Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

A Ja czekam na Herosów. Znajomy już ma (kupował w Muve i w środę dostał), a ja jeszcze czekam. Trochę szkoda, bo mój sklep (Agito), miał wysyłać gry w środę.

Jak będzie czas, to sobie w piątek ogram na odstresowanie przed sesją w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj łączy się ze mną w bólu i również uczy się do sesji i nie może się doczekać tych egzaminów? Ja chcę wreszcie odpocząć. Teraz, nawet jak się nie uczę, to cały czas mam w głowie materiał, który muszę opanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie typowy skok na kasę.
HoMM3 mam w trzech edycjach i wystarczy. ;P

Fabryczki znowu się buntują i sejw nie chce się wczytać. :/
Trzeba w coś innego pograć zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 01:55, Hummer napisał:

Wszystko z głowy na razie :> Do 9 lutego mam wolne od sesji (jedna poprawka).

ja jeszcze nie miałem poprawki i chce, zeby tak zostało do 6 roku :P no nic. idę ryć. spokojnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 01:50, MrGregorA napisał:

Czy ktoś tutaj łączy się ze mną w bólu i również uczy się do sesji i nie może się doczekać
tych egzaminów? Ja chcę wreszcie odpocząć. Teraz, nawet jak się nie uczę, to cały czas
mam w głowie materiał, który muszę opanować


Tak, to ja :) Akurat idę spać, bo lepiej człowiekowi wchodzi wiedza do głowy dniem, niż nocą, ale rozumiem, co czujesz. Też mam sporo materiału do ogarnięcia (w sobotę 2, w niedzielę 3 egzaminy), ale potem mam nadzieję mieć wolne 3 tygodnie i bez poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 01:50, MrGregorA napisał:

Czy ktoś tutaj łączy się ze mną w bólu i również uczy się do sesji i nie może się doczekać
tych egzaminów? Ja chcę wreszcie odpocząć. Teraz, nawet jak się nie uczę, to cały czas
mam w głowie materiał, który muszę opanować


Ja do końca stycznia muszę pracę inżynierską oddać ;) Ostatnie poprawki nanoszę bo zawsze można się do czegoś przyczepić (choć niektórych sugestii poprawy nie rozumiem i je olewam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 01:51, meryphillia napisał:

Jak dla mnie typowy skok na kasę.
HoMM3 mam w trzech edycjach i wystarczy. ;P


Też tak myślę, ale kupuję tym razem dla osiagnięć i trochę też z sentymentu.

Trochę zabawne, bo w swojej kolekcji posiadam zarówno wydania z big boxów (pamiętam do dziś, jak kupiłem big boxy podstawki i dodatków do H3. Niestety, z upływem czasu tylko płyty mi zostały), jak i z różnych edycji tej gry. Mam nawet Kolekcję Wszechczasów Heroes of Might & Magic.

Btw. pre-load Herosów 3 na Steamie już jest, a acziki takie ma:

http://steamcommunity.com/stats/297000/achievements

Słabo trochę 13 na 50 obiecanych (za twitchem)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 01:51, meryphillia napisał:

Fabryczki znowu się buntują i sejw nie chce się wczytać. :/
Trzeba w coś innego pograć zatem.


A myślałeś może o Elite: Dangerous? Wygląda to na Twoje klimaty, a mam dwóch znajomków którzy zagrywają się w ten tytuł i całkiem miło słucha się opowieści(bo grać to ja w takie tytuły nie umiem xD).

Śnieg pada, a sam klikam coś tam w FM. Nacjonalizacja Milanu postępuje nieźle. Został Mexes(po sezonie odchodzi wraz z końcem kontraktu), De Jong(nie mam totalnie żadnej alternatywy na DM, ale przyuczam już jednego z juniorów) i Kaka(legenda klubu, więc zostanie do końca kariery).
Ze zdolniejszych graczy sprowadziłem Verattiego czy Berardiego, plus paru innych włochów(w tym wychowanków Milanu, jak Antonelli czy Astori). Największa lipa z bramkarzem, bo nie widać jakoś na horyzoncie następcy dla Abbiatiego.
Sezon pierwszy niezły, ale Juventus ograł mnie w każdy możliwym meczu(oba w lidzie i finał pucharu Włoch) i zająłem drugie miejsce(mając 95 punktów i 104 strzelone bramki), w 1/8 LM odprawiłem Real Madryt, ale potem dostałem bęcki od City.
Teraz za to 12-12 i 38-9 w bramkach, Juve już 3 porażki(o 2 więcej niż w całym poprzednim sezonie xD) więc jest nadzieja na tytuł. Jak przeklikam w ogóle do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 01:50, MrGregorA napisał:

Czy ktoś tutaj łączy się ze mną w bólu i również uczy się do sesji i nie może się doczekać
tych egzaminów? Ja chcę wreszcie odpocząć. Teraz, nawet jak się nie uczę, to cały czas
mam w głowie materiał, który muszę opanować


Tylko trzy egzaminy w sesji zimowej. Wszystkie pozdawane w zerówkach :D Nie ma to jak 3 tygodnie ferii... :>
A tak już będąc mniej zgryźliwym, trzymam kciuki! Z czego masz egzaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

parazytologia med. i gentyka medyczna. u nas sytuacja trochę inna bo zerówki są tylko z kilku przedmiotów w całym toku studiów i najczęściej dostają je osoby ze średnią >4,5 z kolosów i traktowana jest najczęściej jako pierwszy termin. Eh. nie da się tego ogarnąć :P

a ja mam plan ruchomy - bloki - 2,3 lub 4 tygodnie danego przedmiotu i zaliczenie z niego. i tak się zlożylo, że dwa tygodnie po feriach mam bezblocze :P miesiąc ferii.

oczywiście gratuluję serdecznie i dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 00:27, Nephren-Ka napisał:

A myślałeś może o Elite: Dangerous?


Czekam na dalszy rozwój, ale to chyba właśnie będzie ta gra, ktora zmusi mnie do przesiadki na nowszy sprzęt.
Co prawda kwestie sa podzielone czy jest lepsza od zmodowanego X3 Albion Prelude, ale nie powiem dorwałbym w swoje łapki by samemu sie przekonać.

Na razie (od wczoraj) oczarowany jestem tym:
http://store.steampowered.com/app/263200

Po prostu zjada niedoczekanego Starbounda na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 01:36, meryphillia napisał:

Czekam na dalszy rozwój, ale to chyba właśnie będzie ta gra, ktora zmusi mnie do przesiadki
na nowszy sprzęt.
Co prawda kwestie sa podzielone czy jest lepsza od zmodowanego X3 Albion Prelude, ale
nie powiem dorwałbym w swoje łapki by samemu sie przekonać.


To to już nie jest skończona w pełni gra? Słuchając z niej opowieści mam wrażenie, że tam już wszystko jest.xD
A wyglądać to zacnie wygląda, wrzucę sobie nawet pożyczonego screena, a co.

Dnia 30.01.2015 o 01:36, meryphillia napisał:

Na razie (od wczoraj) oczarowany jestem tym:
http://store.steampowered.com/app/263200

Po prostu zjada niedoczekanego Starbounda na śniadanie.


Wygląda jak Terraria, tylko w jakiejś rozbudowanej, nieco innej wersji.
Dla mnie chyba za dużo w tym ''wszystkiego''. Może kiedyś odkopię Banished, wyobrażę że jestem gdzieś między Winterfell a Murem i będę zwyczajnie patrzył jak kilkanaście osób w wiosce sobie żyje.;p

20150130014714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 01:50, Nephren-Ka napisał:

To to już nie jest skończona w pełni gra? Słuchając z niej opowieści mam wrażenie, że
tam już wszystko jest.xD


Niby skończona, ale chociażby wspomniana seria X udowadnia ile jeszcze lat potrzeba pracy nad grą, by stała się zadowalająco grywalna. ;P

Dnia 30.01.2015 o 01:50, Nephren-Ka napisał:

Wygląda jak Terraria, tylko w jakiejś rozbudowanej, nieco innej wersji.


Gra dopiero w fazie bety, i bez porównanania raczej do contentu w Terrari.
No i to bardziej klon Starbounda niż Terrari, choć z tego co mi wiadomo też tylko w obrębie jednego świata się toczy.
No i setting zdecydowanie SF niż koktajl fantasy-horror-sf jak Terraria.

Bardzo fajnie się nawet gra, choć gra potrafi sypać się w randomowych momentach dosyć często.
Ciekawe co wyjdzie twórcom z tego, bo z tego co widzę dosyć aktywnie siedzą nad grą, a zdecydowanie fajniejsza jest od Starbounda już nawet nie patrząc na grafikę, a sam gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, właśnie się obudziłem. xD

Wreszcie wpadła w moje cyfrowe łapki gra, którą chciałem mieć od dawna, ale zniknęła z oferty Steama zanim przyszło co do czego. I to w wersji remestered, choć nie wygląda jakoś super ładnie - co wcale mi nie przeszkadza.

20150130024809

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra :) Ja kiedyś dorwałem w sklepie Tesco pudełko z edycji XK Hit (z instrukcją, opisem fabuły i poradnikiem w środku) i na razie mi starczy, ale jeśli dodadzą osiągnięcia, to zakup będzie i tej wersji, choć ostatnie remastery (Heroes 3 i Grim Fndango, które też w pudełkach posiadam) wyglądają jakby tylko dodano do tytułu dopisek HD i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować