Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

wiecie jaki głupi pomysł przyszedł mi do głowy? Ide się wykąpać xD 2 20 nigdy nie kąpałem się nawet po 23 ale skoro na weekend rodzice na wsi to czemu nie xD Wcześniej nie było czasu bo trzeba było gadać z innymi markami,teraz lece do jutra wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 02:14, Oskar24 napisał:

No...ja znam jeden dobry - do filmów o Asteriksie :D

Good Point. Asterix jest niezły, zwłaszcza Misja Kleopatra, bo Kontra Rzymianie był jakiś taki drętwy i nie miał tego polotu. Porównując z oryginałem, w Kleopatrze tłumacze zadali sobie ten trud i trochę zlokalizowali na polskie realia część gagów - chociaż by "coś Cię przerywa Idea" czy jakoś tak. Po francusku tego nie było. Nie pamiętam już jak to wyglądało, ale było jedynie jakieś odwołanie do telefonów komórkowych a nie bezpośrednio do operatora.

Dnia 15.04.2007 o 02:14, Oskar24 napisał:

A tak nawiasem to przeczytałbyś moje opowiadanie :D (prolog znaczy się :P)

Już przeczytałem. Czekam na kolejne rozdziały. Krytyk literacki ze mnie żaden, ale uwagi, które zwrócił Ci Graffis brzmią sensownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 02:21, Manieklbl napisał:

wiecie jaki głupi pomysł przyszedł mi do głowy? Ide się wykąpać xD 2 20 nigdy nie kąpałem się
nawet po 23 ale skoro na weekend rodzice na wsi to czemu nie xD Wcześniej nie było czasu bo
trzeba było gadać z innymi markami,teraz lece do jutra wszystkim


Ja nie lubie w nocy, przed spaniem się kąpać bo to orzeźwia i potem spać mi się nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Kryhu rozgląda się po pokoju. Wszyscy naokoło w śpiworach, jeden chrapie głośniej od drugiego. Chęć położenia się przemogła go, zrobił powoli krok w stronę wolnego śpiwora. Miał przeczucie, że o czymś zapomniał. Szybko odwrócił się i w panicznym strachu rzucił do włącznika światła]

[Pstryk].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co wszyscy już wymiękliście i poszliście spać.. :P Nie mam z kim grać w snooka, Kryhuu przegrał 2 razy ze mną :P A skoro tam zaczeliście mówić o Asterixie to czytaliście może Mikołajka ? To jedne z moich ulubionych książek. Napisał je też Rene Goscinny. Nam w podstawówce pani czytała je na lekcjii, a tam były przekleństwa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 02:40, Kafar napisał:

Czy wg. was Lionheart wartym jest zagrania cRPG ?


Ja Ci nie odpowiem bo w grę nie grałem, kolega mi kiedyś wspominał, że gra jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 02:44, MrSmok napisał:

> Czy wg. was Lionheart wartym jest zagrania cRPG ?

Ja Ci nie odpowiem bo w grę nie grałem, kolega mi kiedyś wspominał, że gra jest dobra.

kiedyś w biedronce za 15zł była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 02:40, Kafar napisał:

Czy wg. was Lionheart wartym jest zagrania cRPG ?


Na moje to w każdego RPG powinno się zagrać :P Tu masz recki --> http://www.gram.pl/gra_recenzje.asp?id=60&pid=0 , jak coś to spytaj też w temacie o Lionheart, tam prędzej się znajdą fani tej gry o ile się znajdą bo zbyt popularna to chyba ona nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 02:40, Kafar napisał:

Czy wg. was Lionheart wartym jest zagrania cRPG ?

Jest nierówny bardzo. Ma wielki potencjał, ale kilka irytujących cech (związanych z interfacem) Mimo to imho dla hardcorowych cRPGowców pozycja obowiązkowa: niezła fabuła, bardzo dobry świat, duże ślady i nawiązania do Planescape''a, baaardzo ciekawe questy. Jednocześnie widać brak czasu i funduszy na pełne dopracowanie gry. Według mnie gra tyleż dobra, co ''opuszczona (przez upadające BI) i niezrozumiana (przez odbiorców)''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja grałem raczej chodzi o to czy wart jest poświecenia dziesiątek godzin na grę w nią. Czy zmarnowany czas. Gra recenzje miała średnie i opinie też. To nie jest BG2:P (w które ciągle gram:) gdzie wszystkie recenzje były BARDZO wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Gryf to się nazywa zachęcenie. Wszystkie gierki z BI są boskie ale do tej ciężko na dłuższą metę było się zachęcić. Więc przejdę ostatnia grę z cyklu BI :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 02:53, Kafar napisał:

Czyżbyś sobie kupił Arcanum? (dobry RPG :)

Dostałem od dziewczyny na któreś Boże Narodzenie. Jeden z najlepszych cRPG, i do tego jak miło wspominam. Zresztą na gs''ie masz zdjęcie wszystkiego co mam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 02:55, Graffis napisał:

> Czyżbyś sobie kupił Arcanum? (dobry RPG :)
Dostałem od dziewczyny na któreś Boże Narodzenie. Jeden z najlepszych cRPG, i do tego jak miło
wspominam. Zresztą na gs''ie masz zdjęcie wszystkiego co mam ;]


Wiem i z stamtąd wychaczyłem to... też miło wspominam tą grę. Choć jakoś też cicho przeszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 02:58, Kafar napisał:

Wiem i z stamtąd wychaczyłem to... też miło wspominam tą grę. Choć jakoś też cicho przeszła
:)

Zbyt zbuggowana i zbyt ambitna jak na średniego gracza. Trzeba jednak być hardcorowcem by odkryć piękno prawdziwego cRPG. Takie na przykład Divine Divinity, proszę szanownego kolegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować