Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve z chęcią porozmawia o przejęciu firmy

30 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Valve jest otwarte na wszelkie propozycje i z przyjemnością porozmawia na temat przejęcia firmy przez któregos z gigantów wydawniczych - ogłosił Dough Lombardi. Ważnym kandydatem może być Electronic Arts, jako że w swoim ostatnim wywiadzie dla Gamasutry mówił on na temat tej korporacji same dobre rzeczy.

Przeczytaj cały tekst "Valve z chęcią porozmawia o przejęciu firmy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve po prostu potrzebny jest ktoś, kto wyda ich gry w papierowej wersji, nie wyżyją nawet ze sprzedaży swoich megahitów, jeśli będą je rozprowadzać tylko przez internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 12:31, Cmq napisał:

Valve po prostu potrzebny jest ktoś, kto wyda ich gry w papierowej wersji, nie wyżyją
nawet ze sprzedaży swoich megahitów, jeśli będą je rozprowadzać tylko przez internet...


Nie chciał bym nic mówić ale plastik i kartony właśnie odchodzą do lamusa. Przyszłością jest właśnie takie rozprowadzanie gier, dlatego też zdziwił mnie tytuł. Z początku myślałem, że to Valve chce "łyknąć" EA :P

PS. Nie dziwi mnie Twoje podejście bo w Polsce nadal Boxy są popularne... ale na zachodzie robi się zakupy przez Steam :) (przy okazji nie piarcą ich produktów co było wiele razy poruszane na forum gram.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samodzielny headshot! Nie wiem co skłoniło Valve do podjęcia takiej decyzji ale jeśli wybiorą EA to coś czuje, że gracze sobie trochę poczekają na następne gry. A no i oczywiście kilkanaście dodatków do każdej z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zarabiają wystarczająco na Steamie skoro szukają firmy która chciałaby ich przejąć :P cóż według Valve rynek PC jeśli chodzi o gry pada :) widać nie mają nowych pomysłów i dlatego chcą się wyprzedać zanim firma straci na wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 13:35, Kronikus napisał:

Chyba nie zarabiają wystarczająco na Steamie skoro szukają firmy która chciałaby ich
przejąć :P cóż według Valve rynek PC jeśli chodzi o gry pada :) widać nie mają nowych
pomysłów i dlatego chcą się wyprzedać zanim firma straci na wartości.


Nie wystarczająco jak dla nich chyba, bo firma do biednych nie należy z pewnością.
Tutaj chodzi głównie o trzepanie grubej kasiory niż na tworzeniu gier. Łączenie firm często występuje np. rynek samochodowy... a jednak nie upada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 13:05, loczyn napisał:

PS. Nie dziwi mnie Twoje podejście bo w Polsce nadal Boxy są popularne... ale na zachodzie
robi się zakupy przez Steam :) (przy okazji nie piarcą ich produktów co było wiele razy
poruszane na forum gram.pl)

Lol, mówisz to do kogoś kto od paru dobrych lat mieszka w UK i widzi to wszystko własnym okiem. :P Dystrybucja przez net to może i przyszłość, ale na razie sprawdza się ona tak sobie, głównie przez niesamowitą popularnośc konsol - nie ma jak kupić gry na takiego PS3 (zresztą pobieranie 40GB? dajcieee spokój...) czy X360 przez net, trzeba wybrać pudełkową wersję. A tutaj Valve potrzebuje kogoś, kto im opchnie takie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 14:11, MisioKGB napisał:

Mnie obchodzi tylko, żeby HL3 był robiony przez Valve. Błagam was !!

Będzie robiony przez Valve z pewnością .Tyle tylko ,że pod szyldem dystrybutora np.EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę... dodatki a''la BF2 (gdzie kupujesz tylko cdkey, a grę musisz sobie sam ściągnąć)... intensywność dodatków i sequeli a''la Sims/FIFA/NBA/NHL... Liczne słabiutkie konwersje na inne platformy...

Głosuję na "NIE!" dla EA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować