Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2011 o 02:43, Adjatha napisał:

To gratulacje. Ja nie mam zielonego pojęcia jak grać w pierwszej linii, Shenem parę razy
się udało. Po prostu nie ogarniam =P


Hmm, ale ja też imo średnio sobie radzę. Ogólnie taktyka gry Rammusem(czytaj tankiem) jest prosta - q,e,w,r i wpadanie w przeciwników. Jak reszta drużyny pójdzie za tobą i w odpowiedniej kolejności stargetuje przeciwników, to nie mają szans przeżyć(ja też dość często padam, ale to specyfika gry taką postacią).

Dnia 16.07.2011 o 02:43, Adjatha napisał:

Śmiem twierdzić, że starsi od Ciebie grają i wymiatają. ;] Btw co Ty masz z tym swoim
wiekiem, że to na każdym kroku powtarzasz? :D


Bo jestem powyżej przeciętnej, i widzę jak grają ogarnięte osoby, które mają po 13-14 lat(są takie).:P

Dobra noc dal wszystkich.:>

Szał aktywności normalnie dziś - od 11 do 0.30 na ''występach''.:P Czytaj najpierw bractwo rycerskie(całkiem równe chłopaki, można pogadać, wypróbować ekwipunek, posparować z nimi nieco), rekonstrukcja bitwy z okresu wojny Polsko - Bolszewickiej(wyczyny 4 pułku piechoty legionów), i na końcu pooglądać sobie nieco panów(i pań) muzyków. Papa Mobile to nic ciekawego raczej, Night Mistress jak zawsze dali radę, podobnie Lorein(taki post-rockowy Myslovitz, który potrafi bardzo dynamicznie zagrać - jak nie pójdą na łatwiznę w przyszłości, to będzie o nich głośno). Alicja Majewska(taka dość stara już artystka, która poezją śpiewaną się zajmuje najogólniej mówiąc) zniszczyła system(jakością głosu, mądrością tekstów i rozmowami z publiką), chociaż oczywiście cała ''metalowa'' ekipa nagle zniknęła(i sam zostałem:P). Po czym nastąpiła niespodzianka, i jeszcze raz na scenę wbił się Lorein, żeby pograć jeszcze jakiś czas.:>

Złota myśli na dziś - milion razy szybciej jeździ się samochodem niż autobusem.:P

@Harrolfo - u mnie nowy album Luxtorpedy słychać.:> Ale teraz mam nowy cel i muszę Lorein dostać(jak się tylko ukaże), bo fajna muzyka całkiem.:>

@1096 - chętnie bym Ci pomógł, ale pojęcia nie mam o ruterach.:P U mnie jest jakiś(z napisem Air-Live), podłączyłem do niego antenę, od niego kabel do kompa i tyle - resztę sobie Win7 sam skonfigurował i działa idealnie.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpoczywają po roboczym piątku i sobocie i bawią się niedawno zakupionym sprzętem, patrząc co piszczy na forum i w innych czeluściach internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@1096
Dobra ja odpadam, bo po Harrym Potterze i Insygnia Śmierci część druga na którym byłem w kinie i właśnie wruciłem z nocnego seansu obiecałem napisać recenzje i to zrobi dla tych co poczekają ze godzinek do dwuch przeczytają na moim gsie tym bardziej że bytłem na wersji 3D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 01:39, benq20 napisał:

@1096
Dobra ja odpadam, bo po Harrym Potterze i Insygnia Śmierci część druga na którym byłem
w kinie i właśnie wruciłem z nocnego seansu obiecałem napisać recenzje i to zrobi dla
tych co poczekają ze godzinek do dwuch przeczytają na moim gsie tym bardziej że bytłem
na wersji 3D!


Ech, panie "dyslektyku", nóż się w kieszeni otwiera, gdy się twoje posty czyta. Jedyne co wychodzi tu na jaw, to totalne wdupiemanie ojczystego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i witam nocnych marków po raz kolejny, co porabiacie?

Ja obejrzałem mecz paragwaj-brazylia, a teraz pogram chwilkę w age of conan (unchained) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 00:01, 1096 napisał:

No i witam nocnych marków po raz kolejny, co porabiacie?

Ja obejrzałem mecz paragwaj-brazylia, a teraz pogram chwilkę w age of conan (unchained)
;)



Niedawno wrócilem z jeziorka a niedługo odpalam iple i kontynuuje ogladanie mojego serialu czyli Fala Zbrodni (już trzeci raz:P). :) Jeszcze mam 21 odcinków i to lipa bo dni wakacji jest prawie 4 razy więcej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 01:10, Nephren-Ka napisał:

Hmm, ale ja też imo średnio sobie radzę.

Ale raczej nie masz więcej padów niż asyst/zabójstw. Ja mam. :P Próbowałem Morde, Rammusa, Shena... Tym ostatnim szło mi najlepiej, ale i tak bez szału.

Ale dzisiejszym wynikiem się pochwalę = 13/2/13 Morganą, przez małe zawirowanie mieliśmy 2v2 (Ja i Sona vs Vayne i Veigar) na midzie, zacząłem grę od 5/0/5 i double killa. :D Maszyna do zabijania może to nie jest, no i z Q trzeba umieć trafić (a że trafiłem - ba, ubiłem - gościa, którego nie miałem na ekranie to inna bajka :P), ale ogólnie bardzo fajna postać. Z wyglądu tyż. ; >

Dnia 17.07.2011 o 01:10, Nephren-Ka napisał:

Bo jestem powyżej przeciętnej

E tam, dziadku, faktycznie masz się czym przejmować... :D

**
Doczytałem "Wieszać każdy może" Pilipiuka (dostałem w antykwariacie egzemplarz w świetnym stanie), moja trzecia książka o Wędrowyczu i chyba wystarczy na jakiś czas.
Z głośników Post Regiment, trochę Nirvany, teraz L.U.C. się skończył i Paktofonika zajęła jego miejsce. Dobry wieczór. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pykam sobie w Thiefa II. Początkowo z niewiadomych sobie przyczyn kręciłem nosem (przecież w wielu kwestiach ta gra jest identyczna z jedynką, którą wielbię), ale teraz tak się wkręciłem, że coraz trudniej mi się od The Metal Age oderwać :D. Zostały mi ze cztery misje do ukończenia, a grałem do tej pory jakieś 12 godzin. W jedynkę jakoś dłużej, a pominąłem dość sporo misji (zamierzam to nadrobić!), ale mimo wszystko... Ale co z tego, nie długość, a jakość mnie interesuje, a ta jest naprawdę wysoka - design poziomów i świata po prostu powala, poza dwoma, trzema słabszymi etapami. No i ta rewelacyjna muzyka Brosiusa, coś pięknego, najwybitniejszy przedstawiciel dark ambientu ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Demagol
Wróć tu człowieku do starszej gry i zobacz co się z tobą dzieje ;)...Ja to samo mam z Gothic 3, gram tak w niego przy każdej okazji gdy siedzę na kompie. Nie wiem czemu, ale jakoś z sentymentu do serii bardzo chętnie wracam do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować