Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2009 o 01:35, Ichibanboshi-kun napisał:

Widzę, że anime się podobało!
Cieszę się, że i Ty doznałeś tych wrażeń co my xD!
Nice boat own!


Ojc, podobalo sie i to bardzo :).
Nice boat rox. Teraz zabieram sie za anime polecone przez Crino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 01:52, mr_chief napisał:

Wiem.;) Ale widzę, ze Wam sie podoba, więc mówię, ze mnie nie.:]


A czemu się nie podoba?

Trzeba zwyczajnie traktować Anime tak jak normalny film.
Nie oglądam typowej kaszanki dziecinnej rodzaju Naruto czy Dragon Ball...
Nie trawię też komediowych-głupawych serii, których pełno się namnożyło, a którymi się wszyscy podniecają...

Oglądam tylko to co wydaje mi się dobre, z nielicznymi wyjątkami i cholernie żałowałbym gdyby nie dane mi było poznać takich genialnych Anime, jak Akira, Ghost In The Shell, Cowboy Bebop, Macross, Patlabor czy Battle Angel Alita. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem.
Znooooowu anime bez przesady.
A ja dzisiaj odpaliłem BattleForge i musze Wam powiedzieć, że to przekocurna gra, nawet nie wiem czy jak wrócę ze wszystkich obozów nie kupić sobie parę boosterów.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 02:26, Budep napisał:

Co jest? Dopiero 2:28 a nikogo nie ma. Ludzie, pobudka. Wszyscy śpią? :D

Niektórzy grają bo tutaj stypa straszna... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem Nocne Marki...

Jestem w Anglii od 5 dni, znalazłem robotę, którą zaczynam jutro(tfu, dzisiaj) i... jak na, brzydko mówiąc, usranie, nie mogę zasnąć. A o godzinie 16 będę już pewnie lunatykował. A że nie mam co ze sobą zrobić, to odpalam MacBooka(żadna gra mi nie działa! :/ ), wbijam na forum i się wyżalam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 04:50, Ichibanboshi-kun napisał:

Which anime?
Clannad! To musisz obejrzeć


Macross Frontier. Clannad na razie sobie podaruję ;). Ot wolę póki co serie z mniejszą ilością odcinków. Nie mam czasu i siły, żeby wszystko obejrzeć :). Hm... zastanawiam się nad obejrzeniem Beck. Hie hie. Drugi miesiąc wakacji zapowiada się na prawdę ciekawie :]. A cóż porabiacie wszyscy ?

Citkowsky

Niet. Ja akurat nie mam czasu za bardzo, żeby pisać ;]. Reszta pewnie rozkręci się niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prooooszę Cię, anime znowu? :( czy Wy naprawdę nie macie poza tym life?
Dobra, żarciki żarcikami, a ja mówię Dobry Wieczór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 00:12, Citkowsky napisał:

A tu co jest panowie?

Z tego co mi wiadomo to chyba temat Nocne Marki :)
>Wszyscy posneli?
Jak widać nie wszyscy.
>U mnie znowu duchota
U mnie tak samo,a do tego jeszcze spędziłem 14h w pracy na pełnym słońcu.Jutro od 8 znowu to samo,więc chyba powinienem już kłaść się spać :)
>umilam sobie nocke grajac w Heroesów;)
Do mnie dzisiaj doszła paczka z Orange Boxem,na razie instaluję,ale za chwilę chyba przeniosę się już do City 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 00:18, raven91 napisał:

> A tu co jest panowie?
Z tego co mi wiadomo to chyba temat Nocne Marki :)

Widzę, że niewiedza znów wkrada się do tematu:
" Nocny marek" oznacza kogoś, kto bardzo późno kładzie się spać, kto jest aktywny, pracuje do późnej nocy .
W tym związku frazeologicznym, wyraz "marek" niesłusznie utożsamia się z imieniem Marek gdyż nie chodzi o żadnego Marka, lecz "marka", czyli dawniej duszę pokutującą, potępieńca . Znane jest inne powiedzenie
"tłuc się jak marek po piekle", co znaczy hałasować, szczególnie w nocy, kiedy inni śpią"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 00:19, Cirno napisał:

Oglądamy anime.
Na którym epku macrossa jesteś, podoba się ? :D


Nie sądzisz, że lepiej będzie jak przeniosę się z tym wszystkim do tematu Manga i Anime ? ;)
Hm... dopiero odcinek 5 rozpoczynam. Wszystko rozkręca się, a mnie podoba się coraz bardziej :).

Kryhuu
Spoko. Postaram się mniej pisać o anime tutaj :P. Trochę mnie poniosło ostatnio, ghe ghe. A ja ci mówię "Dzień Dobry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 00:29, Morris12 napisał:

> Oglądamy anime.
> Na którym epku macrossa jesteś, podoba się ? :D

Nie sądzisz, że lepiej będzie jak przeniosę się z tym wszystkim do tematu Manga i Anime
? ;)
Hm... dopiero odcinek 5 rozpoczynam. Wszystko rozkręca się, a mnie podoba się coraz bardziej
:).

Jest noc więc tu możemy rozmawiać o czym chcemy :D
Co sądzisz o Sheryl?
Jeśli teraz jej nie lubisz, to założę się że pod koniec będzie twoim ulubionym bohaterem tego anime :)
Poza tym, ranka must die!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 00:23, balduran2 napisał:

/.../

ale co ma jedno wspólnego z drugim, raven91 podał jedynie nazwę tematu, co zaznaczył. aż tak bardzo się chyba nie pomylił, po prostu pominął napis w nawiasie kwadratowym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisał ,,Nocne Marki" , poprawna forma to ,,Nocne marki", bo ,,marki" nie odnoszą się do imienia, proste ? :)
Jeśli nadal nie rozumiesz to patrz na dużą literkę M i małą literkę m :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 00:32, Kryhuu napisał:

> /.../
ale co ma jedno wspólnego z drugim, raven91 podał jedynie nazwę tematu, co zaznaczył.
aż tak bardzo się chyba nie pomylił, po prostu pominął napis w nawiasie kwadratowym.

Właśnie miałem się porządnie rozpisać, ale Cirno powyżej mnie wyręczył - szybko i prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 00:30, Cirno napisał:

Jest noc więc tu możemy rozmawiać o czym chcemy :D
Co sądzisz o Sheryl?
Jeśli teraz jej nie lubisz, to założę się że pod koniec będzie twoim ulubionym bohaterem
tego anime :)
Poza tym, ranka must die!


Przynajmniej przez dzień będę musiał zaglądać do tamtego tematu :P. A skoro tak uważasz, so...

Spoiler

Sheryl nie jest złą postacią. Nie podpadła mi jakoś :). A wręcz... przypodobała ;). Kiedy? Hm, podczas pobytu w schronie. Zsunięte ubranko Sheryl (a już miałem pisać Shirley, ach ten Code Geass...) rox. Hm... Ranka nie jest zła. Więc zastanawia mnie "why must die".

Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować