Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2011 o 00:40, Braveheart napisał:

> Teoretycznie tak. Teoretycznie...

I tu się zgadzam bo na żywo można jakąś gafę pie*****ąć , jąkać się i naduzywać "YYYYYYY"
, "EEEEEE" bądź popełniać błędy rzeczowe itp itd. Lepiej mieć coś przygotowanego i mówić
to z sensem i konkretem :)


O to to. Jak się nie ma mikrofonu to trzeba teraz kombinować z telefonem, który robi też za stoper w czasie nagrywania video.
U mnie pierwszy raz od dwóch tygodni gorąc, a tak fanie było jak był chłód. Nie cierpię upałów. Zimna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 00:43, SpecShadow napisał:

U mnie pierwszy raz od dwóch tygodni gorąc, a tak fanie było jak był chłód. Nie cierpię
upałów. Zimna!


Hah :D, a ja wole już zdychać z gorąca aniżeli z zimna. Zresztą upały też nie są przyjemne. Dla mnie mogłaby być cały czas przez cały rok temperatura 25 stopni Celsjusza. Optymalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2011 o 00:48, Braveheart napisał:

Hah :D, a ja wole już zdychać z gorąca aniżeli z zimna. Zresztą upały też nie są przyjemne.
Dla mnie mogłaby być cały czas przez cały rok temperatura 25 stopni Celsjusza. Optymalnie


Zgadzam się. Po zimnie jakiego doświadczyłem na nartach w te ferie, postanowiłem przestać narzekać na upały :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25??
Ja tam wolę ponad 30 :)
Jak raz byłem w Egipcie, to w Luksorze było około 65 stopni (anomalia), a nawet tego nie odczuwałem :D
Inna sprawa, że tam jest inna wilgotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 00:50, gogiell napisał:

Zgadzam się. Po zimnie jakiego doświadczyłem na nartach w te ferie, postanowiłem przestać
narzekać na upały :>.


A idź Ty :P Oczywiście zima ma swoje uroki i czasem fajnie jest jak na trochę przypi**a, ale gdzie mrozy takie jak były w tym roku i w poprzednim, nie wspominając już o mrozach na Syberii i biegunach. W siarczysty mróz to i nawet grube rękawice nie pomagają. Nienawidzę jak mi jest zimno w dłonie i nie mogę palcami ruszać. Nie cierpię się trząść z zimna itp itd. Ogólnie co roku akcja

xD ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 00:57, Procentowo napisał:

Witam znów tych tu, co kochają noc bez snu! :]

Ja tam się lubię wyspać. Gorzej, że w wakacje kładąc się wcześniej spać i tak nie zasnę :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 00:57, Procentowo napisał:

Witam znów tych tu, co kochają noc bez snu! :]


HA! Wampir kategorii "B" :D co tam znów masz jakiś staffik na noc ? ;> Czy po raz kolejny na chama i bez granic ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 00:51, Harrolfo napisał:

Jak raz byłem w Egipcie, to w Luksorze było około 65 stopni (anomalia)


WTF, przecież najwyższa zarejestrowana temperatura to ok. 58 stopni Celsjusza :P

Właśnie skończyłem oglądać na Canal+ "Furię" z Melem Gibsonem, całkiem dobry film (inna sprawa, że wybitnym kinomanem nie jestem, więc mogą podobać mi się nawet średniaki), ale ma jedną wadę: na początku filmu bardzo łatwo domyślić się, kto jest głównym złym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 00:51, Harrolfo napisał:

25??

Optymalnie napisałem. Tak żeby nie waliło aż tak mocno w czosnek :D

Dnia 01.07.2011 o 00:51, Harrolfo napisał:

Ja tam wolę ponad 30 :)

Też może być czemu nie,

Dnia 01.07.2011 o 00:51, Harrolfo napisał:

Jak raz byłem w Egipcie, to w Luksorze było około 65 stopni (anomalia), a nawet tego
nie odczuwałem :D
Inna sprawa, że tam jest inna wilgotność.

Wilgotność, wilgotnością, ale 65 ? nie za dużo ? przecież to aż w czerep takie dziwne uczucie pewnie daje. Przy takiej tempie to i zemdleć można. Jak to możliwe ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 00:58, Braveheart napisał:

> Witam znów tych tu, co kochają noc bez snu! :]

HA! Wampir kategorii "B" :D co tam znów masz jakiś staffik na noc ? ;> Czy po raz
kolejny na chama i bez granic ;>


Dzisiaj na sucho, na czysto. Jestem w pełni trzeźwy i jestem z tego dumny. Hłe, hłe. Whuzap kategorio C albo D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, może mnie trochę poniosło, w każdym razie wysoka była, bo niektórzy słabnęli (nie wiem jak odmienić w tej formie "zasłabnąć"). Ale, jak pisałem, mnie ani mojej siostrze nic nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 01:02, Procentowo napisał:

Dzisiaj na sucho, na czysto. Jestem w pełni trzeźwy i jestem z tego dumny. Hłe, hłe.
Whuzap kategorio C albo D?


Ha :D ja jestem Wąpierzem kategorii "A" (wymiatacz) czyli tej najlepszej :D. Tu masz przykład z anime ;) http://www.youtube.com/watch?v=UV1ay6gFWOI&feature=related. Siedzę nocki praktycznie do rana 7-8 do 9 gdzie inni już dawno w poduszce słodko chrapią. A najlepiej to w ogóle i nie śpiąc po 48h. Idzie wytrzymać bez żadnych wspomagaczy :) typu speed czy red bulle. Tabliczka czekolady nawet wystarczy by pomogła. No i oczywiście porządna kawa :). Matka teraz będac na zakupach w Niemczech kupiła jakąś kozak w smaku i aromacie no wypas jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 01:11, Harrolfo napisał:

Widzę, że temat zaczyna umierać, to go reanimuję ;)
Fragment - z "Kręciem" najlepsze - czegoś, co teraz oglądam => http://www.ipla.tv/Seriale/760-Swiat-wedlug-kiepskich-sezon-1/24196-Swiat-wedlug-kiepskich-odcinek-13


Co umiera :D. Ten odcinek jest dobry, ale ja bym se obejrzał jak przyjechała rodzina Boczka i żarli wszystko co było do zjedzenia a herbaty pili z wiader :D. Znasz numer ? może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 01:15, Procentowo napisał:

Nie rozumim tego, ja nie jestem wampirem w ogóle. :(


Ehhh chyba żeś wziął słowo "Wampir" trochę dosłownie :D. Wiadomo kiedy wampiry buszują. Tylko i wyłącznie w nocy. Słabsze buszują krócej. Lepsze do wyczerpania się nocy, no i są takie jak BLADE "Chodzący za dnia" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 01:19, Braveheart napisał:

> Nie rozumim tego, ja nie jestem wampirem w ogóle. :(

Ehhh chyba żeś wziął słowo "Wampir" trochę dosłownie :D. Wiadomo kiedy wampiry buszują.
Tylko i wyłącznie w nocy. Słabsze buszują krócej. Lepsze do wyczerpania się nocy, no
i są takie jak BLADE "Chodzący za dnia" ;)


Matka wie, że ćpiesz? Hahaha, weź jak ja jestem trzeźwy to Ty zaś jesteś na fazie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować