Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2013 o 01:49, meryphillia napisał:

Co tam robaczki tak w ogóle?
Znowu bezproduktywnie śpicie zamiast słodko bezproduktywnie nicnierobić w środku nocy. ;]

Pewnie, po co robić cokolwiek, skoro i tak kostucha żwawo depcze nam po piętach :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Oscary, ale z prywatnego streamu C+... Okazało się, że to tylko próbka i trzeba zabulić przynajmniej 3 zł na 3 dni.. Ok, ale patrzę, że nie ma płatności telefonem i tylko przelew a aktywacja trwa parę godzin. TO mówię, wale to złodzieje :< Kiedyś miałem Cyfrę +.. a to jedyna stacja w Polsce, która to transmituje. Ogólnie skandal ;/ W necie nie ma nawet czego szukać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 02:57, Janek_Izdebski napisał:

A znacie jakiś w miarę legalny stream tej ceremonii, bo niestety nie posiadam C+. Z góry
dzięki.


Legalnego chyba nie ma. U nas na 100 % nie ma. W necie szukałem, ale bez skutecznie. Jeśli są, to prywatne, które nie są ogólnodostępne dla wszystkich. Znalazłem jeden prywatny steaming, ale trzeba płacić. Z resztą, możesz sobie obejrzeć godzinę prawię za free. Taki trial, potem możesz dalej oglądać, ale trzeba odczekać 30 minut. http://weeb.tv/channel/canalplus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:01, vegost napisał:

Legalnego chyba nie ma. U nas na 100 % nie ma. W necie szukałem, ale bez
skutecznie. Jeśli są, to prywatne, które nie są ogólnodostępne dla wszystkich. Znalazłem jeden
prywatny steaming, ale trzeba płacić. Z resztą, możesz sobie obejrzeć godzinę prawię za free.
Taki trial, potem możesz dalej oglądać, ale trzeba odczekać 30 minut. http://weeb.tv/channel/canalplus.

Dzięki, vegost. IMHO to skandal, że C+ ma od lat monopol na tę imprezę w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:04, Janek_Izdebski napisał:

Dzięki, vegost. IMHO to skandal, że C+ ma od lat monopol na tę imprezę w Polsce...


Cóż.. C+ była mądrzejsza od naszej kochanej TVP, która najwyraźniej oddała galę bez walki.. Jeszcze 2 lata temu TVP transmitowała Oscary. Najwidoczniej dla nich, to jest nic nie warta transmisja i zbyt dużo to kosztowało. A oni chcą abonament tak ? Ciekawe za co. Matoły jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:05, meryphillia napisał:

Prawo wolnego rynku, a nie skandal...

IMO nigdy nie ogarniam ludzi co siedzą w nocy, bo obejrzeć coś tak nudnego jak Oscary. ;P

"De gustibus non disputandum est." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:06, vegost napisał:

Cóż.. C+ była mądrzejsza od naszej kochanej TVP, która najwyraźniej oddała galę
bez walki.. Jeszcze 2 lata temu TVP transmitowała Oscary. Najwidoczniej dla nich, to jest nic
nie warta transmisja i zbyt dużo to kosztowało. A oni chcą abonament tak ? Ciekawe za co.
Matoły jedne.

Nie mogę nic innego zrobić, jak zgodzić się z Tobą w 100%, vegost. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 02:51, vegost napisał:

Oglądałem Oscary, ale z prywatnego streamu C+... Okazało się, że to tylko próbka i trzeba
zabulić przynajmniej 3 zł na 3 dni.. Ok, ale patrzę, że nie ma płatności telefonem i
tylko przelew a aktywacja trwa parę godzin. TO mówię, wale to złodzieje :< Kiedyś
miałem Cyfrę +.. a to jedyna stacja w Polsce, która to transmituje. Ogólnie skandal ;/
W necie nie ma nawet czego szukać :/

Ja oglądam. tu
http://www.firstrow1.eu/watch/171274/1/watch-oscars-:-85th-annual-academy-awards.html#

Jeżeli posiadasz kanał "E!" to tam również leci na żywo... Jak na ten moment 2 moje trafy okazały się pewniakami :)

EDIT:
O już trzeci traf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:09, Janek_Izdebski napisał:

Nie mogę nic innego zrobić, jak zgodzić się z Tobą w 100%, vegost. :)

Wiadomo... Zamiast robić głupie seriale typu "M jak Miłość" czy "Na dobre i na złe", mogli by naprawdę zaangażować się społecznie i pokazać, że też mogą coś zrobić dla pasjonatów kina i filmów. Gala jest tylko raz na rok... Żal i tyle. Normalnie bym wykupił C+ w UPC, ale 20 zł to trochę drogo jak na miesiąc i za 3 programy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:05, meryphillia napisał:

IMO nigdy nie ogarniam ludzi co siedzą w nocy, bo obejrzeć coś tak nudnego jak Oscary. ;P

Ktoś coś tu mówił o bezproduktywnym nicnierobieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:14, vegost napisał:

Tak, ale nie ma tu nawet HD :P Pixele sama i tyle.

Ehh ta społeczność....

Pewien raper kiedyś powiedział
"Nie musi być HD, byle zawsze był kolor"

EDIT:
Gadasz o reklamach Cocacoli a w twoim tez są reklamy oh ironio.

EDIT2:
Ale jednak dzięki za link ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:16, Braveheart napisał:

> Tak, ale nie ma tu nawet HD :P Pixele sama i tyle.
Ehh ta społeczność....

Pewien raper kiedyś powiedział
"Nie musi być HD, byle zawsze był kolor"

EDIT:
Gadasz o reklamach Cocacoli a w twoim tez są reklamy oh ironio.


Gdzie widziałeś reklamę na C+ ? :D Wiesz i do tego tam jest polski komentarz. Jest bardzo wygodnie. Ale z twojego stream też korzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:18, vegost napisał:

Gdzie widziałeś reklamę na C+ ? :D Wiesz i do tego tam jest polski komentarz. Jest bardzo
wygodnie. Ale z twojego stream też korzystam :D

Spoko spoko :)
w przerwie te komentarze niczym reklama CC :D a co do lektora fajna sprawa ale jak ktoś zna angielski to tego nie potrzebuje ... ok oglądam. :P

EDIT:
Kurde.. Hobbit za charakteryzacje nie dostał ehhh szkoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 03:21, Braveheart napisał:

Kurde.. Hobbit za charakteryzacje nie dostał ehhh szkoda :P


HAha byłem zdziwiony, że Hobbit i Hickcook przegrał XD Jackman wyglądał jak stary dziad XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować