Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2007 o 03:53, otc napisał:

Meh... no to szkoda. Ano cała nadzieja w GW2 xD. AB powiadasz, a Kurz czy Lux? Ja ten drugi
;P


To chyba z Tobą nie gadam ^^ Właśnie teraz wycinam w pień Luxonów :D Wygrałem już 2 razy z rzędu i nie zamierzam przestać, gdyż będzie się to równało mojemu pójściu spać :D
EDIT : W jakie inne MMO grasz ? Ja w WoW tylko :P Planuję w Cabala zacząć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 04:48, hunter22 napisał:

Ahoj ;)


Witojcie ;)

Dnia 24.12.2007 o 04:48, hunter22 napisał:

Tak tam noc? Ja sobie w pracy siedzę :P


Nie narzekam, walczę o lepsze jutro w GW :) Obecnie jadę wszystkich równo z teamem :)
Co to za praca ? :>

Dnia 24.12.2007 o 04:48, hunter22 napisał:

Tak przy okazji: WESOŁYCH ŚWIĄT ;D


A podziękować ;) I odwzajemnić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 04:59, Probos napisał:

> Tak tam noc? Ja sobie w pracy siedzę :P
Nie narzekam, walczę o lepsze jutro w GW :) Obecnie jadę wszystkich równo z teamem :)


Ja tam wole grać w inne gry. Gears of War ;)

Dnia 24.12.2007 o 04:59, Probos napisał:

Co to za praca ? :>


Taka jak każda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2007 o 05:03, hunter22 napisał:

Ja tam wole grać w inne gry. Gears of War ;)


Nie grałem, więc nie oceniam :P Wiem tylko, że będę na wigilii chyba jadł z głową w talerzu, bo pobudka zaplanowana na 10:00... ^^

Dnia 24.12.2007 o 05:03, hunter22 napisał:

Taka jak każda ;)


Zapewne, ale jakbyś mógł sprecyzować... :P
Powiem tak, nie obrażę się wtedy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 05:12, Probos napisał:

Nie grałem, więc nie oceniam :P Wiem tylko, że będę na wigilii chyba jadł z głową w talerzu,
bo pobudka zaplanowana na 10:00... ^^


Jaki przyjadę z pracy idę spać i po 9 będę już wyspany :P

Dnia 24.12.2007 o 05:12, Probos napisał:

Zapewne, ale jakbyś mógł sprecyzować... :P
Powiem tak, nie obrażę się wtedy ^^


Pracuję w księgowości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2007 o 05:17, hunter22 napisał:

Jaki przyjadę z pracy idę spać i po 9 będę już wyspany :P


Szczęściarz ;) Ja potrzebuję co najmniej 8 godzin snu :P

Dnia 24.12.2007 o 05:17, hunter22 napisał:

Pracuję w księgowości :P


Nie wiem, czy gratulować, czy nie ;)
BTW : Właśnie skończyłem okupować GW. Wspaniały początek świąt ;)
BTW 2 : Idę spać, dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 00:08, jasiu ciast napisał:

no i po wigili a temat sie zaczyna proponuje porozmawiać dzisiaj o jakże temacie na miejscu
czyli o świntach


Dopiero się zaczynają ale jestem objedzony teraz to chętnie bym się położył ale nie nie mogę xD

A tak poza tym witam wszystkich Nocnych Marków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 00:08, jasiu ciast napisał:

no i po wigili a temat sie zaczyna proponuje porozmawiać dzisiaj o jakże temacie na miejscu
czyli o świntach

Mnie tam Wigilia dość sympatycznie zleciała ^^ Niewiele zjadłam bo apetyt troche nie halo, ale ogólnie było fajnie. No a jutro pierwszy dzień świąt, ja siedzę w domu. W drugi dzień świąt to samo.
Jakoś nie widzę tej Magii Świąt. Jakoś mi tego brakuje. Teraz święta to jedna wielka komercha. Ludzie robią wszystko na odczep sie. Byle było. Byle sąsiedzi nie gadali. Byle jakoś wyglądało. Do tego to sztuczne godzenie sie "bo przecież są święta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się wam pochwalić co dostałem :-P Otóż dostałem 1GB ramu, no i Need For Speed: Pro Street. A wy ? Co dostaliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja mam to samo...
Znaczy w ogóle nie widać, że są święta, ludzie nic nie robią, żeby wytworzyć nastrój, dlatego ni ma tak, jak było za 4 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 00:10, wdowiakm napisał:

Dopiero się zaczynają ale jestem objedzony teraz to chętnie bym się położył ale nie nie mogę
xD


Ja też by sie położył ale jednak nie dlatego ze objedzony, bo objedzony nie jestem, jednak z tegoi powodu że do Gygy jestem przyczepiony ^^
Jeść to ja zjazdłem przwie nic. Miskę zupy, 5 pierogów i troche sałatki :P Dużo to nie jest. Jakoś apetyt nbie dopisuje bo ostatnio problemy ze zdrowiem :/
Ale jakos święta idą, tylko ze pod znakiem zapytanie idzie jutrzejsza wizyta w kościele i u cioci na kolacji. Na kolacje moze bym poszedł, do koscióła...nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gears of War PC i słodycze, a wcześniej górę ciuchów i PES 2008 :-)

Witam Was nocne marki :-P Posiedziałbym dłużej, ale jutro wstaje rano na rajd do rodziny, ale po 13:00 znowu będę do Waszej dyspozycji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 00:11, mała16 napisał:

> no i po wigili a temat sie zaczyna proponuje porozmawiać dzisiaj o jakże temacie na miejscu

> czyli o świntach
Mnie tam Wigilia dość sympatycznie zleciała ^^ Niewiele zjadłam bo apetyt troche nie halo,
ale ogólnie było fajnie. No a jutro pierwszy dzień świąt, ja siedzę w domu. W drugi dzień świąt
to samo.
Jakoś nie widzę tej Magii Świąt. Jakoś mi tego brakuje. Teraz święta to jedna wielka komercha.
Ludzie robią wszystko na odczep sie. Byle było. Byle sąsiedzi nie gadali. Byle jakoś wyglądało.
Do tego to sztuczne godzenie sie "bo przecież są święta".

Mi też ta Wigilia miło zleciała, a co do tej Magii świąt to też jej jakoś nie czuje. Może dlatego że nie ma śniegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 00:14, jasiu ciast napisał:

ja nie miałem zbyt fajniej wigili bo zmarła moja babka i tera żałoba ale mam coś co porawiło
mi humor
http://pl.youtube.com/watch?v=8WTW8VJnCM0&feature=bz301


Konon atakuje xD??
Witam Was ja dzisiaj ;).Jakoś dzisiaj się ostro zamuliłem...tak nażarty jestem ,że ledwo co siedzie na fotelu przed kompem xD.Jeszcze przed chwilą coś podjadałem i jest dobrze xD.Niby dwa dni świąt...a ja jedyny w mojej rodzince zdrowy...co to znaczy??Opieka nad każdym...bleeeee...fajnie się zapowiada xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, zapomniałem o wypasionej bluzie, na której jest takim tym nowym stylem, "zafreskowana" ze tak to nazwę bitwa jakaś mitologiczna ;-) Bo ze smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować