Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ja nie nauczam )oprócz korków z języka) ale moja sznowna Mama; jest już tak ze 25 lat nauczycielką, rosyjskiego & historii, a ostatnio etyki. I wiem z jakimi kwiatkami ma do czynienia :D

a najboleśniej pamiętam - jak miałem okazję przez rok byc uczony przez Nia historii (naszczęście podstawówka), to nawet za literówki traciłem punkty! A najgorsze było to, że wszyscy w klasie myśleli, że dostaję w fory w ramach układów rodzinnych (zreszta u innych nauczycieli też, bo to jej "znajomi"). A prawda była zgoła inna, zawsze wymagano ode mnie więcej, bo każdy Nauczyciel iał się na baczności aby go o "taryfę ulgową" względem mojej osoby nie posądzono. Uhh ... a jak coś zbroiłem - to nawet w domu nie mogłem ściemnić, bo każdą informację rodzice mieli przecież z pierwszej ręki. Ogólnie to dzieciaki kadry kształcącej mają przerąbane jeśli kształcą się tam gdzie ich rodzic pracuje ... no nielicząc studiów w moim odczuciu... Zawsze dobrze jest mieć "znajomego" prodziekana do spraw nauczania na uczelni :D

pozdrawiam

PS: a jutro koło z mikroekonomii, zeby ich pokręciło... znaczy mnie - w takim sędziwym wieku jeszcze studia męczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to na piątkowy wieczór/noc przystało, bez imprezki się nie obeszło;D doskonała zabawa z Sylwią ;) i Magdą ;* Zyczę wszystkim udanego weekendu/wypoczynku po tygodniu pracy ;D pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja brykam spać bo mnie brzuch boli i już nie usiedze. Dzisiaj niedziele i mama znowu będzie kazała do kościoła iść .. shit :/ :P Miłej niedzieli :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 00:51, bitelz90 napisał:

Dobra, to ja brykam spać bo mnie brzuch boli i już nie usiedze. Dzisiaj niedziele i mama znowu
będzie kazała do kościoła iść .. shit :/ :P Miłej niedzieli :]


Nie takiej miłej od razu!;P Ja to mam przegibaną tą niedzielę, jak o niej myślę to prawie spawam. Wróciłem z imprezy wczorajszej dziś o dwunastej i nie spałem, jestem zmęczony jak tralala, a jutro jeszcze gram mecz i co najgorsze pełno nauki i lekcji od których po prostu nie da się wymigać, bo mam same zaliczenia, poprawy, oddania prac w poniedziałek:( Można by nakręcić serial "Spaw Większy niż Życie":P Dobranoc, papki
PS.Nie wiem czy przeżyję do następnego odcinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 00:59, Clawpek napisał:

PS.Nie wiem czy przeżyję do następnego odcinka...

Jeśli nie zrobią następnego odcinka to zrobią następną serię - tak jest zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... też mam zarąbaną niedziele :) Wstaje dzisiaj o 7.00 (Dla mnie to koszmar w weekend - dzisiaj spałem do 13.45) i zapierniczam na jarmark do Berlina... Przynajmnie sobie pojem [I] Groose Wurst [/I] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O 7 w niedziel? Jak dla mnie to jest przesada... x) Choc jak trzeba było to niedawno musiałem wstawać w niedzielę o 6.30... :o koszmar...
Dzisiaj będę siedział pewnie do jakiejs 4-4.30 bo na C+Sport lecieć bedzie NBA ;] które uwielbiam oglądać... :) A spać będę do ok. 11 bo o 11.15 zaczyna się mecz Barcelona - Internacional... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba będę miał dzisiaj całekiem przyjemny dzionek, no przynajmniej do 18 bo potem trzeba się będzie za nauke wziąść.... ale i tak nie będzie źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 01:10, Kryhuu napisał:

Heh... też mam zarąbaną niedziele :) Wstaje dzisiaj o 7.00 (Dla mnie to koszmar w weekend -
dzisiaj spałem do 13.45) i zapierniczam na jarmark do Berlina... Przynajmnie sobie pojem [I]
Groose Wurst [/I] :)


Niedobrze,współczuję ;)Ja posiedzę do 3,może do 4....a wstaję o 8 ;/.Idziemy z familią szukać choinki,komórkę dla mnie na gwiazdke szukać.Cała Niedziela zawalona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 01:21, Kryhuu napisał:

Choinkę mam już za sobą :) Powiem tylko że Sobota była zawalona :/



A mnie jutro czeka koszmar.Całe godzinyyy spedzone w zatłoczonym mieście podczas Niedzieli handlowej.Masakra...Jedyne,co mnie ucieszy to wybór nowej komórki,która dostanę już za tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ja też niedługo będe musiał wybrać sie po choinkę...i kupić jakieś prezenty dla familii...ta...życie to bajka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 01:29, NyGgA MiLy napisał:

A mnie jutro czeka koszmar.Całe godzinyyy spedzone w zatłoczonym mieście podczas Niedzieli
handlowej.

Mów mi więcej :-P Ja dzisiaj kilka godzin spędziłem na zatłoczonym targowisku dźwigając reklamówy, normalnie już mnie coś zaczynało nosić i zastanawiałem się czy by nie iść do sklepu z bronią wziąć kałacha i sobie trochę postrzelać do ludzików. Ech zakupy (szczególnie z matką która łazi po 5 straganach tylko po to by wrócić i kupić w pierwszym) to prawdziwy Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się wybrać do sklepu po spinke do krawata dla staszego 9cholera to już 3 pod chionkę).. MOże jednak wizytownik (to byłby już drugi)

No nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


A mnie czeka podwójny koszmar.Matka i Babcia.2 kobiety,które spędzają w samym TESCO na zakupach.....5 godzin lub więcej(I bez specjalnej okazji).Co prawda jutro idziemy na zwykły rynek,ale za 7 dni swięta..ehh,nie chce mi się więcej o tym gadać.Koszmar ;/.Choinka,żarcie,ozdoby,prezenty.Jakby mnie nie mogli w domu zostawić...Koma wybrałbym sam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 01:40, NyGgA MiLy napisał:

[xiach]

Mnie czeka kolejny dzień bez nikogo;) Rodzinka wyjechała w góry . Ja nie pałam do tamtego mjejsca więc zostałem:) Nie wiem czy potrzebnie bo zdążyłem sie dowiedzieć że dla kobiet ważnijesza jest perkusja od człowieka (tzn. Materializm do kwadratu) wolałbym żyć w nieświadomosći;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mnie czeka kolejny dzień bez nikogo;) Rodzinka wyjechała w góry . Ja nie pałam do tamtego

Dnia 17.12.2006 o 01:46, Ponury Żniwiarz napisał:

mjejsca więc zostałem:) Nie wiem czy potrzebnie bo zdążyłem sie dowiedzieć że dla kobiet ważnijesza
jest perkusja od człowieka (tzn. Materializm do kwadratu) wolałbym żyć w nieświadomosći;)


Przynajmniej wiem dlaczego jesteś PONURYM żniwiarzem :)

Co byś powiedział na ksywę Wesoły Żniwiarz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nwn2, kuznie przeznaczenia i nowy sprzet robia swoje :P Ale i tak zaraz ide spac, jeszcze sie mecze od godziny z Mozilla Thunderbird, durny program nie moze mi nagle poczty wysylac... Pojutrze trzeba bedzie do providera podskoczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 01:49, Kryhuu napisał:


Przynajmniej wiem dlaczego jesteś PONURYM żniwiarzem :)

Co byś powiedział na ksywę Wesoły Żniwiarz ? :)


Kiedyś koleżanki lurynowicza nazwały mnie sromotnym kosiarzem:) Ale ksywy nie mam zamairu zmieniać:) A sam w domu naprawde rzadko zostaje bo rzadko w domu jestem:) :P

Co do dziewczyn to tak smutno sie rozczarować na kimś w kim sie pokładało nadzjieje;( I smsowalo 24/h (tzn odejmujac te 10 spedzonych tak blisko ze nie bylo to potrzebne) ale cóz życie sie zmienia niektórzy okazują sie inni niż przypuszczaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować