Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Co tam śpiochy?
Widzę że znowu "dajecie radę" w propagowaniu jedynie słusznego spamu... ;]

Poczyniłem postępy w konstruowaniu bardziej ambitnej batalii tym razem.
Aktualnie jestem na etapie kontrolowania czy poszczególni strażnicy wywiązują się należycie z pracy, coby później milej się ich odstrzeliwało. ;]

20131029010121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Nocnych Marków? :)
Jak się czujecie po zmianie czasu? Jakieś problemy z dostosowaniem się do nowej sytuacji? :D Ja jestem głownie wkurzony, że tak szybko robi się ciemno. Już kolo 17 jest czarno, a będzie tylko gorzej. Komu przeszkadza czas letni?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ubiegłeś mnie :D
Ja tam staram się znaleźc wszystkie zagadki Riddlera w Batman Arkham City i prawie mi się to już udało :) A w bibliotece Steama czeka na mnie pachnący świeżością Tomb Raider - co ciekawe będzie to mój pierwszy kontakt z tą serią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2013 o 01:07, pawbuk napisał:

A w bibliotece Steama czeka na mnie pachnący świeżością Tomb Raider
- co ciekawe będzie to mój pierwszy kontakt z tą serią :D


Nigdy nie czaiłem co w tej serii jest takiego zachwycającego.
Bawiłem się tylko za czasów ery PSX i nie znalazłem w niej nic co by przyciągnęło by w ogóle którąkolwiek z części skonczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2013 o 01:07, pawbuk napisał:

Ech, ubiegłeś mnie :D
Ja tam staram się znaleźc wszystkie zagadki Riddlera w Batman Arkham City i prawie mi
się to już udało :) A w bibliotece Steama czeka na mnie pachnący świeżością Tomb Raider
- co ciekawe będzie to mój pierwszy kontakt z tą serią :D

dziwny moment na zaczynanie z serią. przejdź koniecznie Legend, Anniversary i Underworld. dziwne gry, zupełnie inne, ale jednak trzeba znać.
ja dzisiaj jak głupi czytam fancicki z Harry''ego Pottera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2013 o 01:20, meryphillia napisał:

Nigdy nie czaiłem co w tej serii jest takiego zachwycającego.


Też nie wiem i zamierzam to sprawdzić :D Oceny są zachęcające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2013 o 01:44, Robertcik1 napisał:

przejdź koniecznie Legend, Anniversary i Underworld.
dziwne gry, zupełnie inne, ale jednak trzeba znać.

Oj tam, nowy Tomb Raider nie jest powiązany z wcześniejszymi częściami i wcale ich znać nie trzeba. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2013 o 01:59, Kadaj napisał:

Oj tam, nowy Tomb Raider nie jest powiązany z wcześniejszymi częściami i wcale ich znać
nie trzeba. ;p

no wiem, ale równie dobrze można zacząć od prawdziwego Tomb Raidera, a nie od tej świetnej gry, która pod tytułem wyszła, ale niewiele ma z TR wspólnego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nowy TR, to nieco inna liga.
Minęła niejako cała epoka zarówno w wizualizacji gier, jak i ich ogólnej mechanice czy formie prezentacji.


Nie mogę zmusić dziadów zmotoryzowanych do zastosowania konkretnej prędkości pojazdu i nie wiem czemu żadne komenda skryptowa nie chce zadziałać.
Łazęgi psują mi plan powolnego i łatwego do trafienia celu. :D

Ale sukcesem jest że zaczeli w ogóle się przemieszczać w pojeździe bo totalnie nie mogłem tego ogarnąć zwykłymi komendami bez potrzeby babrania się konkretnym skryptem.
Misja będzie wypas. ;3

20131029022611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 00:15, LubieWafle napisał:

Hmm... witam. ONZ planuje stworzyć system przeciwko asteroidom w celu obrony planety.
Całkiem ciekawe rozwiązanie, co o tym sądzicie?


Zależy na ile to będzie skuteczne :D Choć z drugiej strony wolałbym się nie przekonać nigdy o tej skuteczności :) A jak to ma wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System...
Czytaj wydadzą miliony na opracowanie procedur, bo na realną "obronę" nie ma co liczyć.
To jak bardzo rządzących interesuje czy coś z kosmosu nam na łeb spadnie, sugeruje chociażby zabranie środków na satelitarny system śledzenia kosmicznego śmietnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu cisza śpiochy. ;]
I to w weekend jeszcze...

Dzisiaj muszę do rana siedzieć, bo źle zaplanowałem meeting z maupeczkami kochanymi opancerzonymi.
Ale wystarczy na razie zwierzyńca, czas pogrzebać nieco przy misji. ;]

I tak mija kolejny dzionek słodkiego nicnieróbstwa. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 01:33, meryphillia napisał:

Znowu cisza śpiochy. ;]
I to w weekend jeszcze...


Jesteśmy cicho, bo czuwamy :D Zresztą, jakoś nawet nie ma czasu tu w temacie napisać, bo tyle do zrobienia jest :D

Dnia 03.11.2013 o 01:33, meryphillia napisał:

I tak mija kolejny dzionek słodkiego nicnieróbstwa. :3


To Ci się już nie nudzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi raczej o to, że nicnierobienia z czasem może się znudzić - sam tego doświadczylem :D W każdym razie bardziej się je docenia, gdy jest jedynie tymczasowym stanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah...

Jak się nie umie dobrze nicnierobić, to i się człowiekowi nudzi, ale człowiek inteligentny ma tyle zainteresowań, że słodkie nicnierobienie jest miłe i nienudzące.
Ot chociażby podczas majstrowania kolejnych wymysłów w edytorze Army. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy, to dobry temat, ale opis pasuje.
Jak walczycie z bezsennością? Próbuje od 3 tygodni tabletek aktiv doppel herz na sen.
Jednak nie działają. Kładę się spać regularnie od kilku miesięcy Północ spać 7-8 wstać.
Nie jestem jednak zasnąć nawet przez 3 godziny. I rano czuję się fatalnie. Wcześniej mi to nie przeszkadzało, aż tak bardzo, bo dłuzej spałem. Czuje się tragicznie z rana. Pigułki jedyne co pomagają, że jestem ciut bardziej wypoczęty jednak poza tym, to nie czuję dużej różnicy.
Jak zasnę, to potrafię spać długo kiedyś nawet 12h(ah ta niedoczynność tarczycy) tylko, że nie potrafię zasnąć, a robie sobie dobre warunki. Dodam, że kiedys jak chciałem, to potrafiłem nie spać nawet 2 dni podrząd. Gdybym się nie zmuszał, to bym zasypiał 2-5 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takie problemy, to lekarz a nie forume. ;)

Podłoże bezsenności może być różne począwszy od jakiejś chorby poprzez problemy wynikające z samopoczucia czy nawet choroby psychicznej, a skończywszy na mikrowibracjach powodowanych kupioną niedawno lodówką (na serio).
Skoro już na to bierzesz jakieś leki, to IMO konsultacja z lekarzem, jak najbardziej wchodzi w rachubę, a wręcz jest niezbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować