Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2014 o 01:21, pawbuk napisał:

A mniej więcej jak to wygląda? :D Bo we Wrocku prędko nie będę ;)

Przede wszystkim nie wygląda jakby miało zaraz zaryć w ziemię podwoziem. Dość wysokie jest. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 01:26, Kadaj napisał:

Przede wszystkim nie wygląda jakby miało zaraz zaryć w ziemię podwoziem. Dość wysokie
jest. ^^


A który samochód wygląda jakby miał zaraz zaryć? :D Chyba głównie sportowe supersamochody :) Ciekawi mnie o jakiej reklamie piszesz, bo jakoś nic mi się nie kojarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 01:45, Kadaj napisał:


Czyli widzę, że wolisz małe SUVy :D Dla mnie to są jedynie pseudoterenówki, w większości kupowane przez osoby, które nigdy w teren nie wyjadą, jedynie po to, żeby trochę poszpanować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 01:53, pawbuk napisał:

Czyli widzę, że wolisz małe SUVy :D Dla mnie to są jedynie pseudoterenówki, w większości
kupowane przez osoby, które nigdy w teren nie wyjadą, jedynie po to, żeby trochę poszpanować
:D

Nie znam się, oceniam tylko to, co mi się z wyglądu podoba. ;p
Nawet bym nie umiał czegoś takiego uruchomić. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 01:56, Kadaj napisał:

Nie znam się, oceniam tylko to, co mi się z wyglądu podoba. ;p
Nawet bym nie umiał czegoś takiego uruchomić. xD


Nigdy samochodem nie jeździłeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 01:59, pawbuk napisał:

Nigdy samochodem nie jeździłeś? :D

Nie.
Jedyne co umiem obsługiwać, to radio. ;p
I najwygodniej mi się podróżuje na tylnym siedzeniu. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 02:05, pawbuk napisał:

Nigdy nie widziałeś jak kierowca zapala silnik? ;)

Eee... Wciska "A" i prawy trigger? xD
A na filmie się liczy? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odpalam, czasem za mocno gazując, zanim wrzucę jedynkę :D

Po sesji już i nagle straciłem sens życia :O

Nie mogę się doczekać trzech brakujących ocen, wtedy w końcu coś się ruszy z kupnem PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która to część Stalkera? Dawno nie grałem, ale wydaje mi się, że to albo pierwsza albo druga (bo na pewno nie trzecia, czyli Zew Prypeci) z jakimiś modami, bo HUDa nie poznaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że najlepsza w serii jedyneczka. Rzecz jasna zmodowana bo sama goła podstawka jako gra jest ''tylko'' dobra. Ale z modami ...

Dzisiejszy odcinek sponsorują zjawiska fizyczno-chemiczno-wybuchowe.

1. Prypeć. Powrót z Elektrowni [ freeplay, fak je ] wraz z ciągle ostrzeliwującym nas heli ... do czasu ].
2. Elektrownia. No one cares.
3. Obrzeża Elektrowni - chciał być pierwszy ...
4. ... no właśnie. Chciał.

20140203000349

20140203000417

20140203000455

20140203000505

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Cóż, jak dla mnie najlepsza w serii jest część trzecia. Grałem we wszystkie części i choć pierwsza z początku powalała klimatem, to jednak przez to, że gra wolno chodziła, cała przyjemność została mi odebrana.

Drugiej części wolę nie komentować, bo to dziadostwo, natomiast trzecia...przepisany od nowa silnik, zero spowolnień lub zwiech (jak to było przy poprzednich z tej serii), a w dodatku nocna akcja w Prypeci z obowiązkową burzą. No miodzio :D

Dla mnie to właśnie Zew Prypeci jest najlepszy, a zaraz potem Cień Czarnobyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej nocne marki.

Szukam telefonu z androidem i z w miarę dobrymi parametrami jednocześnie za małą kasę. Będzie to mój pierwszy telefon z androidem także wymagający nie jestem. Zainteresowały mnie telefony, że tak powiem marek alternatywnych: Goclever, Overmax, Pentagram, Kruger&Matz. Miał ktoś z Was styczność ze smartfonami tych marek? Szczególnie teraz zacząłem czytać o telefonach Overmax Vertis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fakt, ta seria ma już to do siebie że jest ... nie najlepsza technicznie ale jej modowalność jest naprawdę ogromna co zresztą widać po screenach i opisach. Tak jak mówiłem - samą podstawkę oceniłbym pewnie gdzieś na 7/7+ na 10. Ale z modami to już śmiało dałbym tak 8 a może nawet i 9.

1. Ciekawy nick. ;-D No i ''trochę'' pukawek.
2. Agroprom
3. -//-
4. Czyli był BTR jest Monolit, tfu ... obelisk. Tym bardziej jest to zabawne że BTRkę można zniszczyć jednym F1.

20140203002337

20140203002405

20140203002414

20140203002444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem koniecznie musi być z Androidem? :) Niestety, Android lubi dość mocne parametry, a nawet i na takich działa znacznie mniej płynnie niż WP8 albo iOS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować