Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 01:44, mała16 napisał:

Wiem :D przecież napisałeś mi na gg że idziesz oglądać :P

Skoro wiesz to jeszcze dziwniejsze jest iż kazałaś mi samemu poszukać ;]

Dnia 25.08.2007 o 01:44, mała16 napisał:

/.../Polecam książkę choć troszkę gruba (niecałe 600)

Yyy, ja takie lektuy "łykam" i mało mi ;] Oczywiście jeśli na prawdę przypadnie mi do gustu bo takich Krzyżaków z taka chęcią nie czytał jak np Lotra.

Dnia 25.08.2007 o 01:44, mała16 napisał:

Wiesz raczej nie mam. Lubię Meg Ryan ale nie jest to tak, żebym ją podziwiała czy coś. Po prostu
jak już jakąś muszę wybrać :) a jak nie muszę to nie mam xD

Więc Twoim idolem jest Meg Ryan xD Swoją drogą ja dla pewnej koleżanki jestem idolem ^__^ Ależ ludzie zaślepieni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 02:02, Wojman napisał:

Coz, jak to mowia czuwajcie, bo nie znacie dnia i godziny kiedy na forum pojawi sie moderator.
:)

Ale w nocy to mało roboty jest :) bo mniej ludzi przeważnie = mniej spamu. Aczkolwiek KapiX dał się złapać bo Budo nie mógł spać xD

Dnia 25.08.2007 o 02:02, Wojman napisał:

Zwykle o tej porze faktycznie spie, ale jut... dzisiaj nie wstaje rano do pracy, wiec moge
sobie dluzej posiedziec i podyskutowac sobie troche na forum.

Tylko dyskusja coś marnie idzie bo większość tematów nie żyje w nocy ;)

Dnia 25.08.2007 o 02:02, Wojman napisał:

A czasem nawet jak rano musze
wstac to w nocy i tak siedze na forum, zeby byc w miare na biezaco. :)

Ja kiedyś tak ''nocowałam'' z niedzieli na poniedziałek a potem na 7 do szkoły i rano dwie matmy... ach to się odsypiało ;)

--> KapiX
Miałeś pecha

--> Belmundo
Ale Moderator też człowiek i snu potrzebuje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 02:01, KapiX napisał:

Bo pozory mylą i moderator to normalny człowiek, choć większość ludzi myśli inaczej.


To nawet przy wysylaniu formularza taka informacja jest. Choc zdegradowani uzytkownicy mysla zazwyczaj, ze moderatorzy to nie ludzie, a jedynie pewna czesc ciala. W szczegoly nie ma co sie zaglebiac. :)

Dnia 25.08.2007 o 02:01, KapiX napisał:

a coś mi mówiło, zeby nie wciskać przycisku "Dodaj
post" :)


To byl instynkt samozachowawczy. Nie posluchales to poniosles konsekwencje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 02:06, Wojman napisał:

To nawet przy wysylaniu formularza taka informacja jest.

Jest informacja, że Moderator też człowiek? :P ale po co przecież każdy o tym wie :P

>, a jedynie pewna czesc ciala. W szczegoly nie ma co

Dnia 25.08.2007 o 02:06, Wojman napisał:

sie zaglebiac. :)

Korci mnie żeby zapytać iloliterowa część ciała ale się wstrzymam :)

Dnia 25.08.2007 o 02:06, Wojman napisał:

To byl instynkt samozachowawczy. Nie posluchales to poniosles konsekwencje. :)

Ale to nie jego wina była! Któż mógł przewidzieć, że się Budo pojawi ;) <joke>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 02:12, mała16 napisał:

Ale to nie jego wina była! Któż mógł przewidzieć, że się Budo pojawi ;) <joke>


Może i moja. Przed dodaniem posta nie odświeżyłem strony (powinni to dopisać w regulaminie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 02:29, KapiX napisał:

Może i moja. Przed dodaniem posta nie odświeżyłem strony (powinni to dopisać w regulaminie
:))

Właśnie. Trzeba to gdzieś wpisać w propozycjach. Szczególnie się to przyda do tematu "Opisz poprzednika..." bo się trafi, że np. dwie osoby jednocześnie zrobią opis ostatniej osoby, która miała posta i wtedy jest zamieszanie... a możesz mi napisać kiedy to było to by, poszukała ;P a i tak masz szczęście bo Budo nie pobłaża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 02:36, mała16 napisał:

/ciach/
a możesz mi napisać kiedy to było to by, poszukała ;P a i tak masz szczęście bo Budo nie pobłaża ;)


26.06.2007 - Budo w tym dniu dał 6 ostrzeżeń w ciągu 42 minut (chyba rekord), ale wszystkim się należało (takie moje zdanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 02:49, KapiX napisał:

26.06.2007 - Budo w tym dniu dał 6 ostrzeżeń w ciągu 42 minut (chyba rekord), ale wszystkim
się należało (takie moje zdanie).

No w sumie to masz rację. Jak ktoś pisze: "heja jak Wam zleciał dzień" to bez sensu. Najgorzej ma osoba która zaczyna temat któregoś wieczora/nocy bo nie wiadomo o czym zacząć... albo najlepsze było, jak zmienili godzinę z 22 na 0:00... i przez bodaj tydzien ktoś musiał coś napisać przed 0:00 z przyzwyczajenia ;)

a co do rekordu... raz poszły 2 bany i chyba degrad w jednym temacie też w krótkim czasie... i też Budo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jako że jest pożno :) to ja sie dopisze bo lubie tą pore jako że rodziców nie ma i nikomu nieprzeszkadzam ale niestety niedługo zacznie sie szkoła i w nocnych markach juz nie będe bywał:( Smutne to dośc jutrzejeszy dzien spedze u dziewczyny a narazie ide spiulkac :P Miłej nocy i nastepnego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dawno się z taką sytuacją nie spotkałem. May godzine... 2:29 a dzisiejszej nocy żadnego posta nikt nie naspamił ;] Ciekawy przypadek że wszystkie NM gdzieś się zawieruszyły dziśejszej nocy ;] Przynajmniej wiem że mała16 śpi... Wojman jest bo widzę kłudeczkę obok jakiegoś topica ^_^ wdowiakm albo pracuje nad czyms albo odpowiada na mojego posta xD (o ludzie, jak już skąńczybędę pisał z dwa dni ;]) Dziś troszkę sobie pograłem (co jest u mnie rzadkością) w PES''a 5 (jedyna gra w którą gram od paru lat i mi się nie nudzi :)) Tyle że coś było nie tak bo gdy uruchamiałem mecz gra razem z całym kompem się zawieszała ( sezon bodajże gram), skasowałem zapis mojej konfiguracji i o dziwo wszystko powróciło do normy. A już myślałem że będę musiał mój mocarny skład utracić i instalowac ponownie... Ogólnie to mam do Was prośbę ;] Ostatnio mam chęci na dobre filmy (troche już tego tata na kupował) ale mi głównie rozchodzi się o horrory/thrillery. Jeśli znacie/ogladaliści film w takich gatunkach to proszę o podanie tytułu, najlepiej jakby był z deczka niedzisiejszy bo nie mam zamiaru wydawać większej kasy ;]

Ponury Żniwiarz
Po nicku brałem się za osobą bardziej "stojącą ponad wszelkimi zasadami i normami przyjętymi przez ogół" ;] krótko mówiąc że szkoła nie przeszkadza Ponurakowi i nadal będzie siedzał po nocach. Albo masz nową dziewczyne albo się pogodziłeś ;] Co by nie było ciesze się :)

BTW: Witam wszystkich ;] Może po moim poście "machina ruszy" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 02:41, Obi-wan Kenobii napisał:

Przynajmniej wiem że mała16 śpi...


Nie wnikam w to, skad masz takie informacje... :)

Dnia 26.08.2007 o 02:41, Obi-wan Kenobii napisał:

Wojman jest bo widzę kłudeczkę obok jakiegoś topica


Dzis nie ograniczylem sie tylko do klodeczek... BAN sie tez trafil. :)

Dnia 26.08.2007 o 02:41, Obi-wan Kenobii napisał:

Jeśli znacie/ogladaliści film w takich gatunkach to proszę o podanie tytułu, najlepiej jakby
był z deczka niedzisiejszy bo nie mam zamiaru wydawać większej kasy ;]


Polecam serial Z Archiwum X. Na kazdej plycie DVD sa cztery kolejne odcinki serialu. Cena 24.90 PLN za ksiazeczke z plyta DVD.

Ponury Żniwiarz

Dnia 26.08.2007 o 02:41, Obi-wan Kenobii napisał:

Smutne to dośc jutrzejeszy dzien spedze u dziewczyny


Nie wnikam w to jaka jest Twoja dziewczyna... Ale ja bym sie raczej cieszyl gdybym mial spedzic caly dzien z dziewczyna. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 02:47, Wojman napisał:

Nie wnikam w to, skad masz takie informacje... :)

Tu i ówdzie ma się znajomości ;]

Dnia 26.08.2007 o 02:47, Wojman napisał:

Dzis nie ograniczylem sie tylko do klodeczek... BAN sie tez trafil. :)

O.o Więc w wolnym czasie przeczytam tematy nie przypięte bo w "moich" raczej się ban nie trafił :)

Dnia 26.08.2007 o 02:47, Wojman napisał:

Polecam serial Z Archiwum X. Na kazdej plycie DVD sa cztery kolejne odcinki serialu. Cena 24.90
PLN za ksiazeczke z plyta DVD.

Oj wiem wiem... Już mi to mówi.. pisałeś sklerotyku (;]) tyle że nie w takim skrócie, zapomniałeś napisać że pakiet czterech seriali wychodzi co tydzień czego mój portfel nie wytrzymałby... Choć 4 odcinki na jakiś czas można kupić tyle że nie wiem z którego sezonu (ja też skleroze mam bo raczej mi o tym pisałeś :)) jeśli z tych pierwszych które nie były powiązane fabularnie z poprzednimi (ot, nowa zagadko do rozwikłania) to raczej kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 02:41, Obi-wan Kenobii napisał:

BTW: Witam wszystkich ;] Może po moim poście "machina ruszy" ;D

Lo!
No ja miałem pracowity dzień, ale skończył sie milutko, bo zakupiłem sobie plan faction statku w EVE (Amarr Navy Slicer). No a poza tym duuużo roboty, powtórki przed wejściówami na drugim roku. No i do tego jeszcze prawie w ogóle nie zostało na forum ;( I totalna rozpacz to, to że na laptopie EVE strasznie haczy - GW też, nie probujcie ich pod Vistą, jeśli hardware jest tylko trochę zgodny z wymaganiami systemu. No ale jakoś to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 02:58, Obi-wan Kenobii napisał:

Oj wiem wiem... Już mi to mówi.. pisałeś sklerotyku (;]) tyle że nie w takim skrócie, zapomniałeś
napisać że pakiet czterech seriali wychodzi co tydzień czego mój portfel nie wytrzymałby...


Moj portfel ledwo to wytrzymuje. Ale zamowilem sobie prenumerate i miesiecznie za cztery czesci place 93 PLN z groszami.

Dnia 26.08.2007 o 02:58, Obi-wan Kenobii napisał:

Choć 4 odcinki na jakiś czas można kupić tyle że nie wiem z którego sezonu (ja też skleroze
mam bo raczej mi o tym pisałeś :)) jeśli z tych pierwszych które nie były powiązane fabularnie
z poprzednimi (ot, nowa zagadko do rozwikłania) to raczej kupie.


Sezony leca po koleii. Pierwszy sezon juz sie skonczyl, obecnie jest w sprzedazy jesli dobrze pamietam koncowka drugiego sezonu. Po drugim sezonie bedzie trzeci i tak dalej. Co do odcinkow to poza kilkoma wyjatkami wiekszosc nie jest ze soba poloczona fabularnie, wiekszosc spraw to odzielne zagadki. Wiadomo, ze jest glowny watek serialu (kosmici i konspiracja rzadu), ale nie we wszystkich odcinkach jest ten motyw. A jesli nie stac cie na regularne kupowanie tej serii to po prostu jesli akurat bedziesz mial nieco wiecej kasy zamow sobie egzemplarze archiwalne. Chociaz przyznaje, ze ta kolekcja Z Archiwum X troche droga jest. Choc fakt jest faktem, ze serial jest swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2007 o 03:07, Wojman napisał:

Chociaz przyznaje, ze ta kolekcja Z Archiwum X troche droga jest. Choc fakt jest faktem, ze
serial jest swietny.


Heh, dokładnie, kiedy oglądałem reklamę tejże kolekcji w telepudle, moje reakce można by przedstawić następująco:

1. :) => o, w końcu ktoś wydał reedycję"X'''' ''a , nie będę musiał być skazany na polsat (vel. Polsat Break ;) ) jeśli chodzi o ten serial

2.:)) o, i nawet jakąś książeczkę do tego dorzucają...no no

3. :0 => cena....chyba podziękował z comiesięcznym zakupem....

Niemniej jednak IMO warto. Bo jest to jeden z seriali który zapoczątkował serie (w większości marne niestety) seriali s-f. Jeden z najważniejszych seriali w historii TV. Przynajminiej pierwsze serie, bo potem odcinki typu Molder i Scully walczący z jakąś fetyszowatą cyber lalą jakoś nie bardzo mi podchodziły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 03:01, Graffis napisał:

Lo!

Forma przywitania zapewne ale nie pierwszy raz się z nią spotykam. Czuj się zaszczycony xD

Dnia 26.08.2007 o 03:01, Graffis napisał:

/.../

Cóż, o EVE wiem tyle co o codziennych zwyczajach afrykńskiego plemienia Himba. Co to powtórek to i ja miałem je zastosować ale... jakoś nie miałem czasu ;] Wiem, będę tego żałował...
Wojman:

Dnia 26.08.2007 o 03:01, Graffis napisał:

Moj portfel ledwo to wytrzymuje. Ale zamowilem sobie prenumerate i miesiecznie za cztery czesci
place 93 PLN z groszami.

Ja połowe tej kwoty bym uzbierał...

Dnia 26.08.2007 o 03:01, Graffis napisał:

Chociaz przyznaje, ze ta kolekcja Z Archiwum X troche droga jest. Choc fakt jest faktem, ze
serial jest swietny.

Kiedyś będę miał całą kolekcję ;] Odkupie od jakiegoś fana potrzebującego forsy i będzie gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 03:43, Obi-wan Kenobii napisał:

Forma przywitania zapewne ale nie pierwszy raz się z nią spotykam. Czuj się zaszczycony xD

Czyli znasz, czy nie? Bo się pogubiłem ... znowu ;P

Dnia 26.08.2007 o 03:43, Obi-wan Kenobii napisał:

Cóż, o EVE wiem tyle co o codziennych zwyczajach afrykńskiego plemienia Himba.

No to screeny co było wiadomo o co się wzbogaciłem. Super są ta lampki nad kokpitem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 04:03, Graffis napisał:

No to screeny co było wiadomo o co się wzbogaciłem. Super są ta lampki nad kokpitem ;]

No i kliknąłem ''Dodaj Post'' zamiast ''Przeglądaj'' - trochę późno chyba się robi. A do tego meeeh... forum nie pozwala mi fotek uploadować... ktoś wie czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chociaż to pora do żegnania.
Jestem po prawie 5 godzinnych zmaganiach w World in Conflict i powiem tylko, że szykuje się hit ^^
Jeżeli jeszcze się wahacie nad pobraniem demka, to zaświadczam osobiście, najlepsza gra ostatnich miesięcy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować