Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

No tylko, że tu ma być "real medieval" ;). Więc ani krasnalów, ani elfów.orków, goblinów. Czyste średniowieczne realia. Jakby Cię wrzucili pośród hmmmm no wybierz rejon Europy XIV-wiecznej :]. To może być dobre IMHO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 22:11, lothar-mb napisał:

No tylko, że tu ma być "real medieval" ;). Więc ani krasnalów, ani elfów.orków, goblinów.
Czyste średniowieczne realia. Jakby Cię wrzucili pośród hmmmm no wybierz rejon Europy
XIV-wiecznej :]. To może być dobre IMHO.


racja. Ale orków żal :( polubiłem tych gothicowych brzydali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

że zrezygnowali z orków to faktycznie odejscie od gothic...ale rezygnacja z elfów i krasnoludów

Dnia 03.09.2008 o 22:01, castlerock napisał:

hmmm przeciez w gothic i tak ich nie było ;) zresztą nigdy tych dwóch ras nie lubiłem


Wiadomo , że nie mogli zrezygnować z ras , których nie było do tej pory.:-)
Ja zapowiedź nowości zrozumiałem w ten sposób , że w nowej grze nie tylko nie będzie orków , ale również innych ras , znanych z gier komputerowych.Takie rozwiazanie może się okazać całkiem fajne , o ile projektanci potworów staną na wysokości zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 22:15, castlerock napisał:

Ale orków żal :(

Nie ma co żałować według mnie, risen to w końcu nie gothic, na pewno piranha bytes chciała zrobić coś dla odmiany. No i zrobili, albo raczej robią :)

Dnia 03.09.2008 o 22:15, castlerock napisał:

polubiłem tych gothicowych brzydali ;)

Tak jak mówiłem niema czego żałować, w końcu jedyna gra, w jakiej mogą powrócić nasi brzydale, to Arcania, liczmy, że chociaż jakoś zrobią tych, których kultura dorównuje naszej (By Xardas) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 21:17, lothar-mb napisał:

Jakoś nie zrozumiałem Twojego "dowcipu" ;).
Poszukaj w słowniku pod hasłem "cytat".


Ja nie zrozumiałem Twojej wypowiedzi, bo to nie był dowcip. "Pytanie" to się nazywa. Nie odpisuj, bo nie chce mi się prowadzić wymiany zdań nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o Twoją dziwną wypowiedź: "Szkoda wydać 16 zł na czasopismo z grą i tipsomaniakiem?"

Więc ja Ci tłumaczę, żebyś dowiedział się co to jest cytat. Chciałem żeby lukase zacytował treść zapowiedzi no i on to zrobił.
EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Więc ja Ci tłumaczę, żebyś dowiedział się co to jest cytat.

Mieszkam na Marsie, albo słowo "cytat" jednak ma inne znaczenie niż "skan".

->Castlerock
> racja. Ale orków żal :( polubiłem tych gothicowych brzydali ;)

O ironio, według mnie dużo sympatyczniejsi (!) byli jako przeciwnicy w pierwszych Gothicach. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 20:11, DJ Szlafrok napisał:

O ironio, według mnie dużo sympatyczniejsi (!) byli jako przeciwnicy w pierwszych Gothicach.
;-)

A dla mnie byli dziarscy we wszystkich częściach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 22:19, Kalejdoskop86 napisał:

A dla mnie byli dziarscy we wszystkich częściach. :)


Dziarski w trójce to był Xardas, który zwyczajnie wykorzystał orków. Sami zielonoskórzy według mnie w nowym wydaniu to gbury i zarozumialce do potęgi X, a przy tym półmózgowcy i ćwierćinteligenci. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 22:11, lothar-mb napisał:

No tylko, że tu ma być "real medieval" ;). Więc ani krasnalów, ani elfów.orków, goblinów.
Czyste średniowieczne realia. Jakby Cię wrzucili pośród hmmmm no wybierz rejon Europy
XIV-wiecznej :]. To może być dobre IMHO.


Czyste?IMHO to fantaziak bez innych ras po przecie nie powiesz że ten wszczep co ma Inkwizytor to były takie w XIV wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 22:49, Xsaw napisał:

Czyste?IMHO to fantaziak bez innych ras po przecie nie powiesz że ten wszczep co ma Inkwizytor
to były takie w XIV wieku?


Aaa no ten szczegół pominąłem :). Faktycznie - racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom... to był tylko taki skrót myślowy. A że user Gumiś2 inaczej to odebrał to już raczej nie mój problem.
I tak jak pisałem - EOT, bo to nie jest temat o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 07:31, simonemaster22 napisał:

Ciekawe czy będzie tak kontynuowany jak Gothic

Oby był jak gothic bo gothic to gra ponadczasowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 07:31, simonemaster22 napisał:

Ciekawe czy będzie tak kontynuowany jak Gothic

Nie sądzę, aby to się sprawdziło, Gothic to taka gra bardziej na typ fantasty, tu w risen nie będzie żadnych orków, ani wymyślonych ożywieńców. Czyste średniowiecze, tak jak w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 14:57, Varo napisał:

> Ciekawe czy będzie tak kontynuowany jak Gothic
Nie sądzę, aby to się sprawdziło, Gothic to taka gra bardziej na typ fantasty, tu w risen
nie będzie żadnych orków, ani wymyślonych ożywieńców. Czyste średniowiecze, tak jak w
realu.

"Czy oprócz ludzi natkniemy się także na inne rasy takie jak orkowie, elfy czy krasnale?

- Tak, ale żadne z powyższych."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyste średniowiecze, tak jak w

Dnia 05.09.2008 o 14:57, Varo napisał:

realu.


A skąd takie wiadomości?
W zapowiedziach napisane jest , że w grze spotkamy różne potwory , oraz inne od ludzi rasy , ale nie elfy lub krasnoludy.Poza tym , już w pierwszym trailerze , widzimy jakiegoś stwora, który na żadne znane zwierzę nie wyglada , więc mamy do czynienia z fantasy , a nie realem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 19:00, Gumiś2 napisał:

To zwierzę z trailera przypominało mi trolla z Gothic 3.


No cóż , skojarzeń nie wybieramy , ale to coś , było na pewno sporo mniejsze i pysk miało jak u ...yeti? W każdym razie trudno nazwać tego stwora typowym mieszkańcem średniowiecznej Europy , a jeżeli tak , to mamy do czynienia z fantasy , a nie realem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować