Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2010 o 01:13, MarchewaSoler napisał:

Za IM nie przepadam. Lubię jeno ich "jako-tako" pierwszą płytę, oraz SSOASS (pff)


SSoaSS jest świetne.:) Jak lubisz Monstrum, to może spróbuj złapać znajomków z mojego LO - jak ja zaczynałem oni kończyli i nagrali sobie EP-kę z takim oto(1 z 4) kawałkiem:
"Dłoń z podziemi" - http://www.youtube.com/watch?v=b_iCL74GBlg

Dnia 03.08.2010 o 01:13, MarchewaSoler napisał:

Idę już czytać / słuchać, jutro wcześniej wstaję. Na rowerek na parę godzin. Trza "mięśnie"
rozruszać przed pracą (która niekoniecznie musi być związana z łopatą). ;)


Będziesz nogami pracował?:P
BTW - nie wiem, czy Ci o tym pisałem, ale nie tylko The Dillinger Escape Plan robi fajne covery:
"Army of Me" - http://www.youtube.com/watch?v=LguRXh_I9O4
Podejrzewam, że ten tytuł może Ci się z czymś kojarzyć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 01:21, wsaadman napisał:

Geez, toż to w markach wytworzyła się teraz tak elitarna elita jak na IRCu, że aż czuję
się tu zbyt normalny : <

Nie poprostu są tu tacy co ''zawodowo zarywają nockę za nocką" i tacy co tylko czasami tu wchodzą chwalić się zę "jescze nie spię" po czym idą przed 2 spać:) my elita należymy do tego pierwszego typu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 01:24, benq20 napisał:

> Geez, toż to w markach wytworzyła się teraz tak elitarna elita jak na IRCu, że aż
czuję
> się tu zbyt normalny : <
Nie poprostu są tu tacy co ''zawodowo zarywają nockę za nocką" i tacy co tylko czasami
tu wchodzą chwalić się zę "jescze nie spię" po czym idą przed 2 spać:) my elita należymy
do tego pierwszego typu;)

Cóż - ostatnio coś mi się "oduczyło" chodzenie późne spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 01:21, wsaadman napisał:

Geez, toż to w markach wytworzyła się teraz tak elitarna elita jak na IRCu, że aż czuję
się tu zbyt normalny : <

No może bardziej militarna, przyjmujemy w szeregi :D

@wsaadman
Po sesji trudno się przestawić na wczesne chodzenie spać... chociaż próbuję się zmusić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 01:18, Cairine napisał:

Ale jak nie masz depresji mentalnie to się nie powiesisz, bo jedno wynika z drugiego
;)


A widzisz, ja jestem wyjątkiem.:>

Dnia 03.08.2010 o 01:18, Cairine napisał:

A mogliby... ale to trochę trudne logistycznie by było. Artystycznie chyba też.


Są już płyty nagrane tak, że pół składu w Szwecji / pół w USA i nigdy się na oczy nie widzieli.:P

Dnia 03.08.2010 o 01:18, Cairine napisał:

A alkohol to żubrzyca ;) Nie kojarzę tego skeczu, ale nasze kabarety wymiatają. Mimo,
że czasem ludzie się zachwycają jakimiś komikami z USA.


KMN i im podobni to klasa jest.:> Ale ci z USA też nie są źli.:> Uwaga, ostrzeżenie - teraz będzie filmik ze skeczem +18 - koniec ostrzeżenia. Podchodzimy do niego z humorem i dystansem, nie bierzemy na poważnie, itp Cenzura na YT go nie zjadła, także nie jest taki okropny... Chociaż nie, jednak go nie dam.:P

I tak jak ktoś nie zna angielskiego to nie zrozumie całości.:P

Dnia 03.08.2010 o 01:18, Cairine napisał:

Wiesz prekursorzy, jakieś 15 lat różnicy, to musieli się od niech czegoś tam nauczyć.
I dobrze, bo jak się na kimś wzorować to czerpać tylko z najlepszych wzorców ;)


I robili to dość genialnie, taki Dave Grohl inspirował się tym, co za bębnami wyczyniał Neil Peart i czego skutkiem jest spora masa niezłej muzyki i jego "zwierzęca" wręcz gra a płytach Nirvany.

Dnia 03.08.2010 o 01:18, Cairine napisał:

Corsairs? Taka stara gierka z piracikami? Kurcze to było super!


http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=497 To jest super w dalszym ciągu.:> Niech tylko się na siódemce odpali.:>

Dnia 03.08.2010 o 01:18, Cairine napisał:

A u mnie coś tak entwinkowo... nie wiem why. Północno, fińsko i wcale nie wieczornie ;)


U mnie wręcz sennie, jednak łażenie od 6.30 przy niewielkiej dobie spania robi swoje. Także uciekam, na koniec serwując sobie to:
"Natural Science" - http://www.youtube.com/watch?v=u7W0Nm8iHwk
Masterpiece.:D

Mulţumesc!:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 01:21, wsaadman napisał:

Geez, toż to w markach wytworzyła się teraz tak elitarna elita jak na IRCu, że aż czuję
się tu zbyt normalny : <

Elitarna elita zmienia się co rok w każde wakacje/ferie/inne dni wolne od szkoły czy pracy. Akurat wtedy, gdy człowiek się dobrze wysypiać nie musi. W tamtym roku panowali wąpierze pod wodzą Rumcajseva (dlatego dziwne jest przypisywanie wszystkim tego tytułu : <) , a w tym... kto wie. Wszystko jest jeszcze możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 01:50, Morris12 napisał:

W tamtym roku panowali wąpierze pod wodzą Rumcajseva

W tym roku też by mogli, tylko że teraz jakoś mi się mocno spać chce :|
Ale nie ma bata, jutro na 100% biorę się ostro za rozpierdalaczos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 01:57, Rumcajsev napisał:

W tym roku też by mogli, tylko że teraz jakoś mi się mocno spać chce :|
Ale nie ma bata, jutro na 100% biorę się ostro za rozpierdalaczos.


No oby szefie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 01:43, Nephren-Ka napisał:

A widzisz, ja jestem wyjątkiem.:>

Wyjątki potwierdzają regułę ;)

Dnia 03.08.2010 o 01:43, Nephren-Ka napisał:

Są już płyty nagrane tak, że pół składu w Szwecji / pół w USA i nigdy się na oczy nie
widzieli.:P

Pewnie, ale z reguły są to zespoły, ewentualnie zgrywane pojedynczo gościnne "występy" na płycie ;) nie całe albumy gości grających na co dzień w bardzo różnych stylistycznie kapelach.

Dnia 03.08.2010 o 01:43, Nephren-Ka napisał:

KMN i im podobni to klasa jest.:> Ale ci z USA też nie są źli.:> Uwaga, ostrzeżenie
- teraz będzie filmik ze skeczem +18 - koniec ostrzeżenia. Podchodzimy do niego z humorem
i dystansem, nie bierzemy na poważnie, itp Cenzura na YT go nie zjadła, także nie jest
taki okropny... Chociaż nie, jednak go nie dam.:P

I tak jak ktoś nie zna
angielskiego to nie zrozumie całości.:P

KMN, AMM i np. Neo-Nówka - ostatnio widziałam ich na żywo, świetni są - modyfikują skecze pod miejsce, w którym występują i to wyciągnęli nawet lokalne sprawy sprzed kilku lat xD Zaskoczyli mnie, bardzo pozytywnie. Kojarzę taki skecz tego faceta o różncach między mózgiem damskim i męskim. Właśnie m.in. jego miałam na myśli. U nich to takie jednoosobowe monologi... można to posłuchać raz i się pośmiać. Gdzie im do polskich, kultowych skeczy, z których cytaty rozumie większość ludzi - niczym teksty ze Shreka? No wyjątek stanowi Achmed, the dead terrorist - zupełnie inna forma i z tego teksty też stały się już kultowe ;) No i Achmed pomógł mi zdać maturę z angielskiego, nigdy tego skeczu nie zapomnę :D

Dnia 03.08.2010 o 01:43, Nephren-Ka napisał:

I robili to dość genialnie, taki Dave Grohl inspirował się tym, co za bębnami wyczyniał
Neil Peart i czego skutkiem jest spora masa niezłej muzyki i jego "zwierzęca" wręcz gra
a płytach Nirvany.

"Dość" xD

Dnia 03.08.2010 o 01:43, Nephren-Ka napisał:

> Corsairs? Taka stara gierka z piracikami? Kurcze to było super!

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=497 To jest super w dalszym ciągu.:> Niech tylko
się na siódemce odpali.:>

To to to! Sama bym zagrała. Jakiś czas temu odkopałam inną pamiątkę z podstawówki, Ancient Conquest się zwie. Też fajnie się grało.

Dnia 03.08.2010 o 01:43, Nephren-Ka napisał:

U mnie wręcz sennie, jednak łażenie od 6.30 przy niewielkiej dobie spania robi swoje.
Także uciekam, na koniec serwując sobie to:
"Natural Science" - http://www.youtube.com/watch?v=u7W0Nm8iHwk
Masterpiece.:D

Nie no, od 6.30?? Bez przesady xD

Dnia 03.08.2010 o 01:43, Nephren-Ka napisał:

Mulţumesc!:>

Bye ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 01:50, Morris12 napisał:

Elitarna elita zmienia się co rok w każde wakacje/ferie/inne dni wolne od szkoły czy
pracy. Akurat wtedy, gdy człowiek się dobrze wysypiać nie musi. W tamtym roku panowali
wąpierze pod wodzą Rumcajseva (dlatego dziwne jest przypisywanie wszystkim tego tytułu
: <) , a w tym... kto wie. Wszystko jest jeszcze możliwe.

no i mości zambera brak :<
temat ma już 3 z hakiem lata i swoje niejeden z nas już tu widzał, nawet już i forumowe przytulasky były [:>

a tak na poważnie, to ja z nutą tutaj..
http://www.youtube.com/watch?v=J71UIa-b7yE

tak mnie coś szarpnęło znów na Ulverowanie, a i tak pewnie skończy się dziś na pani Gerrard ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2010 o 01:43, Nephren-Ka napisał:

I robili to dość genialnie, taki Dave Grohl inspirował się tym, co za bębnami wyczyniał
Neil Peart i czego skutkiem jest spora masa niezłej muzyki i jego "zwierzęca" wręcz gra
a płytach Nirvany.

http://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg ten kawałek jest niezły no i te bębny też są chyba pierwszy raz słucham nirvany ale podoba mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 01:24, benq20 napisał:

Nie poprostu są tu tacy co ''zawodowo zarywają nockę za nocką" i tacy co tylko czasami
tu wchodzą chwalić się zę "jescze nie spię" po czym idą przed 2 spać:) my elita należymy
do tego pierwszego typu;)

To ja się wpadam pochwalić, że "jeszcze nie śpię" i idę spać. Tzn wróć... wyłączam kompa i idę do łóżka. Co nie jest tożsame ze spaniem ^^

Tylko, kurde, czy jak wy zarywacie tak nocka za nocą, to tak samo jak mnie o 13 budzi was skomlenie chcącego iść na spacer psa? Bo jak ktoś nie śpi do tej 4 czy 5 nad ranem, a potem wstaje o 9 to niech poda adres, pojadę i złożę pokłon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 03:12, szypek26 napisał:

Tylko, kurde, czy jak wy zarywacie tak nocka za nocą, to tak samo jak mnie o 13 budzi
was skomlenie chcącego iść na spacer psa? Bo jak ktoś nie śpi do tej 4 czy 5 nad ranem,
a potem wstaje o 9 to niech poda adres, pojadę i złożę pokłon :P

Obsyp mnie złotem, nie śpie od 3 dni i dziś też jakoś nie odczuwam potrzeby, ale dla zdrowia kimne się na 3 godzinki :)
(w sensie dziś trzecia noc z rzedu albo 4.? Cholera wie, ale muszę coś z tym zrobić, niezdrowo to chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 00:05, Dark_Sebat napisał:

Witam wszystkich marków. Bardzo ładną mamy jesień tego lata, nieprawdaż?

Nosz lało dzisiaj nieprzeciętnie pod Poznaniem. Jutro nad morze wybywam, może będzie ładniej :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2010 o 00:08, Piciambeer napisał:

Nosz lało dzisiaj nieprzeciętnie pod Poznaniem. Jutro nad morze wybywam, może będzie
ładniej :S

Zapowiadali, że od jutra ma być podobno lepiej, tylko jakoś się na to nie zanosi. Przed chwilą byłem na krótki rękaw z psem na spacerze to myślałem, że się skicham, chyba jest max 14 stopni albo i mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 00:15, Dark_Sebat napisał:


> Nosz lało dzisiaj nieprzeciętnie pod Poznaniem. Jutro nad morze wybywam, może będzie

> ładniej :S
Zapowiadali, że od jutra ma być podobno lepiej, tylko jakoś się na to nie zanosi. Przed
chwilą byłem na krótki rękaw z psem na spacerze to myślałem, że się skicham, chyba jest
max 14 stopni albo i mniej.

Nom.
Dzisiaj rano jak na zajęciach byłem, to trochę zmokłem.
Ale gruby pokrowiec uchronił gitarę od wody, suchutka była jak wróciłem ;]

Wogóle fajna burza była, gdzieś koło mnie łupało piorunami, blisko, głośno ... Ale AC/DC w uszach no to nic głośniejszego ie było ^_____________________________________^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dzisiaj ledwo północ minęła, a już posty ;) Cześć wszystkim. A pogoda jest jaka jest, nie narzekajcie :P raz wszystkim za gorąco, raz za dużo pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thunderstrucks all around, hm?

Ano właśnie, ten nasz sierpień odczuwa się jako już
ten gorszy miesiąc wakacji, tylko czekający, by co
poniektórych wpuścić we wrześniowy magiel szkolny.

Dorzucam parę gitarowych eurogąbek.
Dzisiaj po chyba 5 miesięcznej jeździe na wysłużonych
Ernie Ballach przyszedł czas na...kolejne.
Stare, zmęchacone weterańskie druty przysłużyły
się przynajmniej młodocianemu kuzynowi, który
urządził z nich linkę do holowania swoich zabawek.
Well...

Czas na dosyć proroczą kołysankę.

http://www.youtube.com/watch?v=yy91j2ZMDX4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa ... za gorąco, za mokro, za sucho, za zimno, za wietrznie, piwo ciepłe a wódki nie ma a w ogóle to kiedyś to było ... oj było. Ach te polskie narzekania, żyć bez nich to chyba nie możemy. A jak już zeszliśmy na takie błahe tematy jak pogoda to ja już wolę żeby było zimno i śnieg niż upały przy których wyjście do sklepu czy z psem równoczesne jest ze zlaniem potem że o pracy w takich warunkach nie wspomnę. A zima? Trochę mrozu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, solidne glany, kurtała i żyć nie umierać - no i obowiązkowo słuchawki na uszach. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować