Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Lubię takie ascetyczne graficznie strony.
Nie świecą się jak... wiadomo co i komu. ]:>

Zareklamowałbym graficznym spamem (skoro już działa) grę, która oczarowała mnie w ostatnim tygodniu do tego stopnia, że nie wiem jakim cudem z 10 w nocy robi się 7 rano :D, no ale nie mogę opuścić jeszcze maupeczek kochaniutkich. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię :D

Jeszcze dużo przy niej roboty. Wersja ostateczna może za tydzień będzie. Favikonka, wyszukiwarka nie działa jak powinna, debug mode czasami wywala błędy, ale jestem na dobrej drodze.

Btw, dodawanie zdjęć nie działało?

Btw #2, dlaczego ludzie nie kochają W8? :/

20131110021502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 02:15, Sigu napisał:

Jeszcze dużo przy niej roboty. Wersja ostateczna może za tydzień będzie. Favikonka, wyszukiwarka
nie działa jak powinna, debug mode czasami wywala błędy, ale jestem na dobrej drodze.


IMO to jak funkcjonuje i wygląda jest bez znaczenia.
Ważne jest to co strona ma do zaoferowania jeśli chodzi o zwartość, tym bardziej na polu gier komputerowych gdzie obecnie liczą się praktycznie tylko co ważniejsze serwisy o ustalonej renomie i durne videoblogi co bardziej drących się nerdów.
Strony pokroju Twojej to raczej czysto fanowska sprawa dostrzegana przez przypadkowego wizytatora i nieliczne rono mniej lub bardziej stałych wizytatorów, których twórca pozyskał w jakiejś społeczności w której się udziela i u znajomych i rodziny.
Dlatego ważne są raczej same teksty i ogólna zawartość, by chociaż dla nich miał kto na stronę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 02:15, Sigu napisał:

Btw #2, dlaczego ludzie nie kochają W8? :/

ja nie kocham, bo nie rozumiem. mój były próbował mnie nauczyć, ale chyba jestem już na tyle stary, że wszystkie nowinki techniczne wychodzą drugim uchem natychmiastowo. nadal mam telefon z klawiaturą i bez internetu, głównie dlatego, że nie wiem na czym polegają smartfony i boję się, że mnie prąd porazi albo coś. xD

a Frasier to jeden z najlepszych sitcomów ever. co potwierdza tezę o tym, że tak naprawdę mam 55 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 02:15, Sigu napisał:

Btw #2, dlaczego ludzie nie kochają W8? :/

Żeby pokochać, trzeba najpierw chcieć poznać. xD

Czasu na spam mało, pokemony się same nie zbreedują. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 02:50, Kadaj napisał:

Czasu na spam mało, pokemony się same nie zbreedują. : /


Tudzież małpotankietki same się nie wygrindujo. :3
Ale ostatecznie się udało więc mogę screenospamić nową zabawką.

Polecam wszystkim miłośnikom minecrafta i... Industy Giant.

Genialna w zamyśle gierka z rodzaju tych autystycznych tworów co to tworzymy coś i spędzamy na tym masę czasu, a ostatecznie niewiadomo po co to wszystko. ;)
Na razie jest w fazie alfy, ale już jest cholernie grywalnym kawałkiem kodu, który syci niemiłosiernie i pożera czas, będąc grą z rodzaju "jeszcze zrobie tylko to i to, jeszcze tylko pięć minut" po czym orientujemy się że " 5 minut" mięło już kilkadziesiąt razy conajmniej. ;D

Gra zwie się Factorio http://www.factorio.com/ i daje nam możliwość budowy linii wydobywczej i produkcyjnej wspomagającej kolonizację planety zamieszkanej przez hordy "Zergów" wyczulonych na zanieczyszczenie środowiska.

Na screenie moja wypasiona fabryka (a raczej jej fragment) przeznaczony do pozyskiwania rudy żelaza i przerabiania jej na niezbędne elementy w dalszym rozwoju oraz mapa odkrytego terenu z podglądem generowanych zanieczyszczeń.

20131110033308

20131110033317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też Starbucksa nigdzie nie widać.
Już nie bądźcie tak niehipstersko nieśmiali. ]:>

Moje doświadczenia z sprzętem Jabłka są raczej niemiłe, a jeśli rozchodzi się o OS konkretnie, to jednak wolę stare dobre "wtf" przy Okienkach wysypujących się, jak im się żywnie podoba. :3
Dzięki irytującym właściwościom oprogramowania MS, człowiek chociaż mimowolnie poznaje nieco bardziej zawiłości funkcjonowania systemów operacyjnych, bo swoją niezawodnością dzieła Apple raczej rozleniwiają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie o to chodzi. Był mi potrzebny dobry sprzęt do odpalania aplikacji takich jak MATLAB. Core 2 Duo z dość długim stażem nie jest dobry do modelowania matematycznego. Dodatkowo mój wWndowsowy komputer ma obecnie jakieś 5 lat, więc wymiana była wymagana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pustki, pustki.
Przez co cały czas nikt do nas nie ma startu w top spamerach.
Heh!;)
" loota " się w Borderlands 2 nazbierało to i odsapnąć można. Jutro zajęć nie mam, więc na luzie.;)

Edit:
Chinese Man w sluchawkach.
Nie jest to Moshic, Mery, ale panowi z Marsylii też bita dobrego majo.
:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toteż trzeba walczyć z podstępnym systemem, a nie się tak łatwo poddawać! ]:>

mr_chief >>> Nie znam. A w każdym razie nic mi nie mówi, ale pewnie obadam kiedyś.
Na laściku 27k artystów tuż tuż, więc kolejny do kolekcji się przyda jak najbardziej. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się,że się spodobało. Utrzymują te klimaty głownie. Dobra, czilowa grupa.

W trakcie, przed sesją odstresowuje;)
A teraz picie sie skończyło. Daamn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie z czilujących klimatów od paru miesięcy to niezmiernie fascynuje muzycznie:

http://www.youtube.com/watch?v=j48QKaa9nGk (mistrzostwo świata! :3)
http://www.youtube.com/watch?v=NrACIaAA-Qc
http://www.youtube.com/watch?v=35stF5_Mih4

Uwielbiam takie zmianieryzowane głosy kobiece w muzyce i przy okazji takiej właśnei muzyce. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować