Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2013 o 00:37, pawbuk napisał:

Ech, ten branżowy slang :D

W każdej drużynowej grze komputerowej są makaki :D
Mogą się różnie nazywać, ale to ten sam tym gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila odpoczynku ... wpadłem na moment się pochwalić - właśnie kończę pisanie pracy mgr i już mnie ch*$^ strzela!!! ... musiałem się wykrzyczeć, a że godzina jest która jest - wolałem zrobić to na łamach forum.
Przez cały rok nie mogłem się zerbać do pisania, a że w końcu szanowna Pani promotor ustaliła mi deadline to musiałem wziąć się ostro do roboty. I tak oto tym sposobem w około 2-3 tygodnie napisałem 70% pracy. Zaraz pewnie pójdę spać i zostanie mi do napisania podsumowanie i zakończenie. Pewnie zajmę się tym jutro w godzinach pracy :D Coś czuję że i tak praca będzie wymagała sporo poprawek :< ale lepsze to niż niemieć nic :D (są i tacy z mojego roku).

ah nawet nie wiecie jaką mam ochotę w coś pograć :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wyjątkowo wcześnie dzisiaj :) Ktoś musi zacząć "nocne Polakow rozmowy", niech to będę JA :D
Czy dzisiejsza noc mija Wam inaczej niż zwykle?
Ja zamierzam robić to samo co wczoraj - napić się herbaty, czegoś się pouczyć, może chwilę poczytać. Od wczoraj udało mi się skończyć pierwszą książkę Pratchetta - zupełnie inne spojrzenie na fantasy, ale wciąga niesamowicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 00:13, pawbuk napisał:

Czy dzisiejsza noc mija Wam inaczej niż zwykle?

Niekoniecznie jak zwykle, bo jeszcze nie nie popaledm w alkoholizm :D

Dnia 22.10.2013 o 00:13, pawbuk napisał:

Ja zamierzam robić to samo co wczoraj - napić się herbaty, czegoś się pouczyć, może chwilę
poczytać.

Napić się? A i owszem, ale nie herbaty :D
>Od wczoraj udało mi się skończyć pierwszą książkę Pratchetta - zupełnie inne spojrzenie na fantasy, ale wciąga niesamowicie :D
Ja póki co "męczę" Sapkowskiego (jestem na 35 stronie "Wieży jaskółki"). Później zabieram się za Kinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 00:18, Traitor napisał:

Napić się? A i owszem, ale nie herbaty :D


Bardzo lubię też pić kawowe Karmi, ale akurat nie mam - w dodatku nie jest tak ciepło, więc herbatka albo melisa będą idealne, żeby się wyciszyć przed snem :D

Dnia 22.10.2013 o 00:18, Traitor napisał:

Ja póki co "męczę" Sapkowskiego (jestem na 35 stronie "Wieży jaskółki"). Później zabieram
się za Kinga.


Ja przed wakacjami przeczytalem po raz drugi opowiadania i trzy pierwsze części Cyklu Wiedźmińskiego, a teraz czekam aż poczuję zew właśnie "Wieży Jaskółki" ;) Za którą książkę Kinga zamierzasz się zabrać? :)

@meryphillia
To jest zmiana na lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 00:25, pawbuk napisał:

To jest zmiana na lepsze :D


No niekoniecznie w tym małpowisku...
Dwa solidne łomoty uświadomiły mi że jednak przed snem lepiej będzie beztrosko skopać dupsko jakimś turbanom, a nie męczyć się z makakami. ;P

20131022012706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci radę, coś co stosował mój ziomek na studiach. Przepisz sobie pracę, jak chcesz w niej coś poprawić. To dużo lepszy sposób niż ciągłe czytanie jej. Odpocznij, przestudiuj materiały, daj sobie 2-3 dni żeby mózg to przyswoił i przepisz, wniesiesz na pewno jakieś ciekawe poprawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 23:34, Grodhar napisał:

Dam Ci radę, coś co stosował mój ziomek na studiach. Przepisz sobie pracę, jak chcesz
w niej coś poprawić. To dużo lepszy sposób niż ciągłe czytanie jej. Odpocznij, przestudiuj
materiały, daj sobie 2-3 dni żeby mózg to przyswoił i przepisz, wniesiesz na pewno jakieś
ciekawe poprawki :)


A czyta pan przypiętego posta? ;]
Przypominam w tym wątku wypowiadamy się od północy do 6:30 :P

[Jak chcesz odpisać poczekaj do odpowiedniej pory nie chce karać więc tylko upominam] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak obserwuję twoje screeny, to widzę, że Operation Flashpoint: Dragon Rising jest piękną grą. Dodam, że jeszcze godzinę temu tak nie uważałem... Co to w ogóle jest, przypomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 00:01, Sigu napisał:

Jak obserwuję twoje screeny, to widzę, że Operation Flashpoint: Dragon Rising jest piękną
grą. Dodam, że jeszcze godzinę temu tak nie uważałem... Co to w ogóle jest, przypomnij.

Wygląda na Arme II.
Cóż, może Merph nie ma tak dobrej maszyny bo u mnie demko wyglądało znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 23:34, Grodhar napisał:

Dam Ci radę, coś co stosował mój ziomek na studiach. Przepisz sobie pracę, jak chcesz
w niej coś poprawić. To dużo lepszy sposób niż ciągłe czytanie jej. Odpocznij, przestudiuj
materiały, daj sobie 2-3 dni żeby mózg to przyswoił i przepisz, wniesiesz na pewno jakieś
ciekawe poprawki :)


No nawet nie żartuj :D aczkolwiek dzięki za radę :)
Z autopsji wiem, że im później praca oddana tym mniej poprawek i tego będę się trzymał. Promotorzy by zachować swoje dobre statystyki nie przypierniczają się na siłę do głupot :) O ile praca ma sens (zwłaszcza trzeci rozdział, który napisałem w jedną noc popijając wino i nalewkę), to myślę że nie będzie źle. A jak będzie ... trudno :) mam czyste sumienie, że zrobiłem to co do mnie należało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pisałem pracę licencjacką i ją broniłem :D Pierwszy raz całą pracę przeczytalem dopiero dzień przed obroną i stwierdzilem, że jeszcze wiele rzeczy można by w niej poprawić :D Jednak nie warto się tym przejmować - tak długi tekst nigdy nie będzie idealny, a przynajmniej nie będziemy się tym przejmować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że OFP:DR jest grą "piekną" skoro jest prymitwnym FPS''em na poziomie CoD''a czy innego Battlefielda.

Arma II wygląda u mnie jak wygląda, bo ma działać przynajmniej w tych +/- 30FPS by dało się jakoś grać; praktycznie wszystko ustawione na normalu, a wiekszość efektów zwyczajnie powyłączana, bo i do szczęścia mi one nie potrzebne. Pewnie że fajniej by się grało w lepszej rozdzielczości i ustawieniach, ale trzeba brać to, co się ma, a nie co chciałoby się mieć.

A Arma II bije nowe OFP''y chociażby mozliwością zrobienia sobie batalii pomiędzy naszym wojskiem, a turbanami.
Na screenie mały wycinek z addona dodającego Polskie jedostki do gry.

Możliwości edycyjne plus zaangażowanie sceny modderskiej, to jedne z głównych czynników które przyciągnęły mnie do serii już od czasów OFP. Tego niestety zabrakło w nowych OFP i między innymi dlatego są one grami porzuconymi praktycznie.

20131023003849

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tęsknie za modami, skoro dumnie prezentujesz moda dodającego polskie wojsko, a modele i tekstury wyglądają jak kupa rozjechana samochodem.

Poza tym nieco się mylisz co do nowej serii OPF. Jest to całkiem otwarta seria, która obrała dość niezły kompromis między taktyką i ciekawą rozgrywką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 00:46, Sigu napisał:

Nie tęsknie za modami, skoro dumnie prezentujesz moda dodającego polskie wojsko, a modele
i tekstury wyglądają jak kupa rozjechana samochodem.


Trzy razy będe powtarzał że mam ustawioną grę optymalnie by w nią grać, a nie cieszyć się z wyglądu kozackiego przy 3FPS''ach? ;)

Nie mam pojęcia kiedy zaczynałeś bawić się w gry komputerowe, ale IMO Dx11 za bardzo przysłonił Tobie horyzont poznaniowy. ]:>

Dnia 23.10.2013 o 00:46, Sigu napisał:

Poza tym nieco się mylisz co do nowej serii OPF. Jest to całkiem otwarta seria, która
obrała dość niezły kompromis między taktyką i ciekawą rozgrywką.


Oczywiście, że się nie mylę.
Grałem.
I dla mnie nie ma nic do zaoferowania co oferuje mi znacznie lepiej Arma nawet pierwsza.
Ba!
OFP: DR stopniem rajcowności zabawy zjada nawet stary dobry pierwszy OFP...

Będziemy bombardować turbanów. ]:>

20131023010240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie dzisiejszej nocy :)
Co porabiacie?
U mnie bez zmian - głównie teraz czytam :D Od niedzieli skończyłem dwie książki Pratchetta, a teraz zabrałem się za Grzedowicza i jego Pana Lodowego Ogrodu, o którym słyszałem wiele dobrego :D generalnie, fantastyka u mnie rządzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować