Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

]:>

"Gry" tego typu mnie totalnie nie interesują, ale w jakiegoś jrpg to już dawno nie grałem.
Ale i przyznać się muszę, że od czasu boomu na sandboxy, to i mało co inne rodzaje gier mnie kręcą.

Z anime to już totalnie się opuściłem, bo i historie pojawiające się w ostatnich 10 latach jakieś małooryginalne są.
Zresztą i tak nigdy już Japończykom nie uda się zrobić czegoś na miarę Cowboy Bebopa, bo że cokolwiek lepszego powstanie, to już w ogóle abstrakcja. :3

20150201021652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem wlaśnie z pracy, i sobie pomyślałem, czy jak rozmawiam z kimś, i mu opowiadam o swojej pracy, to czy to może zostać uznane za nudne? Pracy nie mam w sumie nudnej, zawsze coś się dzieje, i generalnie mówię bardziej o tym co ktoś zrobił, a nie że np. miałem problem z maszyną czy coś:D Nie wiem czy załapiecie o co mi chodzi teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie każdy temat do podtrzymania rozmowy dobry, więc nie wiem w czym problem...
No chyba że współrozmowca przewraca oczyma podczas naszego wywodu tudzież zaczyna ziewać. :D

Też skończyłem ciężką zmianę w kopalni i aktualnie próbuję wydostać się na powierzchnię, łyknać nieco świeżego powietrza przed kolejna zmianą. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór wszystkim :) Co porabiacie w tę dość spokojną noc? Ja się zbieram, żeby pograć w Diablo III, choć kusi mnie dzisiaj jeszcze znowu pierwszy Wiedźmin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 00:08, haderQ napisał:

Dzień dobry wieczór wszystkim :) Co porabiacie w tę dość spokojną noc? Ja się zbieram,
żeby pograć w Diablo III, choć kusi mnie dzisiaj jeszcze znowu pierwszy Wiedźmin...


Cóż, studia mnie nie oszczędzają. Sesja właśnie wystartowała. O graniu mogę póki co zapomnieć, ale jak widać gram nie pozwala mi oddać się niesamowicie ciekawym i rozwijającym pozycjom książkowym ludzi, których nazwiska nie będę już pamiętał od przewrócenia strony tytułowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 00:08, haderQ napisał:

Dzień dobry wieczór wszystkim :) Co porabiacie w tę dość spokojną noc? Ja się zbieram,
żeby pograć w Diablo III, choć kusi mnie dzisiaj jeszcze znowu pierwszy Wiedźmin...


Witaj :)
Odrabiam prace domową naprawiając swojego gramsajta xD

Kadaj ---> Nie kuś mnie takimi screenami, coraz bardziej mi się podobają postacie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raport pogodowy: -8, wiatr umiarkowany(choć porywy małe mu się zdarzają od czasu do czasu), biała warstwa śniegu który nie zdążył się stopić od ostatnich opadów. Fajna zima całkiem, gdyby nie marazm(słowo zapożyczone od Merego, hehe) i jakowyś brak chęci do wychodzenia(za to zwiększone chęci do leżenia bez większego celu).

Z dzisiejszego dnia pamiętam dwie rzeczy - że sędziowie znowu chcieli nas oszukać w piłkę ręczną, i że rozmowy ludzi w temacie o moderatorach przypominają mi obrady sejmu.

Plan na wieczór chyba najbardziej ambitny w ostatnich dniach - włączyć fabryczki i zagrać jakąś mapę. Nawet już raz odpaliłem, ale...nie wiem zupełnie co robić. Znaczy wiem, ale nie mam planu ''co, gdzie i jak''. Bleh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 00:11, Tuchaczevsky napisał:

Cóż, studia mnie nie oszczędzają. Sesja właśnie wystartowała. O graniu mogę póki co zapomnieć,
ale jak widać gram nie pozwala mi oddać się niesamowicie ciekawym i rozwijającym pozycjom
książkowym ludzi, których nazwiska nie będę już pamiętał od przewrócenia strony tytułowej...

Yay, nie jestem jedyny! Chociaż już nie studencko, a w przygotowaniu do egzaminów zupełnie zawodowych między dniami pracy. No ale o ile pamiętam, to na ''zapauzowanie'' nauki, by chwilę pograć czas jest zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 00:12, Nephren-Ka napisał:

Z dzisiejszego dnia pamiętam dwie rzeczy - że sędziowie znowu chcieli nas oszukać w piłkę
ręczną, i że rozmowy ludzi w temacie o moderatorach przypominają mi obrady sejmu.

Ja nawet nie czytałem tej dyskusji, nie chciałem psuć sobie urodzin ;-)
A co do meczu widziałem końcówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 00:11, Isildur napisał:

Odrabiam prace domową naprawiając swojego gramsajta xD

Wszystkie wpisy nagle zniknęły. :O Szkoda, bo niektóre były fajne. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 00:15, Graffis napisał:

No ale o ile pamiętam, to na ''zapauzowanie'' nauki,
by chwilę pograć czas jest zawsze.


Nie będę zaprzeczał, bo wyjdę na hipokrytę :D Ale jak trafi się jakiś tytuł, który niekoniecznie pomaga w ogarnianiu czasoprzestrzeni wokół ciebie, to wtedy najgorzej. Jakiś Hearthstone lub parę meczyków w FIFĘ dla zrelaksowania zrobi swoje na 2 godzinki, ale staram się zbytnio nie pochłaniać rozkminianiem krzywizny gwoździa na ścianie. To jest bardzo zgubne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 00:11, Isildur napisał:

Odrabiam prace domową naprawiając swojego gramsajta xD


Dosłownie 30 minut temu tam wszedłem w celach wywiadowczych. Ze smutkiem przyznaję, że postanowiłem uchronić mój zmęczony wzrok przed ewentualnym zagrożeniem epilepsją... Pracuj, pracuj. Jak skrobniesz, to poczytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 00:19, Prince_Miki napisał:

Wszystkie wpisy nagle zniknęły. :O Szkoda, bo niektóre były fajne. :/


Chcę zmienić styl prowadzenia to dlatego :)

Tuchaczevsky
Nad tłem chyba będę musiał popracować, bo nie lubię tak jaskrawych ;)
Wpis lada dzień się pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 00:16, Isildur napisał:

Ja nawet nie czytałem tej dyskusji, nie chciałem psuć sobie urodzin ;-)


Hmm, sto lat i tego tam wszystkiego zatem! :)
Mnie ten niemiły obowiązek czeka za miesiąc, ale że zazwyczaj niczym się to nie różni od najzwyklejszego dnia, to pewnie jakoś przeżyję.

Dnia 02.02.2015 o 00:16, Isildur napisał:

A co do meczu widziałem końcówkę ;)


Mnie udało się mecz przespać, podobnie jak ten z Katarem. Fajnie że udało się zdobyć medal, ale nigdy chyba nie zrozumiem tych wszelkich narzekań jak to nas oszukują na każdym kroku. Ale temat w sumie głupi, jako że rozwijać go nie ma sensu najmniejszego.
Pora chyba spróbować wygenerować koleją mapę fabryczkową i zobaczyć, czy znajdę na niej jakąkolwiek koncepcję do czegokolwiek...

edit - gramsajt to słowo które zapamiętałem wczoraj ; dawno nie było mnie na swoim i większość rzeczy już się trochę zrobiła mało aktualna ; skończyło się na tym, że chciałem zmienić obrazek z książką i poddałem się po kilku minutach nie wiedząc, jak teraz dodaje się obrazki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozkmina krzywizny gwoździa na ścianie? To przecież u nas temat na pracę magisterską :D

Nephren-Ka - u mnie -3 i prawie bez wiatru. A do rozmowy o moderatorach nawet się nie włączam - znam może ze trzech i nie miałem nigdy kłopotów ;) Grasz coś w FM? Ja ostatnio nie mam weny na grę - Monza w Serie B i jestem na 2 miejscu w lidze, do końca trochę kolejek jeszcze i tak jakoś zostało póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2015 o 00:24, Nephren-Ka napisał:

Mnie udało się mecz przespać, podobnie jak ten z Katarem. Fajnie że udało się zdobyć
medal, ale nigdy chyba nie zrozumiem tych wszelkich narzekań jak to nas oszukują na każdym
kroku.


W niektórych momentach faktycznie można było zauważyć, że sędziowie przychylniej patrzą na gospodarzy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 00:24, Nephren-Ka napisał:

Hmm, sto lat i tego tam wszystkiego zatem! :)


Dziękuję :)

Dnia 02.02.2015 o 00:24, Nephren-Ka napisał:

Pora chyba spróbować wygenerować koleją mapę fabryczkową i zobaczyć, czy znajdę na niej
jakąkolwiek koncepcję do czegokolwiek...


Ja fabryczki odpalę jak mi laptopa naprawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bede kupowal nowego komputra pod Wieska, więc muszę pozbyć się starej jednostki i mam prośbę o pomoc w wycenie :) moj aktualny komputer to i7-920, 6 gb ramu g-skill, karta graficzna to msi hd6950 twin frozr, mobo gigabyte x58-ud4, zasilacz tagan 600W, obudowa cooler master dominator. Komputer, procz grafiki, ma jakieś 4,5 rok mu więc oczywiście nie spodziewam się kokosow :)

Ktos moze pomoc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystkiego dobrego :D i sprawnego laptopa :D i sto lat :D i w ogóle :P

Hepe - w niektórych momentach? Mówisz tylko o finale czy całym turnieju? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować