Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2009 o 02:06, Skywalker560 napisał:

Ostatnio lubię sobie przed snem zapuścić "Foregone Destruction" z soundtracka
Unreal Tournamenta:
http://www.youtube.com/watch?v=9EDw9oIeiF8


Boże. Do dziś pamiętam ten utwór. Zawsze słyszało się tę nutę kiedy pojawiała się plansza z ''press fire to start''. Muszę czasem jeszcze odpalić sobie stare UT heh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwiłem, co tak kiepsko brzmi sekcja perkusyjna, a to najwyraźniej wina głośników w laptopie :P. Na szczęście na odtwarzaczu MP3 wszystko brzmi znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 02:23, Skywalker560 napisał:

Ja się dziwiłem, co tak kiepsko brzmi sekcja perkusyjna, a to najwyraźniej wina głośników
w laptopie :P. Na szczęście na odtwarzaczu MP3 wszystko brzmi znakomicie.


Ja ciagle mam UT na lapciaku, muszę go kiedyś przytargać i zagrać sobie partię na face, albo czymś podobnym. O ile pamiętam, to właśnie na facing worlds ten utwór zawsze mnie witał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facing Worlds i na tej mapce w CTF, która rozgrywała się w wulkanie (flagi zespołów znajdowały się nad kraterem) w jakiejś świątyni, ale nie pamiętam już nazwy. W każdym razie mój ulubiony track z UT ;). A na lapciaku pod Vistą UT beznadziejnie mi działa :<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konnichiwa :-) Właśnie skończyłem dzienną porcję anime i czas przejść do czegoś bardziej rzeczywistego... Chociaż nie, nie wiem czy to dobre słowo, bo patrząc na to, że film, który przygotowałem na dziś - "Jumper" traktuje o teleportacji, to nie ma to z rzeczywistością wiele wspólnego ^^
Ale trzeba jakiejś odmiany od dramatów, czyż nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hoho! kogo ja widzę, Krzysiu w NM ;]
załatw Ty sobie Brood War''a w końcu to pogramy.

Mr.M
ja dziś męczyłem kolejny raz Reservoir Dogs. nadal uważam, że film ten traktuje o niczym, przynajmniej na pierwszy rzut oka, ale i tak jest genialny.
a, no i dziś sobie przypomniałem, że Bezsenność [z Pacino, mówiłem już, że jest genialny? :P] też jest Nolana. muszę sobie przypomnieć ten film, bo coś mi świta, że był na prawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 03:53, pizmak666 napisał:

hoho! kogo ja widzę, Krzysiu w NM ;]

Pff, kiedyś tu siedziałem regularnie, tylko ostatnio coś mi się olało gram... :P

Dnia 29.01.2009 o 03:53, pizmak666 napisał:

załatw Ty sobie Brood War''a w końcu to pogramy.

Mam BroodWara. Tylko, że jak sobie go dzisiaj odpaliłem, to stwierdziłem, że jestem taką lamą, że muszę trochę na botach potrenować zanim na bneta wejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 04:10, Kryhuu napisał:

Pff, kiedyś tu siedziałem regularnie, tylko ostatnio coś mi się olało gram... :P


ja zaglądam tylko w nocy, ostatnio tylko wtedy mam czas na cokolwiek. w ogóle gram ssie ostatnio ;p

Dnia 29.01.2009 o 04:10, Kryhuu napisał:

Mam BroodWara. Tylko, że jak sobie go dzisiaj odpaliłem, to stwierdziłem, że jestem taką
lamą, że muszę trochę na botach potrenować zanim na bneta wejdę.


lamą jesteś i tak. ale to nie na temat. szybko ogarnij brood war''a bo ja zaraz zajmę się DoW 2 betą i skończę się obrażać na d2. wtedy nie będzie mi się chciało wracać do BW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 04:15, pizmak666 napisał:

ja zaglądam tylko w nocy, ostatnio tylko wtedy mam czas na cokolwiek. w ogóle gram ssie
ostatnio ;p

Ja tam mam ferie, jeszcze parę dni to mogę sobie pozwolić :P

Dnia 29.01.2009 o 04:15, pizmak666 napisał:

lamą jesteś i tak. ale to nie na temat. szybko ogarnij brood war''a bo ja zaraz zajmę
się DoW 2 betą i skończę się obrażać na d2. wtedy nie będzie mi się chciało wracać do
BW :P

To ja już wolę w d2 na bnecie grać niż w SC, bo w crafta to nie gralem dobre trzy lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 04:19, Kryhuu napisał:

Ja tam mam ferie, jeszcze parę dni to mogę sobie pozwolić :P


ja mam wolne jakoś od 13grudnia. w każdym bądź razie od tamtego czasu niewiele robię, poza pracą, ale to na swój sposób przyjemne. no i ofc porządnie się opie****. oby do wakacji... ;D

Dnia 29.01.2009 o 04:19, Kryhuu napisał:

To ja już wolę w d2 na bnecie grać niż w SC, bo w crafta to nie gralem dobre trzy lata
:P


eh te Twoje granie w d2, ruszyłbyś dupę i udowodnił mi coś swoją amką co mi kiedyś tam miałeś udowodnić, a nie gadasz i gadasz... :P
ja w SC nie grałem też tyle, że huhu. ostatnio tylko ze 20pate godzin, ale i to na nic bo sesje z kumplem krótkie i średniej jakości. sam bym sobie parę kwestii na botach przypomniał. eh :/
btw, co z vesem i specem, że ich wcale ostatnio nie ma ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 04:26, pizmak666 napisał:

eh te Twoje granie w d2, ruszyłbyś dupę i udowodnił mi coś swoją amką co mi kiedyś tam
miałeś udowodnić, a nie gadasz i gadasz... :P

Z dwojga złego mówię... w d2 to ja grałem tyle co mi się gtaIV udało.

Dnia 29.01.2009 o 04:26, pizmak666 napisał:

ja w SC nie grałem też tyle, że huhu. ostatnio tylko ze 20pate godzin, ale i to na nic
bo sesje z kumplem krótkie i średniej jakości. sam bym sobie parę kwestii na botach przypomniał.
eh :/

Meh. Ja jedyne co praktykowałem to rajdy zerglingami zanim UFO zrobią. ;P

Dnia 29.01.2009 o 04:26, pizmak666 napisał:

btw, co z vesem i specem, że ich wcale ostatnio nie ma ;>

A nie wiem, mi w ogóle pokój się zgubił, bo chyba jakiś nowy jest. Speca nie ogarniam, on zresztą mnie nie lubi chyba za to, że się do Vesa przymilam, a tego właśnie Vescusa często na gadu widuje. Co z XF, nie wiem. :P

Anyway, idę spać, bo ostatni raz spałem 35godzin temu, a mam takiego kaca, że ojej ojoj.
Ostatni gasi światło. o/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2009 o 04:31, Kryhuu napisał:

Ostatni gasi światło. o/.


Nie wiem czemu, ale pewnie to będę ja ;) Co do Diablo... Gra jest przednia, ale jednak h''n''s i masowe expienie czegokolwiek nie jest dla mnie - cóż, są gusta i guściki, a ja trafiłem tak, że ostatnio nie gram w nic , może z wyjątkiem gier na ukochanym Nintendo DS, ale to też rzaaadko :)
Bay the way, mam jeszcze 20min "Jumpera" , z czego to te najciekawsze momenty, więc...

Jump!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 04:31, Kryhuu napisał:

Z dwojga złego mówię... w d2 to ja grałem tyle co mi się gtaIV udało.


ha! pamiętam tamto... sporo chrzanienia się miałeś, nie powiem, ciekawie xD to z dwojga złego czy nie bierzemy d2.

Dnia 29.01.2009 o 04:31, Kryhuu napisał:

A nie wiem, mi w ogóle pokój się zgubił, bo chyba jakiś nowy jest. Speca nie ogarniam,
on zresztą mnie nie lubi chyba za to, że się do Vesa przymilam, a tego właśnie Vescusa
często na gadu widuje. Co z XF, nie wiem. :P


jest nowy, trzeba, na przekór Fumi, dać globala albo sth, bo ludzie nic nie wiedzą o nowym lobby, Shadow do dupy to ogarnia. nvm. do vesa się przymilasz, każdego z lobby to wkurza :P ale też nvm...

Dnia 29.01.2009 o 04:31, Kryhuu napisał:

Anyway, idę spać, bo ostatni raz spałem 35godzin temu, a mam takiego kaca, że ojej ojoj.
Ostatni gasi światło. o/.


pff. kaca, jasne :P od CoD4 czy przy nim leczyłeś go ;> ;D
skoro tak to i ja idę, za 10h muszę iść coś ogarniać a źle było by zasnąć podczas.

P.S światło u mnie się gasi same, bo ja się boję w zupełnych ciemnościach zasypiać :(

Mr.M
był tu fragment wypowiedzi do Ciebie, ale jej nie dodało, nie chce mi się pisać na nowo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2009 o 04:37, pizmak666 napisał:

Mr.M
był tu fragment wypowiedzi do Ciebie, ale jej nie dodało, nie chce mi się pisać na nowo
:/


Rozumiem, że według Ciebie nie warto się wysilić i napisać tego jeszcze raz?! A więc to tak... Z nami koniec, zrywam z Tobą ;) A tak na serio, to może chociaż streścisz sens, skoro i tak zaraz idziesz do krainu snu?:)

Jump!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 04:41, Mr.M napisał:

Rozumiem, że według Ciebie nie warto się wysilić i napisać tego jeszcze raz?! A więc
to tak... Z nami koniec, zrywam z Tobą ;) A tak na serio, to może chociaż streścisz sens,
skoro i tak zaraz idziesz do krainu snu?:)


nie tak zaraz. czekam na coś, co ktoś mi kiedyś obiecał i się doczekać nie mogę :P
mój post zawierał trochę o tym, coby przekonać Cię, że istnieje magia h''n''s, a w szczególności d2. trochę też chciałem Ci tę magię wyłożyć. zresztą już chyba po raz kolejny, dlatego też, z powodu niedodania nie chciało mi się tego pisać. ale mniej więcej to tam było.
w każdym bądź razie, napisz mi wiesz gdzie wiesz co, ja już idę z forum.

Ostatni gasi światło. \o

edit:
haha, Krzysiu nabił dziś aż 11postów, gratki misiek *:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 04:46, pizmak666 napisał:

nie tak zaraz. czekam na coś, co ktoś mi kiedyś obiecał i się doczekać nie mogę :P


Hmm, już załatwione :P Zadowolony? :P I wiesz, na serio - myślenie nie boli, uwierz ;D
...

Loooser! xD


Edit: Chyba zadowolony, bo wreszcie poszedłeś... Chociaż... Z drugiej strony, co ja mam robić samemu? o_O
Ech...
Chyba zaraz spać pójdę, z nudów >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś sam...
A ja sobie teraz grałem S&D w CoD4 na serwerze "Crash Only". W sumie dobrze mi szło, bo pierwszy byłem, ale po przegraniu ok. 80 rund już nie mogłem...
Poza tym wg. xFire przez ostatnie 7 dni nagrałem w MW 37 godzin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować