Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2009 o 02:49, Rozrobiony napisał:

King Size z tego wszystkiego nie oglądałem. Może sobie w końcu urządzę rundkę sparingową
z kinematografią tamtych lat. Masz coś jeszcze godnego polecenia? ;->


King Size koniecznie musisz obejrzeć. Stuhr po prostu miażdży w tym filmie. :D

Ze starych komedii sporo jest dobrych filmów; "Co Mi Zrobisz, Jak Mnie Złapiesz", "Poszukiwany, Poszukiwana", "Brunet Wieczorową Porą", "Kariera Nikodema Dyzmy" (ta stara oczywiście z Wilhelmim), "Kogel - Mogel" i cała masa pozostałych filmów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 02:49, Rozrobiony napisał:

> po 90tym, nic nie przebije "Chłopaki Nie Płaczą". ;]
I tekstu o metalowej płytce w głowie ;-D
Oglądało się oglądało.

> No ale tak czy siak, nie ma nic lepszego niż Seksmisja, Miś, Rozmowy Kontrolowane
czy
> King Size. ]:>
Seksmisja również powala. Ogólnie filmy ze Stuhrem czy młodym czy starym, wszystkie warte
polecenia ;-)
King Size z tego wszystkiego nie oglądałem. Może sobie w końcu urządzę rundkę sparingową
z kinematografią tamtych lat. Masz coś jeszcze godnego polecenia? ;->

Chinatown ogladales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 02:50, mr chief napisał:

Oj, ostatnio dużo czytałem:) zaliczyłem trylogię Sienkiewicza, skończyłem władcę pierścieni
i po raz drugi przeczytałem władcę much ( wspaniała książka).

O a ja o "Władcy much" wcześniej nie słyszałem. Teraz zerknąłem na info o niej i coby nie zerknął. Hmm teraz wyczaić tylko gdzieś w necie po dostępnej cenie. Ale ale, wszystko w swoim czasie. Póki co męczę "Oczy smoka" Stephena Kinga. Całkiem ciekawa ale trochę chaotycznie pisana. Zdarzenia z przyszłości są opisywane przed tymi z przeszłości. W sumie najpierw jest ogólne przedstawienie sytuacji z miejsca jakiegoś bohatera a zaraz potem z miejsca innego. Więc jeden moment jest wałkowany przez nawet kilka rozdziałów.

>A co do słuchania to nic nowego nie słyszałem:) ciągle słucham gorillaz:)
Jak podoba Ci się Gorillaz to zerknij na Deltron 3030. Jest powiązany z zespołem dość ściśle i jego muzyka powinna przypaść do twojego gustu. A od samego Gorillaz szczerze polecam "Gorillaz- Demon Days"

Dnia 26.01.2009 o 02:50, mr chief napisał:

A co do XXY to nie widziałem a nawet nie słyszałem.

A szkoda, wielka szkoda bo nadal mam nie rozwiązany dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 02:59, mr chief napisał:

Chinatown ogladales?


Raczej nie przypominam sobie filmu o takim tytule bym oglądał.
Z tego co widzę jest jakiś "Chinatown" z Nicholsonem, ponoć dobry, ale Polskiej komedii o takim tytule nie widzę, więc jesli chodzi Tobie o ten film, to dość dziwne pytanie. :)

Rozrobiony >>> Książkę warto przeczytać.
Jest też całkiem dobra filmowa adaptacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 02:59, zamber1 napisał:

> King Size z tego wszystkiego nie oglądałem. Może sobie w końcu urządzę rundkę sparingową

> z kinematografią tamtych lat. Masz coś jeszcze godnego polecenia? ;->

King Size koniecznie musisz obejrzeć. Stuhr po prostu miażdży w tym filmie. :D

Ze starych komedii sporo jest dobrych filmów; "Co Mi Zrobisz, Jak Mnie Złapiesz", "Poszukiwany,
Poszukiwana", "Brunet Wieczorową Porą", "Kariera Nikodema Dyzmy" (ta stara oczywiście
z Wilhelmim), "Kogel - Mogel" i cała masa pozostałych filmów. :)

Ja ostatni zacząłem oglądać filmy Polanskiego- lokator, chonatown, nóż w wodzie, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 03:06, zamber1 napisał:

> Chinatown ogladales?

Raczej nie przypominam sobie filmu o takim tytule bym oglądał.
Z tego co widzę jest jakiś "Chinatown" z Nicholsonem, ponoć dobry, ale Polskiej komedii
o takim tytule nie widzę, więc jesli chodzi Tobie o ten film, to dość dziwne pytanie.
:)

Rozrobiony >>> Książkę warto przeczytać.
Jest też całkiem dobra filmowa adaptacja.

Tak chonatown jest z Nicolaonem a reżyserem jet Roman Polanski a ogólnie to dramat. Obledny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 02:59, zamber1 napisał:

King Size koniecznie musisz obejrzeć. Stuhr po prostu miażdży w tym filmie. :D

Coś dla mnie!

Dnia 26.01.2009 o 02:59, zamber1 napisał:

Ze starych komedii sporo jest dobrych filmów; "Co Mi Zrobisz, Jak Mnie Złapiesz", "Poszukiwany,
Poszukiwana", "Brunet Wieczorową Porą", "Kariera Nikodema Dyzmy" (ta stara oczywiście
z Wilhelmim), "Kogel - Mogel" i cała masa pozostałych filmów. :)

Pomogłeś ;-D
Teraz pozostaje iść to znaleźć.

mr chief
Wow spokojnie, zasypujesz tytułami dość starej daty ;-) Nawet jeśli chciałbym obejrzeć to nie mam pomysłu skąd to wygrzebać. Z nieco starszych (ale nie aż tak) oglądałem "La Haine" (Nienawiść) francuskiej roboty. Bardzo dobry film. Chyba już o nim pisałem w tym temacie a jak nie to wspomnę jeszcze raz. Opowiada o losach trójki znajomych z paryskich blokowisk - 24 godziny z ich życia. Gorąco polecam każdemu komu uda się go zdobyć.

Przy okazji lecę kończyć Vampire The Masquerade - Redemption ;-) Wiem wiem, nowa gra to to nie jest ale co ja poradzę, że tylko takie toleruje mój blaszak. Więc do zobaczenia w tym temacie zapewne za kolejne 3 miesiące jak mi się będzie chciało coś napisać ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 03:07, mr chief napisał:

Ja ostatni zacząłem oglądać filmy Polanskiego- lokator, chonatown, nóż w wodzie, itd.


Widziałem tylko "Nóż W Wodzie".
No i nawiązując do rozmowy o komediach, drugi film Polańskiego jaki widziałem i kojarzę, to oczywiście niesamowity "Nieustraszeni Pogromcy Wampirów". :D

Rozrobiony >>> "Nienawiść" widziałem w kinie, bo przypadkowo się na niego natknąłem dosłownie i mnie na szybie opis zaintrygował. :)

mr chief >>> Polecam rozszyfrowanie zmyślnej opcji "edytuj". Mniej zamętu będziesz robił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 03:11, zamber1 napisał:

> Ja ostatni zacząłem oglądać filmy Polanskiego- lokator, chonatown, nóż w wodzie,
itd.

Widziałem tylko "Nóż W Wodzie".
No i nawiązując do rozmowy o komediach, drugi film Polańskiego jaki widziałem i kojarzę,
to oczywiście niesamowity "Nieustraszeni Pogromcy Wampirów". :D

wlasnie:) o tym zapomniałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 03:10, Rozrobiony napisał:

> King Size koniecznie musisz obejrzeć. Stuhr po prostu miażdży w tym filmie. :D
Coś dla mnie!

> Ze starych komedii sporo jest dobrych filmów; "Co Mi Zrobisz, Jak Mnie Złapiesz",
"Poszukiwany,
> Poszukiwana", "Brunet Wieczorową Porą", "Kariera Nikodema Dyzmy" (ta stara oczywiście

> z Wilhelmim), "Kogel - Mogel" i cała masa pozostałych filmów. :)
Pomogłeś ;-D
Teraz pozostaje iść to znaleźć.

mr chief
Wow spokojnie, zasypujesz tytułami dość starej daty ;-) Nawet jeśli chciałbym obejrzeć
to nie mam pomysłu skąd to wygrzebać. Z nieco starszych (ale nie aż tak) oglądałem "La
Haine" (Nienawiść) francuskiej roboty. Bardzo dobry film. Chyba już o nim pisałem w tym
temacie a jak nie to wspomnę jeszcze raz. Opowiada o losach trójki znajomych z paryskich
blokowisk - 24 godziny z ich życia. Gorąco polecam każdemu komu uda się go zdobyć.

Te filmy czasem lecą w telewizji. A jak pisałeś o tym ze podaje filmy starej daty to teraz się przygotuj:) obijrzyj ,,nieme kino mela brooksa" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 03:10, Rozrobiony napisał:

> King Size koniecznie musisz obejrzeć. Stuhr po prostu miażdży w tym filmie. :D
Coś dla mnie!

> Ze starych komedii sporo jest dobrych filmów; "Co Mi Zrobisz, Jak Mnie Złapiesz",
"Poszukiwany,
> Poszukiwana", "Brunet Wieczorową Porą", "Kariera Nikodema Dyzmy" (ta stara oczywiście

> z Wilhelmim), "Kogel - Mogel" i cała masa pozostałych filmów. :)
Pomogłeś ;-D
Teraz pozostaje iść to znaleźć.

Dnia 26.01.2009 o 03:10, Rozrobiony napisał:


mr chief
Wow spokojnie, zasypujesz tytułami dość starej daty ;-) Nawet jeśli chciałbym obejrze
to nie mam pomysłu skąd to wygrzebać. Z nieco starszych (ale nie aż tak) oglądałem "La
Haine" (Nienawiść) francuskiej roboty. Bardzo dobry film. Chyba już o nim pisałem w ty
temacie a jak nie to wspomnę jeszcze raz. Opowiada o losach trójki znajomych z paryskich
blokowisk - 24 godziny z ich życia. Gorąco polecam każdemu komu uda się go zdobyć.

albo borcelino i spółka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 03:11, zamber1 napisał:

> Ja ostatni zacząłem oglądać filmy Polanskiego- lokator, chonatown, nóż w wodzie,
itd.

Widziałem tylko "Nóż W Wodzie".
No i nawiązując do rozmowy o komediach, drugi film Polańskiego jaki widziałem i kojarzę,
to oczywiście niesamowity "Nieustraszeni Pogromcy Wampirów". :D

Rozrobiony >>> "Nienawiść" widziałem w kinie, bo przypadkowo się na niego
natknąłem dosłownie i mnie na szybie opis zaintrygował. :)

mr chief >>> Polecam rozszyfrowanie zmyślnej opcji "edytuj". Mniej zamętu
będziesz robił. ;)

Postaram się pamietac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 03:10, Rozrobiony napisał:

> King Size koniecznie musisz obejrzeć. Stuhr po prostu miażdży w tym filmie. :D
Coś dla mnie!

> Ze starych komedii sporo jest dobrych filmów; "Co Mi Zrobisz, Jak Mnie Złapiesz",
"Poszukiwany,
> Poszukiwana", "Brunet Wieczorową Porą", "Kariera Nikodema Dyzmy" (ta stara oczywiście

> z Wilhelmim), "Kogel - Mogel" i cała masa pozostałych filmów. :)
Pomogłeś ;-D
Teraz pozostaje iść to znaleźć.

mr chief
Wow spokojnie, zasypujesz tytułami dość starej daty ;-) Nawet jeśli chciałbym obejrzeć
to nie mam pomysłu skąd to wygrzebać. Z nieco starszych (ale nie aż tak) oglądałem "La
Haine" (Nienawiść) francuskiej roboty. Bardzo dobry film. Chyba już o nim pisałem w tym
temacie a jak nie to wspomnę jeszcze raz. Opowiada o losach trójki znajomych z paryskich
blokowisk - 24 godziny z ich życia. Gorąco polecam każdemu komu uda się go zdobyć.

Przy okazji lecę kończyć Vampire The Masquerade - Redemption ;-) Wiem wiem, nowa gra
to to nie jest ale co ja poradzę, że tylko takie toleruje mój blaszak. Więc do zobaczenia
w tym temacie zapewne za kolejne 3 miesiące jak mi się będzie chciało coś napisać ;-P

Do zobaczenia:) swoją drogą graj jest fajna. Skończyłem w zeszłym miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... O filmach mowa? Ja właśnie konczę (jakieś 20 minut zostało) film pt. "No country for old men" i w zasadzie nie jest on zły, ale jednak nie w moim stylu... Miał być dramat, a wyszło pokrewieństwo różnych gatunków, no cóż...


@up - Niezły spam, no nie powiem :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 04:06, Mr.M napisał:

Hmm... O filmach mowa? Ja właśnie konczę (jakieś 20 minut zostało) film pt. "No country
for old men" i w zasadzie nie jest on zły, ale jednak nie w moim stylu... Miał być dramat,
a wyszło pokrewieństwo różnych gatunków, no cóż...


IMO genialny film.
W pełni zadowolił moje gusta, a rola tego typa-zabójcy po prostu była genialna. :)

OK. Przesłuchałem cztery albumy Klausa pod rząd, więc mogę iść zagrzebać się w pełni zadowolony do trumny...
Krwiożerczych snów wszystkim. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2009 o 04:22, zamber1 napisał:

IMO genialny film.
W pełni zadowolił moje gusta, a rola tego typa-zabójcy po prostu była genialna. :)


Ech, a ja spodziewałem się czegoś... bardziej psychologicznego? Może. Cóż.... Film na pewno nie jest zły albo mierny, w zasadzie nawet jest dobry, a jednak... Jak dla mnie, to brak mu dość duże części... No i zakończenie jakieś takie doczepione na siłę... Niemniej, obejrzeć było warto - choćby po to, aby się z nim zapoznać.
A, takie małe propo - ja aż za dużo tutaj widziałem przykładów, że jest to ekranizacja książki - a to nigdy nie wychodzi filmowi na dobre... te wszelkie puste miejsca czy zbyt niepasujące sceny - samemu tam, w myślach, jakby pisałem słowne opisy :) I nie wiem, czy to dobrze...
Ale ok, plan na noc spełniony, więc... Mogę iść wreszcie spać ;-)

Ps. Zabawne - to samo mówiłem jakieś 4.5h temu ^.^

Pozdrowienia i dobrej nocy Wam życzę,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 03:50, zamber1 napisał:

/.../

Dzięki za linki. Z tego co widzę, to sprawa wygląda dosłownie jak w komputerowych klasykach P:T czy NWN, z tą różnicą, że na papierze. Przysiądę w weekend i oblukam to. Czeka mnie nie lada lektura.

Odnośnie samego RPG to gram w LOTR: The Third Age. Jedno z najlepszych RPG jakie grałem na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować