Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2007 o 22:11, MagdalenaMM napisał:

Dobry wieczór wszystkim!!! Możemy zaczynać?


Nie, nie możemy. Zmiana harmonogramu - zaczynamy o 24:00. Do zobaczonka za 2 godziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 22:13, Harvenar napisał:

Nie, nie możemy. Zmiana harmonogramu - zaczynamy o 24:00. Do zobaczonka za 2 godziny :P


Zmiana harmonogramu dotyczyła weekendu, czyli nocy z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę. Inna sprawa, że i to się w ogóle nie przyjęło. Wszyscy i tak gadali od 22 a główny inicjator akcji został równo obsmarowany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 22:13, Harvenar napisał:

Nie, nie możemy. Zmiana harmonogramu - zaczynamy o 24:00. Do zobaczonka za 2 godziny :P

A jak nie będę się stosował do durnych zasad ludzi, którzy nie mają prawa ingerować tak w temat to co mi zrobicie? W poniedziałek może mam komuś napisać na gg prośbę o zgodę na pisanie a we wtorek to może będziecie kazać pisać posty w których wychwalamy porypane zasady? Napisz harmonogram tygodniowy, będzie śmiesznie przynajmniej. Jakie są jeszcze ograniczenia bo szczerze powiedziawszy nie wiem bo nie kumpluje się z grupką co wymyślała te zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również witam wszystkich,
a w sprawie "zmiany harmonogramu" to ja mam go daleko gdzieś - od początku jak powstał temat zawsze "sesja" była rozpoczyna o 22, a teraz komuś się zachciało zaczynać 24. Jeśli komuś tak pasuje, to niech sobie wchodzi do tematu o 24 ale inni mogą robić to kiedy chcą - to jest moje zdanie. Nie można narzucać innym swoich godzin przesiadywania na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harvenar

Dnia 15.04.2007 o 22:13, Harvenar napisał:

Nie, nie możemy. Zmiana harmonogramu - zaczynamy o 24:00. Do zobaczonka za 2 godziny :P


No - mnie niestety dziś nie zobaczycie - szkoda, że teraz nie można =C
Ale jak zmiana to zmiana X(
Wątpię, że będę w najbliższym czasie - szkoda *]

Iosis
>Dobrej nocki...

Ja również - jestem "umierający" - "baterie trzeba doładować" = to takie przenośnie, które najlepiej określają mój stan obecny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 22:19, balduran2 napisał:

a w sprawie "zmiany harmonogramu" to ja mam go daleko gdzieś - od początku jak powstał temat
zawsze "sesja" była rozpoczyna o 22, a teraz komuś się zachciało zaczynać 24. Jeśli komuś
tak pasuje, to niech sobie wchodzi do tematu o 24 ale inni mogą robić to kiedy chcą - to jest
moje zdanie. Nie można narzucać innym swoich godzin przesiadywania na forum.


Dobra. Było - minęło. Nie wracajmy do tego. Temat czynny od 22 do 6. Ale nadal jestem zdania, że poza tymi godzinami nie powinno się tutaj pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 22:22, Klimos napisał:

Dobra. Było - minęło. Nie wracajmy do tego. Temat czynny od 22 do 6. Ale nadal jestem zdania,
że poza tymi godzinami nie powinno się tutaj pisać.


Oczywiście, że poza tymi godzinami czyli w czacie "ciszy dziennej" nie powinno się tu pisać. Ale bywają czasem jakieś odchyły (u ludzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 22:23, Harvenar napisał:

Można, można. Ja się po prostu pomyliłem i myślałem, że ktoś wprowadził to, że NM otwieramy
o 24. Pomyłka przy pracy :P


Były takie propozycje, było nawet głosowanie. Ale nie przyjęło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 22:22, Klimos napisał:

Dobra. Było - minęło. Nie wracajmy do tego. Temat czynny od 22 do 6. Ale nadal jestem zdania,
że poza tymi godzinami nie powinno się tutaj pisać.


Zgadzam się również - dzięki wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzymajmy się tak ściśle reguły, ze w weekend zaczynamy o 24.00. Jak ktoś może ten jest wcześniej, a jak nie to później, przecież to forum to jest rozrywka i relaks...
I nie skaczcie sobie do gardeł panowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 22:25, MrSmok napisał:

Były takie propozycje, było nawet głosowanie. Ale nie przyjęło się.


No i dobrze, bo mało ludzi może naprawdę tak dużo wypisać - chyba rozumiecie - PRACA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 22:25, MagdalenaMM napisał:

I nie skaczcie sobie do gardeł panowie :-)


Hyhy, widocznie nie widziałaś prawdziwej męskiej sprzeczki. To tutaj to można rzecz, przyjacielska rozmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować