Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Jednak pewien przewodniczący dał się sprowokować :) ... mniejsza z tym, po prostu (tak jak z in the endem) resistance nie przyznaje się do uzytkownika o nicku neo97 :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 23:37, KapiX napisał:

Jeśli chodzi o naprawdę prosty program to weź Winblowsowego Painta :) To był oczywiście żart.
Ja korzystam z Paint .NET 2.70. Nie wiem skąd można ściągnąć, bo mam go z czasopisma, ale na
pewno jest freeware. Spolszczenie też powinno się gdzieś znaleźć.


Pofatygowałem się i wpisałem w te gugle odpowiednią frazę ;)
Poniżej link nie dość, że do polskiej wersji, to jeszcze numerek 3.01:
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=12&id=881

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 23:40, KapiX napisał:


Jednak pierwszy byłeś, trudno. A tak chciałem się czymś wykazać i komuś pomóc :(
Swoją drogą to sam wypróbuję ten programik, bo do prostych dupereli czasem mi brakuje czegoś mądrzejszego od Painta i nie tak rozbudowanego jak GIMP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 23:40, patrYX93 napisał:

Jednak pewien przewodniczący dał się sprowokować :) ... mniejsza z tym, po prostu (tak jak
z in the endem) resistance nie przyznaje się do uzytkownika o nicku neo97 :P .

Git, ale to oni robią wam reklamę, eh? Czy może po prostu okazuje się, że było za wcześnie, a by z całą sprawa iśc w publike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 00:05, bitelz90 napisał:

O czym Wy w ogóle rozmawiacie ? Bo ja nie jestem w temacie, a widze, że tutaj jakieś partie
polityczne się tworzą czy cos ... (?)


Omawiamy akcję Resistance paru użytkowników forum niezgadzających się z polityką CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, jak Wam, drodzy członkowie (i nie tylko :)) partii robotniczej RSTC nie pasuje praca CDP to zaproście Ich na piwo i pogaduchy i uzgodnijcie co mają poprawić... Przy okazji poproście o jakąś grę za free dla maluczkiego pustelniczka bezdomnego... Cnacubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 23:56, NyGgA MiLy napisał:

Oglądał ktoś te mecze LM na N Sport?Ja jestem jeszcze wkurzony,ze nie byo ich w TVN Turbo,TVP
2 itp.Zenada..Ale wyniki znam,to juz cos ;)


Ja oglądałem Liverpool - Barça, ale nie na nSport. Mecz był bardzo zacięty, bez wyraźnie przeważającej strony. Mimo że w pierwszej połowie Barça była w zasadzie na kolanach - jeden niecelny oddany strzał na 10 strzałów LFC, z czego 6 celnych i 2 poprzeczki. W drugiej poowie jakby rolę się nieco odwróciły. Barça atakowała a LFC kontratakował. Po jednej z takich akcji Guðjohnsen strzelił bramkę a po kolejnej (a w zasadzie poprzedniej) Ronaldinho trafił w słupek. Bardzo szkoda, że w meczu padła tylko jedna bramka, bo sytuacji było naprawdę sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 00:07, vazon napisał:

> O czym Wy w ogóle rozmawiacie ? Bo ja nie jestem w temacie, a widze, że tutaj jakieś partie

> polityczne się tworzą czy cos ... (?)

Omawiamy akcję Resistance paru użytkowników forum niezgadzających się z polityką CDP...



A co to za akcja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie czy wy też macie tak że wszyscy w rodzince oglądają telenowely a ja jedyny sport oglądam skoki,piłka nożna itp.Pozatym to telewizji prawie nie włączam stale przy kompie bo po co się kłucić o telenowele ,która leci w czasie gdy mecz leci.Te polskie są najgorsze bo lecą właśnie o najbardziej nietypowych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 23:58, Pustelnik88 napisał:

Ooo, Graffis, czyżbym widział w twoim avku akt anty-opozycji? :)
Ja się w to nie mieszam. Partie polityczne na forum mam... wiadomo gdzie...

Nie robi mi co tam postulują, byleby to miało sens. A nie rozkapryszenie: wPLN niedobre, forum niedobre, modki niedobre, gry niedobre. I najśmieszniejsze, niektórzy liczyli na to, ze gram.pl będzie niezależny od CDP i będzie służył jako reklama dla innych firm... rotflmao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 00:51, KapiX napisał:

Ja jeszcze nie poszedłem spać, ale zaraz idę bo jutro do szkoły :( Buuuu


Ja na szczęście nie muszę iść do szkoły jutro (w ogóle do końca tygodnia chyba, albo i dłużej), można powiedzieć że jestem chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uee,nudy.Ide pograc w Warhammera Dark Crusade.Moze wroce,,a moze nie.Zalezy od samozaparcia i ciezkosci powiek ;)

Mam problem-Klawiatura pisze normalnie,ale nie chce wstawiac polskich znakow!Daje ALT+ np. a i nic.Nic sie nie pojawia.Co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować