Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

/.../

Wierzę w Ciebie, ja mam 4 godziny snu, a potem na wf, także wiesz wszystko jest do zrobienia. A btw to mykaj sprzątać a nie tu na forum siedzieć i czatować na odpowiedź xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

no ja sprzatam :D tak sie sklada ze w poblizu kompa wiec luz ;p
ja na twoim miejscu bym nie zedl juz spac ^^ pograj sobie w gw :D
jak ja bym poszedl spac, wiedzac ze mam 3-4h przed soba... i bym zasnal :D to nie obudzilbym sie po 4h tylko po 8 xD a nawet 12. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2006 o 04:08, d7 napisał:

jak ja bym poszedl spac, wiedzac ze mam 3-4h przed soba... i bym zasnal :D to nie obudzilbym
sie po 4h tylko po 8 xD a nawet 12. :P


No to chyba dobrze. 12 h snu to bardzo zdrowo, niczym tygrys :P
Ne no spać trzeba taki studencki tryb życia wymusza gdzieś z 2-4 godziny snu. Dzsiaj 4 :P
<tam jeszcze troche brudno jest na lewo od myszki>
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 04:11, Budo napisał:

No to chyba dobrze. 12 h snu to bardzo zdrowo, niczym tygrys :P

no sen zdrowy... gorzej jak w czasie zajec xD tzn ty swoje w domu a profesor swoje x km dalej :D

Dnia 17.11.2006 o 04:11, Budo napisał:

chcesz za mnie sprzatac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2006 o 04:17, d7 napisał:

no sen zdrowy... gorzej jak w czasie zajec xD tzn ty swoje w domu a profesor swoje x km dalej
:D


Słuchaj ja zawsze sobie tak tłumaczę, że gadkę profesora można skserować, a Twojego snu nikt Ci nie odbierze. Wykłady olej, ćwiczenia odrób i gra muzyka :D

Dnia 17.11.2006 o 04:17, d7 napisał:

chcesz za mnie sprzatac? :D


Nie, no dzieki w zasadzie to sam ide spać. Dobranoc.
<tak bardziej z lewej szmatą przejedź i ta puszke wywal :P>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrej nocy ci zycze...
w zasadzie to namiastki nocy ;P bo juz wiele ci jej nie zostalo xD

co do puszki...
rozumiem ze miales na mysli ten stosik butelek po pepsi i szklanych po piwach? xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budziu - ty zawsze piszesz o piciu przed wf xD czy to pomaga w grach zespołowych tudzież innym wysiłku fizycznym?

btw - widzę, że reguła potwierdzona :P jeden post po 5 dniach przerwy - i coś się rusza na forum nocniaków hlehle

do zobaczenia dziś w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 12:07, Martimat napisał:

Budziu - ty zawsze piszesz o piciu przed wf xD czy to pomaga w grach zespołowych tudzież innym
wysiłku fizycznym?


Właśnie przeciwnie. Sorka że pisze o takiej porze, ale właśnie sie obudziłem i jest niewiele lepiej niż te 2-3 godziny temu ;]
Niestety jedna moja "ekipa" na terminy imprez wybiera sobie przeważnie czwartki- dla mnie to zabójstwo bo mam zajęcia od 7 do 17, o 18:30 trening, potem tylko mały prysznic i od razu impreza. A rano na 9 wf. Masakra. Dzisiaj musiałem przerywaz żeby sie napić i prawie przysnąłem xD

Dnia 17.11.2006 o 12:07, Martimat napisał:

do zobaczenia dziś w nocy.


Ja tam dziś w nocy śpię :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumeim gdzie są wszyscy?

Zaczynało być już miło na forum to spać poszli;/

Idę pograć w brydźa na kurniku- potem wpadnę najwyżej

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a myślałem napisać sobie w tym wątku po nielegalnych pogawędkach w temacie o ulubionych forumowiczach... ale go znaleźć nie mogłem :)
Ja dzisiaj chyba soie dłużej posiedzę, jutro dopiero na 10, można posłuchać muzy poprogramować, posiedzieć na forum, a do tego dwa dobre teskty do czytania się pojawiły :) Nic dodać nic ująć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba aż tak pusto na forum nie jest :) Cóż ja jutro na uczelnię wybieram się o 8.30 (jak dla mnie to niemal południe, zwykle wstaję w dni powszednie o 6am) więc posiedze sobie na necie, poczytam trochę ciekawostek, pobuszuję po sklepach szukając jakiejs okazji (wszak kto nie szuka ten nie znajdzie :D ). Na forum też zerknę, o ile bedzie na co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem ... właśnie czytam ... słucham muzyki - miałem pójść wcześniej spać ... ale coś mi dziś w duszy gra - i szkoda mi weny any tracić ją na sen ... jutro na 10 :D spoko będzie.

PS: "Siewca Wiatru" Maja Lidia Kossakowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kończy mi sie powoli przerwa, a jutro koło z biologii molekularnej ;]
Znaczy to, że jeszcze koło 12 i może później sie spotkamy, aż tak chamsko nie chce nocki zarywać ale troche trzeba dla zasady ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 21:58, Budo napisał:

Kończy mi sie powoli przerwa, a jutro koło z biologii molekularnej ;]
Znaczy to, że jeszcze koło 12 i może później sie spotkamy, aż tak chamsko nie chce nocki zarywać
ale troche trzeba dla zasady ^^


Musisz zapamiętać starą prawdę ludową - studia nie zając nie uciekną:) Więc jeśli już noc zarywać to przynajmniej przy piwie:) Potem się też od razu lepiej kolosy pisze:D Przeprowadziłem kiedyś takie eksperymenty - jeden egzamin pęknąl dopiero po winie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kurka czy Wam też tak czas leci jak sie macie uczyć? Dzisiaj półtoragodzinny wykład dłużył sie w nieskończoność, a jak sie miałem uczyć to ledwo przysiadłem już mamy północ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 23:41, Budo napisał:


Kurka czy Wam też tak czas leci jak sie macie uczyć? Dzisiaj półtoragodzinny wykład dłużył
sie w nieskończoność, a jak sie miałem uczyć to ledwo przysiadłem już mamy północ :)


Mi czas zwalnia jak siedzę na lekcjach, a przyśpiesza jak robie jakąś przyjemną rzecz. Tak to już jest że to co dobre szybko sie kończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 00:15, CermatoX napisał:

Idę pograć w brydźa na kurniku- potem wpadnę najwyżej


Daj znać jak kiedyś znowu pójdziesz pograć, też bym sobie pograł dla rozrywki w jedną z tych zarwanych nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie śpie, ej wszyscy uciekli no... :/
Boże, jutro mam tylko 6 godzin, a tak mi się strasznie nie chce... a dziś biologia była i mieliśmy biotechnologie genów czy coś. Pani profesor nawijała przez 45 minut, niestety nie zrozumiałe dla mnie było 1/4 słów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis muzykuję - mam wenę od zeszłej środy :D

Hale Bopp... Enjoy the Silence... Secret Garden (So Beautiful)... Forest (by The Cure)... wszystko trance''owo chillout''owe :D

i nadal książka "Siewca Wiatru" ... ech uwielbiam noc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować