Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2013 o 00:46, meryphillia napisał:

Nie zmienia to faktu, że tutaj istny pomór panuje...

Starzejo się wampiry to i sypać się poczynajo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 00:46, meryphillia napisał:

Nie zmienia to faktu, że tutaj istny pomór panuje...


Ja jestem za mało inteligenty żeby prowadzić dyskusję.:P
Poza tym jest tyle ciekawych rzeczy do roboty nocną porą, że jak zaczynam słuchać muzyki, tak na tym poprzestaję.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat jest taki, że znowu wywaliło mi GTA do pulpitu. :F

Skundlona gra, płacisz i wymagasz, a musisz się gibac by cholerstwo w ogóle zadziałało na kompie, jak juz działa to w chwilami irytującym framerate, a koniec końców potrafi się wysypać bez powodu.

Nic tam, polatamy zatem nieco wśród gwiazd i gwiezdnych małpiszonów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 00:56, Renzov napisał:

> Pierwszy post jako żonaty w tym temacie.
Gratulacje... Hm... Chyba...
:D


A dzięki, dzięki:p

Żona śpi a ja siedzę i sobie oglądam nasz pierwszy taniec i próbuję jakąś sensowną kompilację ułożyć bo mam 2 nagrania robione z różnych stron:P

I ciągle się zastanawiam czy kupować monitor i xboxa czy też zachować kasę na jakieś gorsze chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granie na PC... W sumie dawno tego nie robiłem dla przyjemności... W ogóle nie pamiętam kiedy ostatnio grałem na czymkolwiek w cokolwiek dla przyjemności :/

A GTA ma problemy z wywalaniem na chyba wszystkich platformach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup Xboxa i telewizor :D

Znajdź serial jaki lubi luba, kup DVD, będzie pretekst do kupna TV i taniego odtwarzacza DVD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.
Nie wiem czy gratulować, czy z zrozumieniem pocieszająco poklepac po plecach. :D

Ja tam nadal sobie z kwiatka na kwiatek wolę pochasać pomimo starczego wieku.
Żona przeszkadzałaby mi w graniu kiedy tylko mam ochotę, więc nadal jej nie planuję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 01:00, Sigu napisał:

A GTA ma problemy z wywalaniem na chyba wszystkich platformach...

Mi swego czasu nie wywalało, odpuściłem granie w połowie z powodu znudzenia, w połowie przez durne GfWL (nie działały save''y sprzed formatu). : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 01:02, meryphillia napisał:

Żona przeszkadzałaby mi w graniu kiedy tylko mam ochotę, więc nadal jej nie planuję.


Moja sama lubi sobie pograć i odkąd mieszkamy ze sobą (jakieś 2 lata) nigdy nie miała nic przeciwko temu żebym grał.
Teraz to już gdzieś od roku to mi się w nic grać nie chce nie licząc fify 13 jak kumple przyjdą to przy piwku się pogra dla relaksu.

A żona moja to jak gra to głównie w Heroesów III.

Sigu

Nadal mam starego CRT przy kompie i wypadałoby już to zmienić a fajny monitorek 23'' jest za 6 stówek, telewizory jakiekolwiek 32'' zaczynają się gdzieś od 1 000zł także jednak zostanę przy monitorze;)

A Xboxa chcę głównie dla GTA V i z czasem może kinecta chcielibyśmy dokupić.

Przedwczoraj byliśmy u znajomych i mieli ps3 z moovem. Zabawa przednia, szczególnie po paru głębszych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawa z Kinectem jest nieco inna, ale muszę przyznać, że grupa studentów dobrze bawi się przy Dance Central, Fruit Ninja i Kinect Adventures... Po paru głębszych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 01:07, Citkowsky napisał:

Moja sama lubi sobie pograć i odkąd mieszkamy ze sobą (jakieś 2 lata) nigdy nie miała
nic przeciwko temu żebym grał.


Zuch kobieta trzeba przyznać.
Większość niestety na gry w jakiejkolwiek formie reaguje jak na trędowatego. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 01:09, Sigu napisał:

Zabawa z Kinectem jest nieco inna, ale muszę przyznać, że grupa studentów dobrze bawi
się przy Dance Central, Fruit Ninja i Kinect Adventures... Po paru głębszych :D



Hmm, kinect jest gorszy od moove''a czy tego nie da się porównywać?

Na tym moovie graliśmy w rzucanie kulą (pierwszy rzuca i reszta musi rzucić jak najbliżej) i w rzut dyskiem i było bardzo fajnie.
Na kinekcie jak to tak na prawdę wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzut kulą na Kinekcie? Bierzesz wazon i rzucasz. Wyobraź sobie, że uprawianie sportu za pomocą Move to ruszanie kulką, a za pomocą Kinecta, to po prostu ten sport w formie statycznej. Kinect wykrywa ruchy ciała i odwzorowuje je na ekranie.

Trzymaj link. Bardzo jajcarskie porównanie :)
http://www.youtube.com/watch?v=ehfuaUeCqs0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duma mojej floty.

Rzeźnik, którym dość często udaje się zrobić Jesień Średniowiecza na wrogu, jak przed chwilą, gdy najpierw broniłem własnego Commandera przed napastnikami, a później z powodzeniem wykonałem chytry atak na wrogiego Commandera wlatując mu nieznośnie na opasły tyłeczek. :D.

Całkiem sympatyczna strzelanka muszę powiedzieć i znacznie milej mi się w nią gra niż w Warthundera.

20130826020330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 01:16, Sigu napisał:

Taa... Bo w Polsce to nadal jest zabawa dla dzieciaków.


Kiedy gry na świecie stały się akceptowalną normą? Rozrywką jak każda inna? W Korei, może, ale na zachód? Stany szczególnie są prekursorem w demonizacji gier. Co zresztą jest w pewnym sęsie ironiczne, bo nikt nie patrzy na Ciebie dziwnie, kiedy na FB pojawia się status z farmvile, czy innych.
Najlepszym tego przykładem jest matka koleżanki. Zapraszała mnie do gry na FB, ale nabija się z własnego syna, że siedzi i gra.
Zresztą to jest idiotyczna dyskusja, którą prowadziło każde pokolenie. Jak dzisiejsze dzieciaki będą mieć swoje dzieci, to zaczną narzekać na coś innego. Co i tak już widać w raz ze wzrostem popularności casualowych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Refleksja (?) na dziś.

Jestem anglofilem. Czytam książki po angielsku, nie uznaję hollywoodzkich filmów z lektorem (bo często zagłusza oryginalne głosy), a dubbing to już w ogóle traktuję jako zbrodnię. W moich pisanych prywatnych wypowiedziach zdarzają się lole czy inne popularne skrótowce. Ale jak widzę oficjalne zaproszenie na masową imprezę napisane po polsku, z takimi kwiatkami jak "relax" to mam ochotę organizatora utopić w Odrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować