Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2007 o 22:39, balduran2 napisał:

pizmak666 ===> ja bym Ci radził, kupić teraz dopóki są w "promocji", bo potem znowu
mogą podrożeć.


jednak wolałbym poczekać na takie wydanie, w którym by dali wszystko na raz. chociaż czekałbym bardzo długoooo... no to nie, masz racje. ide kupić sobie. tylko najpierw musze "sprawić" żeby neo na kompie działała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie przed chwilą 2 razy odłączyło z powodów technicznych :/ Po prostu masakra, odłącza wtedy kiedy nie musi, dzisiaj mnie odłączyło, gdy graliśmy spara w CS :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 22:41, Klimos napisał:

Etam, powiedział Klimos przełączając się z powrotem Alt+Tab na GW :P

Prawdę mówić, to też mam w tej chwili odpalone GW - ale zminimalizowane już chyba od 1 godziny.

Dnia 16.06.2007 o 22:41, Klimos napisał:

Bo pre-searing jest nudny w porównaniu do właściwej rozgrywki. Przynajmniej takie odniosłem
wrażenie.

Przecież, ja prolog przeszedłem już 3 dni temu bodajże.

Dnia 16.06.2007 o 22:41, Klimos napisał:

Zapraszamy

Znaczy się dokąd?

Dnia 16.06.2007 o 22:41, Klimos napisał:

A dzisiaj chciałem dokupić dwa pozostałe rozdziały GW, ale niestety w EMPiKach tak jak na gram.pl.

A ja się kurcze zastanawiam, żeby kupić 2 egzemplarz ewentualnie kolejny rozdział - żeby siostra sobie nie grała na moim koncie.

Dnia 16.06.2007 o 22:41, Klimos napisał:

Obniżka jest z ceny premierowej a nie z tej, po jakiej ostatnio można było te gry kupić

Ostatnio, można było kupić za 109 zł bodajże, a jeszcze wcześniej wszystkie 3 rozdziały były w sklepie.gram po 59 zł.

pizmak666 ===>
A jaki masz problem z Neostradą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 22:41, Klimos napisał:

Etam, powiedział Klimos przełączając się z powrotem Alt+Tab na GW :P

:D

Dnia 16.06.2007 o 22:41, Klimos napisał:

Bo pre-searing jest nudny w porównaniu do właściwej rozgrywki. Przynajmniej takie odniosłem
wrażenie.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale on już dawno przeszedł prologa :P

Dnia 16.06.2007 o 22:41, Klimos napisał:

Zapraszamy

W ogóle idę dizś na misję (szóstą bodajże) w Przęłęczy Borliss, ktoś idzie ze mną?;>

Dnia 16.06.2007 o 22:41, Klimos napisał:

A dzisiaj chciałem dokupić dwa pozostałe rozdziały GW, ale niestety w EMPiKach tak jak na gram.pl.
Obniżka jest z ceny premierowej a nie z tej, po jakiej ostatnio można było te gry kupić

Czytałeś posta Magwisienki w komentarzach do WWW? Pisze iż była w Empiku kupić podstawkę i zapłaciła 45 zł, a jak - dowiesz się tu - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24108&pid=163 :D
P.S. Odpisałem Ci na GS''ie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 22:48, balduran2 napisał:

pizmak666 ===>
A jaki masz problem z Neostradą?


a taki fajny, że jak mam tego cholern*** livebox''a to jak mój komp jest przewodowo podłączony (któryś musi) a laptop bez, to u mnie na kompie po paru minutach wywala się wszystko. jak go podłączam(modem USB''kiem) to staje cały widnows. nic się nie otwiera, dopiero po odłączeniu modemu wszystko ożywa. nikt nie umie mi na to poradzić... ale już komp wymieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy nie prościej zmienić dostawcę na zarówno tańszego, jak i mniej awaryjnego? Wydaje mi się, że warto nad tym pomyśleć. No bo jaka jest neostrada, wiemy wszyscy - a Ty przekonałeś się w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 22:48, balduran2 napisał:

Prawdę mówić, to też mam w tej chwili odpalone GW - ale zminimalizowane już chyba od 1 godziny.

Ja od czasu do czasu się przełączam w przerwach pomiędzy kolejnymi podejściami do misji.

Dnia 16.06.2007 o 22:48, balduran2 napisał:

Przecież, ja prolog przeszedłem już 3 dni temu bodajże.

I nie grałeś od tamtej pory?

Dnia 16.06.2007 o 22:48, balduran2 napisał:

Znaczy się dokąd?

Na razzie robimy misje, ale jak skończymy, to możemy z Tobą gdzieś pobiegać.

Dnia 16.06.2007 o 22:48, balduran2 napisał:

A ja się kurcze zastanawiam, żeby kupić 2 egzemplarz ewentualnie kolejny rozdział - żeby siostra
sobie nie grała na moim koncie.

Też mam ten dylemat. Znaczy brat się zastanawia czy przypadkiem nie chciałby mieć swojego konta.

Dnia 16.06.2007 o 22:48, balduran2 napisał:

Ostatnio, można było kupić za 109 zł bodajże, a jeszcze wcześniej wszystkie 3 rozdziały były
w sklepie.gram po 59 zł.

Ja tydzień temu widziałem w EMPiKu Factions za 59,90 a Nightfall''a za 89,90. Dziś "w promocji" było odpowiednio po 65 i 91 złotych. Czy promocja polega na podwyższaniu cen? Więcej opisałem w komentarzu do newsa o Wielkiej Wakacyjnej Wtopie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24108&pid=168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 22:58, WorldWar3PL napisał:

A czy nie prościej zmienić dostawcę na zarówno tańszego, jak i mniej awaryjnego? Wydaje mi
się, że warto nad tym pomyśleć. No bo jaka jest neostrada, wiemy wszyscy - a Ty przekonałeś
się w praktyce.


łatwo powiedzieć, trudniej przekonać rodziców, aby rok przed zakończeniem umowy ją zerwali. w 2006 w wakacje założyliśmy neo na 2 lata. wieć muszę czekać do końca 2008 i wtedy zmieniam na coś: tańszego, szybszego i z tv kablową. tymczasem muszę jakoś sobie z problemem poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 22:50, Oskar24 napisał:

Czytałeś posta Magwisienki w komentarzach do WWW? Pisze iż była w Empiku kupić podstawkę
i zapłaciła 45 zł, a jak - dowiesz się tu - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24108&pid=163 :D


Czytałem, ale to niestety nie działa we wszystkich EMPiKach. Zależy już od konkretnego sklepu. Niestety /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 23:01, pizmak666 napisał:

> A czy nie prościej zmienić dostawcę na zarówno tańszego, jak i mniej awaryjnego? Wydaje
mi
> się, że warto nad tym pomyśleć. No bo jaka jest neostrada, wiemy wszyscy - a Ty przekonałeś

> się w praktyce.

łatwo powiedzieć, trudniej przekonać rodziców, aby rok przed zakończeniem umowy ją zerwali.
w 2006 w wakacje założyliśmy neo na 2 lata. wieć muszę czekać do końca 2008 i wtedy zmieniam
na coś: tańszego, szybszego i z tv kablową. tymczasem muszę jakoś sobie z problemem poradzić.


Mój kumpel miał osiedlówkę, zmierzył prędkość specjalnym programem w internecie, bo chciał mieć haka, aby mógł zerwać umowę(prędkość internetu nie trzymała ustalonego poziomu), zerwał i założył sobie neo1mega o.O
Ja nadal mam net w tej osiedlówce i płaca tyle samo co on mam 2mega i nic mi sie nie chrzani, ani nie mam problemu z prędkością, w w nocy jest fajnie bo jesli na czas płace abonament to od godz. 0.00 do 6 rano mam 2x szybciej czyli 4 mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 23:00, Klimos napisał:

Ja od czasu do czasu się przełączam w przerwach pomiędzy kolejnymi podejściami do misji.

Ja też tak robię, po misji albo jak mnie zabiją.

Dnia 16.06.2007 o 23:00, Klimos napisał:

I nie grałeś od tamtej pory?

Jak to nie grałem? Przecież nawet dawałeś mi jakieś przedmioty i kasę.

Dnia 16.06.2007 o 23:00, Klimos napisał:

Na razzie robimy misje, ale jak skończymy, to możemy z Tobą gdzieś pobiegać.

W tej chwili, zanoszę jakieś zapasy poza Wyłom.

Dnia 16.06.2007 o 23:00, Klimos napisał:

Też mam ten dylemat. Znaczy brat się zastanawia czy przypadkiem nie chciałby mieć swojego konta.

No...
A ja mam jeszcze tak, że jak jestem w gildii Love to automatycznie mojej siostry postać też w niej jest. A na dodatek, jak Ona gra to nie pokazuje mojej postaci na liście członków gildii i na odwrót.

Dnia 16.06.2007 o 23:00, Klimos napisał:

Ja tydzień temu widziałem w EMPiKu Factions za 59,90 a Nightfall''a za 89,90. Dziś "w promocji"
było odpowiednio po 65 i 91 złotych. Czy promocja polega na podwyższaniu cen?

W sumie, po zastanowieniu na razie nie będę kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 23:09, solidsnake napisał:

Mój kumpel miał osiedlówkę, zmierzył prędkość specjalnym programem w internecie, bo chciał
mieć haka, aby mógł zerwać umowę(prędkość internetu nie trzymała ustalonego poziomu), zerwał
i założył sobie neo1mega o.O



w sumie, to można by na nich jakiegoś haka znaleźć. ot choćby, mimo poprawnego zainstalowania modemu, net nie działa i jeszcze kompa muli. ale zaraz pewnie powiedzą że to moja wina. no nic, jeszcze nad tym pomyśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 23:17, kaczmix napisał:

Ogląda ktoś SuperJedynki:P? hehe Gosia Andrzejewicz to jednak Pała;p;/


Jednak wolę siatkę niż gwiazdki udające, że umieją śpiewać. Pojedynek jak na razie wyrównany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 23:19, solidsnake napisał:

> Ogląda ktoś SuperJedynki:P? hehe Gosia Andrzejewicz to jednak Pała;p;/

Co to są "SuperJedynki"?


a jakieś rozdanie nagród dla ludzi którzy byli rozchwytywani w tym roku przez lud. takie coś raczej głupiego, nie warto. Gosia to pała! tylko czemu jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 23:22, pizmak666 napisał:

> > Ogląda ktoś SuperJedynki:P? hehe Gosia Andrzejewicz to jednak Pała;p;/
>
> Co to są "SuperJedynki"?

a jakieś rozdanie nagród dla ludzi którzy byli rozchwytywani w tym roku przez lud. takie coś
raczej głupiego, nie warto. Gosia to pała! tylko czemu jednak...

Za chwile mają byc kabarety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 23:22, pizmak666 napisał:

> > Ogląda ktoś SuperJedynki:P? hehe Gosia Andrzejewicz to jednak Pała;p;/
>
> Co to są "SuperJedynki"?

a jakieś rozdanie nagród dla ludzi którzy byli rozchwytywani w tym roku przez lud. takie coś
raczej głupiego, nie warto. Gosia to pała! tylko czemu jednak...


Może większość jej fanów to homo, a ze Ona jest pałą to ja rozchwytują :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 23:21, Klimos napisał:

> Ogląda ktoś SuperJedynki:P? hehe Gosia Andrzejewicz to jednak Pała;p;/

Jednak wolę siatkę niż gwiazdki udające, że umieją śpiewać. Pojedynek jak na razie wyrównany.



a Ile jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować