Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2007 o 00:37, NuGGet napisał:

> To są twoje ziomki z klasy czy co??Nie powiem...niezła szkoła ;).
To jest Id, najgorsza klasa w całej szkole, ze mną i moimi kumplami na czele ;P Mnie akurat
na filmikach nie ma, gdzieś tam za kamerą się kręcę :P


Haha xD...to niezłą klasę masz...ja tak bym chyba nie wytrzymał ;).

Dnia 15.12.2007 o 00:37, NuGGet napisał:

Ide spać, bo zmęczony po tej wycieczce jestem :P Dobranoc Wszystkim :)


Ja jeszcze trochę posiedzę z innymi ;).Dobranoc ;).

@Memorr

Tak z ciekawości (jeśli widzisz tego posta ;) )...co masz zamiar oglądać/lub też już oglądasz??xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już przy filmach jesteśmy, to ostatnio dokonałem pewnego zakupu. Otóż kupiłem gniota roku czyli film Doom. A to dlatego, że leżał sobie na półce w Tesco za dyszkę:P Jeszcze nie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 00:54, reykan napisał:

Jeżeli już przy filmach jesteśmy, to ostatnio dokonałem pewnego zakupu. Otóż kupiłem gniota
roku czyli film Doom. A to dlatego, że leżał sobie na półce w Tesco za dyszkę:P Jeszcze nie
oglądałem.

Jaki gniot całkiem niezły film ja go oglądałem i musze powiedzieć że trzyma w napięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. że jest w nim coś z horroru?? To byłoby świetnie, ale słyszałem, że to zwykła siekanka z facetami w tanich kostiumach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 00:54, reykan napisał:

Jeżeli już przy filmach jesteśmy, to ostatnio dokonałem pewnego zakupu. Otóż kupiłem gniota
roku czyli film Doom. A to dlatego, że leżał sobie na półce w Tesco za dyszkę:P Jeszcze nie
oglądałem.


Haha...niezły jesteś ;).Brać z Tesco film xD...i to jeszcze Doom...nie będziesz spał po nocach xD. Ja ci powiem ,że zbytnio dużo filmów nie oglądam (jakoś na anime się przerzuciłem i teraz nic innego mi nie wchodzi ;) ).Dzisiaj sobie trochę w TVN''ie Matrix''a obejrzałem (który raz to już nie chce mi się liczyć :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co?:P Wspieram grową i polską sprawę. A wiedz, że to był jeden z niewielu filmów nieuświnionych kawałkami pączka albo płynu do mycia naczyń:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 00:54, reykan napisał:

Jeżeli już przy filmach jesteśmy, to ostatnio dokonałem pewnego zakupu. Otóż kupiłem gniota
roku czyli film Doom. A to dlatego, że leżał sobie na półce w Tesco za dyszkę:P Jeszcze nie
oglądałem.


Jeśli sugerowałeś się tym, aby obejrzeć jakiś film i mało za niego zapłacić to następnym razem proponowałbym Ci kupić "Kryptonim Gwiazda". Rosyjski film wojenny o grupie komandosów walczących w czasie II wojny światowej.
Nawet porządnie zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 01:09, Nertis napisał:

Dzisiaj sobie trochę w TVN''ie Matrix''a obejrzałem (który raz
to już nie chce mi się liczyć :/).


Dziwna sprawa, że mimo posiadania całej trylogii Matrix''a na DVD, jakoś nigdy nie mam czasu/chęci na obejrzenie. A jak puszczą w tv, to prawie zawsze oglądam :) Problem w tym, że Matrix w tvn bardzo źle mi się kojarzył, za sprawą jego premiery właśnie w tej stacji (pomijam tu oczywiście HBO i Canal +). Pamiętam ten dzień jak wczoraj. Niemal cała rodzinka zleciała się przed tv za moją namową. Najwidoczniej licencja musiała być cholernie droga, ponieważ film jak zaczął się około 20:00, tak skończył się nieco przed 24:00... I na czymś trzeba było sobie te koszty odbić. Już podczas pierwszej przerwy myślałem, że wyjdę z siebie i stanę obok :) a w czasie drugiej, zdążyłem zrobić sobie kolację, zjeść i jeszcze na 3 reklamy się załapałem. Bardzo zawiodłem wówczas rodzinę, bo mało kto przez te przerwy był w stanie załapać o co w tym wszystkim chodzi (polsat emitował wówczas Braveheart''a - wypominali mi to później). Co tu się dziwić - sam miałem problem z połapaniem się o co kaman, oglądając Matrixa za pierwszym razem ;]. Na szczęście, dzisiaj było dużo lepiej, choć i tak zdążyłem sobie kolacyjkę przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 01:26, reykan napisał:

A dziękuję za ofertę, może spróbuję, chociaż nie wiem czy jest lepszy od świetnego "Na tyłach
wroga".


Tytuł kojarzę, ale chyba nie oglądałem.
Dla mnie i tak jednym z najlepszych filmów o IIWŚ jest "Tylko dla orłów".
To jeden z niewielu filmów, w którym do żadnego aktora nie mogę się przyczepić, ponieważ wszyscy zagrali świetnie. Zwłaszcza Derren Nesbitt i Richard Burton.

Z dramatów wojennych mógłbym Ci jeszcze polecić "Żelazny Krzyż".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie NTW też jest trochę dramatem. Mnie bardzo zaciekawił ten film, bo lubię, gdy takie małe grupki żołnierzy walczą o przeżycie. Przypominają mi się gry:D Bardzo fajnie pokazano tu przyjaźń między bohaterami, podziały w grupie czy różne obawy (np. świetny wątek psychologiczny). Jasne, trochę patosu jest, ale na pewno trzyma klasę, bo nie musi być równie widowidkowy jak Szeregowiec Ryan, by skutecznie trzymać napięcie. Prawdę mówiąc bardzo lubię filmy wojenne i horrory, ale ta pasja objawiła się niedawno, więc za dużo ich jeszcze nie widziałem i ciągle szukam:) Ale np. Wróg u Bram już mi się aż tak bardzo nie podobał, troszkę przegadany i jak dla mnie za dużo skradania, za mało akcji, tej nagłej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 01:43, reykan napisał:

Bardzo fajnie pokazano
(...) podziały w grupie czy różne obawy (np. świetny wątek psychologiczny).


Tym zdaniem sprawiłeś, że będę Wyczekiwał okazji aby ten fim obejrzeć. Uwielbiam filmy ze świetnie zrealizowanym wątkiem psychologicznym.

Dnia 15.12.2007 o 01:43, reykan napisał:

Prawdę mówiąc bardzo lubię filmy wojenne
i horrory,


To tak jak ja :D Najbardziej lubię te horrory/thillery, w których wszystko jest mniej więcej logicznie wyjaśnone (o co w horrorach czasami bardzo trudno :P ), dlatego bardzo spodobała mi się pierwsza część Krzyku.

Dnia 15.12.2007 o 01:43, reykan napisał:

Wróg u Bram już mi się aż tak bardzo nie podobał, troszkę przegadany i jak
dla mnie za dużo skradania, za mało akcji, tej nagłej:)


Wub był całkiem niezły, ale dla mnie ten film byłby dużo lepszy gdyby nie ostatnia scena. WuB powinien skończyć się tuż po zabiciu majora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra...idę spać ,bo muszę wstać na tą cholerną 7 godzinę :P.Jak mi się nie chcę do tej pracy iść ;(.
Dobranoc wszystkim ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, wszystko to, co miałem zrobić dziś na komputerze to zrobiłem, tak więc idę do łóżka spać. A jutro z rana idę na pocztę po nowy gramofon :) Będę miał z czego słuchać muzykę. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 04:12, Agntx napisał:

OK, wszystko to, co miałem zrobić dziś na komputerze to zrobiłem, tak więc idę do łóżka spać.
A jutro z rana idę na pocztę po nowy gramofon :) Będę miał z czego słuchać muzykę. Dobranoc.


Cóż, gratuluję :) Ja posiedzę do godziny piątej i też, że się tak wyrażę zwijam :)
Co do odbioru paczek i poczty... Na moją czapkę czekałem ponad tydzień, mimo iż miała iść priorytetem, po prostu skandal :/
Eh, dobranoc, powodzonka jutro życzę :)
PS : Trzymać kciuki, dzisiaj o 17:00 gramy CW w WIII ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj posiedzę co najwyżej do... 0.30 :P Jakoś nigdy nie chce mi się siedzieć długo, w nocy, przed komputerem ;P Wolę sobie spać ;P

A tak w ogóle, to właśnie dzisiaj (czyli w Niedzielę) mija rok odkąd jestem na forum :D

Witam Nocne Marki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 00:01, Baluk25 napisał:

Witam i zarazem żegnam wszystkich Nocnych Marków...idę ponieważ już chce mi się spać...Dobranoc
:P

ja też witam,ale zostane tu troche nocne ziomki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 00:01, Baluk25 napisał:

Witam i zarazem żegnam wszystkich Nocnych Marków...idę ponieważ już chce mi się spać...Dobranoc
:P


Nie ma to jak superspam na dobranoc... A potem się dziwią, że moderatorzy się wkurzają :/

Widział ktoś z was serial The IT Crowd? Jak nie, to polecam. Jak ktoś lubi angielski humor, to jest to pozycja obowiązkowa. Ja oglądając go popłakałem się ze śmiechu niejednokrotnie :)

@Post up:
człowieku... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować