Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

eee tam - tu nocne marki można na każdy temat...

a ja dziś wsiąkłem w gramsajt ... i ugrzązłem ... a miało byc tak pięknie - ja i Quake 4 - się od wczoraj szykowałem na konkretne gierczenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam gramsajta i jestem szczęśliwy, nie widzę dla tego "czegoś" zastosowania.
Dla studentów w temacie o sesji zostawiłem link, który powinien zmniejszyć napięcie sesyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 23:32, Arclight napisał:

A ja nie mam gramsajta i jestem szczęśliwy, nie widzę dla tego "czegoś" zastosowania.

Każdy tak mówi,dopóki nie zobaczy tego czegoś na własne oczy...
Samo w sobie nawet fajne,można zrobić wizytówkę swoją i tyle. Co zaś się tyczy blogu, to raczej sobie daruje jego prowadzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a nie chciałby ktoś z was napisać mi na piatek esej interpretacyjny ?? :> Bo w kąciku pracy domowej napisałem o tym, ale jakoś nikt się nie zgłasza bo nikogo nie ma ... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 23:49, bitelz90 napisał:

Ej a nie chciałby ktoś z was napisać mi na piatek esej interpretacyjny ?? :> Bo w kąciku
pracy domowej napisałem o tym, ale jakoś nikt się nie zgłasza bo nikogo nie ma ... heh


marzę o tym :D

P.S.
Witam dzisiaj w tym temaciku :D wcześniej nie mogłem bo cały czas gram w GW: Nightfall :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 23:49, bitelz90 napisał:

Ej a nie chciałby ktoś z was napisać mi na piatek esej interpretacyjny ?? :> Bo w kąciku
pracy domowej napisałem o tym, ale jakoś nikt się nie zgłasza bo nikogo nie ma ... heh


Jak pojedziesz za mnie do szkoły w weekend i zdasz łacinę to noł problemos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 01:58, Diddle napisał:

No nie mów, że z Łaciny Ci nie idzie...
Ja jestem w LO i z Łaciny mam mocne 4 :D
Bardzo fajny język :)


Studiuję Historię i.. byle mieć jakiś pozytywny wpis z łaciny;-P hjehje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was nocne marki. Wy także nie możecie zasnąć? Cały czas zadręcza mnie test drive unlimited. Nie moge sie doczekac az wyjdzie polska wersja. Oby została wydana edycja kolekcjonerska. Ostatnio nawet znalazlem petycje w necie do ktorej moznabylo sie wpisac by ek zostala wydana. Swietna sprawa. A co Wy o tym sądzicie nocne marki :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 02:50, Diddle napisał:

W sumie jakoś ten temat mnie nie gryzie :) Chociaż napewno kupię :) Zwykłą wersję, nie EK.
Gra na pewno będzie dobra :)

Nie tyle co dobra a genialna. To będzie rowolucja! Zobacz chociażby na jej recenzje.
http://www.unlimited.cba.pl/art_recenzja.php
Ponad 100 aut i 20 motocykili ? w jakiej grze to znajdziesz?! :D to niesamowite...
Mam nadzieje ze nikt nie uzna tej wypowiedzi za niezgodna z regulaminem. Link ten podalem jako zrodlo ktore jest uzupelnieniem wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 22:47, Kafar napisał:

To może ktoś za mnie zaliczy moje egzaminy?:P


Tak noł problemos;) Tylko ty wpierw moje zalicz;-)
5 minut patrzenia na nick że kogoś mi przypomina tylko ten awatarek jakis nieznajomy;-) Patrze w opis "CYK" i wszystko jasne;)

bitelz90 Nie ma postaram idziesz lub nie;-) I masz zdać Łacinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz CYK mówi wszystko więc po co my w ogóle ze sobą CYK jak możemy iść na CYK :))))

Dziś niestety długo nie będę CYK bo rano muszę no wiecie.. CYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować