Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

luz - mnie dzisiaj deptało stado samców - kiedy robiłem za obstawę - za + sobie narobiłem... ale mam 1 raz wrażenie, że nei było warto :P

dobranoc - spac trzeba wkońcu - jutro opowiem reszte :0

dobranoc nocne marki raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 04:16, gmx napisał:

a ja wlasnie wrocilem z 70'', ledwie stoje, nie wiem czy bede w stanie lezec o wlasnych silach
- bo dziewczynie zachcialo sie tanczyc, ciekawe czy jak wstane bede mogl chodzic :/


A ja zamiast się gdzieś ruszyć, to siedzę z dziewczyną całą noc przy NFSie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi (i całemu kierunkowi) pan od fizyki na wykładzie wytłumaczył czym się różni różnica od różniczki - "tym czym dziewczyna od dziewczynki". Myślę, że mamy podobne wiadomości w tej dziedzinie :D

Dzięki Vormulac za materiały, może się kiedyś przydadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Diablo" Włodarczyk mistrzem świata IBF:) Dobra, dobra walka. Tylko ten sędzie z ameryki - 119:109?? Gościu chyba skorzystał z uroków polskiej wódki i mu się zawodnicy pomylili:D Ale ważne że mamy kolejnego mistrza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądałem!!! właśnie dopiero teraz wróciłęm z pubu ... !!! bosko to było naprawdę mocna dobra walka !

dobranoc nocne / poranne marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziś cicho na forum, ja tradycyjnie nie moge spac więc posiedzę do 1-2 w nocy. Może w cos pogram, byle nie przesadzić, bo jutro pobudka o 8 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jestem na przymusowym "nocnymmarkowaniu", bo zapomniałem napisać wypracowania z polskiego na temat "Zanalizuj przedstawioną poniżej scenę i objaśnij, na czym polega jej dramatyzm oraz kluczowy charakter w powieści „Granica” Zofii Nałkowskiej. (+ fragment powieści)". Miałem wolny weekend a se przypomniałem o tym w niedzielę o 18. Ależ jestem mądry! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zajmowałem dzisiaj wieczorem cotygodniowym pisaniem zaległych prac z angielskiego :)
Zaraz chyba idę spać... o ile nic ciekawego się nie wydarzy na forum, czy w ogóle w internecie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A ja siedzę, bo wyłączenie kompa jest równoznaczne z ostatnia powtórką materiału na koło zaliczeniowe ;]
Ale godzina zero sie zbliża więc niedługo przyjdzie mi wreszcie sie zabrać do tego pięknego czerwonego zeszytu blah ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co Wam powiem, nienawidze niedzieli. :/
Zawsze od rana sobie powtarzam, że wezmę się za tę cholerną biologię i fizykę popołudniu, ale zwlekam, zwlekam i kurczę kuję pod wieczór, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 23:27, Vaxinar napisał:

Wiecie co Wam powiem, nienawidze niedzieli. :/
Zawsze od rana sobie powtarzam, że wezmę się za tę cholerną biologię i fizykę popołudniu, ale
zwlekam, zwlekam i kurczę kuję pod wieczór, ehh...


Spoko mam podobnie. Na to są dwie rady-
albo przestajesz sie oszukiwać i zakładasz z góry że zaczniesz pod wieczór (masz wtedy większą część dnia na relaksie :P)
albo bierzesz dupe w troki i ustalasz sobie plan- ja tak robię przed jakimś cięzkim kolosem, np rano po obudzeniu 2 godziny, 2 godziny 14-16 i dwie 19-21. To daje 6 godzin nauki bez zbytniego przemęczania sie, a w takim czasie ja jestem w stanie opanować materiał na duże koło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 23:27, Vaxinar napisał:

Wiecie co Wam powiem, nienawidze niedzieli. :/
Zawsze od rana sobie powtarzam, że wezmę się za tę cholerną biologię i fizykę popołudniu, ale
zwlekam, zwlekam i kurczę kuję pod wieczór, ehh...

Ja mam dokładnie tak samo ^^
Cóż... przynajmniej dobrze się bawiłem grając w Gothic 3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie przepisuję zeszyt z historii, bo wcześniej myślałem, że zdąże go przepisać w godzinę :P Muszę dostać z zeszytu za prace dodatkowe dwie 5, bo na koniec semestru chciałbym mieć przynajmniej 3 :) Później instalacja nowej gry i spać :) A poza tym patrze na moją piękną muchołówkę, która właśnie konsumuję muchę :) ( http://nepenti.pl/aukcje/szablon/rosliny/11.wmv )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie jest źle, zważywszy na fakt, że już skończyłem. :) Zaraz idę spać.

Vaxinar --> NIENAWIDZĘ NIEDZIELI! Zdecydowanie najgorszy dzień tygodnia i łączę się z Tobą w cierpieniu. Jutro łacina, angielski x2, historia i polski - w mordę strzelił, nagromadzenie hardkorowo-maturalnych (prócz łaciny) przedmiotów. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Eee, no tak smacznego dla Twojej muchołówki, co kto woli, niektóre dzbaneczniki nawet mysz wpieprzą jak im wpadnie w pułapke ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 23:27, Vaxinar napisał:

Wiecie co Wam powiem, nienawidze niedzieli. :/
Zawsze od rana sobie powtarzam, że wezmę się za tę cholerną biologię i fizykę popołudniu, ale
zwlekam, zwlekam i kurczę kuję pod wieczór, ehh...


A dla mnie niedziela jest całkiem przyjemna:) Poniedziałek mam wolny, więc dzisiaj nie trzeba nic robić:D Za to jutro może być gorzej... Ale co tam - trzeba żyć chwilą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż - moja nauczycielka historii, gdy wystawia ocenę na koniec roku bierze pod uwagę ocenę I semestru :) A chciałbym/pragnął mieć na koniec roku 4 :P To by była pierwsza moja 4 z historii na świadectwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować