Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2007 o 02:40, Obi-wan Kenobii napisał:

Probos: Kujon! :P <joke> Tak przeglądałem raz ocenki forumowiczów to wychodzi
że jestem jednym z słabiej uczących sie...

Phi, ocenki to nie wszystko. Moja średnia 4.2, a wynik z testu 92/100. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 02:41, Probos napisał:

No widzisz :) Więc masz być grzeczny w stosunku do mnie xD Bo inaczej guma i wąskie drzwi,
dookoła bloków ^^

Pokazuje ci środkowy palec, no teraz rozumiesz
Obi-wan Kenobii
Czytaj książki gdyż one kształtują człowieka By: Smuggler :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z testu 92/100. :P

Osz Ty! Szacuneczek! U mnie w szkole na 250 uczniów tylko jedna miała 96, a później najwyższy wynik to 80 był....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie na koniec szkoły najbardziej rozbawił mój nauczyciel od informatyki. Ja jestem ambitny chłopak no to staram się na 6 z informy, a że bawię się w blenderze (z dobrymi skutkami) to postanowiłem pokazać mu moje prace. No to nadszedł ten dzień - pokazuje moje dzieła a od nauczyciela słyszę takie teksty:
"Łoooooo ja cie no fajne to łee a to to jeszcze lepsze łeee ja w ogóle na tapete to fajne, łaaał łoooo no fajnie takie coś robić no łeeejjeeee ja nie wiem jak ty takie coś łeeełooo ja cie ty no ładnie"

Pozazdrościć umiętności budowy zdań. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 02:54, Benqiu napisał:

Pozazdrościć umiętności budowy zdań. :P

Pewnie dlatego został informatykiem.. No cóż, większość informatyków ze szkół których znam, to osoby nie potrafiące się wysłowić... No cóż, nie każdy otrzymuje ten dar ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nauczyciel od infy to najlepiej zna się na samochodach. Hhehehe. Ciągle nam mówił (głosem zarozumiałemgo dziecka) "Nie lubię japońskiego tunigu" Albo my wchodzimy do klasy no i mówi "lekcja wolna" - OK. Ale nagle rzuca tekst: "Kurde dzisiaj dyrektor z konkrolą pacowni przychodzi!!! Włączcie excela i róbcie coś!!"
Hahahahha! Takie czady z nim mieliśmy że brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 02:43, Cmq napisał:

Phi, ocenki to nie wszystko. Moja średnia 4.2, a wynik z testu 92/100. :P

Hym, no ja z kompetencji 6 klas miałem 35/40... średnia 3.coś ;]
BelmundoStaram się czytać ale ostatnimi czasy czsu brak :|
Probos O tak, "zaufaj mocy w nocy" jak mawia mój przyjaciel ;)
Swoją drogą to o sprawach związanych ze szkołą jest założony odpowiedni wątek więc radzę dyskusję przenieść właśnie tam ^^
Tymczasem ja bywam, cya..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 03:21, Belmundo napisał:

Gdybym o coś zapytał w różowym wątku to by mnie zdegradowali, pytam się bo jestem obywatelem
:)

Nie, od brygadzisty w górę degradują ale może... Cóż, jako argument w przypadku degradacji mogliby stwierdzić iż na forum już jesteś od jakiegoś czasu, bo w twoim przypadku status nie ma znaczenia. No ale na pewno możesz zapytać tu ;] No i gratki, wyszłes na prostą :)
Heh, a powiedz mi, Ty laptopa masz że tak długo po nocach siedzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 03:47, Probos napisał:

No panowie, będe się żegnać.. Powoli świta, jeszcze jeden run w GW na GoK i spadam. Tak więc
dobrej, aczkolwiek krótkiej nocy życze ;)
PS : Do spania, już :P

No juz juz... Musiałem jeszcze w Gladiatusie stoczyć jedną walkę ;] Heh, a u mnie ciemno jak w pupie xD
Tak więc dobranoc wszystkim :)
Belmundo: Ciebie też się to tyczny, łóżko obite gwoździami masz czy co do Jasnej Anielki?! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 04:00, Obi-wan Kenobii napisał:

Belmundo: Ciebie też się to tyczny, łóżko obite gwoździami masz czy co do Jasnej Anielki?!
;]

Nie, jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie nastala godzina otwarcia mojego ulubionego tematu. Tutaj naprawde mozna porozmawiac bez stresu , lecz nikt tutaj nie zapomina o kulturze jezyka . Jeszcze towarzystwo jest na medal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 23:59, MEZIL napisał:

Jeszcze towarzystwo jest na medal

HA Jesteś u Moderatorów, już piszę formularz by cię zawirusowali, zbanowali i nasłali na ciebie C-SWAT oraz Ruską Mafię, wypowiedziałeś się o minutę przed oficjalnym rozpoczęciem to zasługuje na chłostę i ciężkie mordobicie
Hehe a tak w ogóle to witaj i miłego siedzenia po nocy i siorbania kawki żeby nie palnąć twarzą na klawiaturę :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 23:59, MEZIL napisał:

Nareszcie nastala godzina otwarcia mojego ulubionego tematu. Tutaj naprawde mozna porozmawiac
bez stresu , lecz nikt tutaj nie zapomina o kulturze jezyka . Jeszcze towarzystwo jest na medal
:)


No przykro mi, złamałeś regulamin działu, bo dokładnie o minutę się pospieszyłeś. :P Hehe

No panowie, ja ide jeszcze na stacje po browarki i zaraz dołączę tutaj do was w tych nocnych pogawędkach przy forum. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:01, Hubi Koshi napisał:

> Jeszcze towarzystwo jest na medal
HA Jesteś u Moderatorów, już piszę formularz by cię zawirusowali, zbanowali i nasłali na ciebie
C-SWAT oraz Ruską Mafię, wypowiedziałeś się o minutę przed oficjalnym rozpoczęciem to zasługuje
na chłostę i ciężkie mordobicie
Hehe a tak w ogóle to witaj i miłego siedzenia po nocy i siorbania kawki żeby nie palnąć twarzą
na klawiaturę :-]


Czlowieku ja dzisiaj bylem w naszej stolicy , wrazenia , ktore mialem przyjemnosc tam odczuwac beda mnie trzymaly na chodzie jakies 2 h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować