Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2007 o 01:08, bitelz90 napisał:

To jest taki komunikator, tak ? Musze go pobrać czy co ?


Tak to jest tak jakby taki chat na żywa jak gg :P
Potrzebujesz tylko zainstalować Jave i nic więcej. Możesz to pobrać ze strony np.
dobreprogramy.com (chyba tak to idzie use google).
I będziesz mógł w łatwy sposób luźno rozmawiać z każdym użytkownikiem forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 01:03, LifaR napisał:

Kurcze, ale sie namnozylo tych Nocnych Markow :) Ostatnio teat umieral, bo wiekszosc sie przeniosla
na IRCa, ale widze ze ich miejsce zajeli nowi. Tak trzymac, nie pozwolcie tematowi umrzec :)


Ba przecież nie umierał, spokojnie sobie był;) A teraz przez chęć zdobycia kodów i wejścia na Gramsajta spowodowało że wiele osób siedzi teraz po nocach tutaj;-) Plus to że mają ferie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 01:11, NomenNescio napisał:

> To jest taki komunikator, tak ? Musze go pobrać czy co ?

Tak to jest tak jakby taki chat na żywa jak gg :P
Potrzebujesz tylko zainstalować Jave i nic więcej. Możesz to pobrać ze strony np.
dobreprogramy.com (chyba tak to idzie use google).
I będziesz mógł w łatwy sposób luźno rozmawiać z każdym użytkownikiem forum.



A go git, jave mam ;) A to chyba funkcjonuje od niedawno tej IRC, nie ? Bo wcześniej zdaje mi się, że tego nie było. Ja już jestem i czekam tam na Ciebie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 01:11, vazon napisał:

nigdy nikt nie będzie anonimowy. widziałem jego avka juz jakiś czas temu i odrazu wiedzialem
kto to...ale jakoś nie było okazji zgadnąć...jeśli to miała być tajemnica do końca jego życia
to sorki :):)


Ojej czepiasz się :P
Przecież napisałem "Wielką tajemnicą to nie jest ale ci tak poprostu nie zdradze co to za postać ;D Jakiejś osobie na forum powiedziałem ale to było dawno ;p" Nie chciałem tak poprostu powiedzieć dla zabawy. Zapomniałem przy tym (przypomniał mi o tym Stwór), że ostatnio mówiłem o tym awku i co jest na nim w tym właśnie topicu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 01:14, bitelz90 napisał:

A go git, jave mam ;) A to chyba funkcjonuje od niedawno tej IRC, nie ? Bo wcześniej zdaje
mi się, że tego nie było. Ja już jestem i czekam tam na Ciebie :>


Mineliśmy się. Widziałem jak zagadaleś do stwora o opisie i szepnąłęś do mnie i poszedleś LOL
Zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym Gramowicze tak deliberujecie w te późne wieczory?
Ja znów cierpię na bezesnność i lenia patentowanego, więc z nauki do egzaminu znowu nici, a w piątek jakoś to trzeba zdać - no nic może jakaś wena jeszcze mnie najdzie - przynajmniej mam taką nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 01:12, Stwór napisał:

Ba przecież nie umierał, spokojnie sobie był;) A teraz przez chęć zdobycia kodów i wejścia na Gramsajta spowodowało że wiele osób siedzi teraz po nocach tutaj;-) Plus to że mają ferie:P

-> Ferie i kody rzeczywiscie sporo zmieniaja, ale ostatnio cos w kodach posucha, a ferie sprzyjaja tez IRCowaniu, wiec niedlugo sytuacja moze powrocic do spokoju w tym watku. Ale wtedy nie pozostanie nic innego jak porzucic IRCa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 00:56, bitelz90 napisał:

No spoko, respektuje Twoje postanowienia ;)

Pozdrawiam :]


A ja zrobie psikus. Ta postac to Spawn. Na tym konkretnie avku jest to Spawn z filmu, natomiast cala historie bohatera itd wymyslil i narysowal glownie niejaki Todd Mc Farlane- niezmiernie znany w Stanach rysownik, zalozyciel wydawnictwa Image Comics oraz autor wielu teledyskow animowanych m.in dla takich kapel jak KoRn. Pozdrawiam mehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 01:47, Kafar napisał:

Kurde na czat ludziska co nie śpią a nie jakieś tam forum :PPPP (czat czyt. IRC:)


Tak serdecznie zapraszamy, odkryliśmy jak wyłączyć dzwięk u kobiet;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byście wiedzieli co ja (my) teraz robimy, Całą noc gramy w D&D .. właśne przerwa na gram.pl :D i na siusiu xD
Zapraszam na stroblonka

O ludziska. właśnie u nas zaczął snieg padać xD ...
Nagrywamy filmiki na komie. Ogólnie klimat. Wiecie, nowe owarzystwo, zaczynam szaleć :) Chociarz mam oczywisci starych przyjaciół. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować