Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2013 o 04:04, meryphillia napisał:

/.../ Mi tam miło się siedzi po nocach i wcale z tego powodu nie cierpię, wręcz nawet przeciwnie.
;)

To co robisz w dzień? Odsypiasz noc? No cóż, niektórzy idą spać o 5 rano i śpią do południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 04:59, KrzysztofMarek napisał:

To co robisz w dzień? Odsypiasz noc? No cóż, niektórzy idą spać o 5 rano i śpią do południa.


Zależy od wielu czynników.
Najczęściej przesypiam, ale czasami trzeba coś zrobić w środku dnia i niestety trzeba wczesniej się obudzić (wtedy już jak najbardziej "cierpie" ;) ).
Ale na przykład można połączyć "cierpienie" takie z czymś przyjemnym i dzisiaj wcześniej wstać muszę, bo się umówiłem na wspólne granie ze znajomymi po sieci. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 05:07, meryphillia napisał:

>/.../ > Ale na przykład można połączyć "cierpienie" takie z czymś przyjemnym i dzisiaj wcześniej
wstać muszę, bo się umówiłem na wspólne granie ze znajomymi po sieci. ;D

>
To może lepiej wcale nie spac? Tylko długo tak się nie da. Ja sam jestem ciekaw jak będzie przez dzisiejszy dzień po nieprzespanej nocy. Zresztą to już ostatni dzwonek na pisanie w TYM wątku . Przynajmniej dzisiaj ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 02:29, Kadaj napisał:

> I jak się podoba nasz pierwszy taniec?:P
Nie jestem fanem ani znawcą sztywnych tańców, więc się nie wypowiadam. ;p



Staraliśmy się żeby nie był sztywny:P

Nie wiem czemu ale chyba codziennie oglądam sobie nagranie naszego pierwszego tańca;)

Szkoda, że to tak szybko minęło i już raczej żadne wydarzenie nie będzie tego pokroju co własny ślub, serio można poczuć się wyjątkowo jak specjalnie dla Ciebie przyjeżdża z całej Polski (w moim przypadku również z Francji) około 150 osób;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 00:37, Citkowsky napisał:

Staraliśmy się żeby nie był sztywny:P

Taki taniec. ;p
Ja ostatnio się w zouka wkręciłem, więc mam "trochę" inne standardy:
http://www.youtube.com/watch?v=r9g32IxDhKw

Dnia 09.09.2013 o 00:37, Citkowsky napisał:

Szkoda, że to tak szybko minęło i już raczej żadne wydarzenie nie będzie tego pokroju
co własny ślub

Rozwód i kolejny ślub. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w Aliens: Colonial Marines i chyba znalazłem głównego faworyta do tytułu najbrzydszej gry roku. Nawet Afterfall dostarcza lepszych wrażeń estetycznych. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 01:51, Kadaj napisał:

Pograłem trochę w Aliens: Colonial Marines i chyba znalazłem głównego
faworyta do tytułu najbrzydszej gry roku. Nawet Afterfall dostarcza lepszych
wrażeń estetycznych. : /

Hej. A te patche z nowymi teksturami HD nie poprawiły wyglądu tej gry? Nadal jest tragicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 01:54, Janek_Izdebski napisał:

Hej. A te patche z nowymi teksturami HD nie poprawiły wyglądu tej gry? Nadal jest tragicznie?

Nie wiem jak było, bo grę dorwałem niedawno w promocji, ale obecnie jest brzydko - łącznie z paskudnie rozmazanym hudem. I raczej zwiększenie rozdzielczości tekstur niewiele da, musiałby je jakiś dobry grafik zrobić od nowa. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 02:06, Kadaj napisał:

Nie wiem jak było, bo grę dorwałem niedawno w promocji, ale obecnie
jest brzydko - łącznie z paskudnie rozmazanym hudem. I raczej zwiększenie rozdzielczości
tekstur niewiele da, musiałby je jakiś dobry grafik zrobić od nowa. ;p

A ponoć kilka miesięcy temu twórcy wypuścili kilugigabajtowy patch z teksturami HD. Widać to nawet grze nie pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 03:30, KrzysztofMarek napisał:

Czy już nikt nie cierpi na bezsenność? Cóż za szczęśliwi ludzie!

Ja przez ostatni brak czasu wolę w nocy w końcu pograć w tę grę co miałem skończyć 2 miesiące temu, albo obejrzeć zaległy film niż siedzieć tutaj.
A jak już jestem to nikogo nie ma.

Moje szczęście. Kiedyś tu było mnóstwo ludzi, te forum powoli wymiera. Z pierwszych dni tego serwisu zostało zaledwie kilka osób które kojarzę.
Ech, zbyt sentymentalny się robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 01:17, meryphillia napisał:

Weekend nabki!

Co tu znowu tak cicho? ;]

Pewnie dlatego że właśnie weekend :D Od kompa i forum też trzeba czasem odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 02:41, Darkstar181 napisał:

> Co tu znowu tak cicho? ;]
Pewnie dlatego że właśnie weekend :D Od kompa i forum też trzeba czasem odpocząć.


Ja co dzień jestem, ale nie mam o czym pisać.;p
Poza tym już chyba się zestarzałem, bo już przed 1 niemal zasypiam na siedząco i tyle wychodzi z siedzenia po nocy.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pocztówka z Rook Island.

A sama gra jest ... dobra. Nie crapowata ani też niestety nie cudowna choć bawić się przy niej można, to fakt. Tylko najgorsze jest chyba to, że po wybiciu wszystkich wrogów zostają nam do tłuczenia tylko zwierzaczki a to zbyt fascynujące nie jest.

20130915005140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 00:52, meryphillia napisał:

Demencja starcza dopada.


Trochę to wpływ Neverwinter, bo to jest tak nudna gra, że jak odpalę po północy, to zaraz usypiam.:/ Ale też ma jakieś coś w sobie, że chce się w nią trochę pograć(chociaż raczej w dzień).
Większy wpływ jest taki, że już chyba z miesiąc obiecuję sobie wyspać się porządnie przez te 2-3 dni z rzędu i chyba raz wyszedł mi taki jeden, i wcale nie było ''porządnie''.xD

Dnia 15.09.2013 o 00:52, meryphillia napisał:

Ja tam mocno młoce małpiatki w tankietkach do rana.
Nie ma to tamto i zmiłuj.
Tym bardziej gdy w grę wchodzi darmowa premka. :3


Hmm, osobiście nic nie grałem, ale jeszcze 4-5 fragów na chińskim T-34, połowa tego na Churchillu i bonusik za misję wpadnie. To są właśnie plusy tego, że brat też sobie jeździ na moim koncie.xD
Gorzej że nie wiem co zrobię z tym premium na tydzień, bo grać tyle pewnie nie będzie mi się chciało, ale z drugiej strony zmarnować szkoda.;p

W słuchawkach niby Kyuus, ale na forumku zapuścimy sobie starą i dobrą techniaweczkę: http://youtu.be/Q5GjVvlmg3o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złamałem się... Diablo III na PS3 nieoczekiwanym sposobem znalazło się w moim koszyku z zakupami i tylko czeka aż lada moment wywalę się przed telewizorem, aby znowu młócić pomiot piekielny.

A tu jeszcze nowy Rayman na wykończeniu jest :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować