Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2009 o 04:14, Quatre napisał:

> http://pl.youtube.com/watch?v=djAoIFM1lcc
Po zastanowieniu, to nawet ze śpiewem mi się podoba strasznie ta piosenka ^_^


No w końcu to projekt Rhys''a Fulber''a, a on żadnego projektu (Front Line Assembly, Delerium) kiepskiego nie stworzył. ;)

Dobra.
Idę dalej męczyć pomiot Chaosu w imię Imperatora!

]:>

Burn Heretics For The Emperor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 04:18, zamber1 napisał:

Idę dalej męczyć pomiot Chaosu w imię Imperatora!

A w której części tępisz tenże pomiot? Po sieci czy offline na singlu? Aż zazdroszczę, bo to ja jutro będę tępiony na wpisie oceny :/ Za to po południu sobie odbiję (ach te gwiazdy na suficie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 04:25, Quatre napisał:

A w której części tępisz tenże pomiot? Po sieci czy offline na singlu? Aż zazdroszczę,
bo to ja jutro będę tępiony na wpisie oceny :/ Za to po południu sobie odbiję (ach te
gwiazdy na suficie :)


;)
Jedynka. Znowu przechodzę kampanię.
Po sieci nie gram, bo w skirmishu komp na hardzie mnie łomocze... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żegnam was na trzy dni. Wyjeżdżam do Kudowy Zdrój, pomęczyć tamtejsze stoki ;) Najbardziej wkurza mnie fakt, że jadę z nową narzeczoną taty... Ale to nic. Ona ma 7 letnią córkę, która sie mnie uczepiła jak rzep psiego ogonu... A wiecie jak takie dzieci są wkurzające... Trudno - jak wszyscy razem pojedziemy na stok to ją jakoś zepchnę, zgubie w lesie... Damn! To nie moja siostra... Życie jest takie do rzyci ;)
PS
A z tym pożegnaniem to nie tak do końca - tata bierze Mac''a z Orange Free ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to do boju.

Myślicie żeby obejrzeć najpierw RocknRolla czy może Adrenalinę? 8) Słyszałem, że oba filmy są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2009 o 01:39, Jaracz napisał:


Myślicie żeby obejrzeć najpierw RocknRolla czy może Adrenalinę? 8) Słyszałem, że oba
filmy są dobre.


Ja niestety żadnego z nich nie oglądałam :/ Ja w ogóle nie oglądam filmów, czasami jakiś i to zwykle taki, który już kilkanaście razy oglądałam. Tak w ogóle to ja kiedyś byłam uzależniona od telewizji. Pełno filmów w domu a nie ma co oglądać :D Ostatnio naszło mnie na "Tora! Tora! Tora!". Kiedyś nie znosiłam tego filmu, a teraz bym go oglądnęła. Trzeba będzie poszukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grać w Mafię, bo zablokowałem się na misji "Dziwka" i muszę się przespać, to może rano się uda przejść dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 01:35, krwawa Mary napisał:

1:35 a tu nikt jeszcze się dzisiaj nie wypowiedział? Cóż to się dzieję?


Knują coś pewnikiem... albo śpią. ]:>

Dwanaście pierwszych numerów magazynu The Dragon za mną...
Fajnie się czyta te magazyny.
To jak odkrywanie starożytnych zapisków na jakimś grobowcu w Egipcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 01:54, zamber1 napisał:

> 1:35 a tu nikt jeszcze się dzisiaj nie wypowiedział? Cóż to się dzieję?

Knują coś pewnikiem... albo śpią. ]:>


Tego się nie dowiemy chyba, że nam powiedzą :D Ja wstałam godzinę temu :D

Dnia 04.02.2009 o 01:54, zamber1 napisał:


Dwanaście pierwszych numerów magazynu The Dragon za mną...
Fajnie się czyta te magazyny.
To jak odkrywanie starożytnych zapisków na jakimś grobowcu w Egipcie. :)


To fajnie, że fajnie się je czyta :D Ja ich nigdy nie miałam w rękach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym o pierwszej chyba nigdy nie wstał, no chyba, że GTA IV by leżało gdzieś dalej...

PS. Nie wiem, czy dzisiaj pójdę spać, w końcu mam ferie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 01:59, capral napisał:

Ja bym o pierwszej chyba nigdy nie wstał, no chyba, że GTA IV by leżało gdzieś dalej...


No a mi się czasem zdarza wstać :D

Dnia 04.02.2009 o 01:59, capral napisał:


PS. Nie wiem, czy dzisiaj pójdę spać, w końcu mam ferie


Ja też mam ferie i dopiero na 15:00 do szkoły, bo próba poloneza. W ogóle co to za ferie. W czwartek mam jakieś zajęcia. Aż 8 godzin tego! We wtorek to samo :/ Ale za to w niedziele baluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 01:57, krwawa Mary napisał:

To fajnie, że fajnie się je czyta :D Ja ich nigdy nie miałam w rękach :/


No "w ręku" to ja też ich niestety nie mam, a z chęcią bym chciał mieć wszystkie, a nie parę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2009 o 02:11, zamber1 napisał:

No "w ręku" to ja też ich niestety nie mam, a z chęcią bym chciał mieć wszystkie, a nie
parę. ;]


Ja mam gdzieś komiks Thorgal. Brakuje kilku części. Mama chciała kupić, ale jak zobaczyła cenę w Empiku to zrezygnowała. Ja w sumie rzeczy to nie czytałam tego. Tak więc mogę się pochwalić, że mam te komiksy, ale tylko mogę tyle powiedzieć, bo Mary zapewne przeczyta je dopiero za kilka lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 02:17, krwawa Mary napisał:

Ja mam gdzieś komiks Thorgal. Brakuje kilku części. Mama chciała kupić, ale jak zobaczyła
cenę w Empiku to zrezygnowała. Ja w sumie rzeczy to nie czytałam tego. Tak więc mogę
się pochwalić, że mam te komiksy, ale tylko mogę tyle powiedzieć, bo Mary zapewne przeczyta
je dopiero za kilka lat :D


Eee tam, współczesne ceny komiksów wydawanych w Polsce to pikuś. :)
Za taki pierwszy numer The Dragon''a , pewnie trzeba by było wysupłać z 300-500 zielonych papierków, jak nie więcej. ;)

A samego Thorgala polecam jednak przeczytać, szczególnie że wysiłkiem wielkim to nie jest, bo poszczególne zeszyty są dość krótkie, a na pewno wiele frajdy sprawi taka lektura. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 02:25, zamber1 napisał:

A samego Thorgala polecam jednak przeczytać, szczególnie że wysiłkiem wielkim to nie
jest, bo poszczególne zeszyty są dość krótkie, a na pewno wiele frajdy sprawi taka lektura.
:)


Szkoda, że mam tylko kilka zeszytów :( Ale za to już chyba mają ponad 10 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 02:25, zamber1 napisał:


A samego Thorgala polecam jednak przeczytać, szczególnie że wysiłkiem wielkim to nie
jest, bo poszczególne zeszyty są dość krótkie, a na pewno wiele frajdy sprawi taka lektura.
:)


Kiedyś pewnie przeczytam, ale raczej nie przed wakacjami :/ Ale za to wakacje mam 5-cio miesięczne nie licząc matury :D Więc duuużo czasu na czytanie. Ale jego większość zmarnuję jak zwykle na co innego.


Piterus_Von_Drackus---> Moje na pewno mają ponad 10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 02:14, capral napisał:

Prawie już zasnąłęm przy biurku, ale włączyłem sobie disco polo i jestem znowu ożywiony.


Mam nadzieję, że nie słuchasz tego na co dzień. :o

Jeśli już mówimy o komiksach, to polecam Kaznodzieję (ang. Preacher). 12 dość dużych tomów (po 250 stron A4), ale historia świetna i wciągająca. Dużo sytuacji dających do myślenia. Trochę męskiej przyjaźni, miłości, seksu, przemocy i często wulgaryzmów, czyli coś co lubię. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie słucham tego na co dzień. A co do komiksów, to właśnie wyciągnąłem kilka starych Spider-manów. Fajnie się je czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować