Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2011 o 00:12, Adjatha napisał:

Ale raczej nie masz więcej padów niż asyst/zabójstw. Ja mam. :P Próbowałem Morde, Rammusa,
Shena... Tym ostatnim szło mi najlepiej, ale i tak bez szału.


To akurat zależy od meczu i tego, kto się w drużynie trafi(w sumie to pełny skład mojej drużyny rzadko gra, częściej jest nas 2 czy 3 na raz). Staram się w miarę możliwości ogólnie nie ginąć, ale parę razy zdarzyło się więcej razy paść, niż zdobyć asyst i zabójstw.
Dzisiaj po 3 dniowej przerwie w graniu taki właśnie był pierwszy mecz.:P Ale potem dwa już lepiej, to i wygrane przyszły.
Ogólnie to Cię rozumiem nico, bo też za bardzo nie umiem grać postaciami walczącymi w zwarciu - Nasusem na tyle mi nie wychodziło, że Masterem Yi nie grałem wcale. Ale Rammus jest prosty - jak reszta drużyny ogarnia, to nie ma problemów, żeby asysty łapać w ogromnej wręcz ilości.:>

Dnia 18.07.2011 o 00:12, Adjatha napisał:

Ale dzisiejszym wynikiem się pochwalę = 13/2/13 Morganą, przez małe zawirowanie mieliśmy
2v2 (Ja i Sona vs Vayne i Veigar) na midzie, zacząłem grę od 5/0/5 i double killa. :D
Maszyna do zabijania może to nie jest, no i z Q trzeba umieć trafić (a że trafiłem -
ba, ubiłem - gościa, którego nie miałem na ekranie to inna bajka :P), ale ogólnie bardzo
fajna postać. Z wyglądu tyż. ; >


Morganę mam zniesmaczoną - gra nią mój jeden znajomy, i strasznie kaleczy.:P
W sumie to chyba też nie znajduje się na mojej liście ''znienawidzonych wrogów''(a jest tam Maokai, Fiddlestick i Caitlyn).:P

Dnia 18.07.2011 o 00:12, Adjatha napisał:

**
Doczytałem "Wieszać każdy może" Pilipiuka (dostałem w antykwariacie egzemplarz w świetnym
stanie), moja trzecia książka o Wędrowyczu i chyba wystarczy na jakiś czas.
Z głośników Post Regiment, trochę Nirvany, teraz L.U.C. się skończył i Paktofonika zajęła
jego miejsce. Dobry wieczór. :>


Hmm, a "Zagadkę Kuby Rozpruwacza" Waść czytał? Imo najlepsza z serii o Jakubie.:>

Również witam wszystkich.:)

Dzisiejszy dzień pod znakiem spania, ale tak to jest jak się 14h poprzedniego dnia spędza na bitwach na miecze/koncertach. Przy popołudniowym testowaniu nowej Alicji(znajomy gra, jak obserwuję) musiałem kawę(prawdziwą, a nie jakieś rozpuszczalne nie-wiadomo-co) wypić, żeby nie zasnąć.:D Ale teraz oczywiście spać się nie chce.:P
Słucham sobie jak zawsze Opeth(koszulka tego zespołu to świetny identyfikator jak się okazuje^^), i jak zawsze twórczo nic nie robię. No może nie nic - bo aktywowanie różowego skina w aqq(takie inne gg) to już nie jest nic. Ale słitaśny jest(łapę slang dzisiejszej młodzieży).:P

Edit - z ciekawości zapytam, czy Wy też wszyscy byliście już na nowym Potterze w kinie? Bo jak tak patrzę sobie na fb, to chyba tylko ja nie byłem.:P

@meryphillia - ceemików? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 00:46, Nephren-Ka napisał:

@meryphillia - ceemików? :>


Combat Mission. A Thiefy to rewelacyjne gry, chociaż ostatnio moje poczynania nie mają nic wspólnego z z kryciem się w cieniu :D. Jasne, w Rambo się nie bawię, ale tych przebrzydłych heretyków mechanistów zazwyczaj zabijam ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo co ty w Brutal Legent. Ja mam po prostu wielki sentyment do tej gry spowodowany fanowską obsesją z czasów dzieciństwa. Możesz mi wierzyć lub nie, ale seria Gothic dominowała wtedy u nas na osiedlu. I mimo, że było to już dawno i wiele się od tego czasu pozmieniało ja wciąż mam ją w pamięci, i należy bardziej do tych miłych wspomnień ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 00:41, eske napisał:

Wróć tu człowieku do starszej gry i zobacz co się z tobą dzieje ;)


Najgorsze jest to, że Garrett, po Andym z Heart of Darkness jest postacią, z którą naprawdę się utożsamiam, niewiele jest takich bohaterów gier ;D.

A tak swoją drogą to Last.fm znowu zaliczyło pad serwerów. Radzę teraz nic nie scrobblować, bo wszystko przepadnie ;F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał o_0 obejrzałem. Sucker Punch. Przed seansem widziałem tyle co urywek trailera jakiejś rozpierduchy z dziewczynkami w roli głównej, opisów żadnych nie czytałem. Więc sceptycznie byłem nastawiony.
A z kolei po seansie brakuje mi słów żeby cokolwiek napisać....
ten film był naprawdę dobry ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 00:53, Demagol napisał:

A tak swoją drogą to Last.fm znowu zaliczyło pad serwerów. Radzę teraz nic nie scrobblować,
bo wszystko przepadnie ;F.


Muzyki słucha się dla muzyki, a nie skrobelków. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety filmu nie miałem okazji oglądać, ale strasznie jara mnie ta blondi, chyba główna bohaterka filmu. ;] Muszę nadrobić zaległości w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mnie było odciąć od Lasta zanim nie było już za późno ;D. Poza tym lubię statystyki, a i uważam, że "groźniejsze" jest przesłuchiwanie całej masy zespołów z jakieś tam rozbuchanej wishlisty. Wolę skupiać się na jednym wykonawcy i słuchać do oporu, aż mi się znudzi, czasami tylko ściągam jakieś składanki czy poświęcam czas na przesłuchiwanie stuffu z netlabeli :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 00:53, Demagol napisał:

Najgorsze jest to, że Garrett, po Andym z Heart of Darkness jest postacią, z którą naprawdę się utożsamiam, niewiele jest takich bohaterów gier ;D.


Też tak czasami mam, że skaczę z dachów na ludzi jak Ezio z Assassin''s Creed, normalka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 00:53, meryphillia napisał:

Tydzień temu już reklamowałem znowu.
Pewnie myślałeś o jakimś menadżerze, ale nie, mój "ceemik" jest zdecydowanie lepsiejszy.
:3


Championship Manager był wcześniej, stąd skrót CeEm z nim mi się bardziej kojarzy.:P
W to wojskowe CM nie miałem przyjemności nigdy grać, ale pamiętam jak MacAbra z CDA zachwalał pierwszą część, marudził na drugą(ale grał), a na dalsze słał gromy.:P

Thief u mnie to tak 1/3 Deadly Shadows, ale ja to sobie ''jeszcze kiedyś'' przejdę.

"Muzyki słucha się dla muzyki, a nie skrobelków" +milion :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj byłem na Harry potter ostatnia część w 3d ale tak średni to wyglądało nie było rozpierduchy tylko mała bitewka która i tak się skończyła zwycięstwem tych złych film nadal utrzymywany w spokojnych mrocznych klimatach i dużo różnych odpowiedzi na pytania z poprzednihc części pralktycznie wszystko sie rozwiązuje.
No i parę ciekawych elementów komediowych z których można sie naprawde pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam łącznie poszło się walić jakieś kilka tysięcy skrobli nabitych gdy nie miałem neciku i jakoś nie rozpaczam.
Sporo tez jeszcze materiału słucham na CD, gdy nie mogę go znaleźć w sieci czy nie chce mi się zripować płyty.
Nie samym lastem człowiek żyje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na drugą przestał po jakimś czasie marudzić, ba, w końcu się zachwycił po iluś tam milionach patchy itp. ;P

@eske
Nie no, mieszków jeszcze nie rzezam ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj w kinie na Harrym i jest to według mnie jeden z lepszych kinowych Potterów, bardzo przyjemnie się oglądało, takie 8+/10.

No, skończyło się zgrywanie Black Albumu Mety, można przerzucić na MP3-kę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to już prawie paranoja, chociaż kiedyś jeszcze potrafiłem albo zresetować licznik albo i usunąć konto. W sumie to tej decyzji żałuję, najchętniej to bym po prostu nick zmienił :D. Skywalker560 jest mało odkrywcze i nudne, a jeszcze na dodatek mam czelność krytykować innych za używanie cyferek w ich pseudonimach. Ale S560 ma dla mnie znaczenie, hm, nostalgiczne, to dlatego :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 00:46, Nephren-Ka napisał:

Ogólnie to Cię rozumiem nico

Dzięki. Ja się boję próbować nawet. :P Chociaż może jakieś customy pomęczę czy coś żeby sobie kogoś ogarnąć.

Dnia 18.07.2011 o 00:46, Nephren-Ka napisał:

Morganę mam zniesmaczoną - gra nią mój jeden znajomy, i strasznie kaleczy.:P

Cóż, na chwilę obecną pewnie też trochę kaleczę, ale dzisiejsze early zdominowałem przy pomocy Sony obok. Długi czas 2 poziomy przewagi nad wrogami, najładniej obłowiła się Ashe za zabijanie mnie (2 pady a ona tysiaczka do przodu, huh). ;)

Dnia 18.07.2011 o 00:46, Nephren-Ka napisał:

W sumie to chyba też nie znajduje się na mojej liście ''znienawidzonych wrogów''(a jest
tam Maokai, Fiddlestick i Caitlyn).:P

No bo ona jakiejś wybitnej mocy nie ma - z Q trzeba trafić, z W można uciec dość łatwo. Ulti upierdliwe ale wymaga podejścia do wrogów - a i wystarczy stun/slow, żeby w miarę skutecznie je unieszkodliwić i urwać się z łańcucha. Na szczęście jest jeszcze E, które trochę pomaga :P
Osobiście polubiłem. Stwierdziłem, że jednak nie ma co supportem teraz grać, może na jakieś rankedy czy coś to ma sens, ale solo queue levelując... mija się z celem. :>

Dnia 18.07.2011 o 00:46, Nephren-Ka napisał:

Hmm, a "Zagadkę Kuby Rozpruwacza" Waść czytał? Imo najlepsza z serii o Jakubie.:>

Nie miałem okazji. ;) Oprócz wspomnianego ''Wieszać...'' mam jeszcze ''Kroniki Jakuba Wędrowycza'' i ''Weźmisz czarno kure''. Prezentów się nie wybiera. ;P A w bibliotece nie mają wcale Pilipiuka :<

Dnia 18.07.2011 o 00:46, Nephren-Ka napisał:

Edit - z ciekawości zapytam, czy Wy też wszyscy byliście już na nowym Potterze w kinie?
Bo jak tak patrzę sobie na fb, to chyba tylko ja nie byłem.:P

Nie byłem i nie mam zamiaru. Dawno temu przeczytałem pierwsze 4 tomy, potem piąty gdy się pojawił. Obejrzałem pierwszy film (jak ja na nim nie zasnąłem, do dziś nie mam pojęcia) i jednym okiem prawie cały trzeci (imo już sporo lepiej zrobiony, ale z tego co się orientuję inne nie są do niego podobne). Wystarczy. Ciekawi mnie tylko jedno - czy oni nadal to dubbingują? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 01:03, benq20 napisał:

Ja też wczoraj byłem na Harry potter ostatnia część w 3d ale tak średni to wyglądało nie było rozpierduchy tylko mała bitewka która i tak się skończyła zwycięstwem tych złych film nadal utrzymywany w spokojnych mrocznych klimatach i dużo różnych odpowiedzi na pytania z poprzednihc części pralktycznie wszystko sie rozwiązuje. No i parę ciekawych elementów komediowych z których można sie naprawde pośmiać.


A tak przy okazji to jaki jest twój ogólny odbiór filmu. Uważasz go za godną kontynuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. Gothiców ogólnie nie lubię. Nie wiem czemu, ale dla mnie to siermiężne gry cRPG i trochę zbyt "hardkorowe", to raz, dwa - Polacy i Niemcy zachwycają się tą serią, ale tak naprawdę to świata ona specjalnie nie zawojowała... Przyznam tylko, że interesowałem się swego czasu jedynką, jak powstawała - ale to tylko dlatego, że ongiś w pewien dziwny sposób ciekawiły mnie gry pozostające w piekiełku deweloperskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować