Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Nah nie wszyscy... właśnie podmęczyłem chrono crossa i stwierdziłem że zwaliłem całą grę i musze zacząć od nowa... 25h w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 01:27, Nephren-Ka napisał:

Silent Night, Bodom Night...:P

Widać dzisiaj wszyscy śpią.>

Ja nie śpię ;)
Czum ofc. ;P
Meble skręcone, szafki i witryny powieszone, wszystko ok, jeszcze tylo 2 pokoje do pomalowania i balkon do "zakafelkowania" i nareszcie koniec remontu ;]
A ja dumny z siebie, rozłożyłem wczoraj swoje pierdoły na moim własnoręcznie skręconym regale .
Fuck Yeah
Ktoś zhackował mi GSa i maila, jestem wprost zachwycony ... -__-
A teraz sobie Pottera oglądam, Kamień Filozoficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 01:29, NdysH napisał:

Nah nie wszyscy... właśnie podmęczyłem chrono crossa i stwierdziłem że zwaliłem całą
grę i musze zacząć od nowa... 25h w dupe.


Heh, ja walczę z nowymi częściami GamingAccess Community Pactch do PES 10. Zatrzymałem się na wersji 1.0, do której są kolejne uaktualnienia, które chyba trzeba ściągać we właściwej kolejności. I tak jest 1.o do 2.0, potem z 2.0 RC1 do 2.0 RC2, kolejnego brak(albo ja jestem ślepy) i jest 3.5. Gdzieś powinno być też 4.0, ale póki co tylko plik opcji do niego znalazłem. Chyba najmniej intuicyjne miejsce do pobierania dodatków w całej sieci to strona GA.:(

@Bezi_113 - nie ma to jak zrób to sam.:> Ale taki bardziej hardkorowy byłby ciekawszy - czyli sam budujesz ten regał.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 01:27, Nephren-Ka napisał:

Silent Night, Bodom Night...:P

Widać dzisiaj wszyscy śpią.>

Nie, ale ja zaraz, po skończeniu "obZena" Meshuggah, idę spać. :P A raczej czytać. Dziś już niewiele, bo teraz nawet jestem nieco śpiący, ale zawsze jakieś 20-30 się uszczknie. ;) Przystopowałem grę w Tormenta, bo znalazlem mod, który zmienia rozdzielczość i to nie od Gibberlingów. w 1024x768 wygląda po prostu... pięknie. Jak BG II, a może nawet jeszcze lepiej. Nie wiem, czy nie będę musiał zaczynać od poczatku gry, dzięki zastosowaniu tego moda, więc nie gram póki co. No ale taka piękność gry (bez tych czarnych pasów!) jest warta tych kilku godzin już granych i poświęcenia się jednak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to prawie jednoznaczne, każda deska tam była osobno >_<''
7 godzin się tam pierdzieliłem ;O Ale nareszcie spokój, i nawet brat sobie pojechał, zaraz wyciszę kartę graficzną i pogram sobie w Runes of Magic, doładowałem 630 diamentów ^____________________^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 01:29, NdysH napisał:

Nah nie wszyscy... właśnie podmęczyłem chrono crossa i stwierdziłem że zwaliłem całą
grę i musze zacząć od nowa... 25h w dupe.

Pożycz ! To ci GoW''a jak najszybciej tam odeślę :P. Byłem sobie wczoraj w empiku i wypatrzyłem kilka książek - Metro 2033 Głuhofskiego i Bastion Kinga, w ogóle rzeź Kinga ! Mnóstwo Kinga ! Ale nie starczyło na żadną : <.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 01:44, MarchewaSoler napisał:

Nie, ale ja zaraz, po skończeniu "obZena" Meshuggah, idę spać. :P A raczej czytać. Dziś
już niewiele, bo teraz nawet jestem nieco śpiący, ale zawsze jakieś 20-30 się uszczknie.
;) Przystopowałem grę w Tormenta, bo znalazlem mod, który zmienia rozdzielczość i to
nie od Gibberlingów. w 1024x768 wygląda po prostu... pięknie. Jak BG II, a może nawet
jeszcze lepiej. Nie wiem, czy nie będę musiał zaczynać od poczatku gry, dzięki zastosowaniu
tego moda, więc nie gram póki co. No ale taka piękność gry (bez tych czarnych pasów!)
jest warta tych kilku godzin już granych i poświęcenia się jednak. ;)


Też bym poszedł, ale walczę z PES-em.:P Mówisz Torment piękny? U mnie w 1024x768 wszystko co powinno być okrągłe, byłoby jajkowate.:P Jest teraz taka gra, która stylem nawiązuje do tych dawnych(choć jest już w 3D). King''s Bounty: Legenda się zwie i oczarowuje(mnie) zawsze, ilekroć gram.:>

@Bezi_113 - hardkorowe zrób to sam to przygotowanie(docięcie, skrócenie, oszlifowanie) każdej deski.:> Nie mówię, że takie składanie klocków jak teraz jest jakieś dziecinne łatwe(bo nie jest), ale to jednak nie hardcore.:P

Dobra, piękny głos i piękna pieśń na koniec niepięknego dnia:
Loreena Mckennitt - "Dante's Prayer": http://www.youtube.com/watch?v=FDw3CyOmj20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 02:00, Nephren-Ka napisał:

Cóż, to tez będę musiał się obudzić, w końcu to mój ulubiony album Clostera(i tak ogólnie
też).:>

Ja to mam trudności z określeniem ulubionego albumu Clostera... ale audycja świetna :D Wątek z prosektorium, albo z kolanem niezłe :D

Dnia 31.07.2010 o 02:00, Nephren-Ka napisał:

"Get Back in the Car" - http://www.youtube.com/watch?v=2qba3KY49ZY
"When You Drive" - http://www.youtube.com/watch?v=cw0YcR9BUu8
(ciekawe, czy zgadniesz skąd Kevin wytrzasnął ten wokal co tu jest:P)
Szkoda, ale nie ma więcej. Chociaż i tak jest nieźle, bo kiedyś nic nie było.:(

A co to jakiś album-instrukcja do prowadzenia samochodu? ;) A muzyczka brzmi oryginalnie i interesująco. Zapewne jak się posiada w większej ilości to można się zasłuchać.
Nie zgadłabym w życiu. Nie znam gościa xD ale jeśli dobrze wyszperałam to jakiś mnich buddyjski?

Dnia 31.07.2010 o 02:00, Nephren-Ka napisał:

Pewnie radość by była.:P A z listą jestem "zielony".:P Jak audycji Barona i Kaczora słucham
często, tak listy rzadko. Ogólnie radio ma lekką przerwę wakacyjną w grafiku teraz(ale
jutro posłucham).:>

Ja mam odwrotnie. Listy słucham bardziej nałogowo. No i głosuję w miarę możliwości. Teraz trzeba jeszcze Scorpions podnieść do góry. Ale w Trójce (szczególnie późnym wieczorem/nocą) trafiają się naprawdę dobre audycje.

Dnia 31.07.2010 o 02:00, Nephren-Ka napisał:

Pewnie dlatego, że "Purpendicular" jest mało popularnym krążkiem.:( A muzyka tam świetna
jest.:>

Muszę się z tym zapoznać bliżej!

Dnia 31.07.2010 o 02:00, Nephren-Ka napisał:

> Właśnie dla mnie też za wiele zespołów w tym roku nie ma. Tak ok, ale bez rewelacji.


Coś w tym jest. Ale takie Immolation dość dobra płytę nagrało(z tym, że nie każdemu się
gatunek spodoba), świetny album wydał Barren Earth - ktoś napisał, że tak wyglądałoby
dziecko Opeth i Amorphis i miał rację.:P Jest fajna art rockowa EP-ka Cynic, jest świetny
powrót Rhapsody of Fire, jest genialny i bardzo rockowy singiel Rush(2 kawałki!), i nowy
album Pink Freud tez jest:
"Pierun" - http://www.youtube.com/watch?v=a-73Rc6QK5g
/bije rekordy odsłuchań u mnie na YT - niby niszowe, a już prawie 600 odtworzeń:P).

Miałam na myśli tegoroczny skład łudstokowy. Dobrych płyt na pewno bym parę wymieniła.
BTW Rush słyszałam tylko ''Caravan''. Wspieram go co tydzień w notowaniu, ale coś marnie idzie, bo nie może się wydostać z poczekalni. Gdzie się podziali fani Rush?

@PinKee
Jestem tego świadoma. Mimo wszystko akurat to może mi się przydać. Akurat ja niestety chyba jednak ja jestem "człowiekiem renesansu". A poza tym to czytałam, że nasze pokolenie musi się przygotować na kilkukrotne przekwalifikowywanie się - to chyba akurat by nas upodobniało do Leonarda. Niby liczy się doświadczenie itd, ale podam Ci przykład: moja ciocia starała się o pracę w banku zaraz po studiach. Dyrektor sprawdzał wszystkich kandydatów pod kątem wykształcenia. Prawda jest taka, że w przedbiegach odpadli ci bez studiów (czyli po technikach/liceach/różnego rodzajach studium i kursach), potem odrzucił ludzi z zaocznych (pomimo zdobytego w czasie nauki doświadczenia) i ze studiów dziennych mniej znanych i mniej renomowanych uczelni (w tym prywatnych). No i jak widać same umiejętności nie wystarczą. Jeśli nie masz dobrego "startu" w cv, to nie dane ci będzie nawet ich zaprezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 01:59, Bezi_113 napisał:

Szczególnie z tak zajebistą instrukcją która była dołączona ... ;P
Mój brat składał szafę, łojezu ... Masakra xD


Kamerę w łapkę, kręcić i na YT!:P Sam ostatnio bawiłem się w takie konstrukcje, tylko że amatorsko i w innej dziedzinie. Znajomi łucznicy zakupili profesjonalna tarczę strzelniczą(niby ze słomy, ale półtora mera średnicy ma ponad i swoje waży), potrzebowali więc stojaka. Nie idąc na łatwiznę przygotowałem coś, co ma 2m wysokości, odkręcane ramiona i kilka innych elementów. Wyszło na tyle solidnie, że przy następnej okazji przerobimy "stojaczek" na mały trebusz, czyli coś takiego:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trebusz :P

Ładnych głosów nigdy za wiele, także(tym razem jest większa dynamika):
Loreena Mckennitt - "The Highwayman": http://www.youtube.com/watch?v=S2CFM4ev-g8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 02:08, Nephren-Ka napisał:

Ładnych głosów nigdy za wiele, także(tym razem jest większa dynamika):
Loreena Mckennitt - "The Highwayman": http://www.youtube.com/watch?v=S2CFM4ev-g8

Loreeeeeeeeeena, tego mi było trzeba :D Kolega dokonał dzisiaj nieudanego zakupu i właśnie pisze mi na gadu litanię, co by tu w tym odtwarzaczu trzeba zmienić... eh. Zdecydowanie Loreena pomoże.

A że tak zapytam, why dzień był niepiękny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak z PESem to walcz! Gra warta jest walki. :P Ja się poddaję i spadam czytać.
A, dziś kolega pożyczył mi płytę Enyi. Kurde, jeden utwór kojarzyłem z dzieciństwa. :D I od razu poszło w uja odtworzeń. ;)
Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 02:07, Cairine napisał:

Ja to mam trudności z określeniem ulubionego albumu Clostera... ale audycja świetna :D
Wątek z prosektorium, albo z kolanem niezłe :D


Oj, tak - ale chyba zawsze jak wychodzą na jaw różne fakty odnośnie płyt/wydarzeń w zespole to jest fajnie.:>

Dnia 01.08.2010 o 02:07, Cairine napisał:

A co to jakiś album-instrukcja do prowadzenia samochodu? ;) A muzyczka brzmi oryginalnie
i interesująco. Zapewne jak się posiada w większej ilości to można się zasłuchać.
Nie zgadłabym w życiu. Nie znam gościa xD ale jeśli dobrze wyszperałam to jakiś mnich
buddyjski?


Fak, takie utworki akurat mnie się wybrało i były na YT(miał być jeszcze jeden o astronaucie, ale właśnie nie ma). Tak, mnich - to nagranie Kevin wynalazł na taśmie z muzyką relaksacyjną, w której udział wzięli właśnie mnisi buddyjscy.:P trzeba przyznać, że ma gość fantazję.:>

Dnia 01.08.2010 o 02:07, Cairine napisał:

Ja mam odwrotnie. Listy słucham bardziej nałogowo. No i głosuję w miarę możliwości. Teraz
trzeba jeszcze Scorpions podnieść do góry. Ale w Trójce (szczególnie późnym wieczorem/nocą)
trafiają się naprawdę dobre audycje.


Szczerze mówiąc, to straciłem nadzieję, że mogę tam podnieść w górę coś, co lubię. Zbyt niszowe i za małe poparcie.:( Ale czasami słucham. A już niemal zawsze słucham tego, co w Tu Baronie mi autor z listy serwuje(czyli pierwsza piątka+różne propozycje).

Dnia 01.08.2010 o 02:07, Cairine napisał:

Miałam na myśli tegoroczny skład łudstokowy. Dobrych płyt na pewno bym parę wymieniła.
BTW Rush słyszałam tylko ''Caravan''. Wspieram go co tydzień w notowaniu, ale coś marnie
idzie, bo nie może się wydostać z poczekalni. Gdzie się podziali fani Rush?


Skład na łudstok w sumie jest, hmm, mało istotny. Wystarczy, żeby ktoś w okolicy miał ochotę jechać, wtedy pewnie zabrałbym się z nim - koncertowo każdy zespół zahaczający o jazz/rock/blues/metal pewnie by się i podobał.:>(Indios Bravos nie znam nic, grają rege rocka, a na żywo byli świetni). Ale tak samemu, to nie.:P

Dnia 01.08.2010 o 02:07, Cairine napisał:

Loreeeeeeeeeena, tego mi było trzeba :D Kolega dokonał dzisiaj nieudanego zakupu i właśnie
pisze mi na gadu litanię, co by tu w tym odtwarzaczu trzeba zmienić... eh. Zdecydowanie
Loreena pomoże.


Kupił coś, co mu się nie podoba?:> IMO sprzeczność jakaś.:P

Dnia 01.08.2010 o 02:07, Cairine napisał:

A że tak zapytam, why dzień był niepiękny?


Każdy jest ogólnie niepiękny(mentalnie tylko:P). Plus żarty aury, która sprowadziła deszcz akurat jak biegałem, po czym przez resztę dnia było pogodnie.:P

@MarchewaSoler - ten PES jest co najwyżej średnio-dobry, ale innego nie mam.:P Niech to tylko nowa Fifa będzie taka jak ta w wersji 10 na X360...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 02:20, Nephren-Ka napisał:

Oj, tak - ale chyba zawsze jak wychodzą na jaw różne fakty odnośnie płyt/wydarzeń w zespole
to jest fajnie.:>

A tu masz rację. Takie historyjki są najlepsze.

Dnia 01.08.2010 o 02:20, Nephren-Ka napisał:

Fak, takie utworki akurat mnie się wybrało i były na YT(miał być jeszcze jeden o astronaucie,
ale właśnie nie ma). Tak, mnich - to nagranie Kevin wynalazł na taśmie z muzyką relaksacyjną,
w której udział wzięli właśnie mnisi buddyjscy.:P trzeba przyznać, że ma gość fantazję.:>

Spoko, nie przeszkadza mi. Nie mam prawa jazdy to może powinnam tego trochę posłuchać ;D A że ma fantazję, to tak trzeba mu to przyznać.

Dnia 01.08.2010 o 02:20, Nephren-Ka napisał:

Szczerze mówiąc, to straciłem nadzieję, że mogę tam podnieść w górę coś, co lubię. Zbyt
niszowe i za małe poparcie.:( Ale czasami słucham. A już niemal zawsze słucham tego,
co w Tu Baronie mi autor z listy serwuje(czyli pierwsza piątka+różne propozycje).

Jak wszyscy będą tak myśleć to będzie wygrywać jakieś badziewie. Pomógłbyś :P Bo np. ten Rush to tak o 3, 2 miejsca tylko się wspina do góry. Jak dobrze pójdzie może na gwiazdkę może będzie w dziesiątce xD A serio, jak widać można. Sabatona wepchnęliśmy na pudło :D Mimo tego, że z tego co pamiętam Baronowi się kawałek nie podobał...

Dnia 01.08.2010 o 02:20, Nephren-Ka napisał:

Skład na łudstok w sumie jest, hmm, mało istotny. Wystarczy, żeby ktoś w okolicy miał
ochotę jechać, wtedy pewnie zabrałbym się z nim - koncertowo każdy zespół zahaczający
o jazz/rock/blues/metal pewnie by się i podobał.:>(Indios Bravos nie znam nic, grają
rege rocka, a na żywo byli świetni). Ale tak samemu, to nie.:P

Niby tak. Ja sama też na koncerty się nie ruszam. Te dalsze. Bo na "miejscowe" to już prawie norma ostatnio... jednak biorąc pod uwagę odległość jaką mam do przebycia na woodstock to wolałabym, żeby był zadowalający skład. Nie tylko 3-4 kapele.

Dnia 01.08.2010 o 02:20, Nephren-Ka napisał:

Kupił coś, co mu się nie podoba?:> IMO sprzeczność jakaś.:P

Kupił odtwarzacz Creative. Mam w sumie identyczny i jestem od niego uzależniona, ale zawsze można ponarzekać na brak widoku folderów, prawda? Eh... dla mnie bardziej się liczy jakość, a nie takie szczegóły. Tym bardziej, że akurat ten model ma intuicyjne i sprawne w obsłudze menu biblioteki. Całe szczęście, że nie doradzałam, bo by było na mnie...

Dnia 01.08.2010 o 02:20, Nephren-Ka napisał:

Każdy jest ogólnie niepiękny(mentalnie tylko:P).

Powiało gothyckim klimatem :P

>Plus żarty aury, która sprowadziła deszcz

Dnia 01.08.2010 o 02:20, Nephren-Ka napisał:

akurat jak biegałem, po czym przez resztę dnia było pogodnie.:P

No widać wybrałeś złą porę. / Serio padało? U mnie ani kropli deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 02:41, Cairine napisał:

A tu masz rację. Takie historyjki są najlepsze.


Właśnie dlatego myślałem, że akcja kiedy w pociągu(z Gdańska do Warszawy) Martina Mendeza obrobili z portfela stanie się hitem, a tu nic.:P

Dnia 01.08.2010 o 02:41, Cairine napisał:

Spoko, nie przeszkadza mi. Nie mam prawa jazdy to może powinnam tego trochę posłuchać
;D A że ma fantazję, to tak trzeba mu to przyznać.


To raczej może się przydać tym, co już to prawko mają. Zwłaszcza młodym, którzy ruszają z piskiem opon juz na pomarańczowym świetle.:P

Dnia 01.08.2010 o 02:41, Cairine napisał:

Jak wszyscy będą tak myśleć to będzie wygrywać jakieś badziewie. Pomógłbyś :P Bo np.
ten Rush to tak o 3, 2 miejsca tylko się wspina do góry. Jak dobrze pójdzie może na gwiazdkę
może będzie w dziesiątce xD A serio, jak widać można. Sabatona wepchnęliśmy na pudło
:D Mimo tego, że z tego co pamiętam Baronowi się kawałek nie podobał...


Aż tak źle chyba nie będzie(poziomu tych prywatnych rozgłośni nie osiągnie lista nigdy mam nadzieję). Sabaton jest u nas popularny(kilka razy z Teleexpressie byli:P), to i głosy są. A Rush z tej poczekalni zniknie pewnie.:( Cóż, u nas ta grupa mało popularna jest i to się nie zmieni raczej. Aczkolwiek redaktorzy w osobie Barona i Stelmacha lubią ich chyba.:> Pamiętam, jak kiedyś dostali antenowej głupawki(czyli atak śmiechu nagły), Piotr B. niemal się już uspokoił i rzucił szybie ''Co grasz?" na co Stelka odpowiedział "Rush" i kolejny atak śmiechu zagłuszyło dopiero wejście utworu.:P Jak się pojawiają dwa Piotry na antenie, to jest wesoło.:>

Dnia 01.08.2010 o 02:41, Cairine napisał:

Niby tak. Ja sama też na koncerty się nie ruszam. Te dalsze. Bo na "miejscowe" to już
prawie norma ostatnio... jednak biorąc pod uwagę odległość jaką mam do przebycia na woodstock
to wolałabym, żeby był zadowalający skład. Nie tylko 3-4 kapele.


I tak najważniejsze jest skakanie w błocku.:P

Dnia 01.08.2010 o 02:41, Cairine napisał:

Kupił odtwarzacz Creative. Mam w sumie identyczny i jestem od niego uzależniona, ale
zawsze można ponarzekać na brak widoku folderów, prawda? Eh... dla mnie bardziej się
liczy jakość, a nie takie szczegóły. Tym bardziej, że akurat ten model ma intuicyjne
i sprawne w obsłudze menu biblioteki. Całe szczęście, że nie doradzałam, bo by było na
mnie...


Ja mam taki, który poza odtwarzaniem nie wiele potrafi(chociaż niby radio ma:P), ale jakoś słuchanie poza domem mi nie pasuje. W lesie wolę posłuchać właśnie lasu, idąc z kimś też nie mam po co słuchać. Jedyne do czego się przydaje to siedzenie pod altana po nocy.:P

Dnia 01.08.2010 o 02:41, Cairine napisał:

Powiało gothyckim klimatem :P


Raczej klimatem beznadziei.:P

Dnia 01.08.2010 o 02:41, Cairine napisał:

No widać wybrałeś złą porę. / Serio padało? U mnie ani kropli deszczu.


4 ostatnie dni padało(wczoraj tylko symbolicznie, ale jednak). A pora zawsze ta sama i zawsze wtedy właśnie nie padało.:> Dzisiaj taka zamianę Matka Natura sobie zrobiła.:P

Dobra, śpimy.:>
Chociaż nie, jeszcze mała ciekawostka. Otóż ostatnio poszukiwałem ikon kilku starszych gier i podobnież te pokazują się po dodaniu do strony głównej takiej gry słowa "/favicon.ico". Cóż wtedy widać na naszej(gramowej) stronie Neverwinter Nights? Otóż widać humor osób, które ją przygotowały:
http://neverwinter2.gram.pl/%22/favicon.ico
Zaliczyłem lekki zgon po tym.:P
A teraz spać, dobranoc wszystkim.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. :> U mnie jest 21, bo jestem na wakacjach - u brata w Chicago. :] Lot byl nudny jak cholercia, 10h siedzenia w miejscu, a samolot mial opoznienie godziny. Musze powiedziec, ze USA to jednak inny swiat niz nasza Polska. Jak wroce, pod koniec sierpnia, na pewno zrobie jakis wpis na GS. A teraz milej nocy zycze. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować