Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

To wygląda na to, że ja jedyny nie otrzymałem nigdy degrada? A to zabawne, heh.

Szczerze mówiąc, bardzo marzyłem (i nadal marzę) o posadzie moderatora, zawsze takie koszmarne rzeczy (bo to ciężka praca jest) sprawiały mi przyjemność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łooj... Moich początków lepiej nie wspominać... Ale podzielam twą opinię, forum gramu jest również moim ulubinym forum, ale wazelinka co? ^__^ Swoją drogą jest bardzo przejrzyste, pisanie postów jest szybkie, tzn procedura przez która przechodzimy gdy piszemy ;]
Belmundo: No ale teraz xbit woli zapraszać kogo popadnie niż reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 02:06, paweldomar1 napisał:

Nie tylko Ty nie dostałeś degrada:) Ja tylko warna jednego od Wojmana dostałem:P
A tak w ogóle witam Nocnych Marków:)

No hej, hej. :)

A tak swoją drogą, może mi ktoś powiedzieć, czy ostatnio była rekrutacja na newsmanów? Bo chyba przegapiłem coś w czym jestem genialny, czyli refreshowanie Kotaku co pięć sekund. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ reklama siebie samego xD Wiesz, na to przedewszystkim czas należy mieć. A jesli chcesz być modkiem to dam Ci radę, link do każdego bubla na jakego się natrafisz wyślij przez formulaz do modków, na pewno im pomożesz a i to docenią ;].
reykanJa muszę sie pilnować bo nie pamietam ile ostrzeżeń mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 02:09, Obi-wan Kenobii napisał:

Ależ reklama siebie samego xD Wiesz, na to przedewszystkim czas należy mieć. A jesli chcesz
być modkiem to dam Ci radę, link do każdego bubla na jakego się natrafisz wyślij przez formulaz
do modków, na pewno im pomożesz a i to docenią ;].

Czas mam, zdolności mam. To znaczy jestem niezłomny i nie działają na mnie bluzgi. ;) A co do formularza, to korzystam w granicach możliwości - tak, żeby nie zaspamować moderatorów na śmierć, i tak żeby w miarę ogarnąć najważniejsze tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nieźle dzisiaj naspamiliscie drodzy koledzy ;] Ja zaraz ide na imprezę, drugą z kolei do sąsiada a o 8 rano jadę do Katowic, zeby cały dzień spędzić ze znajomymi ze studiow, potem kolejna biba i ... koniec weekendu :( Czemu to tylko dwa dni? Obi, ten "archeolog" mnie totalnie rozbroił ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 01:21, Cmq napisał:

Wkroczyłem właśnie na jeden z gorszych poziomów nudzenia się. Otóż... przeczytałem regulamin,
co jest nieco dziwne. :) Chyba muszę iść spać...


Regulamin forum powinienes juz dawno przeczytac. Najlepiej przy okazji gdy go akceptowales. :) No, ale tak czasami jest czlowiek podpisuje to co mu daja do podpisu, a pozniej sie dziwi, ze ci wredni moderatorzy daja ostrzeznia i degrady. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, ja juz wiem jak Ty byś na modka się nadawał, zresztą my wszyscy wiemy, nie musisz nam swych unikatowych zdolnosci przyblizać ;].
reykan: Oj tak, bo my na tym samym wózku jedziemy, tzn na delegata pracujemy ^__^ Choć ja mam teraz gosci więc ten miesiąc będzie najuboższy pod względem naspamionych przeze mnie postów ;]
Swoją droga mój kolega balduran delegata w miesiąc bodajże odrobił a postów mało pisał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 02:17, Wojman napisał:

Regulamin forum powinienes juz dawno przeczytac. Najlepiej przy okazji gdy go akceptowales.
:) No, ale tak czasami jest czlowiek podpisuje to co mu daja do podpisu, a pozniej sie dziwi,
ze ci wredni moderatorzy daja ostrzeznia i degrady. ;)

Jako dumny użytkownik muszę ogłosić, że regulamin przeczytałem podczas rejestracji. :P Ale to tak dawno temu było, że nawet najstarsi Indianie nie pamiętają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, myślę, że tak od początku września powinniśmy byc już obaj Delegatami. Chociaż ja już tak patrząc po statystykach innych gdybym teraz jakoś awansował wcale nie miałbym najkrótszego czasu awansu, więc szansa jakaś jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 02:15, greg_f napisał:

Obi, ten "archeolog" mnie totalnie

Czekaj... Ale czy przypadkiem to nie nasz belmundo był? Bo widzisz... dziś degrada -3 złapał ;].
Wojman; Heh, a ja regulamunu jeszcze żem nie czytał :P Wszystko poznałem w praktyce oraz na własnych błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 02:21, Obi-wan Kenobii napisał:

Heh, a ja regulamunu jeszcze żem nie czytał :P Wszystko poznałem w praktyce
oraz na własnych błędach.

I degradach? :> Ja tam ostatnio regulaminów nie czytam, wszędzie takie same. Znam dobrze netykietę, to mi starcza. Jakoś nie pamiętam forum, na którym dostałbym choćby ostrzeżenie. Chyba że teraz dostanę, za spam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet przeczytałem regulamin. Właściwie to nie było w nim nic, czego bym się nie spodziewał, ale zawsze jakoś pomoże on uniknąć ewentualnych (głupich) błędów i późniejszych bezpodstawnych zażaleń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 02:06, paweldomar1 napisał:

Nie tylko Ty nie dostałeś degrada:) Ja tylko warna jednego od Wojmana dostałem:P


Jesli bedziesz wprowadzal uzytkownikow w blad to faktycznie dostaniesz degrada. :) Bo poki co to z tego co pamietam to ode mnie dostales jedynie ostrzezenie. A ostrzezenie od degrada czyms sie rozni, ale nie sadze, zebys chcial sie o tym przekonac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować