Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2007 o 23:58, bitelz90 napisał:

Diddle, a Ty jak zdobyłeś kody ? :>


Uuuuuu to bardzo długa historia...
Koczowałem 7 godzin od rana i jakiś dobry duszek na GG mi dał (nie wiem kto to do tej pory, nie chce się przedstawić :)) A wszyscy wiedzą jak bardzo chciałem mieć ten kod i mieć swojego stroblonka :) Moja wytrwałość i determinacja przeszła już do histrorii :D

Patrz a taka długa ta historia się wydawała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 00:02, Diddle napisał:

> Diddle, a Ty jak zdobyłeś kody ? :>

Uuuuuu to bardzo długa historia...
Koczowałem 7 godzin od rana i jakiś dobry duszek na GG mi dał (nie wiem kto to do tej pory,
nie chce się przedstawić :)) A wszyscy wiedzą jak bardzo chciałem mieć ten kod i mieć swojego
stroblonka :) Moja wytrwałość i determinacja przeszła już do histrorii :D

Patrz a taka długa ta historia się wydawała :D

Może Twój awatar to sprawił, że dostałeś strobkoda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No 7 godzin to by mi sie znudziło, mimo, że też chciałbym mieć stroblona. Zreszta - zaraz idę spać, wiec jesli jakiś "dobry duszek" zechciałby mnie obdarzyć kodem to pisać na gg - w profilu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja oficjalnie oznajmjam, że też bardzo chciałbym mieć gramsajta, i mimo tego, że jestem zrąbany i wykończony to będę czekał, aż dobry duszek ofiaruje mi, na znak mojej wytrwałości, kody ;)

Diddle ----> No na prawdę udało Ci się zrobić strzeszczenie tej histoii ... :P A mówiłeś, że taka długa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 00:08, Unreal11 napisał:

Jestem ciekaw czy dostaniemy te 3 kody? jak myślisz.


To jak się założy gramsajta to po jakimś czasie cały czas otrzymuje się kody ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 00:10, bitelz90 napisał:

To ja oficjalnie oznajmjam, że też bardzo chciałbym mieć gramsajta, i mimo tego, że jestem
zrąbany i wykończony to będę czekał, aż dobry duszek ofiaruje mi, na znak mojej wytrwałości,
kody ;)

Diddle ----> No na prawdę udało Ci się zrobić strzeszczenie tej histoii ... :P A mówiłeś,
że taka długa ;)


Hehe, dotrzymam Ci towarzystwa jeśli pozwolisz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 00:08, Unreal11 napisał:

Jestem ciekaw czy dostaniemy te 3 kody? jak myślisz.


Ostatnio coś nie dają.. Ja np. nie dostałem:) (a sępów już było);) (dobre by na allegro dać, kodzik za 100zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 00:13, Stwór napisał:

> Jestem ciekaw czy dostaniemy te 3 kody? jak myślisz.

Ostatnio coś nie dają.. Ja np. nie dostałem:) (a sępów już było);) (dobre by na allegro dać,
kodzik za 100zł:)

Mnie tak samo narazie nie dali, a sępów też miałem od cholery :D

Zbijam Kimono, papapapapa

Ps: Stwór dodaj mnie w strobie do znajomych bo ja już nimom czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mogliby dać :)
Ogólnie to nikt się nie zgłosił do mnie jeszcze, o kodzika ale chętnie bym od gram.pl przyjął :)

P.S.
Z tym allegro to dobry pomysł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2007 o 00:12, VaRIaT napisał:

Hehe, dotrzymam Ci towarzystwa jeśli pozwolisz. :D



Nie ma sprawy =D Co dwie głowy to nie jedna. I przynajmniej będziemy mogli sobie pogadać, i będziemy opowiadać swoim dzieciom (kiedyś, w odległes przyszłośći :P) jak to czekaliśmy razem, wytrwale na to by dostać tak bardzo oczekiwane kody do gramsajta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cierpię na to samo... Określenie ,,cierpię" jest tu bardzo trafnie urzyte, ja najbardziej cierpie hehe... rano ( w szkole i to nie na przerwach tylko na lekcjach hehe... ( ale taka jest prawda ) ). NIEMA NA TO SPOSOBU JEŚLI JEST TO SILNE! Ja osobiście klade sie o jedenastej dwunastej toznaczy mam iść spać aleee... phee... a to jeszcze do kubelka a to coś, kotoś, gdzieś... tak to już jest. Ale wkoncu ide o pierwszej, albo p?żniejszej godzine. Kłade się i... koszmar się zaczyna... Leże i leże chwila mija ( zazwyczaj położe się i wtedy mija ta chwila xD ) biore komure, a potem hmm... SMS do kolegi - nie bo śpi, SMS do koleżanki - nie bo śpi :( no i nuda... Ale w końcu jest nadchodzi on mija minuta widze, że cos sie zmieniło w moim phonie jest juz dwadzieścia min od kad leże OK odkładam i dalej. Mija 10 min coś słysze ( nie zawsze ale nawet jak nie słyszę to widzę jakieś światło ) i sze?ej otwieram oczy, żeby pożywić się tym czymś i jakoś choć troszke ubić nudę... na 15-25 min mija czas...
A potem jest już od nowa godzina... i swiatło lub dzwięk ( myśle oj ,,ola Boga-ola Boga jak ja DZISIAJ w szkole wsiedze... ). No, Ale wszystko się uspokaja ja już zasypiam i... myśle to Age of Empires 3 The WarChiefs i Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie 2 o, a tam dodatek do HeroesaV Kużnia Przeznaczenia!OOO LUDZIE NO POŻAL SIĘ BOŻE! RATUJCIE MNIE NIM ZDECHNE W TYM UKROPIE ( wiec pedze do swiatła a potem do kaloryfera - światło - lużko - godzina - gra... ). Czasem ucina mi nie film w polowie kiedyś tak miałem jak latem prawie udaru rostałem, wtedy momet i padłem ale normalnie to nie... wole przespać się na lekcji... bo po co w teraz skoro ci się nie chce...

Pisałem to hehe... p?żno wiec raczej byk na byku jest i bykiem pogania, ale jak czegoś nie zaczaicie napiszcie odpowiem.

Ostrzegam po kilku latach można paść na zwał kiedy słyszy się tano tate mówiącego ,, Wstawaj do szkoły! ", albo budzik OMG...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 00:15, Diddle napisał:

W sumie mogliby dać :)
Ogólnie to nikt się nie zgłosił do mnie jeszcze, o kodzika ale chętnie bym od gram.pl przyjął
:)

P.S.
Z tym allegro to dobry pomysł xD



Ja nie jestem za tym pomysłem, ponieważ nie mam tak dużej kwoty pieniędzy i wolę poczekać. :P Może sam mi jakoś w łapki wpadnie, za darmo ;)

p.s.
Jak byś miał kod za zbyciu to napisz proszę do mnie na GG, bądź e-mail ;)

Pozdrawiam! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz muszę Ci powiedzieć, że za bardzo nie wiem o czym napisałeś :P Chyba to przez to, że tak bardzo mi się spać chce :P


Co to znaczy budzik OMG ?? :> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 00:16, AdunPL napisał:

Cierpię na to samo... Określenie ,,cierpię" jest tu bardzo trafnie urzyte, ja najbardziej cierpie
hehe... rano ( w szkole i to nie na przerwach tylko na lekcjach hehe... ( ale taka jest prawda
) ). NIEMA NA TO SPOSOBU JEŚLI JEST TO SILNE! Ja osobiście klade sie o jedenastej dwunastej
toznaczy mam iść spać aleee... phee... a to jeszcze do kubelka a to coś, kotoś, gdzieś... tak
to już jest. Ale wkoncu ide o pierwszej, albo p?żniejszej godzine. Kłade się i... koszmar się

>...
HAHAHAHA! Obejrzyj sobie TO: http://www.swir.us/bim-bam-bom Zapomnisz o grach ale i tak nie będziesz mógł spać. ;] Prędko nie zapomnisz tego horroru. :P Filmik z video google albo youtube.com jak by co. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To juz robi się powoli męczoce. Chyba po prostu poczekam aż owa usługa będzie dostępna dla szarych użytkowników forum. Już mi się nie chce żebrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej budzik OMFG... Wiem co on czuje... Moja komórka tak dzwoni, że zrywam się jak poparzony a serce tłucze się przez kilka minut. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 00:27, Diddle napisał:

Takie coś się leczy :D

Heh. Serducho tak tłucze, że muszę się przespać kilka minut... co kończy się głównie spóźnieniem do szkoły. ;p A prościej chyba wyrzucić komórkę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować