entered code is invalid. Please verify your card and try again. Czyli kod jest zły.
A może nie tam go wprowadzam dajcie linka.

Dobra już nie ważne, udało mi się zapisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować