Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2013 o 04:41, vegost napisał:

Kawał baby :) Ja tam chyba wolę piosenki ze starego bonda :)

Nom serio.
Kawał z niej kobiety. Można by powiedzieć, że jest zmasowana :D
Co do bonda to też wole tamte starsze. Żaden Skyfall nie przebije "Golden Eye" Tiny Turnner.

http://www.youtube.com/watch?v=bkBYVNrjjIs
Dzięki cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 04:44, Braveheart napisał:

Co do bonda to też wole tamte starsze. Żaden Skyfall nie przebije "Golden Eye" Tiny Turnner.

Nie ma mowy, żeby ktoś ją przebił :) Legend never die :) A teraz Nicole Kidman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harry Potter bez okularów wygląda paskudnie a ta jego partnerka nie ma biustu :D Po co jej kiecka ? :D Naprawdę, fatalnie się oni ubierają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 04:50, vegost napisał:

Harry Potter bez okularów wygląda paskudnie a ta jego partnerka nie ma biustu :D Po co
jej kiecka ? :D Naprawdę, fatalnie się oni ubierają ;/

Harry jeszcze dawał rade. Stewart wyglądała fatalnie i jakby była na jakimś mega kacu. A w sposób jaki się wypowiadała... eeee "Co ja tu K***a robię" jakby jej ktoś kołka w gardło wsadził. Dobrze,że już to mamy za sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 04:53, Braveheart napisał:

Harry jeszcze dawał rade. Stewart wyglądała fatalnie i jakby była na jakimś mega kacu.
A w sposób jaki się wypowiadała... eeee "Co ja tu K***a robię" jakby jej ktoś kołka w
gardło wsadził. Dobrze,że już to mamy za sobą :P


No Harry dał radę. Ale ona to nie wiem, jak by na siłę tam siedziała i taka była zamulona :D Może łyknęła tyle środków przeciwstresowych, że ją wstrząsnęło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie było "In Memoriam"...

O ku..a... To Nora Ephron nie żyje? WTF!? Jak mogłem przegapić taką informację...? Jak!? :(

Nikt już nie pisze takich scenariuszy jak do "Kiedy Harry Poznał Sally..." czy "Bezsenności z Seattle"... Nikt... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 05:11, vegost napisał:

Czy to Richard Gere ? Jaki on stary się zrobił.. siwe włosy i okulary bzzz ... >.<

Tak to on...
Siadł strasznie =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 05:11, Braveheart napisał:

Tak to on...
Siadł strasznie =/


Chyba już nikt nie wygląda dobrze. Wszyscy znani dobrzy aktorzy, są już po prostu emerytami.. Stallone jeszcze coś tam kręci i gra, ale też wapniak taki, że szok.. Chyba czas się pogodzić z tym, że ulubieńcy lat 80 i 90 nie wytrzymali próby czasu.. Czas na młodzież ? Nawet nie mogę tego słuchać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 05:15, vegost napisał:

Chyba już nikt nie wygląda dobrze. Wszyscy znani dobrzy aktorzy, są już po prostu
emerytami.. Stallone jeszcze coś tam kręci i gra, ale też wapniak taki, że szok.. Chyba czas się
pogodzić z tym, że ulubieńcy lat 80 i 90 nie wytrzymali próby czasu.. Czas na młodzież
? Nawet nie mogę tego słuchać ;/

Richard najlepszy był w "American Gigolo"... ;) Oglądał to ktoś z Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piosenkarka zdobyła najbardziej prestiżową statuetkę o której niektórzy aktorzy wręcz marzą a ta tylko "zaśpiewała" ehhh.
nie czuje tego kisielu już ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 05:20, Braveheart napisał:

Piosenkarka zdobyła najbardziej prestiżową statuetkę o której niektórzy aktorzy wręcz
marzą a ta tylko "zaśpiewała" ehhh.
nie czuje tego kisielu już ;/


Ale wiesz.. to za piosenkę do filmu. Dla piosenkarzy raczej liczy się Grammy. A film powstaje ile razy w ciągu roku ? :) Raz dostała i więcej nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 05:25, Braveheart napisał:

Oooo
Charlize Theron ta to zawsze będzie piękna... :D
Kurde Hoffman <--- też siadł


Irytuje mnie ona zawsze. A dlatego, że strzyże się jak facet na krótko. Dziwnie wygląda. No i jest bardzo wysoka a Hoffman niziołek i stary XD Jak mówiłem, wszyscy już padają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 05:31, Janek_Izdebski napisał:

I prostak jak zawsze... ;D

Haha i jak zawsze, jego filmy są średnie, ale śmieszne. Pamiętam jego film: "Od zmierzchu do świtu" Z Clooneyem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować