Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2007 o 01:49, Obi-wan Kenobii napisał:

Czasem jak tak przeglądam forum to zauważam że coraz więcej gramowiczów jeds "ubranych" w avki
od Obiego :)
A raczej znalezionych przeze mnie i przerobionych...Tylko mój obecny avek robiłem od podstwa.
Pozdro dla pizmak666 :P


thx i nawzajem. a avki od ciebie są świetne (przynajmniej mój:P) dla tego ludzie je biorą.

AQ22----> sam widzisz co Joorg myśli o filmach które wymieniłeś

a jak ja przeglądam forum, teraz, nocą to rzuca mi się w oczy prędkość z jaką wszystko działa. powinni wykosić tych co tylko zaśmiecają, to i w dzień by przyzwoicie chodziło ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo przepadam za filmami z Denzel''em Washington''onem. Praktycznie każdy film z jego udziełem jest więcej niż dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 01:50, Joorg napisał:

Tak te filmy są świetne. ja jeszcze bym dodał Xmena :)

Nie wymieniłem ani Xmenów, ani Spidermana bo obejrzałem po 1 części i wróciłem do kreskówek, lepsze ;) Skoro o Xmenach mowa, to napisze że spodobał mi się serial "Heroes" (Herosi). Bardzo wiele elementów jest z Xmenów, widać gołym okiem :P
Ostatnio oglądałem też film Hooligans. Też dobry, a aktor nie jest taki zły. W końcu grał też Froda w LotR :D
Można też dodać xXx ,całkiem dobre filmy akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 01:54, Obi-wan Kenobii napisał:

Ja bardzo przepadam za filmami z Denzel''em Washington''onem. Praktycznie każdy film z jego
udziełem jest więcej niż dobry...

W pierwszej chwili nie przypomniałem sobie tego cwaniaka, ale potem mniej-więcej załapałem który to. Nie widziałem wielu filmów z nim. Polecasz jakieś?
Powoli idę spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 01:54, AQ22 napisał:

> Tak te filmy są świetne. ja jeszcze bym dodał Xmena :)
Nie wymieniłem ani Xmenów, ani Spidermana bo obejrzałem po 1 części i wróciłem do kreskówek,
lepsze ;)


co do X to też wolę kreskówki, kiedyś jak jeszcze miało się wizje, ba jak jeszcze istaniała wizja to lubiałem oglądać X menów. teraz to już shit robią, nie kreskówki

Skoro o Xmenach mowa, to napisze że spodobał mi się serial "Heroes" (Herosi). Bardzo

Dnia 17.06.2007 o 01:54, AQ22 napisał:

wiele elementów jest z Xmenów, widać gołym okiem :P
Ostatnio oglądałem też film Hooligans. Też dobry, a aktor nie jest taki zły.


Hooligans to jak dla mnie nadzwyczaj dobry film. miło się ogląda. ale po twarzy czasem biję głupota ludzi, te nienaturalne zachowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro o Xmenach mowa, to napisze że spodobał mi się serial "Heroes" (Herosi). Bardzo

Dnia 17.06.2007 o 01:54, AQ22 napisał:

wiele elementów jest z Xmenów, widać gołym okiem :P

Tak, nawet wyłapano kilka bliźniaczych scen z Xmena - żarty twórców :)

Dnia 17.06.2007 o 01:54, AQ22 napisał:

Ostatnio oglądałem też film Hooligans. Też dobry, a aktor nie jest taki zły. W końcu grał też
Froda w LotR :D

Do Wooda nic nie mam. Jest nawet dobrym aktorem, a film naprawdę świetny. Oglądałem go kilka razy :)

Dnia 17.06.2007 o 01:54, AQ22 napisał:

Można też dodać xXx ,całkiem dobre filmy akcji.

jedynki nie oglądałem, ale dwójka mi się podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 01:51, pizmak666 napisał:

tym bardziej LotR czy Star Wars ; )

W którym miejscu filmy LotR, są porządne? Chyba że chodzi o efekty specjalne, bo cała reszta to jedna wielka lipa.
Ale co do Gwiezdnych Wojen, to w 100% się z Tobą zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejżaniu pierwszych dwóch odcinków herosów maiełem wielką chrapkę na jeszcze :P Ale zawsze w czwartek jakoś tak wypadało że czasu nie miałem...Spider-man''a fanem jestem więc obowiązkowo musiałem filmy oglądać, w następnym tygodniu wybieramy się z klasą do kina na trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 01:58, Obi-wan Kenobii napisał:

Po obejżaniu pierwszych dwóch odcinków herosów maiełem wielką chrapkę na jeszcze

Mnie to na początku odepchnęło ,ale pod koniec 2 odcinka wciągnęło. Teraz kiedy jestem po pierwszym sezonie Herosów, nie mogę sie doczekać 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 01:58, balduran2 napisał:

> tym bardziej LotR czy Star Wars ; )
W którym miejscu filmy LotR, są porządne? Chyba że chodzi o efekty specjalne, bo cała
reszta to jedna wielka lipa.
Ale co do Gwiezdnych Wojen, to w 100% się z Tobą zgadzam.


hmm... jak dla mnie LotR są porządne. pod względem efektów i ogólnie. owszem do książki równać się nie mogą, ale warto było obejrzeć je. uważam że to dobre filmy

Obi----> moja klasa też gdzieś idzie w czwartek do kina, może na spider-man''a byśmy poszli ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 01:58, balduran2 napisał:

> tym bardziej LotR czy Star Wars ; )
W którym miejscu filmy LotR, są porządne? Chyba że chodzi o efekty specjalne, bo cała
reszta to jedna wielka lipa.

Mi sie film sam w sobie nawet podoba. W porównaniu do książki odpada kompletnie ...

Dnia 17.06.2007 o 01:58, balduran2 napisał:

Ale co do Gwiezdnych Wojen, to w 100% się z Tobą zgadzam.

Mamy tu wielu fanów SW. Ja jestem jednym z nich. Ta boska premiera 3 części o północy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 02:01, AQ22 napisał:

> Po obejżaniu pierwszych dwóch odcinków herosów maiełem wielką chrapkę na jeszcze
Mnie to na początku odepchnęło ,ale pod koniec 2 odcinka wciągnęło. Teraz kiedy jestem po
pierwszym sezonie Herosów, nie mogę sie doczekać 2 ;)


ja się nie moge doczekać kolejnego sezonu 4400 Lost i Prison Break''a (ach, to fatalne polskie tłumaczenie...). Heroes''ów sobie odpóściłem, bo musiałbym czekać na kolejny sezon kolejnego serialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem wielu filmów z nim. Polecasz jakieś?

bardzo podobały mi się: Kolekcjoner kości, Człowiek w ogniu, i ostatnio Deja Vu. oczywiście ludzie mają rużne gusta więc nie gwarantuję Ci że się spodobają... BTW: Jak się nazywałe aktor grający w SW Mace Windu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 02:04, Obi-wan Kenobii napisał:

Nie widziałem wielu filmów z nim. Polecasz jakieś?

bardzo podobały mi się: Kolekcjoner kości, Człowiek w ogniu, i ostatnio Deja Vu. oczywiście
ludzie mają rużne gusta więc nie gwarantuję Ci że się spodobają... BTW: Jak się nazywałe aktor
grający w SW Mace Windu?

Samuel L. Jackson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 02:02, pizmak666 napisał:

hmm... jak dla mnie LotR są porządne. pod względem efektów i ogólnie. owszem do książki równać
się nie mogą, ale warto było obejrzeć je. uważam że to dobre filmy

Tak jak napisałeś na końcu - te filmy są jedynie dobre, a nie porządne. I oczywiście, że z książkami się nie mogą równać.
Zobaczymy jeszcze jaki badziew wyjdzie z filmy "Hobbit" - jeśli w ogóle ten film powstanie, bo są pewne wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 02:04, Obi-wan Kenobii napisał:

grający w SW Mace Windu?

Samuel L. Jackson, kolejny dobry aktor jakiego znam. Był też w xXx. Widziałem go też w paru wojennych. Często w TVN słyszałem jego nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
4400 mnie nie wciągnęli, a na PB miałem sie skusić, ale nie przyszło. Może w wakacje zerknę. A 3 sezon Lostów jest wyczekiwany przeze mnie od dawna ;) Chociaż powoli zaczyna nudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 02:06, AQ22 napisał:

> grający w SW Mace Windu?
Samuel L. Jackson, kolejny dobry aktor jakiego znam. Był też w xXx. Widziałem go też w paru
wojennych. Często w TVN słyszałem jego nazwisko.

Jego najlepsza rola to chyba w Pulp Fiction - film gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 02:02, Joorg napisał:

A skoro mowa o serialach to jakie są Wasze ulubione? Ja kocham Losta, Skazanego na śmierć,
X-files i oczywiście Herosów :)


Jak dla mnie Jericho wymiata, poprostu nie ma takiej reklamy jest tylko na AXN. Serial ukazuje świat w postnuklearnym świecie, W USA wybuchło parę bomb atomowych i podejżewam że wcale nie był to atak innych krajów :P. Należało by jeszcze dodać Z archwum X - ale to z sentymentu, bo ostatnie ocik=nki jakoś nie przypadły mi do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować