Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2006 o 00:34, Agrah napisał:

i kto to mówi, ty odpadłeś już kwdrans po północy :P



A my dzielnie trzymamy.W sumie nie mam co robić,więc posiedzę jeszcze z 3 godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 00:35, NyGgA MiLy napisał:

> i kto to mówi, ty odpadłeś już kwdrans po północy :P


A my dzielnie trzymamy.W sumie nie mam co robić,więc posiedzę jeszcze z 3 godzinki.



oj ja tyle nie wytrzymam, pozatym zaczyna mi sie rok szkolny i musze sie przestawić na wcześniejsze wstawanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 00:37, Agrah napisał:

> > i kto to mówi, ty odpadłeś już kwdrans po północy :P
>
>
> A my dzielnie trzymamy.W sumie nie mam co robić,więc posiedzę jeszcze z 3 godzinki.


oj ja tyle nie wytrzymam, pozatym zaczyna mi sie rok szkolny i musze sie przestawić na wcześniejsze
wstawanie :P



A ile masz lat??Ja 13 i idę do 1 kl. Gimnazjum.A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 00:41, piotersamobojca napisał:

Ja jeszcze nie odpadłem:).Chyba sobie "pójde" w coś pograć i będę zaglądać czy ktoś jeszcze
żyje co jakiś czas.No chyba, że ktoś mnie wciągnie w dyskusje;).



Masz fajnie.Ja akurat nie mam KOMPLETNIE w co grać.Moze to i dobrze,że zaczyna się rok szkolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 00:41, piotersamobojca napisał:

Ja jeszcze nie odpadłem:).Chyba sobie "pójde" w coś pograć i będę zaglądać czy ktoś jeszcze
żyje co jakiś czas.No chyba, że ktoś mnie wciągnie w dyskusje;).

Jak ci sie uda to mnie wciągnij w dyskusje, a w co będziesz grał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To napewno jest dobrze, że zaczyna się rok szkolny:P.Nie ma to jak zdobywanie wiedzy:D

Bagieta---wciągam cię w dyskusje w takim razie:).No ja dostałem dziś paczuszkę z gram.pl i dostałem:
Świątynia Pierwotnego Zła-grałem już kiedyś u kumpla ale tylko trochę więc w końcu sobie zakupiłem
Soldiers:Ludzie Honoru
Industry GIant--to brat lubi:P
Empire Earth Złota Edycja--też kiedyś grałem, a że 2 mam to wypadało mieć 1:)
I jestem cały happy:) bo zamaiałem ŚPZ z Fajnej Ceny a to się okazało, że to jeszcze jest wydanie premierowe tzn jest książka i mapa świata i jeszcze to duże pudełko i poprostuta książka mnie ucieszyła bo się jej nie spodziewałem:).
No i jestem po akcie stworzenia sobie teamu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra posmigałem trochę - więc wjestem spowrotem. jakoś cienko mimo wszystko tutaj ? wszyscy jednak szkoła i szkoła ... i co tez mam juz iść spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 00:48, piotersamobojca napisał:

Świątynia Pierwotnego Zła
Soldiers:Ludzie Honoru
Industry GIant
Empire Earth Złota Edycja

Ciekawa mieszanka, ale ja i tak wole to co mam teraz :D, twoje klimaty sie niezbyt pokrywają z moimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem wielkim fanem RPG i RTS.Mogę jeszcze pobawić się w jakiegoś żołnierza bohatera jak w Call of Duty i to raczej wszystko.No jeszcze uznaje NFS:U2 bo to taki RPG mały:)-zdobywanie nowych częśći itd.A w co ty grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie to męcze Half Life 2, Pro Evolution Soccer 5, i w Counter Strike pogrywam czasem online.
A co najważniejsze zakochuje sie powoli w RTSie zwanym WH40k Dawn of War, jeszcze chyba żaden RTS mi sie tak nie podobał, tylko boje sie grac online bo mnie tam zgniotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 01:01, Bagieta napisał:

A co najważniejsze zakochuje sie powoli w RTSie zwanym WH40k Dawn of War, jeszcze chyba żaden
RTS mi sie tak nie podobał, tylko boje sie grac online bo mnie tam zgniotą.

Nie martw się ja grałem z trzy cztery razy i było naprawde wesoło. Co prawda oberwałem po tyłu z dwa razy i z dwa razy wygrałem, ale fajnie jest. Spróbuj co najwyżej pare razy przegrasz, ale nauczysz się wielu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie - najlepiej uczyć się od najleprzych (którzy non stoper łupią ci dupsko) - ale to wychodzi na dobre !!! a gierka jest boska.

właśnie kończę single dodatek WA (teraz orkami bo chaosem przeszedłem zaklończenie; imperialami i eldarami tez);
a to dlatego, że mam już demo DC i i chcę zobaczyc jak tam z nim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 01:05, Bagieta napisał:

Np. czego moge sie nauczyć?? Przgrywac z honorem :P, czy coś takiego.

Obserwując przeciwnika i to w jaki sposób gra daną rasą (jakich jednostek używa co przede wszystkim robi etc.) możesz się nauczyć podstaw, a nawet bardziej zaawansowanych taktyk. Przykładowo dla Space Marines, posiadających Przekaźnik Orbitalny prawdziwy klasyk to zbudować kilka Drednoughtów i spuścić je przeciwnikowi na głowe gdy piechota przystępuje do walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HL2 nie grałem ale nie ciągnie mnie walka z obcymi;).Counter Strike jest ok a Pro Evolution to w 4 kiedyś grałem u kumpla na 2.Nie przepadam za sportowymi.Ale WH40k Dawn of War to pewnie niezły wymiatacz bo niestety nie wiem-nie grałem:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować