Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

hah,dziś moja morda się cieszy,winda 7 zainstalowana,ogarniam Plemiona,net,i do rana wjeżdżam na nowego kompa,znowu sterowniki,bajery,zgrywanie filmów,muzyki.... ;D

mam nadzieję że pójdzie gładko bez komplikacji xd

Spoiler

dobra jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 01:42, mr_chief napisał:

Ciesz się.:) Ja żyję już początkiem roku..



to dobrze że się cieszysz a nie płaczesz :P

tak w ogóle Panowie to szacunek :

mr_chief Na gram.pl jestem już: 1862 dni

Stalker69 Na gram.pl jestem już: 1788 dni

PawelSuzuki Na gram.pl jestem już: 1778 dni

COMBO! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam pozbawionych snu! Pozwólcie, że zadam małe pytanko dotyczące szkoły. Czy ciężko jest w technikum informatycznym? Już jutro mamy rozpoczęcie, więc chciałbym wiedzieć. Właściwie to zawsze chciałem się kształcić na tym kierunku, ale podobno jest dość trudno, dlatego pytam Was o zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2011 o 01:50, PawelSuzuki napisał:

to dobrze że się cieszysz a nie płaczesz :P

Taaa.Szczęśliwy jestem, bo lubię wstawać o 7 rano...:P

Dnia 31.08.2011 o 01:50, PawelSuzuki napisał:

tak w ogóle Panowie to szacunek :

mr_chief Na gram.pl jestem już: 1862 dni

Stalker69 Na gram.pl jestem już: 1788 dni

PawelSuzuki Na gram.pl jestem już: 1778 dni

COMBO! :P

Combo combosem, ale jak to obczaj staty tego tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 01:52, eske napisał:

Czy ciężko jest w technikum informatycznym?


Niezbyt, możesz mieć co najwyżej kłopoty z opanowaniem programowania. Będziesz miał też rozszerzoną matmę, ale przesadnie trudno nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 02:09, Gumisiek2 napisał:

Niezbyt, możesz mieć co najwyżej kłopoty z opanowaniem programowania. Będziesz miał też
rozszerzoną matmę, ale przesadnie trudno nie jest.

A tam kłopoty z opanowanie programowania.. U nas to kilka osób potrafi samodzielnie coś napisać reszta wychodzi z założenia ściągnij/przepisz/zplagiatuj i da się wyżyć ;p. Co innego matematyka, tutaj już trzeba się przyłożyć bo nie ma zmiłuj, będą się jej czepiać będą wam jak tłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 00:03, mr_chief napisał:

1 września nadszedł, moi drodzy...
Eh.



Super, zaczął się ostatni miesiąc mojej rozłąki z ukochaną:) Za tydzień wyruszam w trasę a celem jest właśnie ona:) Nic tylko się cieszyć, że to już w przyszłym tygodniu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2011 o 00:04, Citkowsky napisał:


Super, zaczął się ostatni miesiąc mojej rozłąki z ukochaną:) Za tydzień wyruszam w trasę
a celem jest właśnie ona:) Nic tylko się cieszyć, że to już w przyszłym tygodniu:):)

Cieszy mnie Twoje szczęście. :) Miłych wakacji z lubą.
U mnie mocno klasa się pozmieniała, ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

Ale to będzie 1 dzień tylko:)

Potem znowu do niej pojadę pod koniec września jak będzie miała egzamin na prawko:) I po paru dniach już przyjedzie na stancję i dopiero się zacznie:)

Już nie pamiętam jak to jest wstawać 1wszego września do szkoły:P 4 lata studiów robią swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2011 o 00:09, Citkowsky napisał:

Ale to będzie 1 dzień tylko:)

Ale jednak.:)

Dnia 01.09.2011 o 00:09, Citkowsky napisał:

Potem znowu do niej pojadę pod koniec września jak będzie miała egzamin na prawko:) I
po paru dniach już przyjedzie na stancję i dopiero się zacznie:)

Wtedy to się wyszalejesz.;)

Dnia 01.09.2011 o 00:09, Citkowsky napisał:

Już nie pamiętam jak to jest wstawać 1wszego września do szkoły:P 4 lata studiów robią
swoje

Farciarz. Jak chcesz wiedzieć, to wstań ok.9.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

Od paru dni wstaję gdzieś 8.30:) Przez półtora miesiąca spałem średnio do 11:30 i już chyba się ,,naspałem" i teraz budzi mnie smsem moja kobieta:) Także znam to uczucie^ ^

Za to ty wyobraź sobie wstawanie o 6 bo o 6:30 trzeba zejść na parking odśnieżyć samochód, stać w korku ok. 30min zanim podjadę po swoją luba i następne 30min jazdy w korkach aż gdzieś o 8 dobije się człowiek na parking pod uczelnią i 8:15 początek laborek z wejściówką przykładowo. Przedstawiłem wariant zimowy:) także też kolorowo wcale nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 00:21, Citkowsky napisał:

Od paru dni wstaję gdzieś 8.30:) Przez półtora miesiąca spałem średnio do 11:30 i już
chyba się ,,naspałem" i teraz budzi mnie smsem moja kobieta:) Także znam to uczucie^

A to widzisz, ja przez wakacje po 12 wstawałem. A teraz muszę się ze spaniem przestawić. Eh..

Dnia 01.09.2011 o 00:21, Citkowsky napisał:

Za to ty wyobraź sobie wstawanie o 6 bo o 6:30 trzeba zejść na parking odśnieżyć samochód,
stać w korku ok. 30min zanim podjadę po swoją luba i następne 30min jazdy w korkach aż
gdzieś o 8 dobije się człowiek na parking pod uczelnią i 8:15 początek laborek z wejściówką
przykładowo. Przedstawiłem wariant zimowy:) także też kolorowo wcale nie jest:)

No tak, ale to tylko zimą chyba.;) Tak jak jest lato, to masz raczej ze spaniem luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>............

W lecie, na jesieni itp odchodzi tylko 15min skrobania i w korkach się stoi powiedzmy 10min krócej:) Reszta bez zmian chyba, że na stancji jestem to ze stancji jedziemy i się oszczędza jakieś 30min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2011 o 00:31, Citkowsky napisał:

W lecie, na jesieni itp odchodzi tylko 15min skrobania i w korkach się stoi powiedzmy
10min krócej:) Reszta bez zmian chyba, że na stancji jestem to ze stancji jedziemy i
się oszczędza jakieś 30min:)

Hmm.. To ja chyba na spanie nie powinienem narzekać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować