Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Hehehe... Ja takie długie noce mam dopiero w niedziele, gdy muszę robić (zaległe) projekty z algorytmów na poniedziałek. :) Wtedy tylko herbatka z cytryną utrzymuje mnie w stanie aktywnym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 23:38, walgierz napisał:

> Nieoceniona pomoc moderatora ;]
Nie dziękuj, po to jesteśmy xD


stary - ja tej kropeczki aż do teraz NIE WIDZIAŁEM :D haaaa hahahaha XD dosłownie -... chociaz powinienem płakac ... ehhh - ślepa kura się robie :P

chyba będę spadał - humor mi na mordę na pysk poleciał ... :( więc się raczej prześpię i wstane baardzo wcześnie tj. o 8:45 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 23:34, walgierz napisał:

Takiego na ten przykład Lutra to w łazience diabeł prześladował, więc uważaj :D

Mnie w łazience prześladują same anioły :P ^^

Wymyśliłem... ale niestety nie to, tylko parę rzeczy do wypracowania z angla...
Chociaż na anioła też mam pewien pomysł. Tylko czy moje zdolności rysunkowe będą dostateczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 00:19, Vaxinar napisał:

No i co z tą nocą ? Już nikogo nie ma ? :(
Ja mam jeszcze coś do zrobienia i spać pójdę może dziś o normalnej porze. :/


Ja jestem i jeszcze nawet nie myślę o tym, by znikać. Mówiłem, że najpierw coś muszę zjeść, a obiad sam ugotować się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 00:27, Klimos napisał:

Ja jestem i jeszcze nawet nie myślę o tym, by znikać. Mówiłem, że najpierw coś muszę zjeść,
a obiad sam ugotować się nie chce :(


Ja tam mam bułeczkę kajzerkę. :P Zaraz zjem i lulu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 00:27, Klimos napisał:

Ja jestem i jeszcze nawet nie myślę o tym, by znikać. Mówiłem, że najpierw coś muszę zjeść,
a obiad sam ugotować się nie chce :(

Obiad... o północy? :)
Gdzie mieszkasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczające a nie dosteczne (konieczny warunek? hle hle - ekstremum sytuacji policz ble :p matma )

dobranoc - ja siusiu, paciorek, książka i spaciu !

PS: jak będę się tu dalej dziś wypowiadał, to znaczy że zasnąłem i lunatykuję :) siedząc przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 00:28, Monastor napisał:

Obiad... o północy? :)
Gdzie mieszkasz? :P


Tak jakoś mi się ostatnio poprzestawiało, ale wszystko przez szkołę i pracę. Zajęcia mam we wtorki i czwartki od 18 do 21, a jak idę do pracy to od 16 do 4 rano. Mieszkam w Birmingham, więc różnica czasu tylko godzina (w chwili gdy piszę te słowa u mnie jest naście minut po północy). Mój organizm funkcjonuje ostatnio według strefy czasowej co najmniej Nowego Jorku: chodzę spać, gdy w Polsce jest 5-6 nad ranem a wstaję w okolicach południa, czasem później (zwłaszcza jak z pracy wrócę).

Vaxinar --> Nie lubię jeść tuż przed położeniem się spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, już po północy, a tu nikt nie pisze. Chyba wszyscy poszli na weekendowe imprezy zakrapiane rozcieńczonym sokiem z czarnej porzeczki.
A tak chciałem pospamować...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja zapomniałem o wątku :D. No, ale dzisiaj to już kończę, obejrzałem sobie Matrixa Rewolucje na dvdku pożyczonym od kolegi, co będę gorszy od tych co mają tvn :P (a nawet miałem lepiej bo bez reklam :P). A jutro meczyk siatki o 7 i mimo jednak wczesnej godziny chcę wstać i pooglądać naszych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy już nawet wrócili ;D Ale to że już wrócili nie znaczy, że było kiepsko, ale wyjątkowo wcześnie zaczęli ;] Piwo zakrapiane curacao, faja wodna... Kocham piątki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzięła mnie ochota na mroczne fotomanipulacje :)
Chyba posiedzę troszkę i pomaluję/poedytuję w Corelu.

Może coś jeszcze się wrzuci na deviantart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 00:29, Pediator napisał:

90% osób śpi. A ja jak zwykle po nocach na gram.pl

Śpi? Ledwo po północy w piątek? Ja bym powiedział, że 90% osób to nie śpi ;>, aczkolwiek na forum też pewnie nie siedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 00:31, Marrbacca napisał:

> 90% osób śpi. A ja jak zwykle po nocach na gram.pl
Śpi? Ledwo po północy w piątek? Ja bym powiedział, że 90% osób to nie śpi ;>, aczkolwiek
na forum też pewnie nie siedzi :P

Wiary zawsze w nocy tu mało a najlepsze jest to że większość z nich zgłosiła się na modka a nawet nie może poświęcić 2-3 nocy dla forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 00:33, Pediator napisał:

Wiary zawsze w nocy tu mało a najlepsze jest to że większość z nich zgłosiła się na modka a
nawet nie może poświęcić 2-3 nocy dla forum.


Wiesz chyba siedzenie każdej w nocy na forum nie jest najważniejsze w byciu moderatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ile postów Ci się pokaże o 2-3 w nocy? Sam mówisz, że wiary tu mało. Nic nie zaszkodzi jak biedny zestresowany modek pójdzie sobie spać, żeby rano wstać pełen energii i znów się zestresować usuwając posty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować