Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2007 o 00:27, Hubi Koshi napisał:

(mhm mam nadzieję że orientujesz się trochę w GITSie bo się możesz czuć trochę zagubiony ^^;)

Oj... Właśnie że nie orientuje się ani troszkę :| Więc... Nic nie czaje ;] Ale doceniam iż specjalnie dla mnie (prawda? xD) zdałeś sprawozdanie z tegoż filmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ty się masz jeszcze spoko. U mnie jest sporo Żywiołaków Alkoholu oraz Monstrualnych Baseballistów, znanych także jako Piekielni Dresiarze. Ale jak się zna dobrze dzielnice to się wie, jak ich unikać :) Kilka lat praktyki... i złamanych kości... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:33, wdowiakm napisał:

> Ta jasne. Spójrz na postać w swoim avku - do niej bardziej coś zdechłego pasuje :P A u
mnie
> wyluzowany facet, każdą dziewczynę przyjmie z otwartymi ramionami :D

Nie zgadzam się bierzemy ją na spółkę ;D A kota mogę sobie wziąć powieszę sobie na ścianie
będę miał pamiątkę ;]
> O książkę się nie martw, to się załatwi, tylko po czarnej mszy.

Wiem kto odprawi tę mszę Obi-wan Kenobii się świetnie do tej roli nadaje:)


No co ty oBi obala juz trzecia flaszke . Oblewa awans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>BTW swoim komentem o laskach odstraszyłeś ludzi od mojego GSa xD

A tam odstraszyłem. Poinformowałem po prostu parę osób o tym, że gołe babki można znaleźć gdzie indziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:29, MEZIL napisał:

Kiedy ja bylem mlody .. :D to na desce rozwalilem torebke stawowa to po tygodniu siedzenia
w gipsie sam sobie zdjalem . Inna rzecz , ze byl slabej jakosci :)


No to kiedy ja jeździłem rowerem po naszych równiutkich polskich drogach to wpadłem w dziurę wywaliłem się, wpadłem do rowu, a tam jakiś głąb wywalił deskę poprzebijaną gwoździami. Kiedy się podniosłem nie mogłem wyjść z podziwu jak to się stało że deska tak mocno trzyma się ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:33, Obi-wan Kenobii napisał:

Oj... Właśnie że nie orientuje się ani troszkę :| Więc... Nic nie czaje ;] Ale doceniam iż
specjalnie dla mnie (prawda? xD) zdałeś sprawozdanie z tegoż filmu :)

Hehe mówi się trudno. Ja jednak szczerze polecam ci zapoznać się z Ghost in the Shell. To fantastyczna rzecz jest. Dwa filmy kinowe
Ghost in the Shell
GITS: Innocent
Do tego dwie serie serialu
GITS: Stand Alone Complex
GITS: Stand Alone Complex 2nd Gig
oraz film o którym mówiłem który jest kontynuacją SACa
GITS Solid State Society
Że nie wspomnę iż wszystko to na bazie mangi Masamune Shirow-sensei, prawdziwy klasyk i twór KULTOWY jeśli chodzi o Cyberpunka, naprawdę warto się zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:36, MEZIL napisał:

Rany boskie jaka wielka muche zgniatlem na ekranie , zolty plyn wyskoczyl :o


Gratuluję zdobyczy. Proponuję ususzyć/zjeść i wchłonąć duszę pokonanego. Zawsze to jakieś trofeum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:35, Buhahahahaha napisał:

Idę spać! Bye, bye! Obi gratuluje awansu! Miłych spacerów i palenia ładnych kotów i zesztywniałych
wychowaczyń podczas spacerów! Dobranoc!


Pa pa, dobranoc!
No cóż, ja też już będę leciał, bo chciałbym iść na 8.00 do kościoła, bo wtedy taka ładna panna tam idzie i ładne widoczki są... ;x
No to 3majcie się, może jutro też w nocy trochę posiedzę. Pa pa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:37, Harvenar napisał:

> Rany boskie jaka wielka muche zgniatlem na ekranie , zolty plyn wyskoczyl :o

Gratuluję zdobyczy. Proponuję ususzyć/zjeść i wchłonąć duszę pokonanego. Zawsze to jakieś trofeum
:P


Ale poczekaj ona niczym T-100 z Terminatora 2 rekonstruuje sie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie...
Czuje że dziś będziemy blisko przywrócenia dawnej świetności tegoż jakże wspaniałego wątka ;)
Jeśli przez przynajmniej 2h będziemy spamić tak jak dotychczas to jest to bardzo mozliwe ;]
Heh,, nawet nie zauważyłem jak mnie obgadują xD Ależ ja nie pije.. Alkohol jest "bee" i tyle. To nie dla mnie ;]
A Delegat jak juz wspomniałem nie jest adekwatny do mojej inteligencji..
"Wrug Lódu" jest bardziej odpowiedni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:36, MEZIL napisał:

Rany boskie jaka wielka muche zgniatlem na ekranie , zolty plyn wyskoczyl :o


Uważaj zaczyna się zmasowany atak much z Czarnobyla lepiej sie schowaj:)
A tak poza tym może to jakaś złota mucha co życzenia spełnia co?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:37, Harvenar napisał:

> Rany boskie jaka wielka muche zgniatlem na ekranie , zolty plyn wyskoczyl :o

Gratuluję zdobyczy. Proponuję ususzyć/zjeść i wchłonąć duszę pokonanego. Zawsze to jakieś trofeum
:P


Ja mam trofea u mnie na suficie. A konkretniej plamy krwi po komarach. No, troszkę jeszcze jest po ostatniej orgii z wampirzycami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem demo Bioshocka na X06. I powiem wam samo demo miażdży, strach pomyśleć co będzie z pełniakiem. Do tej pory ta gra była dla mnie ciekawostką od teraz jest to Must Have nr.3 (nr.1 to Mass Effect, nr.2 to SC:Conviction ;]).
MIAŻDŻY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:30, tykus napisał:

A teraz to ja krótkie rundki robię. Ale w Poznaniu z qzynem i qmplem jednym to się jeździło
:D Codziennie parę godzinek jazdy, raz po lasach, raz w zgiełku miasta (częściej to drugie).

Ja w sumie prawie zawsze jeżdżę po mieście, parki, centrum i te sprawy :) A trasę najczęściej rozplanowuję tak, żeby przez ten czas maksymalnie dwa razy przez jedno miejsce przejechać :] Lepiej tak, niż w jednym miejscu, bo szybko musiałbym się przerzucić z nudów, bo jakoś nie mogę tak w jednym miejscu przez dłuższy czas ;) A co do lasów, plaż, terenów poza miastem - też jeżdżę, ale raczej z przyjaciółmi bądź bratem ciotecznym, samemu jakoś tak mi się nie chce, a jak coś mi się stanie itd. takie tam gdybanie :) Sam za bardzo nie wierzę w tego typu bajki, bo takie rzeczy w moim przypadku zdarzają się 1:1000, ale akurat lepiej nie igrać z losem ;]

Dnia 15.08.2007 o 00:30, tykus napisał:

A ogólnie to kiciusia mi wcięło :/ A od dziewczyny dostałem, nazwałem go Diablo, a ten spieprzył
gdzieś xD

Szkoda... Osobiście mogłeś go nazwać Baal, ale tak też dobrze ;] Jeden z moich kotów wabił się Matrix, ale spierdzielił, że tak ładnie się wyrażę ;) A mój obecny to Szakal, ale nie reaguje, więc trzeba dziada wołać kiciak, kiciuś, etc., to może być fajne, do czasu... :) Mam go od 3 lat i zwiał mi dotąd dwa razy - raz na ~~30 metrowe drzewo na prawie sam szczyt, bo psy goniły, a na spacery czasem z nim chodziłem, bo lubi podwórko ;] Rano przyszedłem i siedział pod drzewem, ale wołało się go o drugiej w nocy ;D Drugi raz, to uciekł przez okno, znaczy się welux, pionowe takie do dachu wbudowane, bo mam 4 piętro + poddasze. I zwiał na dach głupek, pamiętam nawet jak stałem przed blokiem i gapiłem się na tego kozaka, jak siedział przez ok. 2 godziny w rynnie i ptaki latały nad nim :) Nie stałem tak długo, ale tyle mniej więcej siedział, bo parę razy go "odwiedziłem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:38, kapistar1 napisał:

No cóż, ja też już będę leciał, bo chciałbym iść na 8.00 do kościoła, bo wtedy taka ładna panna
tam idzie i ładne widoczki są... ;x

Hehe ty uważaj bo kto wie, może akurat twój ksiądz proboszcz siedzi na Gram.pl i jutro jak pójdziesz do tego kościoła to schwyci pastorał w mocarne dłonie swe i grzesznika gonić będzie dookoła Domu Bożego karząc go ciężką dłonią swą wspomaganą pastorałem tłukąc jak leci po głowie i innych częściach ciała. Księża to Złe Stworzenia są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:40, otc napisał:

MIAŻDŻY!!!

Argh, nawet tu muszą mnie dobijać? :P
Preordera mam, ale pewnie komp nie przyjdzie do premiery. A zostało tylko 9 dni, brr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:40, otc napisał:

Właśnie przeszedłem demo Bioshocka na X06. I powiem wam samo demo miażdży, strach pomyśleć
co będzie z pełniakiem. Do tej pory ta gra była dla mnie ciekawostką od teraz jest to Must
Have nr.3 (nr.1 to Mass Effect, nr.2 to SC:Conviction ;]).
MIAŻDŻY!!!


A pograles troche za mnie :) , bo tez napalilem sie na ta gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:37, Hubi Koshi napisał:

/.../naprawdę warto się zapoznać.

Ehh... Ale widzisz, teraz mamy wakacje, stosunkowo więc powinienem mieć nnajwięcej wolnego czasu a tak nie jest ;\ Po prostu czasu mi brak na ulubine rzeczy a co mówić już o poznaniu nowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować