Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2007 o 01:30, szczena napisał:

Ja słucham wszystkiego, są oczywiście kawałki, których nie trawie, zawsze lubiłem techono i
trans na równi, możesz mi coś polecić w ten deseń, będę wdzięczny.


Proponuję zacząć standardowo - od najlepszych przedstawicieli tego gatunku.
Jeśli chcesz coś komercyjnego i wpadającego w ucho:
Paul van Dyk - In Between
ATB - Trilogy (zdecydowanie odstaje od poprzednich dokonań Andre, ale nowicjuszom wpadnie w ucho)
Tiesto - Elements of Life (słabe, ale ma też swoje uroki)

Jeśli chcesz poznać prawdziwą głębię dokonań Andre, polecam poprzednie krążki (szczególnie Seven Yeras [zbiór jego największych hitów plus 6 premier] i No Silence [genialnie połączone tjuny]).

Jeśli chcesz poznać całokształt dokonań poszczególnych artystów Trance, polecam kompilacje przygotowane przez najlepszych DJ''ów:
ATB - The DJ in the MIX (vol 2 i vol 3, vol 1 jest gorsze)
Paul van Dyk - Politics of Dancing vol2

Szukasz progressive''u? Zapraszam po Tiesto In Search of Sunrise 5 i 6.

No i polecam poprzednie dokonania Paula van Dyka - Reflections i Global.

Ja Trance''u innych autorów, niż wymienionych powyżej, słucham tylko z radia albo na normalnych kompilacjach, bo innych artystów nie przywożą do Polski niestety :( Podkreśliłem normalnych, bo radzę omijać wszystkie składanki made by Eska czy RMF MAXXX i pochodne (Trance coś tam itd.)

Techno Ci nie polecę, bo tego nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do muzy to Paul van Dyk i ATB to dobra stara wiara, często ich słuchałem i słucham, ale Tiesto nie kojarzę, ale zbadamy pacjenta i zobaczymy jaki z niego ziomal.
Męczyłem ostatnio "Wiedźmina" powiem, że to nietuzinkowa gierka, po ostatnich wpadkach z Gothic 3 i NW2 to spora odmiana w pozytywnym znaczeniu. Teksty powalają i zaskakują. REDowi udało się mnie zaskoczyć. Mają u mnie wielki plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz komerchę spod ręki Tiesto, to polecam na pierwszym miejscu:
- Adagio for Strings
- Love Comes Again
- Just Be
- Lethal Industry (najlepiej w remiksie Richarda Duranda, który jest na limitowanej edycji Elements of Life)
- You Are (UR) w remiksie Junkiego XL
No i cały album Elements of Life

Jeśli chcesz przekonać się, jak dobre są jego umiejętności DJskie, zapraszam do słuchania jego autorskiego programu Tiesto''s Club Life, chociażby na RMF MAXXX w sobotę od 22 (można słuchać przez neta).

I kurde trochę mnie zagiąłeś, że nie znasz tego gostka. Według rankingów jest on lepszy od ATB albo samego Paula van Dyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 02:38, Agntx napisał:

I kurde trochę mnie zagiąłeś, że nie znasz tego gostka. Według rankingów jest on lepszy od
ATB albo samego Paula van Dyka!

Ostatnie dwa lata mam wycięte z życiorysu, zmieniłem robotę i jeździłem po kraju w branży; ja to nazywam "reklama"; jeździsz od miasta do miasta na festyny i inne bzdety i promujesz to i owo, w dzień śpisz a w nocy podróżujesz i słuchasz radia, albo co ci ktoś rzuci na taśmę.
Nie wiem czy znam Tiesto po prostu nie kojarzę, posłucha jego kawałków może coś w główce zaświta.
Teraz jestem na miejscu i nadrabiam wszelkie zaległości, jedynie miałem trochę dostęp u braciszka do nowych gierek, ale to wybiórczo.
Śmiała się ostatni ze mnie rodzinka jak zobaczyłem jakąś reklamę w TV, palnełem: o coś nowego, a okazało się że ta reklama to już oklepany temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję takiego trybu życia. No ale jakoś trzeba zarobić na siebie. Ja to nadal pasożytuję na rodzicach he he. I nie wiem, czy szybko się ten fakt zmieni. Słuchanie radia staram się ograniczać do minimum, zarzucam sobie tylko poplistę z RMF FM raz na tydzień, by być na bieżąco z nowościami. A tak to w tle cały czas chodzi kanał Trance na DI.fm. No to posłuchaj sobie Tiesto, na prawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam z siebie ostatnio śmiałem bo znajomkowie mówili, żebym posłuchał muzy "Fergie", myślę sobie o co im do jasnej ciasnej chodzi? Okazało się że maja była jest bardzo podobna do niej. A ja dureń nie skumałem na początku i katawałem sie tym. Muza jak muza wszelki mix jak lato z radiem, dopiero telewizja mnie oświeciła.

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło miałem ostatnio przez dwa lat wakacje przez cały rok. Poznałem trochę naszego pół świadka biznesu, jakich idiotów w Polce promują to w pale się nie mieści. Szkoda mówić. Mogę śmiało powiedzieć, że to co widzimy np: na vivie to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam, od kiedy na VIVie nie ma Club Rotation, nie oglądam nawet tego kanału. Sporadycznie zaglądam na MTV tylko po to, żeby pośmiać się z durnych ludzi.
A mi się wydaje, że najbeznadziejniejszym zespołem, jaki tego roku wypromowano, jest Feel. Po przesłuchaniu płyty wysiadłem przy czwartym utworze. Takiej tandety dawno nie słyszałem. Heh, kiedyś śmiałem z tego wraz z kolegą, a wczoraj przyszedł do mnie skruszony i zapytał: "Hej, to masz jeszcze tego FEELa?". Zamurowało mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie podobało się stare MTV jeszcze przed sławetnym kodowaniem, muza była wtedy mniej komercyjna. Bevis and Badhed (nie pamiętam jak to się pisze), byli prekursorami totalnej krytyki i olewki takich chłamów o jakich wspomniałeś. To były czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jeszcze wszystkich nie śpiących ;).
Jakoś tak wyszło ,że nie mogłem zasnąć przez całą noc (wierciłem się ,oglądałem TV...).Teraz co najlepsze strasznie mnie boli gardło i ledwo co pije wodę :/.Ciekawie się dzień zaczyna...jeszcze trzeba iść do budy i napisać klasówkę w WoK"u...jak się nie chcę mi ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nocnych, w tą jakże piękną, grudniową noc ^^
Niestety, zła wiadomość, dzisiaj z wami nie popiszę, gdyż już jutro, a raczej dzisiaj, dokładnie to za 8 godzin, idę do szkoły :/
Po prostu MASAKRA, nie lubię uczęszczać do mojego gimnazjum, z którym jak na razie wiążę więcej złych wspomnień niż dobrych :/ Tyle dobrze, że to już ostatni rok :P
Dobranoc wszystkim, a nocnym markom życzę przyjemnej konwersacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Nocnych Łowców którzy wolą noc od dnia tak jak ja :D:d.
Niestety muszę wstać dzisiaj o 6:00 nad ranem a mam do zaliczenia sprawdzian zresztą zobacze ile jeszcze będę na kompie jak dłużej to z miłą chęcią z wami poklikam na wybrany temat . ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 00:08, Sir Braveheart napisał:

Witam wszystkich Nocnych Łowców którzy wolą noc od dnia tak jak ja :D:d.
Niestety muszę wstać dzisiaj o 6:00 nad ranem a mam do zaliczenia sprawdzian zresztą zobacze


Czytałeś przypięty post?
Dla mnie Twoja wiadomość jest bezcelowa, a przepraszam, cel ma jeden - nabić kolejnego posta.
Co kogo obcodzi, że dzisiaj nie posiedzisz długo jak w NM prawie w ogóle się nie udzielasz.

Dnia 18.12.2007 o 00:08, Sir Braveheart napisał:

ile jeszcze będę na kompie jak dłużej to z miłą chęcią z wami poklikam na wybrany temat . ;]


Klikaj sobie co chcesz i kiedy cjcesz, ale klikaj z sensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 00:08, Sir Braveheart napisał:

Witam wszystkich Nocnych Łowców którzy wolą noc od dnia tak jak ja :D:d.
Niestety muszę wstać dzisiaj o 6:00 nad ranem a mam do zaliczenia sprawdzian zresztą zobacze
ile jeszcze będę na kompie jak dłużej to z miłą chęcią z wami poklikam na wybrany temat . ;]


No widzisz a ja musze wstać o 5 rano i pisze 2 klasówki z Geogry której nic nie umiem i Histy z której troszke sie uczyłem. Do tego dochodzi praca domowa z Anglika ktorej nie zrobiłem i pewne bede odpowiadać na polskim i jeszcze zaliczenie stania na rękach na WF wiec ogólnie chyba spróbuje przekonać matke aby mi pozwoliła zostać w domu x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra ? Masakre to ja będe miał dzisiaj z bioli. Siedzę i robię ściągi z układu nerwowego, oka, kości i mięśni. Ostatni tydzień powinni zrobić nam wolne a ja dzisiaj sprawdzian z bioli, w środę z angola a na czwartek umieć opowiadać z niemieckiego. Czemu ja nigdy nie choruje.. ?! Ale i tak lubię moją szkołę. Jestem w 2 LO i mam ostatni raz w życiu lekcje z biologii, fizyki, chemii, matmy i ogólnie tego czego nie zdaje na maturze. A od 2-giego semestru fakultety czyli to co na mature chce zdawać tzn. wos (może rozszerzone), geografia(rozszerzona), angol, niemiecki i polak (podstawowy) Najbardziej myślę o geografii ponieważ chce iść na turystykę i rekreację. Studiuję albo studiował może ktoś ten kierunek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2007 o 00:52, Vuko Drakkainen napisał:

No widzisz a ja musze wstać o 5 rano i pisze 2 klasówki z Geogry której nic nie umiem i Histy
z której troszke sie uczyłem. Do tego dochodzi praca domowa z Anglika ktorej nie zrobiłem i
pewne bede odpowiadać na polskim i jeszcze zaliczenie stania na rękach na WF wiec ogólnie chyba
spróbuje przekonać matke aby mi pozwoliła zostać w domu x]


A z angola co ? Może pomorzemy Ci odrobić :P A WF pestka, chciałbym mieć takie zaliczenia jak stanie na rękach. Ale ja chodzę na siłkę. Ile wyciskacie ? hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A angola mam wypracowanie jak sie okazało chyba byś nie chciał teraz go pisać xD na WF umnie wyciskanie haha! dobre sobie ja mam wariatke od WF ona nam robi kilka razy miesięcznie Areobik?!!? kurde były bunty ale nic nie dały niby gada że jak są sale zajęte to nie ma wybora i musimy kurde... tańczyć -.- i jeszce zaliczać na ocene. Wiesz stary ile ja razy zwalniałem sie z WF chyba z 15!. W gim. WF był ulubionym przedmiotem teraz kurde KOSZMAR. Życze powodzenia w sprawdzianie z bioli i żeby cie nie przyłapał nauczyciel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz ten tydzień jest koszmarny! wspaniałe dziewczyny -.- niestety zdecydowana wiekszość w mojej klasie oczywiście błagały nie wiem poco?! nauczycieli o przeniesnienie prac klasowych i kartkówek a te małpy sie na to godziły i teraz mamy na ten tydzień miec razem kartkówek i klasówek chyba z 6 ja mam to napisać? nie wyrobie.. kurcze jeszcze jakąs pałe dostane na święta i zagrożenie z przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 01:10, Vuko Drakkainen napisał:

wiesz ten tydzień jest koszmarny! wspaniałe dziewczyny -.- niestety zdecydowana wiekszość w
mojej klasie oczywiście błagały nie wiem poco?! nauczycieli o przeniesnienie prac klasowych
i kartkówek a te małpy sie na to godziły i teraz mamy na ten tydzień miec razem kartkówek i
klasówek chyba z 6 ja mam to napisać? nie wyrobie.. kurcze jeszcze jakąs pałe dostane na święta
i zagrożenie z przedmiotu.


Zdaje się, że jest w prawach ucznia przepis, że moga być tylko dwie całolekcyjne prace klasowe w tygodniu :)
Idźcie z tym do dyrektora, to powinien coś z tym zrobić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 01:23, Deejay napisał:

Zdaje się, że jest w prawach ucznia przepis, że moga być tylko dwie całolekcyjne prace klasowe
w tygodniu :)
Idźcie z tym do dyrektora, to powinien coś z tym zrobić :]

Ten przepis nie jest stosowany, gdy jak w jego przypadku uczniowie się na to zgodzili w ramach jakiś udogodnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 01:29, szczena napisał:

> Zdaje się, że jest w prawach ucznia przepis, że moga być tylko dwie całolekcyjne prace
klasowe
> w tygodniu :)
> Idźcie z tym do dyrektora, to powinien coś z tym zrobić :]
Ten przepis nie jest stosowany, gdy jak w jego przypadku uczniowie się na to zgodzili w ramach
jakiś udogodnień.

Być może... A kto im udowodni, że przesuwali termin?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować