Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 01:27, olbin napisał:


> AAAA, ziemia się rozpada, to już? :).

Raczej tworzy się Nowa Ziemia ;)

Rozumiem, że to zapasowy schron? :D Ciekawe kto pierwszy na niej osiądzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 01:27, olbin napisał:

Raczej tworzy się Nowa Ziemia ;) (na wszelki wypadek). Jeśli Wam się spodobało to mogę wrzucić
jeszcze kilka dla poprawy humoru.... :)

Wrzucaj ile dasz radę... mnie by się przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 01:37, olbin napisał:

el-coyote--> mam nadzieję że co najmniej 3/4 naszego rządu :D

Oj, wtedy to by mozna bylo jedno powiedzieć - Powrót do Przeszłości 4: Zemsta :PPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2006 o 01:49, olbin napisał:

E tam od razu Zemsta..... Ja chciałem tak w nagrodę za zasługi ;>

P.S. Trochę mało dzisiaj forumowiczów nie śpi :(


Dzie tam! Zdaje Ci się tylko. A to że cała lista na gg niedostępna? Pewnie na niewidocznycm wczyscy siedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2006 o 01:59, Arar napisał:

Dzie tam! Zdaje Ci się tylko. A to że cała lista na gg niedostępna? Pewnie na niewidocznycm
wczyscy siedzą :D


Choćbym chciał to na GG teraz się nie odezwę ;)

Ale jak wrócę do domu to co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 01:49, olbin napisał:


E tam od razu Zemsta..... Ja chciałem tak w nagrodę za zasługi ;>

Taa, zasługi :D. Odwrócone o 180 stopni chyba :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... Już nie moge... Chyba sobie zapałkami powieki musze podeprzeć albo pójść spać.... zieeeew... Chyba jednak zawędruje do krain gdzie jestem ważny i lubiany.... czyli pośnie sobie troche (ciekawe słowo... "pośnie" czego to człowiek nie wymyśli jak jest śpiący... Także dobraaaa(ziew)noc wszystkim. I wytrwałości życze (w pracy :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 02:19, Arar napisał:

No... Już nie moge... Chyba sobie zapałkami powieki musze podeprzeć albo pójść spać.... zieeeew...
Chyba jednak zawędruje do krain gdzie jestem ważny i lubiany.... czyli pośnie sobie troche
(ciekawe słowo... "pośnie" czego to człowiek nie wymyśli jak jest śpiący... Także dobraaaa(ziew)noc
wszystkim. I wytrwałości życze (w pracy :D)

Heheh kraina snów to jedno z lepszych miejsc w jakich można się udać w życiu. Ja mam zawsze tak cholernie pokrętne sny, że za każdym razem mnie zaskakuje, ze mam taka wyobraznie. Cóż, ale wychodzi to na korzyść. Szczegolnie, ze mam bardzo urozmaicona tematyke snow :D. Od komedii, dramatow az po erotyke i horror :D. Dlatego ludzie zamiast wysiadywac tu przed kompem, idzcie spac bo Was quest kolejny czeka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2006 o 02:19, Arar napisał:

wszystkim. I wytrwałości życze (w pracy :D)


Dobranoc ;) (Przd zaśnięciem spojrzyj jeszcze na awka, dla lepszych snów;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 03:44, Vormulac napisał:

Miałeś na myśli mojego avatarka a nie swojego, prawda? :D


Oczywiście że Twojego Szanowny Delegacie ;>

P.S. Chciałem to zamieścić w Kwasach, ale bez podpisu jakośmi nie pasuje, masz jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 11:18, Martimat napisał:

dev! widziałes ile tekstu koles dodał na temacie "Gothic 2 - forumowe RPG" ? przesada :0 pozytywna
:)

Ja wiem wszystko, ale ostatni raz lookam na forum. Nieco mnie ludzie do tego zrazili. A na Gothicku post jest krótszy niż mój, sprawdziłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu cicho tutaj...dużo się dzieje na forum ostantio,Odkryto nowy status.Mamy już 2xsekretarz.Nowy moderator mr.walgierz..Jakieś kolektywy nam doszły..Nowy sprzęt w sklepie i parę konkursów ostanio jest..A ja się pochwale, że dziś złożyłęm zamówienie na 4 gry:)).Mam nadzieję, że dojdą do piątku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja siedze i co noc, poprawiam napisy do filmów. Tym razem przyszła kolej na SG-1 odcinek 1. Children of the Gods. Jedym słowem jakiś za przeproszeniem "pasztet" wstawił w numerach klatek znaki "[" i "]" zamiast "{" i "}" - może i nie ma dużej róznicy ale przy odtwarzaniu filmu na domowym odtwarzaczy DVD z funkcją napisów róznica jest wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 00:24, Vormulac napisał:

Łee, a myślałem, że siedzisz i tworzysz faq do BG2...:D Swoją drogą to może zrobicie potem
do BG1?


Coś tam zaczęłem tworzyć dzisiaj ale Sarafan zamieścił post żeby się ludzie do mnie zgłaszali jeśli chcą pomóc i musze poczekać żeby się pozgłaszali i jakoś rozłożyc prace na wszyskie osoby, żeby nie było tak że naprzykład 2 osoby przerobią ten sam fragment tematu o BG2. Jak narazie to do tworzenia FAQ jest ekipa 4 osobowa: forumowicz Mumin, Hans Olo, Ninjaska i ja. A FAQ do BG1 też najprawdopodobnie powstanie też pewnie pod moim pomysłem i "dowodzeniem" ale dopiero gdy ujży światło dzienne FAQ czeście 2 gry. Ale swoją drogą pójdzie z BG1 o wiele szybciej niż z BG2, gdyż mniej postów jest w temacie BG1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować