Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2011 o 02:04, Braveheart napisał:

O Widać maniak :D +5 do sympatii ode mnie :P
Ja trailer chyba ze 100 razy już oglądałem... no klimat jak uj Trzyma LOTRa poziom...
Po tylu latach dostaniemy porządną dawkę dobrego trzymającego klimatu filmu fantasy i
to w dwóch częściach... bo przeca jeszcze jest "Tam i z powrotem".. Hobbit będzie robiony
jak ostatni Harry Potter w dwóch partach [piszę jakbyś nie wiedział :P]


Słyszałem takie plotki, ale myślałem że film będzie w 1 części. Im więcej Tolkiena na ekranie tym lepiej. :3

No i nie można zapomnieć o trailerze nowego Batmana - http://www.youtube.com/watch?v=GokKUqLcvD8 . Uwielbiam Mrocznego Rycerza i mam nadzieję, że i tu się nie zawiode.

@Perry_Cox

HIVEMIND

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 02:00, Braveheart napisał:

O człowieku to Ty w szpitalu nie byłeś. xD To było okrojone Senatorium.


W normalnym też byłem(i to nie raz), ale nie jako pacjent.:P

Dnia 22.12.2011 o 02:00, Braveheart napisał:

Taaaa... hmmmm "Powietrze Tnące" ? xD


Nom. W tym roku słuchając tego i idąc po jednej stronie ulicy nie zauważyłem 4 znajomych stojących po drugiej stornie tejże ulicy. Focus miał naprawdę dobrą wenę robiąc podkład i tekst do tego numeru.
Ale ogólnie to ja bym tam większość albumu wyróżnił, ''Rób co Chcesz'', ''Gdyby...'', ''Nie ma Mnie dla Nikogo'', ''Chwile Ulotne'', ''Priorytety'', itd.xD

Dnia 22.12.2011 o 02:00, Braveheart napisał:

Wiadomo. Każdy kombinuje chce dodawać coś nowego, świeżego, innego, czegoś czego nie
było.. hmmm czas zagłębić się w te linki jednak ja lubię i tak najbardziej te Jaazzzzoowe
bity :D Naturalny dźwięk i dobra nawijka.. coś pięknego a i powiem Ci, że samym Jazzem
nie pogardzę jako muzyką i jako darem matki natury ;-)


Ty mówisz jazz h-h, ja myślę The Roots.xD Chyba najlepsi w łączniu obu tych stylów: http://youtu.be/n6tyg7V0Cu8 :>

Dnia 22.12.2011 o 02:00, Braveheart napisał:

NIe nie wiem tylko jedziesz. To nie jest tam jakiś słabiak. RLY polecam ;-)


Mogę go zapisać na ''listę życzeń''.:> Z tym, że tam jest z 1,5k pozycji, więc może nieco zaczekać.xD

Dnia 22.12.2011 o 02:00, Braveheart napisał:

Nine - "Make or Take"
http://www.youtube.com/watch?v=SYVcaQ1Bzu8
Tylko przesłuchaj bo kurde mam takie wrażenie i pytam się czy nie kojarzysz tego bitu
znaczy się melodii podczas refrenu.. jakby z jakiegoś starego serialu takiego z dzieciństwa....
czy z flmu... kojarzysz może motyw ?


Hmm, bardzo fajny numer(płyta widzę też chyba najlepsza w jego dorobku), dodam sobie na taki ''bliższy w-l''.xD
Z kojarzeniem czegoś z seriali/filmów to słabo trafiłeś, ja jestem raczej słaby w tej dziedzinie, bo niewiele oglądam.:P

Dnia 22.12.2011 o 02:00, Braveheart napisał:

94 rok piękne lata... niektórzy zabłysnęli i zakończyli "działalność" bo jak mówisz nie
mieli pomysłów bądź jak to w stanach już bywa zginęli... albo od postrzałów albo na choróbska..
2Pac i Notorious B.I.G... Eazy-E zmarł na AIDS..
Do wcześniej wymienianej śmietanki zagranicznych raperów dodam jeszcze BiG L [Nie wiem
jak mogłem o nim zapomnieć] Ice Cube. Ice T Czy MC Hammer.


Ha, większość kojarzę(mniej lub bardziej).xD Ale słuchać wszystkiego nie mam czasu, minus interesowania się niemal każdym gatunkiem w muzyce.:P

Dnia 22.12.2011 o 02:00, Braveheart napisał:

Zapytać zawsze można :P... trudno bla bla bal


Będziesz miał całą grę dla siebie przynajmniej.xD

Dnia 22.12.2011 o 02:00, Braveheart napisał:

The Guardian ? To z tego filmu "Strażnik" czy z jakiejś kapeli/utworu ?


Z filmu, ale takiego który po polskiemu zwie się ''Patrol''(wiadomo, kreatywność tłumaczy). Z 2006 roku to, gra Kevin Costner i Ashton Kutcher, a opowiada o ratownikach ze straży przybrzeżnej(ci, co latają takimi czerwonymi śmigłowcami i wyciągają ludzi z lodowatego morza i kilku metrowych fal). Dramat ogółem to jest, i dość mocno ''objechany'' w ocenach, ale dla mnie świetna i emocjonalna rzecz.:>

O, nowy Batman ma być, fajnie.:>
A jak przy trailerach jesteśmy, to o: http://youtu.be/nQenngt1sNQ Może będzie dobre.xD

Miłej nocy wszystkim, bo udaję się spać. Akurat przed dobre 30kilka minut będzie mi towarzyszył album 'Stupid Dream', więc może będzie śmiesznie.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 02:13, Perry_Cox napisał:

Hobbit, srobbit... Mroczny Rycerz (powstaje) KUR&@!!!
http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1-26985

E tam :P
Nie no abym mówił E tam :D Na TDKS również czekam z niecierpliwością lecz trailer doń w temacie o Filmach wczoraj dałem [ja mam to stronę temu bo mam 50 postów na stronę.. nie wiem ile Ty masz] :P
IMO i tak Hobbit zmiażdży konkurencje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Im więcej Tolkiena na ekranie tym lepiej. :3
Wiem.. im więcej Jacksona filmów i jego Fantasy tym lepiej...
Jeśli czytałeś Hobbita [Jak i inne książki Tolkiena a śmiem przypuszczać, że czytałeś] to zapewne wiesz, że nie łatwo przenieść sztukę Tolkiena na ekran.. jest po prostu tego za dużo..

Dnia 22.12.2011 o 02:16, Niflheim napisał:

Słyszałem takie plotki, ale myślałem że film będzie w 1 części

Te "plotki" już od dawien dawna są prawdą.. widać chyba na bieżąco nie śledziłeś tworzenia Hobbita :P
Najpierw wyjdzie "The Hobbit: An Unexpected Journey" [ Part1, że tak to można nazwać]
Później już będzie wieńczenie dzieła "Hobbit: There and Back Again", który premierę będzie miał w 2013 :C więc jeszcze sobie poczekamy...

Dnia 22.12.2011 o 02:16, Niflheim napisał:

No i nie można zapomnieć o trailerze nowego Batmana - http://www.youtube.com/watch?v=GokKUqLcvD8
. Uwielbiam Mrocznego Rycerza i mam nadzieję, że i tu się nie zawiode.

Ja tak samo... o tym trailerze wiem od dziś rano ... :P xD

PS: jarasz się Hobbitem mówisz ? :D Tego pewnie nie widziałeś:
http://www.filmtok.pl/Tak-powstaje-Hobbit-WIDEO-a17430
10 minut z Peterem Jacksonem i innymi na planie ;-) Zapraszam....
Czy czujesz tą magię ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witojcie marki.

Mój dzisiejszy dzień sponsoruje cytat z pewnej piosenki:
"She''s out of my life
(...)
and it cuts like a knife"
:-)

A u was kolejna bezsenna noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Ciebie i wszystkich Nocnych Marków.... zagubione Dusze, Biesów Cienia, Demonów.. Wąpierzy, i innych nieumarłych ludzi co wyłaniają się pod osłoną nocy :D.. ''Kula Nocnych Sfer'' wyrusza więc lecim z tematem.....

Dnia 22.12.2011 o 02:26, Nephren-Ka napisał:

Nom. W tym roku słuchając tego i idąc po jednej stronie ulicy nie zauważyłem 4 znajomych
stojących po drugiej stornie tejże ulicy. Focus miał naprawdę dobrą wenę robiąc podkład
i tekst do tego numeru.

Ahh te czasy.. dobry bit. No i ten flow :D...

Dnia 22.12.2011 o 02:26, Nephren-Ka napisał:

Ale ogólnie to ja bym tam większość albumu wyróżnił, ''Rób co Chcesz'', ''Gdyby...'',
''Nie ma Mnie dla Nikogo'', ''Chwile Ulotne'', ''Priorytety'', itd.xD

Czyli w sumie najlepsze kawałki czyli te, które miałem na myśli.

Dnia 22.12.2011 o 02:26, Nephren-Ka napisał:

Ty mówisz jazz h-h, ja myślę The Roots.xD Chyba najlepsi w łączniu obu tych stylów: http://youtu.be/n6tyg7V0Cu8
:>

Czas przesłuchać bo wczoraj jakoś bez mocy było :C

Dnia 22.12.2011 o 02:26, Nephren-Ka napisał:

Hmm, bardzo fajny numer(płyta widzę też chyba najlepsza w jego dorobku), dodam sobie
na taki ''bliższy w-l''.xD

Niezły co nie... gdy pierwszy raz go swego czasu usłyszałem zacierałem go cały dzień... nie zatarł się ani razu....
utwór pochodzi z płyty "Could 9"

Dnia 22.12.2011 o 02:26, Nephren-Ka napisał:

Z kojarzeniem czegoś z seriali/filmów to słabo trafiłeś, ja jestem raczej słaby w tej
dziedzinie, bo niewiele oglądam.:P

Ehh... :P

Dnia 22.12.2011 o 02:26, Nephren-Ka napisał:

Ha, większość kojarzę(mniej lub bardziej).xD Ale słuchać wszystkiego nie mam czasu, minus
interesowania się niemal każdym gatunkiem w muzyce.:P

Czyżbyś był totalnym melomanem... takim coś jak ja... znaczy się nie zamknięty na jeden gatunek muzyczny. Ja np słucham praktycznie wszystkiego co jest godne słuchania bo uważam, że w każdym gatunku czy to rap, metal, techno, Jazz, Blues, Rock itp itd..... można by tak do rana wymieniać jest fajna i piękna sprawa... lubię mieć klucze do każdych "drzwi muzycznych" [Oczywiście drzwi do Disco Polo dawno zamurowane xD] No i Soundracki of kors one też nie obchodzą się bez echa ;-)

Dnia 22.12.2011 o 02:26, Nephren-Ka napisał:

Z filmu, ale takiego który po polskiemu zwie się ''Patrol''(wiadomo, kreatywność tłumaczy).
Z 2006 roku to, ..../...../

Taaa te tłumaczenia... Kiedyś oglądałem ten film.. Chyba na TVP1 albo TVP2 ogólnie pamiętam jak się zaczynał taką fajną opowieścią o właśnie Wodnym Strażniku [tym takim w głębinach ;-) który ratuje ludzi. Oczywiście my wiemy o kim mowa... fajnie to się wszystko nawet zakończyło..] Aston tam pamiętam takiego kozaka grał co to nie on i jaki to on niby najlepszy we wszystkim....

Dnia 22.12.2011 o 02:26, Nephren-Ka napisał:

O, nowy Batman ma być, fajnie.:>

Co Ty o tym nie wiedziałeś ?

Dnia 22.12.2011 o 02:26, Nephren-Ka napisał:

A jak przy trailerach jesteśmy, to o: http://youtu.be/nQenngt1sNQ Może będzie dobre.xD

xD

Dnia 22.12.2011 o 02:26, Nephren-Ka napisał:

Miłej nocy wszystkim, bo udaję się spać. Akurat przed dobre 30kilka minut będzie mi towarzyszył
album ''Stupid Dream'', więc może będzie śmiesznie.xD

Jakiej miłej nocy... u mnie na zegarze 00:03 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 00:01, Renzov napisał:

Witojcie marki.

Witoj i Ty :D

Dnia 23.12.2011 o 00:01, Renzov napisał:

Mój dzisiejszy dzień sponsoruje cytat z pewnej piosenki:
"She''s out of my life
(...)
and it cuts like a knife"
:-)

A u mnie "Nie każde złoto jasno błyszczy.Nie każdy błądzi, kto wędruje. Nie każdą siłę starość niszczy. Korzeni w głębi lód nie skuje....Z popiołów strzelą znów ogniska a mrok rozświetlą błyskawice. Złamany miecz swą moc odzyska.Król tułacz wróci na stolicę". - J.R.R.Tolkien

Dnia 23.12.2011 o 00:01, Renzov napisał:

A u was kolejna bezsenna noc?

Jak zwykle :D to chyba pytanie w tym temacie retoryczne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2011 o 02:41, Braveheart napisał:

IMO i tak Hobbit zmiażdży konkurencje :P

Zieeeeew. A tak srsly, po prostu nie rajcuje mnie fantasy, ale Hobbita pewnie kiedyś obejrzę, bo LotR podobał mi się ze względu na epickie bitwy, choć szczerze nie wiem czego się po H* spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 00:13, Perry_Cox napisał:

Zieeeeew. A tak srsly, po prostu nie rajcuje mnie fantasy, ale Hobbita pewnie kiedyś
obejrzę, bo LotR podobał mi się ze względu na epickie bitwy, choć szczerze nie wiem czego
się po H* spodziewać.


Smaug, Smocza Góra, "katakumby" Goluma... To LotR, tylko taki trochę "wcześniejszy". IMHO najlepsza część ze wszystkich czterech jeżeli można tak powiedzieć. Fantastyka ma swoje plusy i minusy, jak wszystko zresztą. :) Osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 00:13, Perry_Cox napisał:

Zieeeeew. A tak srsly, po prostu nie rajcuje mnie fantasy, ale Hobbita pewnie kiedyś
obejrzę, bo LotR podobał mi się ze względu na epickie bitwy, choć szczerze nie wiem czego
się po H* spodziewać.

Witaj
Wiesz. Każdy lubi to co lubi :-) Fantasy mówisz Cie nie rajcuje ale jednak LOTR Ci podszedł czyli coś jednak musiało być na rzeczy.
Z tym Hobbitem było wiele niewiadomych... spekulacji, plotek czy powstanie czy nie, Czy Jackson się za to zabierze czy da sobie spokój a jeśli to czy utrzyma poziom poprzeczki, którą postawił przy LOTRach. Po trailerze [jednym zapewne z wielu] widać, że jednak doskoczył do swej poprzeczki :P.
Ale przyznać skubańcowi trzeba jedno... zna się na rzeczy. Nie robi popeliny. Te wszystkie lokacje ten klimat ta muzyka te kostiumy, przedmioty no majstersztyk... Ten film ma w sobie tą magię i za każdym razem jak go oglądam to chciałbym tam być... Mówisz, że nie wiesz czego się spodziewać po Hobbicie ?.. hmm jeśli czytałeś książkę to powinieneś wiedzieć. ;-). Ale jako "dorosły widz", a zapewne takowym jesteś ;-) powinieneś dostrzec piękno tegoż to dzieła.
A jeśli Cię to interesuje to budżet filmu wynosi aż !!UWAGA!! tu przebitka "Avatara".. 500 Mln $$$ [Tak k***! xD pół miliarda zielonych...] a żeby to wyglądało w ogromie: 500 000 000 mln dolców xD
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 01:53, Nephren-Ka napisał:

Nie wiem.:P

Trafiłeś w Wintersun. ^^ Swoją drogą dawno nie słuchałem, a to fajna płyta jest.
No i Soraka. :P

Dnia 22.12.2011 o 01:53, Nephren-Ka napisał:

Mnie to już męczy i zwyczajnie przestałem odpalać tę grę ostatnio na
dłużej niż minutę.:P

Daj spokój, ja takim ludziom po paru razach mówię co myślę i tyle. Dużo rzeczy wytrzymuje, ale są jakieś granice... :F

Ale pochwalę się, 30/1/6 Yi na refie, Occult i Leviathan na max stackach, w 30 minucie wysolowałem barona. XD Żeby nie było że się znęcam, to na mainie pięknie wygrany mecz, Soraka ratująca ludziom tyłki ftw, no i niańczenie Eza się opłacało patrząc na jego 14/2 :P

Dnia 22.12.2011 o 01:53, Nephren-Ka napisał:

Cały album mi się podoba, w sumie to chyba każdym numerem i jego tekstem mnie zainteresował(o
debiutanckiej płycie mowa ofc). Ta ostatnia, podpisana Łona i Webber, też nie jest zła,
chociaż bardziej poważna nieco.

Ja się przyznam, że - standardowo - tylko kilka kawałków słyszałem z obu płyt... <dopisuje do listy>

Dnia 22.12.2011 o 01:53, Nephren-Ka napisał:

Nie kojarzę.:P Jak młokos to ja nie słuchałem niczego ciekawego(ot, jak coś leciało,
to leciało), potem(czyli powyżej 12 lat) zainteresowałem się brutalną sieczką, a po jakimś
czasie ''wszystkim, co się da''.xD

Ja za młodu właściwie byłem zmuszony do słuchania tego, co brat. :P Potem przez THPS3 z CDA podłapałem parę punkowych kawałków (AFI <3), w sumie jakieś Linkin Parki i inne Green Daye to był niezły sposób na delikatne przejście w inne brzmienia, potem z Warrior Within przyszedł Godsmack, a jeszcze przy okazji trafiłem w gimnazjum na ludzi od cięższego grania i poznałem In Flames... I jakoś poszło, a potem wyewoluowało w to, czego słucham dziś.
Szczególnie etap LO i różnych ludzi miał na to wpływ (bo wpadło i White Stripes, i Muse, i z innej beczki Pendulum, i nawet jakiś j-rock po drodze :P). Ale jakoś nie narzekam, smutno mi się robi jak widzę czasem, jak bardzo ludzie są zamknięci na jeden nurt/gatunek/styl. ;)

Dnia 22.12.2011 o 01:53, Nephren-Ka napisał:

Z radia sporo słucham Trójki, ale w takich porach, gdzie h-h raczej nie ma wiele.:P

Przy okazji radia, to dziś w miejscowym Radiu Gdańsk był koncert utworów Grzegorza Ciechowskiego, co przy okazji przypomniało mi o kolejnym zespole do listy... ;) Trafiło się parę fajnych aranżacji (Tymon, tres.b), szkoda, że oczywiście zacząłem słuchać pół godziny po starcie. :P

Dnia 22.12.2011 o 01:53, Nephren-Ka napisał:

Hmm, coś o tym chyba właśnie w Trójce mówili.xD Kiedyś się zainteresuję, bo pomysł wydaje
się być ciekawy.:>

Sądzę, że warto się chociaż przekonać, czy styl Łukasza Ci pasuje. ;) Bo pomysłów chłopak ma pełno. Ale teraz, o ile się orientuję, robi sobie przerwę - a może to i lepiej, jest czas na odrobienie zaległości. ;P

Dnia 22.12.2011 o 01:53, Nephren-Ka napisał:

Znam pod szyldem ''The White Stripes dla ubogich''.:P

Mi tam raczej też bez szału, ale z ciekawości chciałem spytać. ;D

A dzisiaj http://youtu.be/h_bZZcQdY_0 (chyba nie wrzucałem jeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 00:04, Braveheart napisał:

Witam Ciebie i wszystkich Nocnych Marków.... zagubione Dusze, Biesów Cienia, Demonów..
Wąpierzy, i innych nieumarłych ludzi co wyłaniają się pod osłoną nocy :D.. ''Kula Nocnych
Sfer'' wyrusza więc lecim z tematem.....


Powitać i dobra noc ofc.:>

Dnia 23.12.2011 o 00:04, Braveheart napisał:

Czyli w sumie najlepsze kawałki czyli te, które miałem na myśli.


Tam są kurde wszystkie najlepsze.:P

Dnia 23.12.2011 o 00:04, Braveheart napisał:

Czas przesłuchać bo wczoraj jakoś bez mocy było :C


To masz jeszcze coś fajnego z tej samej płyty: http://youtu.be/81uB8xxjwQA :>

Dnia 23.12.2011 o 00:04, Braveheart napisał:

Niezły co nie... gdy pierwszy raz go swego czasu usłyszałem zacierałem go cały dzień...
nie zatarł się ani razu....
utwór pochodzi z płyty "Could 9"


Wiem, sprawdziłem to sobie już wczoraj(razem z całą historią wykonawcy xD). Ogólnie widzę, że ta płyta wśród fanów jest najwyżej oceniana, kiedyś też sobie z przyjemnością posłucham.:>

Dnia 23.12.2011 o 00:04, Braveheart napisał:

Czyżbyś był totalnym melomanem... takim coś jak ja... znaczy się nie zamknięty na jeden
gatunek muzyczny. Ja np słucham praktycznie wszystkiego co jest godne słuchania bo uważam,
że w każdym gatunku czy to rap, metal, techno, Jazz, Blues, Rock itp itd..... można by
tak do rana wymieniać jest fajna i piękna sprawa... lubię mieć klucze do każdych "drzwi
muzycznych" [Oczywiście drzwi do Disco Polo dawno zamurowane xD] No i Soundracki of kors
one też nie obchodzą się bez echa ;-)


No raczej.:P U mnie nie ma znaczenia gatunek, bo jak na razie w każdym znalazłem dla siebie coś fajnego. Jedyną trudnością jest nieustanny brak czasu na słuchanie, bo jest naprawdę mnóstwo materiału do ogarnięcia.:/

Dnia 23.12.2011 o 00:04, Braveheart napisał:

Taaa te tłumaczenia... Kiedyś oglądałem ten film.. Chyba na TVP1 albo TVP2 ogólnie pamiętam
jak się zaczynał taką fajną opowieścią o właśnie Wodnym Strażniku [tym takim w głębinach
;-) który ratuje ludzi. Oczywiście my wiemy o kim mowa... fajnie to się wszystko nawet
zakończyło..] Aston tam pamiętam takiego kozaka grał co to nie on i jaki to on niby najlepszy
we wszystkim....


Fakt, jak był w tej szkole dla ratowników, to kozaczył(aczkolwiek do czasu, kiedy się rozkleił - potem był już normalny). Ogólnie finałowa scena zawsze mnie rozwala. I to taki film z rodzaju, że mogę co dzień oglądać i zawsze być w to zaangażowanym(ze starymi Bondami np. też tak mam).

Dnia 23.12.2011 o 00:04, Braveheart napisał:

Co Ty o tym nie wiedziałeś ?


Pisałem przecież, że jestem na bakier z filmami.:P Bardzo mało oglądam, to i niewiele się interesuję i tak jakoś wychodzi.xD

Dnia 23.12.2011 o 00:04, Braveheart napisał:

Jakiej miłej nocy... u mnie na zegarze 00:03 :P


Ja już mam 1.03.:P Ale to ogólnie było wczoraj.xD

Sam w końcu zagrałem całe dwa mecze w LoLa(z kolegą, który w 75% meczów gra jak debil, ale ja wtedy nie mam przynajmniej do siebie pretensji, że przegrywam :P). Słuchałem Maanam, teraz nowa płyta Filipa Wojciechowskiego(świetny jazz), a potem w planie jeszcze drugi album Shpongle(psymbient z wpływami world music). Czyli nudzimy się ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 01:04, Adjatha napisał:

Ja za młodu właściwie byłem zmuszony do słuchania tego, co brat. :P Potem przez THPS3
z CDA podłapałem parę punkowych kawałków (AFI <3)

Haha skąd ja to znam :D
http://www.youtube.com/watch?v=Wck2jr6r8lE
Zawsze gdy grałem w THPS3 musiałem w tamtych czasach chociaż jeden jedyny raz obejrzeć ten filmik z Rodneyem Mullenem właśnie z AFI
"The Boy Who Destroyed The World"

"Remember when Remember when Remember when we were all so beautiful? Never
Again Never Again But since then we''ve lost our glow."

IMO Nie wiem jak Rodney robi takie rzeczy z deską.... no miazga :D Koleś się nią bawi... zwróć uwagę jak jest ten moment jak jedzie w czerwonej koszulce.
Widać, że banana ma na mordzie i to sporego.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 01:04, Adjatha napisał:

Daj spokój, ja takim ludziom po paru razach mówię co myślę i tyle. Dużo rzeczy wytrzymuje,
ale są jakieś granice... :F


Mnie to ogólnie wali, bo sam rzadko kiedy jestem przyczyną tych kłótni.:P Ale głupio się tego słucha. A potem jest problem, bo nagle z możliwości zrobienia 2 pełnych pre-made nie można zrobić żadnego. I jeszcze trzeba wybierać, z kim zagrać, co w sumie jest największym problemem(bo zna się i lubi ''in real'' te osoby).

Dnia 23.12.2011 o 01:04, Adjatha napisał:

Ale pochwalę się, 30/1/6 Yi na refie, Occult i Leviathan na max stackach, w 30 minucie
wysolowałem barona. XD Żeby nie było że się znęcam, to na mainie pięknie wygrany mecz,
Soraka ratująca ludziom tyłki ftw, no i niańczenie Eza się opłacało patrząc na jego 14/2
:P


Ja nie umiem zabijać w tej grze(i nie staram się uczyć tego robić :P). Mój rekord to chyba 22 fragi Garenem, ale to był ogólnie strasznie zdominowany mecz przez moją drużynę, i za pomocą ulti(i q+e) łatwo był się tylu dorobić.:P
Za to bardzo lubię grać tankami i zbierać asysty - mam niezły team, to 30tka wpada dość często.
W sumie, to supportem też grało mi się fajnie(Soną konkretnie), ale wtedy to już serio trzeba mieć ogarnięty team, coby ludzie nie pluli się, że nie leczysz 1000 punktów życia co 2 sekundy.:P

Dnia 23.12.2011 o 01:04, Adjatha napisał:

Ja się przyznam, że - standardowo - tylko kilka kawałków słyszałem z obu płyt... <dopisuje
do listy>


Dopisuj, dopisuj - bo warto.:>

Dnia 23.12.2011 o 01:04, Adjatha napisał:

Ja za młodu właściwie byłem zmuszony do słuchania tego, co brat. :P /ciach/


Mnie nikt nie zmuszał, sam sobie brałem kasety/płyty death metalowe z półki.xD
I ogólnie sam się muzycznie rozwinąłem, choć takie RYM też miało spory wpływ(ale to już później znacznie). Nigdy(in real, w necie znam kilku) nie spotkałem za to nikogo podobnego. Ale cóż, moje ''szczęście'' zobowiązuje.xD

Dnia 23.12.2011 o 01:04, Adjatha napisał:

Przy okazji radia, to dziś w miejscowym Radiu Gdańsk był koncert utworów Grzegorza Ciechowskiego,
co przy okazji przypomniało mi o kolejnym zespole do listy... ;) Trafiło się parę fajnych
aranżacji (Tymon, tres.b), szkoda, że oczywiście zacząłem słuchać pół godziny po starcie.
:P


Ja sobie sam zrobiłem małe przypomnienie.xD Republika, Obywatel GC i Grzegorz z Ciechowa poleciały na mp4 i były słuchane ''do południa'' podczas sprzątania i pieczenia wszelakich rzeczy.xD

Dnia 23.12.2011 o 01:04, Adjatha napisał:

A dzisiaj http://youtu.be/h_bZZcQdY_0 (chyba nie wrzucałem jeszcze)


O, Indukti.:> Fajny projekt całkiem, znam go już dość dawno(wiadomo, jak fan Riverside sprawdzałem wszystko, gdzie pojawiał się Mariusz Duda xD). Podobają mi się ich nagraniach partie skrzypiec, a i same kompozycje dobre. Jeden z moich ulubionych ''progresywnych'' polskich zespołów(zaraz po Riverside i Abraxas).:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 01:22, Braveheart napisał:

"Remember when Remember when Remember when we were all so beautiful? Never
Again Never Again But since then we''ve lost our glow."

Teksty Havoka to imo najmocniejsza część twórczości zespołu, polecam. :P (może niekoniecznie ten fragment, ale ogólnie jak najbardziej)

Dnia 23.12.2011 o 01:22, Braveheart napisał:

IMO Nie wiem jak Rodney robi takie rzeczy z deską.... no miazga :D Koleś się nią bawi...
zwróć uwagę jak jest ten moment jak jedzie w czerwonej koszulce.
Widać, że banana ma na mordzie i to sporego.

Gdybym tak potrafił, to też bym miał pewnie. :D
"He is widely acknowledged as one of the most innovative and influential street skaters in the history of skateboarding."
Jeśli jeździ nadal, to leci już mu chyba trzecia dyszka na desce. Kupa czasu. I, patrząc chociażby na listę wymyślonych tricków, naprawdę spory wpływ na całość, eee, sportu? Tak to się określa? ^^

Swoją drogą, trochę żałuję, że nigdy się nie nauczyłem jeździć - byłoby na czym się ruszać na uczelnię... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich właśnie grałem w maincrafta i odkryłem że ta gra jest wybrakowana bo nie mogę nawet kilku lampek do jednej dźwigni podłączyć albo pół gry szukam jednego zasobu.Ale i tak zrobiłem piramidę.

20111223014416

20111223014428

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 01:45, benq20 napisał:

Ale i tak zrobiłem piramidę.

Coś mi ona bardziej zikkurat przypomina. :)

A ja się zasiedziałem, zabrałem się za wpisik na gramsajcie i nagle zrobiła się druga w nocy.. komputer i internet to jednak dzieło szatana. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 02:05, Albii napisał:

A ja się zasiedziałem, zabrałem się za wpisik na gramsajcie i nagle zrobiła się druga
w nocy.. komputer i internet to jednak dzieło szatana. ^^

Kogo moje oczy widzą :D Agenta Chaosu ? :D... cudzozwańcu Ty...
Co tam Albii.. I co ten kolo co mi o nim mówiłeś na gg odpisał ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie mów bo studiuję infromatyke i chce pójść na kierunek bo taki jest na mojej uczelni jak projektowanie gier komputerowych:D a może zrobie dwa kierunki bo jeszcze podobają mi sie inteligentne systemy komputerowe.


BtW. taki krótki parę przemyśleń, podsumowań ale gdzieś już to słyszełm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

Powitać i dobra noc ofc.:>

Taaa no bo komu na co dobry dzień ... ogólnie to ja Ciebie za dnia na gramie nie widuje xD
Chyba jeszcze nie było okazji bym Ci odpisał na gramie w normalnym temacie :P

Dnia 23.12.2011 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

Tam są kurde wszystkie najlepsze.:P

Racje... jednak kinematografia to kkinematografia

Dnia 23.12.2011 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

To masz jeszcze coś fajnego z tej samej płyty: http://youtu.be/81uB8xxjwQA :>

Dobre to to :D....

Dnia 23.12.2011 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

Wiem, sprawdziłem to sobie już wczoraj(razem z całą historią wykonawcy xD). Ogólnie widzę,
że ta płyta wśród fanów jest najwyżej oceniana, kiedyś też sobie z przyjemnością posłucham.:>

i knew it.

Dnia 23.12.2011 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

No raczej.:P U mnie nie ma znaczenia gatunek, bo jak na razie w każdym znalazłem dla
siebie coś fajnego. Jedyną trudnością jest nieustanny brak czasu na słuchanie, bo jest
naprawdę mnóstwo materiału do ogarnięcia.:/

Taaa ale ponoć do muzyki niby nic nie trzeba.... przeca ona sobie tylko leci :P a my możemy robić co innego

Dnia 23.12.2011 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

> Taaa te tłumaczenia... Kiedyś oglądałem ten film.. Chyba na TVP1 albo TVP2 ogólnie
Fakt, jak był w tej szkole dla ratowników, to kozaczył(aczkolwiek do czasu, kiedy się
rozkleił - potem był już normalny). Ogólnie finałowa scena zawsze mnie rozwala. I to
taki film z rodzaju, że mogę co dzień oglądać i zawsze być w to zaangażowanym(ze starymi
Bondami np. też tak mam).

Pamiętam... przeszedł tą przemianę :P i lekko się ogarnął... ale Epic Fail Kostnera w stylu Ikara niezapomniany

Dnia 23.12.2011 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

Pisałem przecież, że jestem na bakier z filmami.:P Bardzo mało oglądam, to i niewiele
się interesuję i tak jakoś wychodzi.xD

oj oj oj oj oj oj xD

Dnia 23.12.2011 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

Ja już mam 1.03.:P Ale to ogólnie było wczoraj.xD

Wiem, że było wczoraj xD
jakoś czas minął szybko

Dnia 23.12.2011 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

Słuchałem Maanam,
teraz nowa płyta Filipa Wojciechowskiego(świetny jazz), a potem w planie jeszcze drugi
album Shpongle(psymbient z wpływami world music). Czyli nudzimy się ile wlezie.

Jazzik :D nocą... hmmm dobra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować