Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Coś czuję, że pora przerobić Kinemtografię Paktofoniki. No to słuchaweczki i odlatuję w web 2.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:26, Davw napisał:

Coś czuję, że pora przerobić Kinemtografię Paktofoniki. No to słuchaweczki i odlatuję
w web 2.0.

Widziałem jakąś kiedyś reklamę, że to jest nowy album Paktofoniki. Co to za zespół? o.0
Z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:27, Kalejdoskop86 napisał:

> Coś czuję, że pora przerobić Kinemtografię Paktofoniki. No to słuchaweczki i odlatuję

> w web 2.0.
Widziałem jakąś kiedyś reklamę, że to jest nowy album Paktofoniki. Co to za zespół? o.0
Z ciekawości pytam.


To był zespół chciałeś powiedzieć. Z gatunku hip-hop. Lider - Magik - zabił się w roku 2000 w którym to też powstał ich pierwszy i jedyny krążek. Miał schizofrenię więc jego skoku z ósmego piętra za łatwo wytłumaczyć się nie da. Wcześniej śpiewał w Kaliber 44 ale sam uważał, że nie pasuje do ich stylu wykonywania utworów. Można powiedzieć, że był jednym z twórców polskiego hip-hopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:31, Davw napisał:

To był zespół chciałeś powiedzieć. Z gatunku hip-hop. Lider - Magik - zabił się w roku
2000 w którym to też powstał ich pierwszy i jedyny krążek. Miał schizofrenię więc jego
skoku z ósmego piętra za łatwo wytłumaczyć się nie da. Wcześniej śpiewał w Kaliber 44
ale sam uważał, że nie pasuje do ich stylu wykonywania utworów. Można powiedzieć, że
był jednym z twórców polskiego hip-hopu.

Przykro mi, nie słucham takiego rodzaju muzyki na co dzień, ale słyszałem o tym wokaliście. :/

A ja już idę spać. Dobranoc wszystkim i dzięki za dyskusję! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:32, Kalejdoskop86 napisał:


A ja już idę spać. Dobranoc wszystkim i dzięki za dyskusję! ^^


Dobranoc, noc dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siedze na kompie i słucham muzy, próbowałem przejść X-mena 2, ale okazało się, że jest za trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 01:25, capral napisał:

Ja siedze na kompie i słucham muzy, próbowałem przejść X-mena 2, ale okazało się, że jest za trudny.


Chyba już wszyscy spać poszli...
Ja słucham... radia i tak się w sumie bawie tu i tam. :D Zaraz spać by się iść przydało.

A jutro, najdalej pojutrze odbieram Red Alerta 3 - III wojnę czas zacząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 01:31, Vaxinar napisał:

Chyba już wszyscy spać poszli...

Nie, nie wszyscy :P

Dnia 03.02.2009 o 01:31, Vaxinar napisał:

A jutro, najdalej pojutrze odbieram Red Alerta 3 - III wojnę czas zacząć!

Dobry wybór. Ja już RA3 mam, ale czau na granie brak :/ Za to jutro pooglądam sobie gwiazdy w Planetarium ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 01:35, Quatre napisał:

Nie, nie wszyscy :P

No proszę - mój rowerowy znajomy forumowy z miasta. :P
Jak tam rower przyjacielu? Bo mój już się szykuje na wiosnę. Planuje w kńcu zakupić ten licznik. :]

Dnia 03.02.2009 o 01:35, Quatre napisał:

Dobry wybór.

Myslałem nad nim z miesiąc. Konkurował z Falloutem 3, ale jako że jestem wielkim fanem serii C&C, a serii Fallout już nie aż tak to wybrałem RA3.
No i zbliża się premiera innej gry, której serii jestem fanem - Empire: Total War. Szkoda, że doba ma 24 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 01:31, Vaxinar napisał:

Chyba już wszyscy spać poszli...
Ja słucham... radia i tak się w sumie bawie tu i tam. :D Zaraz spać by się iść przydało.


Heh. Nie wszyscy :P

>Zaraz spać by się iść przydało.

Ooooj... Przydałoby się. Niektórzy się opieprzają, a niektórzy ciężko na chleb pracują :P No na chleb może nie ale pracują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHA

Przebiegłość spamerskich serwisów "zagramanicznych" zasypujących moją skrzynkę, powoli zaczyna przerażać

Mejl od niejakiej "Senia Maza Martinez" zatytułowany... "Drodzy Przyjaciele".
Treść:

Drodzy Przyjaciele
Dziękujemy za uwagi.
Jest to pozdrowienie z WEAUOT LTD., Zwe są elektronicznych dostawców w Chinach, mają wiele dobrych produktów (GPS, TV, telefon, gry wideo, laptop itp.).. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego ****** znajdziecie dobrą cenę i jakość. Nadzieja połączenie:


:D

No to przechodzi już ludzkie pojęcie moim zdaniem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 01:39, Vaxinar napisał:

No proszę - mój rowerowy znajomy forumowy z miasta. :P

Hehe :)

Dnia 03.02.2009 o 01:39, Vaxinar napisał:

Jak tam rower przyjacielu? Bo mój już się szykuje na wiosnę. Planuje w kńcu zakupić ten
licznik. :]

Mój rower jakiś taki zestygnięty, trzeba będzie go rozgrzać, ale jeszcze nie pora. Nie mam stroju termicznego na mrozy, więc muszę czekać na wyższe temperaturki. No i na wiosnę trzeba się wybrać na jakiś trip rowerowy ^_^

Dnia 03.02.2009 o 01:39, Vaxinar napisał:

> Dobry wybór.
Myslałem nad nim z miesiąc. Konkurował z Falloutem 3, ale jako że jestem wielkim fanem
serii C&C, a serii Fallout już nie aż tak to wybrałem RA3.

Ja jak kupowałem RA3 (edycję rewolucyjną), to od razu kupiłem w pakiecie z Fallout 3 EK :D Obie gierki są świetne i na obie nie mam teraz czasu :/

Dnia 03.02.2009 o 01:39, Vaxinar napisał:

No i zbliża się premiera innej gry, której serii jestem fanem - Empire: Total War. Szkoda,
że doba ma 24 godziny.

Nawet mi nie mów o tym! Zdecydowałem, że nie kupię premierówki, bo mam postanowienie, że przez najbliższe kilka miechów żadnych nowych gier. Taka próba silnej woli i próba napisania wreszcie magisterki ^_^ W marcu to ja będę miał nieziemski katusze niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 01:43, zamber1 napisał:

No to przechodzi już ludzkie pojęcie moim zdaniem. :D

No co - chcą się tylko z Tobą połączyć ^_^ Może to jakaś sekta? (wykluczam możliwość połączenia cielesnego, bo to już by było karalne składanie takich bezpośrednich ofert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 01:48, Quatre napisał:

> No to przechodzi już ludzkie pojęcie moim zdaniem. :D
No co - chcą się tylko z Tobą połączyć ^_^ Może to jakaś sekta? (wykluczam możliwość
połączenia cielesnego, bo to już by było karalne składanie takich bezpośrednich ofert
:)


:D

No cóż, więc trzeba się przygotować na ich przybycie...
Wracam zatem trenować palenie heretyków, bo później może być już za późno na treningi... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 01:50, zamber1 napisał:

> > No to przechodzi już ludzkie pojęcie moim zdaniem. :D
> No co - chcą się tylko z Tobą połączyć ^_^ Może to jakaś sekta? (wykluczam możliwość

> połączenia cielesnego, bo to już by było karalne składanie takich bezpośrednich
ofert
> :)

:D

No cóż, więc trzeba się przygotować na ich przybycie...
Wracam zatem trenować palenie heretyków, bo później może być już za późno na treningi...



INKWIZYCJA ! xD Amen.

Dnia 03.02.2009 o 01:50, zamber1 napisał:

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D

Dnia 03.02.2009 o 01:43, zamber1 napisał:


No to przechodzi już ludzkie pojęcie moim zdaniem. :D


Nic nie przebije "Kochanej Viagry" którą kiedyś bym dostał za darmo jeśli podałbym numer karty kredytowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 01:50, zamber1 napisał:

No cóż, więc trzeba się przygotować na ich przybycie...
Wracam zatem trenować palenie heretyków, bo później może być już za późno na treningi...

Nie żałujże im ognia, Panie Inkwizytorze :) Acz bacz, czy smagając ich tymiżże ogniami piekielnemi nie rozsierdzisz ich jeszcze bardziej, gdyż ich gniew może pochłonąć Cię razem z nimi... Jeno miej pewność, że Twa sroga ręka sprawiedliwości opadnie na właściwy pomiot piekielny, żebyś Waść nie czynił krzywdy niewinnej dziatwie Naszego Miłościwego Boga Imperatora^_^ (ale bzdury wierutne wysmarowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 02:00, Quatre napisał:

> No cóż, więc trzeba się przygotować na ich przybycie...
> Wracam zatem trenować palenie heretyków, bo później może być już za późno na treningi...

Nie żałujże im ognia, Panie Inkwizytorze :) Acz bacz, czy smagając ich tymiżże ogniami
piekielnemi nie rozsierdzisz ich jeszcze bardziej, gdyż ich gniew może pochłonąć Cię
razem z nimi... Jeno miej pewność, że Twa sroga ręka sprawiedliwości opadnie na właściwy
pomiot piekielny, żebyś Waść nie czynił krzywdy niewinnej dziatwie Naszego Miłościwego
Boga Imperatora^_^ (ale bzdury wierutne wysmarowałem :)



<chor> Alleluuujaaaa (...) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 02:07, Izrafel92 napisał:

<chor> Alleluuujaaaa (...) xD

Jak będziesz się zbyt długo uczył na dzień przed egzaminem, to też takie brednie będziesz wygadywał :-} Oby tylko dało się jutro z jakichś "pomocy" skorzystać ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować